X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane mnie od rana brzuch pobolewa pewnie na @ :-( ale trzymam za was mocno kciuki
    Sówka jak wyniki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała testowalas?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja test robię jutro :)

    annielica, w 11 :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak jak Madziulek:P a więc czekam do środy ;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz w dwoch ciazach uczestniczyl przy usg.(tych poczatkowych i tych koncowych) Nie musialam go namawiac szczegolnie, sam chcial :)Najbardziej pamietliwym badaniem bylo usg w 3D. Synek trzymal kciuka w buzi :D Maz nie byl przy pierwszym porodzie. Byla ze mna bratowa. W najgorszych momentach sluchalam tylko jej :D A przy drugim porodzie juz byl ;) Spisal sie na medal, stwierdzil ze nigdy takiego czegos nie przezyl i ze zaluje ze nie byl przy pierwszym. A wy byscie chcialy zeby wasi mezowie byli przy porodzie ?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż był przy pierwszym i baaaardzo chcę aby był przy ewentualnym drugim ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy by chciał bo dla niektórych facetów to trauma ...:-) wiadomo to mile uczucie dla nas ale dla facetów moze byc niekoniecznie komfortowo ja swojego nie bede zmuszac będzie chciał to ok jesli nie to trudno :-) to nie jest dla mnie najważniejsze :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 16:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja i tak będę miała cesarkę zapewne, ale mąż już dawno się zapowiedział, ze przy tym będzie ;)

    Nie wiem ale stresuję się co tam u Sówki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za nią :-)
    Sówka daj znać :-)

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie puścić kciuki, w ciąży nie jestem :-( Dziękuję Wam za wsparcie <3

    Teraz mam kolejny stres, bo sprawy z pracą wyjaśniam a dzieje się, oj dzieje.

    Do wieczora :-)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka przykro mi :( na pewno uda się następnym razem ! powodzenia w nowej pracy życzę, oby dobrze Ci się pracowało:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi :-(
    Twz myslalam o zmianie pracy ale się boje :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka mi rowniez przykro :( Ale nie smutaj ! Jak nie ten miesiac to inny, kiedys w koncu musi sie udac. Ja odpuscilam jak narazie mierzenie temperatury bo bardzo sie przy tym stresowalam, a teraz nie mierzac zauwazylam ze jest mi tak z tym lzej.

    A co do porodu, to moj kochany maz tez byl zemna gdy rodzilam synka, i mowil ze przy drugim tez bedzie =) Gdy synek sie urodzil maz sie poplakal, nawet przecinal pepowine ( tego sie nie spodziewalam ze powie tak, gdy lekarz oto go zapytal) ahh byl to najwspanialszy dzien w moim zyciu, mimo bolu ktory zapomnialam trzymajac malego na rekach =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 mi również jest bardzo przykro ale będziemy Cię wspierać w następnym cyklu ;)
    Kasiu mój mąż też płakał ;) najlepszy był moment jak położna zapytała imię dla dziecka a on z tych emocji podał swoje :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna fajnie, że macie już za sobą ciąże, porody, wychowanie dziecka. Wiecie co z czym się je. Ze mnie w tym temacie kompletna świeżynka.

    Zaczynam się niepokoić, od wczoraj pobolewa mnie lewy jajnik. Na początku delikatnie i rzadko, a teraz odrobinkę mocniej i częściej. Nie jest to jakiś wielki ból, ale niepokojący, bo mnie jajniki nawet przed owulką nie bolą :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet jedno dziecko bym chciała nie mówiąc już o dwójce ...
    mnie pobolewa dół brzucha :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica ty tez w krotce tego wszystkiego doznaasz =) Napewno =)

    Nie martw sie zabardzo bolami jajnikow, mysle ze to nic niepokojacego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jakos przestalam sie doszukiwac objaw ciazowych i wsluchiwac w swoj organizm czy cos boli czy nie. I powiem wam ze lepiej mi tak z tym..Co bedzie to bedzie i tak tego nie zmienimy, czy zrobimy 10 testow ciazowych czy ani jednego..nie uda sie to sie nie uda, uda innym razem! Jestesmy silne i napewno w krotce doczekamy sie dnia kiedy to wszystkie bedziemy w ciazy opowiadajac sobie tutaj jak nasze ciaze przebiegaja =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei w tym cyklu bardziej doszukuję się choroby niż ciąży haha :P mam mdłości - może jestem chora, brak apetytu - może jestem chora, boli - jajnik może jestem chora:P ze staraczki w hipochondryczkę się zaraz zamienię ;)

    Katarzyna oczywiście, że wkrótce wszystkie poznamy smak macierzyństwa, niektóre jako pierworódki a niektóre jako mamy z doświadczeniem zasmakują go na nowo :)

    nikicia a może zatestujesz? skoro i tak masz dostać @ na dniach? czy wolisz poczekać?

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ze względu ze jestem stażem najdłużej mamą chciałabym aby wam się udało szybciej niż mi ;) Ja już doświadczyłam prawie wszystkiego co związane z macierzynstwem :) Każda z was doczeka tej chwili <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ