X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mana super nowina :)

    Tak dla wszystkiego wg Was, kiedy powinnam zrobić kolejny test żeby raz na zawsze pozbyć się złudzeń?

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że jeżeli prawdopodobna impantacja miała miejsce 7dpo to dopiero za dwa dni ;) Nie trać nadzieji <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania dobre wiesci =)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam do przychodni z zapytaniem o wyniki. Tarczyca w pozadku, wymazy również :) Teraz tylko uzbroić się w cierpliwość.
    Super :)

    annielica, ja bym zrobiła w czw/pt :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja dziś pierwszy dzień w pracy po ...brzuch pobolewa a @ nie widac jeszcze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odłożyłam test po siusianiu (tak wiem ważny jest tylko 5 minut) i chodzę go oglądam. Patrzę a tam jest jakiś cień. Ale dosłownie cień cienia. Pytam męża i mówi, że coś tam jest ale ledwie widoczne...

    Od jutra codziennie sikam z rana, a co ! :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Odłożyłam test po siusianiu (tak wiem ważny jest tylko 5 minut) i chodzę go oglądam. Patrzę a tam jest jakiś cień. Ale dosłownie cień cienia. Pytam męża i mówi, że coś tam jest ale ledwie widoczne...

    Od jutra codziennie sikam z rana, a co ! :P

    Dawaj fotke :-)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Odłożyłam test po siusianiu (tak wiem ważny jest tylko 5 minut) i chodzę go oglądam. Patrzę a tam jest jakiś cień. Ale dosłownie cień cienia. Pytam męża i mówi, że coś tam jest ale ledwie widoczne...

    Od jutra codziennie sikam z rana, a co ! :P
    Jak masz testy to sikaj :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jednak leć na betę :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mogę dać fotkę ale telefon mi słabo wyostrzył, no i na żywo lepiej widać. Nawet na żywo trzeba mocno się przypatrzyć, bo na fotce nawet ja nic nie widzę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/00e753ac61edd768.html

    nie wiem czy coś widać, moim zdaniem trzeba się przypatrzyć... mąż też mówi, że trzeba się wpatrzyć

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 24 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak od rana się nudzę i czytam wasze posty;) nie wiem czy to moja wyobraźnia czy nie ale jak się dobrze przyjrzę i przetrę ekran komputera to coś tam widzę:) ja dzis testowałam i niestety negatyw;( nawet takiego cienia;( więc kibicuje Tobie annielica

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez widze ale bardzo leciutko widac

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sama nie wiem czy coś widzę :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam, że ledwo widać bo to pewnie ciąża urojona, tylko ja widocznie lubię się tak troche ponakręcać niepotrzebnie...

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, ja tam coś widzę :) ale gdyby nie ta strzałka, to nic bym nie dostrzegła :) zatestuj wieczorem :))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę testować codziennie aż dostanę (albo daj Boże nie dostanę)@. Przynajmniej się 18 testów nie zmarnuje...;P

    Strzała o której wizyta?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę na 14.30 :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki;*

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamyyy :)

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ