X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek niestety @ przyszla:/ zastanawiam sie tylko, skoro to nie ciaza, to dlaczego mialam takie objawy? rozumiem 1 czy 2 dni ale wzdecia od 10 dni czy ilus? nigdy w zyciu tak nie mialam (chyba zebym jadla fasolke przez tydzien!)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. to wszystko się dzieje przez podświadomość:) same się nakręcamy i na siłę wyszukujemy objawów. Już niedługo będziemy się doszukiwać ciąży w bolącym palcu u nogi :P ześwirować można

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale w sumie, watpie zeby mi sie przewidzialo ze mam wzdecia, na ogol mam plaski brzuch a mialam taki wydety ze masakra:/

    uciekam na uczelnie, milego dnia

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mysle ze to wszystko przez podswiadomosc.. zaduzo myslimy i sie nakrecamy..
    Klaudia przykro mi ze dostalas okres..moze nastepnym razem sie uda..


    U mnie tez juz blizej do okresu niz dalej..i pomalu zaczynam zadawac sobie na okraglo pytanie czy tym razem sie udalo czy nie,ale musze wyluzowac.. jeszcze 10 dni..:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia bez urazy..mysle ze sama je do siebie przywolalas .. daj troche na luz, moze kolejny cykl okaze sie szczesliwym..

    A wzdecia to nie tylko objaw ciazowy .. tez swiadcza o zbyt szybkim spozywaniu posilkow badz innych bledach zywieniowych..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny ja całą noc ból głowy
    Sowka kiedy testujemy? Taka zapracowana :-)
    Klaudia czasem cykle sa rozne i to niestety myslimy ze ciąża a to tylko objawy @ przykro mi

  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane mi sie @ spóźnia trzeci dzień.od niedzieli wychodzą mi blade kreseczki i są z dnia na dzień coraz mocniejsze. Za 2h odbieram wyniki bety i okaże się czy na pewno testy nie kłamią:) jeśli nie... to ja nie miałam i nie mam aż do dzisiaj żadnych objawów! Jesyne co to bardzo nabrzmiałe i bolesne piersi, ale tak miałam przed każda miesiączką. Żadnych mdłości, żadnych szczególnych bóli. Może troszkę zgaga, ale też nie powiedziałabym, że to jedenz objawów. Naprawdę, gdyby nie to, że @ nie przychodzi i temperaturka wysoko to bym nawet za test nie sięgnęła :)

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno bedzie dzidzius <3 ;* Trzymam kciuki za wyniki bety =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez dwóch zdań ;) <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ja w każdym cyklu miałam masę objawów, żyłki na piersiach, wszystko mi śmierdziało itp. Nawet jak starałam się nir nakręcać to mi to nie wychodziło. A nasza podświadomość działa i płata nam figle. Niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. Mało kiedy wychodzi tak, że zachodzi się w ciążę po miesiącu (no chyba, że jest się naszą Strzałą:P).

    Femme beta to tylko potwierdzenie na pewno jesteś w ciąży;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme, czekamy na potwierdzenie oczywistego <3

    Klaudia N. tutaj każda już miała doświadczenie z objawami, które na 100% wskazywałyby na ciążę. Jedna miała nawet 100pkt na owu a i tak nic nie było. Ja w przedostatnim cyklu nie miałam apetytu na słodycze, wzdęcia miałam takie, że o mało nie eksplodowałam :) najlepiej jest przyjąć jeden jedyny objaw: brak okresu i na to czekać. Bo myśląc zbyt mocno o ciąży możesz doprowadzić do wzrostu prolaktyny (daje objawy ciąży, łącznie z widocznymi żyłami na klatce piersiowej, mlekotokiem, mdłościami, wzdęciami) i wtedy naprawdę będziesz miała problem z zajściem. Tutaj wszystkie wierzymy, że Ci się uda, bo innej opcji nie ma :) ale nie katuj siebie stresem! Głowa do góry i walcz do końca, bo po prostu warto :)

    madziulek na mdłości super działa nestea brzoskwiniowa i chrupki bekonowe z biedronki :D 2 miesiące żyłam na tych dwóch produktach :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra to kto teraz testuje? Czyżby mania i katarzyna?;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:

    madziulek na mdłości super działa nestea brzoskwiniowa i chrupki bekonowe z biedronki :D 2 miesiące żyłam na tych dwóch produktach :D
    Chyba muszę wypróbować bo ja w pracy ledwo siedzę. A wczoraj się najadłam pysznego, ostrego obiadku <3, a potem zdychałam :P

    Fajne, nowe suwaczki :D

    No własnie, która następna w kolejce do testowania? :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak, powinnysmy dostac okres mniejwiecej w tym samym czasie..lecz to jeszcze cale 9-10 dni :/ :( Dluzy sie i dluzyy ..

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak! chciałbym zasnąć na 10 dni :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapadamy w sen zimowy na 10 dni :D

  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 61,1 mIU/ml a wiec??? Bo zglupialam!!

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powyżej 5 to ciąża :) Gratuluję :* Powtórz za 2 dni :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 11:30

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szybko zleci;) cieszcie się, że jesteście przed testowaniem bo żyjecie piękną nadzieją do czasu aż nie ma @. No i oby jej nie było;)

    Femme gratulacje jeszcze raz;) dbaj o siebie i dzidzię;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme, beta godna 3 tygodnia ciąży :D dużo zdrówka :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ