X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się cieszę, że z płaczem fotki robiłam !!!!!! Mąż zaraz będzie w domu to się okaże czy nie zemdleje ;)

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie kochana, wspaniale widzieć taką radość. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak wielkie szczęście czujesz. Zwłaszcza, że tyle się staraliście;) Koniecznie napisz jakmąż zareagował;) Cieszę się, że chociaż Tobie się udało;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 16:40

    Femme lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme bardzo się ciesze ze się myliłam <3 Ogromne gratulacje!!!

    Femme lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam bardzo kochane! Choć bardzo się boję czy na pewno wszystko jest "dobrze" i czy prawidłowo... ale sam fakt, że dane było mi w końcu zobaczyć tą drugą kreskę... To jest nie do opisania...
    Mój mąż zaniemówił.. Był jak dotąd dużo bardziej zdystansowany ode mnie. Cieszymy się oboje ogromnie. Niedowierzamy i co chwilę sprawdzamy czy kreska nie zniknęła haha
    A poza tym brat mojego męża z narzeczoną oczekują dzidziusia na koniec kwietnia. Będzie szał w rodzinie jak dowiedzą się, że dwaj bracia będą mieli dzieci w tym samym wieku:)) teściowa padnie na zawał :D

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme, piękne kreska :))) gratuluję i życzę Wam dużo zdrówka :))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, u mnie wszystko w porządku :) dziękuję, że pytasz :) śledzę regularnie wasze wpisy i kibicuję jak szalona! :D

    za tydzień idę na 2 wizytę do zbysia ;) mam nadzieję, że coś tam zobaczę :D
    madziulek: miałaś na początku początków, że jak np dłuzej pochodziłaś albo posprzątałaś, to czułaś takie lekkie skurcze jak na okres??

    poza tym, to lodówka mi śmierdzi ;P

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała to cudownie, ze się dobrze czujesz - to znaczy, że dzidzia też się dobrze czuje:) Mąż idzie z Tobą na wizytę do gina?

    Oczywiście nie muszę mówić, że jak tylko zaczną się pojawiać brzuszki to koniecznie czekam na fotki od Was dziewczyny ;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do brzuszków, to ja obecnie wyglądam jak w 6 miesiącu ciąży ;)

    mąż ze mną nie pójdzie na tą następną planowaną ale później już będzie chodził, tak jak w pierwszej ciąży :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Strzała to dokładnie jak ja :d Ogólnie sylwetka ok, nogi szczupłe, ramiona też a brzuchol taki, że jeszcze na studiach koleżanki robiły mi docinki czy w ciąży nie jestem... Podejrzewam, ze musiałabym być w bardzo zaawansowanej ciąży, żeby było widać ten "właściwy" ciążowy:P chciałam ćwiczyć teraz ale jak się staramy to trochę się boję, żeby w razie czego nie zaszkodzić... no i z drugiej strony jak zaraz ma być dzidzia i utyję tak czy siak, to czy sens jest się męczyć? :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme, gratuluje :)

    Strzała, może nie takie typowe skurcze ale bóle podbrzusza.
    Czasem musiałam wziąć nospe :/

    Ja mam wizytę już za 3dni <3

    Femme lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme gratuluje =)

    Femme lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wykonałam zaplanowane zadania ;) zrobiłam obiad i posprzątam. Dzieci wróciły ze szkoły i po obiedzie rozeszły się po swoich pokojach. Mąż pojechał pomagać coś znajomemu a ja żeby zabić czas obejrzałam dwa odcinki ,,Położne w uk'' na YouTube :) Fajnie powspominać swoje porody ;) A i parlam razem z nimi :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania - ja co prawda nie rodziłam jeszcze, ale też lubię sobie pooglądać filmiki z dzieciaczkami w roli głównej. Fajnie Wam bo macie szkraby i wiecie, ze spełniłyście się w roli mamy, macie doświadczenie a dla mnie to wielka niewiadoma...

    Tym bardziej zależy mi aby zajść w ciążę teraz bo chciałabym sobie jakoś w czasie tą 3 dzieci rozłożyć :P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdej kobiecie zycze takich porodow jak ja mialam :) Bardzo szybko :D jako mama moge powiedziec ze bywalo roznie. Chwile niezapomniane, radosne ale tez i takie ze plakac sie chcialo... Corcia od poczatku byla zdrowa i rosla ksiazkowo. zawsze grzeczna :) Zato synek czesto chorowal i nerwusek z niego. Najgorsze chwile byly jak maz wyjezdzal za granice a ja zostawalam z dwojka sama :( Syn tak dawal w kosc ze po porodzie schudlam 30 kilo w 2 miesiace!!! :D Teraz to juz tylko wspomnienia :) Im starszy tym latwiej :) Przeszlam wiele i gotowa jestem na wychowanie trzeciego :) Eh jak dlugo jeszcze czekac musze ? :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica niczego sie nie obawiaj :) Teraz wydaje Ci sie ze to wielka niewiadoma ale w momencie kiedy pojawia sie dziecko rodzi sie instynk maciezynski i tylko Ty bedziesz wiedziala co jest najlepsze dla Twojego malucha :) Maz bedzie pomocny napewno ale wiez miedzy matka a dzieckiem jest niedoopisania. Wspomnisz kiedys moje slowa i bedziesz wiedziala o co mi chodzilo ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Haha Strzała to dokładnie jak ja :d Ogólnie sylwetka ok, nogi szczupłe, ramiona też a brzuchol taki, że jeszcze na studiach koleżanki robiły mi docinki czy w ciąży nie jestem... Podejrzewam, ze musiałabym być w bardzo zaawansowanej ciąży, żeby było widać ten "właściwy" ciążowy:P chciałam ćwiczyć teraz ale jak się staramy to trochę się boję, żeby w razie czego nie zaszkodzić... no i z drugiej strony jak zaraz ma być dzidzia i utyję tak czy siak, to czy sens jest się męczyć? :P


    Jezeli dlugo sie starasz, to to moze pomoc, ktoras z dziewczyn gdzies pisala, ze jak sie schudnie pare kilo to sie zmienia gospodarka hormonalna i latwiej zajsc w ciaze. Moja przyjaciolka przeszla na diete, dlugo sie nie zabezpieczali i nic, i nagle w 2 miesiacu diety udalo im sie ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj porod tez nie trwal dlugo..od 21:00 mialam bole a o 02:00 byl maly juz na swiecie =)Lekarz mowil ze bardzo szybko jak na pierwszy porod =) Mam nadzieje ze i drugi nie bedzie za dlugo trwal =)
    Moj syn tez potrafi dac w kosc, ale pomalu widze, ze czym starszy tym grzeczniejszy tak jak mania piszesz. Teraz mamy nadzieje na coreczke ktora moze byc nieco grzeczniejsza :P :D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze chcialam miec 2ke dzieci i starszego synka mlodsz corunie zeby synus mogl bronic ksiezniczki <3

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz to taki nerwusek ze czasami juz sama padam z sil, ale teraz nie moglabym sobie juz wyobrazic zycia bez niego =) Potrafi rowniez przytulic powiedziec mama kocham cie <3 =) dziekuje jak i przepraszam, takze mysle ze idziemy w dobrym kierunku =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak samo my chcemy Klaudia =)

‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ