X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 1 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy świnkę ;)
    Chciałabym psa ale w bloku będzie się męczył.

    Na pewno każdej z Was się uda, zobaczycie :)
    To kwestia czasu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 22:04

    atdc3e5e035kp155.png
  • margaretka87 Koleżanka
    Postów: 54 28

    Wysłany: 1 marca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w bloku i też miałam takie zdanie kiedyś, ale zmieniłam, gdy dowiedziałam się, że w schronisku w moim mieście psy NIGDY nie wychodzą z klatek na spacery :( Pojechałam i wzięłam. Chodzimy teraz co dzień na 1 długi, godzinny spacero- marsz i 2 10- min. Uwierz mi, że sunia jest bardzo radosna i wdzięczna za wyciągnięcie jej z tamtego miejsca :)

    Ok, jutro rano testuję, bo nie wytrzymam dłużej. Trzymajcie kciuki :*

    ckai43r8mwjzpzmn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy 2 suczki - jedna była prezentem zaręczynowym (była wtedy szczeniakiem ze schroniska) a druga to przybłęda, ktoś ją wyrzucił a my przygarnęliśmy. Mamy je w wynajętej kawalerce i jesteśmy szczęśliwi - one też bo psy nie potrzebują ogromnego mieszkania ani wielkiego ogrodu a jedynie miłości - podobnie zresztą jak dzieci ;) A wychowanie dzieci ze zwierzętami - super sprawa - dzieci się uczą empatii i odpowiedzialności, a zwierzęta są szczęśliwe bo mają się z kim bawić :)

    Femme - zrób test jutro i wszystko będzie wiadome:)
    Margaretka - powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :-) dziewczyny oby do przodu zaczynam pomału kolejny cykl która ze mna testuje w tym miesiącu ? Marzec musi być szczęśliwym miesiacem ;-)

  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 2 marca 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam dzisiaj test i kolejny taki sam :/ dalej nie wiem nic :( temperatura utrzymuje się wysoko, dzisiaj 37,1..

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • margaretka87 Koleżanka
    Postów: 54 28

    Wysłany: 2 marca 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Negatywny... :( serduszka były codziennie. Tzn, że muszę iść na badania, tak? :(

    ckai43r8mwjzpzmn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme - musisz czekać. Albo @ przyjdzie albo nie. Jeśli nie przyjdzie to znowu zatestuj. Albo tak jak pisałam zrób betę, będzie 100% pewności.

    margaretka - 10, 11 dpo to czasami za wcześnie na test. Poczekaj jeszcze trochę, albo zrób betę. I nie wiem o jakie badania Ci chodzi? Który to cykl starań u Ciebie? Czasami po prostu nie udaje się zaciążyć i już.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w poniedziałek :)

    Trzymam kciuki za testerki :D

    Femme, ja tam widzę cień cienia :) Powtórz dziś lub jutro.

    Femme lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Mi dzisiaj owu wyznaczył owulacje na 19 dc ;) Sutki bolą od wczoraj, nie mogłam spać na brzuchu :)
    Femme wydaję mi się że mogłaś mieć owulacje później i dlatego testy jeszcze nie wychodzą tak jak byś chciała :) Najważniejsze że @ niema i tempka wysoko ;) Margaret poczekaj spokojnie jeszcze dwa dni ;)

    Femme lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 marca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak mysle margaret moze byc za wczesnie, ja testowalam 14dpo i nic mi nie wyszlo ale sie nie przejmuje, czekam ten tydzien bo nie wiem kiedy @ moze przyjsc dokladnie i zatestuje w dzien kobiet jak nie przyjdzie.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania trzymam mocno kciuki. Kiedy testujesz? Który to Twój cykl starań?

  • margaretka87 Koleżanka
    Postów: 54 28

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, spanikowałam... ciężki dzień, tempka spadła, test negatywny, powrót do pracy po urlopie :( Ogólnie nie zabezpieczamy się od zeszłego lata, ale starania pełną parą od 2 miesięcy. Tym razem serduszka były codziennie. Może to za dużo jednak?

    ckai43r8mwjzpzmn.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 marca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica dziękuję <3 Jestem 3dpo (prawdopodobnej :D) Być może piątek 13-stego będzie szczęśliwy :) To nasz 3 cykl starań po wyjęciu implanta; )

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka najlepiej w okresie owulacji serduszkować co 2 dni żeby plemnikimiały czas się wyprodukować i żeby były lepszej jakości.

    Mania to od niedawna się staracie. Zanim hormony wrócą do normy może trochę minąć, podobnie jak po tabletkach. No i szansa na mnogą ciążę wzrasta:D

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretka87 wrote:
    Przepraszam, spanikowałam... ciężki dzień, tempka spadła, test negatywny, powrót do pracy po urlopie :( Ogólnie nie zabezpieczamy się od zeszłego lata, ale starania pełną parą od 2 miesięcy. Tym razem serduszka były codziennie. Może to za dużo jednak?

    mnie ginekolog polecil zeby przed owulacja wstrzymac sie ze 3 dni z serduszkowaniem no i standardowo po serduszkowaniu tylek do gory :)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku napewno trzeba dać sobie czasu ;) Nie nastawiam sie na sukces w tym miesiącu tylko na starania przez kilka kolejnych miesięcy ;)
    PS ciąża mnoga mile widziana :D Jak szaleć to do końca :D A i mąż jest z bliźniaków ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Mania w takim razie coś czuję ciążę mnogą:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 11:57

  • margaretka87 Koleżanka
    Postów: 54 28

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, serio ginekolog mówił o tyłku do góry? :D Ja to stosuję, ale myślałam, że to tylko zabobony... :P Spróbuję teraz co drugi dzień, może faktycznie będą wtedy lepszej jakości. Dzięki! Panikara ze mnie, z mojego męża też i oboje się nakręcamy.

    ckai43r8mwjzpzmn.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    PS ciąża mnoga mile widziana :D Jak szaleć to do końca :D A i mąż jest z bliźniaków ;)
    Oooo to kto wie, kto wie :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze trzymam tyłek w górze. Bo jednak co grawitacja to grawitacja, zawsze łatwiej plemnikom płynąć w dół niż do góry;P

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ