X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam to super słowa wiem że mnie rozumiecie ale też nie moge siedzieć w domu spotykam się ze znajomymi i czasem na kawę wyskoczymy teraz było tak że akurat w 5 się spotkałysmy i one o swoich dzieciach a później na mnie ...:-( przykro mi się zrobiło ...wiem że tych pytań nie unikne bo jesteśmy razem już ! 13lat ale nie lubie kręcić i kłamać ... :-(

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia, zawsze możesz powiedzieć, że jak będziesz w ciąży to na pewno będą wiedzieć. Głowa do góry :*
    A staż w związku wcale nie jest wyznacznikiem chęci posiadania dziecka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 09:07

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki =) Jak minal wam sobotni wieczor =)?
    Mania zdolalas meza uwiesc :P :D ?

    My bylismy jak juz pisalam cos zjesc i na kreglach, a na koniec jechalismy do kina na 50 twarzy greya .. w domu bylismy dopiero o 2:00
    niedawno wstalam i pije kawke, maz jechal po juniora do dziadkow i zaraz bedziemy jesc sniadanko =)

    Wczoraj caly wieczor odczuwalam jajniki ,wiec musialam jeszcze po powrocie uwiesc meza :P:D

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim ;)
    Co za zbieg okoliczności Kasia :) Ja wczoraj na wieczór też obejrzałam ten film ;) 50 twarzy Greya. Troszkę byłam nim zawiedziona ale ogólnie podobał mi się; )
    Mąż na wieczór czuł się dobrze więc wykorzystalam go :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 11:10

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wykorzystałyście już swoich małżów, to teraz tylko czekać na kiełkowanie fasolek :D trzymam kciuki za zielone zakończenie ! :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Dzięki annielica ;)
    Jestem trochę wkurzona temperaturą moją :( Nie rozumiem czemu tak powoli rośnie a raczej jestem pewna że już po owulacji... Chyba że znając moje szczęście cykl bezowulacyjny. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 11:59

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przez dłuższy czas nawet w kinie odczuwałam jajniki, (może owuluje częściej w nocy i nigdy nie wiem że owuluje hehe) dlaczego mam nadzieje że jestem już po owulce ..
    Co do filmu to też mi sie podobał, i zawiedziona końcem troche byłam..
    Pewnie będzie jeszcze druga część.. to napewno też obejrzymy :)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksiazka jest 2 cz wiec film na pewno bedzie:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ja od rana w dobrym humorze ... co do Greya to slyszalam różne opinie :-) ksiazki sa 3 części więc jeszcze kolejne może będą :-) ściskam was mocno

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania spokojnie tempka nie musi wcale mocno skakać. Jeszcze pójdzie do góry. Test owu robiłaś? Jak pozytywny to mało prawdopodobne, że owulacji nie było.

    Ja już nie mogę się doczekać starań. Dziś śniło mi się, ze zafasolkowałam, to było takie cudowne uczucie ahh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia - kiedy testujesz?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dzień kobiet ale chyba bedzie @ bo mnie brzuch zlowieszczo pobolewa:/

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Mania spokojnie tempka nie musi wcale mocno skakać. Jeszcze pójdzie do góry. Test owu robiłaś? Jak pozytywny to mało prawdopodobne, że owulacji nie było.

    Ja już nie mogę się doczekać starań. Dziś śniło mi się, ze zafasolkowałam, to było takie cudowne uczucie ahh...

    Piękny sen życzę Ci tego:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej to masz jeszcze dużo czasu na testowanie. Masz aż tak długie cykle? Ja bym zatestowała wcześniej bo ciężko mi wytrzymać w niepewności.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikicia - dzięki, oby się spełniło. I dla każdej z Was też :) Oby ten cykl był szczęśliwy :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam takie sny :) zaliczam je do najfajniejszych ;)
    Testowalam oczywiscie owulacyjne i w 19dc wyszedl piekny pozytyw. Ale jestem tak skaplikowana ze nie zdziwie sie jak hormony mi nadal szaleja :D

    http://naforum.zapodaj.net/images/42d3aaeeb811.jpg

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielica juz widzialam 3 negatywne testy i postanowilam poczekac do konca cyklu a ponieważ mam troche nieregularne wstrzymuje sie do niedzieli

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Femme Przyjaciółka
    Postów: 97 24

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któraś dzisiaj sięgała po test?? Ja mam termin @ na dzisiaj, ale nie przyszła i prawdę mówiąc nic oprócz ogromnych piersi jej nie zwiastuje. Nic mnie nie boli, nie mam żadnych objawów ani na ciążę ani na miesiączkę. Piersi bolą mnie niesamowicie, są gorące, twarde. Nie uznaje tego za objaw ciąży, bo często tak mam przed @. Ale oprócz tego towarzyszy mi szereg dolegliwości już tydzień naprzód a teraz nic. Temperatura też nadal utrzymuje się dość wysoko. A zawsze dzień przed spada na łeb na szyję. Nie nastawiałam się w tym cyklu bo w poprzednim szalałam za bardzo. Teraz jakoś sceptycznie podchodzę, ale jak termin @ nadszedł a jej ani widu ani słychu to się ocknęłam znowu i zaczynam się niecierpliwić. Zrobiłam test wczoraj i dzisiaj rano. Nic szczególnego tam nie zobaczyłam, ale jakiś cień tej drugiej kreski jest gołym okiem widoczny. Mój mąż też ją widzi, co upewniło mnie, że sobie nie wkręciłam ;) byłam pewna, że to jakiś pigment, który po prostu pojawił się "niechcący". Ale na dwóch testach? Dzisiaj rano jest to samo. Już nawet nie mogę się w to wgapiać , bo od 6 rano zdążyło zblednąć. To się rozgadałam.. ale przecież nie mogę zadręczać ciągle mojego męża moimi obswerwacjami :) jak myślicie? Może po prostu okres się spóźnia - też możliwe. Od kilku dni śluz zrobił się bardzo wodnisty, mam uczucie mokrości praktycznie cały czas. Wczoraj wydawało mi się, że szyjka jest zamknięta, ale dziś wyczuwam, że znów otwarta..

    Pozdrawiam wszystkie starające się i oczekujące na TEN dzień :)))

    rfxg3e3kzk2qvjex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    Anielica juz widzialam 3 negatywne testy i postanowilam poczekac do konca cyklu a ponieważ mam troche nieregularne wstrzymuje sie do niedzieli

    Trzymam kciuki :-)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 1 marca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femme chcialbym napisac ze to ,,to,, ale wydaje mi sie ze @ czai sie zarogiem bo test raczej wyszedlby pozytywny w dzien spodziewanej @. No i ta szyjka otwarta... Obym sie mylila :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ