X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 11 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam wczoraj w Realu 4 super body dziecięce za 16zł :) Bawełna tak milutka w dotyku, że aż mi się chciało tulić do niej :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zwariowac idzie!! Pogubilam sie na maksa!! Temperatura spadla na leb, sluz rozciagliwy i test owu pozytywny


    http://naforum.zapodaj.net/images/21cddf9e8353.jpg

    Ja tu czekam na okres (28dc) ato moze owulacja dopiero??

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania a masz jeszcze jeden ciążowy ? Może zrób jeszcze raz co ? W 28 dc owulacja? To nie wiem jak długie musiałabyś mieć cykle. Mi w ciąży za każdym razem wychodziły pozytywne owulacyjne. A zrobiłam ich chyba z 20. Aha i też nigdy nie miałam rozciągliwego przed @. Tylko w ciąży ! Nie chcę Cię nakręcać ale zrób test.

    zakocona a to jakaś promocja jest w realu? Może i ja podskoczę. Jaki rozmiar ? Bo mi 56 brakuje.

    Dziś znowu byłam w lumpku. Za 7 ciuszków dla dzidzi, i 2 golfy dla mnie i mamy zapłaciłam 6 zł ;)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma promocji, tyle kosztowały po prostu :)
    kupiłam 62 i 56

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona dobrze wiedzieć. To białe bodziaki czy kolorowe jakieś? My kupiliśmy dla synka znajomej bodziak i kilka innych ciuszków smyku i bardzo sobie chwali. Podobno po praniu nie wyciągają się, łatwo się odpierają, ogólnie są dobrej jakości. Słyszałam, że te tańsze ciuszki np. z Pepko kiepsko wyglądają po praniu. Za to dużo dobrego słyszałam o ciuszkach z Lidla. Zobaczymy jak to jest z tą jakością.

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jutro zrobię ciążowy ;) A nie dawno powtórka z testem owulacyjnymi i wyszedł jeszcze mocniejszy niż ten pierwszy. Wiem jedno od następnego cyklu nie mierze temperatury, doluje mnie strasznie ;)
    W UK dziewczyny mialybyscie raj na lumpach :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania nie kuś bo do UK wpadnę haha :D

    Mi się wydaje, że owulkę miałaś 19-20 dc i możliwe, że test ciążowy zrobiłaś za wcześnie. Trzymam mocno kciuki !!! I daj znać z rana jak wynik :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 maja 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam ;) oprowadze Cię po moich ulubionych typowo przeznaczonych dla dzieci :D
    Wyczytałam niedawno że przy pcos lh jest podwyższone tak więc wszystko by się zgadzało ;) nie ma się co łudzić tylko modlić o szybki okres :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu mam zawsze sluz rozciagliwy przed @, ale to tez nie jest regula, bo jedne maja go przed @ a inne przed dwoma krechami :)) niestety, pozostaje nam tylko czekac Maniu :*

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolorowe.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona to fajnie bo białych mam sporo :)

    Mania może faktycznie to tylko pcos ale tak naprawdę nie wiemy. Jak @ nie ma to nigdy nie wiadomo ;)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 maja 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak jest pozostało tylko czekać. :) Ja z reguły mam śluz leki lub suchotek przed @ a teraz to nie mam pojęcia o co chodzi. Sylwia testujesz?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę chamka i odpowiem za Sylwią:P Sylwia na razie przed owulką jest ;) trzymamy kciuki za nią, żeby pięknie wycelowała w tym cyklu i wkrótce pokazała nam test z 2 krechami :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm to może tak jak ja :D miałyśmy testować a tu owulacja dopiero :D ja również trzymam kciuki za owocny strzał ;) Dzisiaj trzeba zbałamucić męża :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania jestem bardzo za tym żebyście ich zbałamuciły :P Dawno nikt nie przeszedł na fioletową stronę mocy więc myślę, że najwyższa pora ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :D Ania juz o tym wie maniu, ale ja kicham juz na te moje owulacje :D peenir i cos bedzie bo Piotr ostatnio ma za duze libido, ale zeby celowac? Niet! Potem znowu bede kazde wzdecie przypisywac ciazy :P a tak spokoj :D Mania a moze faktycznie cykl ci sie popieprzyl wiesz w zwiazku z wyjazdem do Polski i dopiero teraz owulka bedzie?

    Ja dzis mame odwozilam do szpitala bo miala bedzie jutro laparoskopowe wyciecie woreczka zolciowego i jakos tak zostalam dzis u rodzicow do wieczora i matkowalam im z obiadem sprzataniem itd :D i jutro powtorka :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia nie marudź tylko działaj. Każdy kolejny cykl to nowa szansa ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doobra, dobra, ile można myśleć o owulacjach, jakma być to będzie, nie chce sobie nią już zaprzątać głowy, naprawdę :)

    Kkurde, takie cudowne powietrze na dworze... :)))

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, będzie dobrze :)

    Oj tak, u mnie też dziś pięknie <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 12 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania na jakiej podstawie stwierdzono u Ciebie PCOS?


    Czy miałaś problemy z zachodzeniem w poprzednie ciąże?


    Ja wczoraj odebrałam wyniki badań i już jestem posikana,że mam PCO.Stosunek fsh fo lh wyszedł 1,36 a estradiol mam 17 z hakiem...

    Natomiast zawsze miałam regularne cykle, nigdy żadnych torbieli, w kwietniu na usg moja gin nie widziała nieprawidłowości.

    Mam corkę 1,5 roku, zaszłam w ciążę przez jedną, dwusekundową chwilę zapomnienia.W marcu prawdopodobnie ciąża biochemiczna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 09:13

‹‹ 246 247 248 249 250 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ