X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tak samo- może rozstępów się tak nie boję, co tego, że będę gruba :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 20 tyg ciąży :) 48% za nami :D Jeszcze tydzień i połowa ciąży :O!

    Nie wiem czy już pisałam Wam, ale przedwczoraj wieczorem L poczuł 3 kopnięcia maluszka :) Były wyraźnie wyczuwalne, choć jeszcze są delikatne :)
    A najśmieszniejsze jest to, że dwa dni wcześniej kolega, który obecnie jest z żoną w 29tyg mówił, że to niemożliwe, żeby on jeszcze coś wyczuł i że on poczuł dopiero w 27. No więc proszę bardzo udowodnione, że jak się chce skupić i poczekać cierpliwie z ręką na brzuchu na kopniaki, to się poczuje ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama 2 tygodnie po porodzie zmieściła się w jeansową spódnicę sprzed ciąży więc liczę, że ja też szybko dojdę do formy :P rozstępu mama nie ma ani jednego więc też liczę, że jest to genetyczne ;)

    Madziulek nieduży jeszcze Twój brzuszek, a taki olbrzym w nim siedzi hihi. Widać, ze dużo nie utyjesz jak tak dalej wyglądasz;)

    Mania mam nadzieję, że przyatakowałaś męża co ?:P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozstępy są straszne :( ja mam na wewnętrznej części ud.
    Atak był jak najbardziej :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rozstępy małe już są mimo stosowania kosmetyków :P Wydaje mi się,że to nieuniknione,

    zakocona, ja tam czasem mam wrażenie, że czuję delikatne muśnięcia ale sama nie wiem czy to ruchy już :D Ponoć też dużo zależy od ułożenia łożyska.

    Jejj faktycznie zaraz połowa za nami!!! :D

    Strzała, Sówka, co u Was? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 10:58

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mama jest cała pocharatana... ale jak to mówi lekarz mojej mamy to takie słoneczko- pamiątka :P Ale mama też niczym się nie smarowała... I ja je będę miała bo mam dużo takich jasnych już jeszcze z okresu dojrzewania... ;)Ale, byle nie było dużo na plusie to i rozstępy przeżyję ;) a nawet jeśli, można je potraktować laserem i po sprawie :D

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozstępów nie mam żadnych. Brzucho mam już spore, szczególnie wieczorem :) Codziennie wcinam jak wariatka po kg truskawek (zbankrutujemy przez to :(). Nawet niczym się nie smaruję.. Skóra czasem swędzi, ale to by było na tyle.

    Najgorsza jest kondycja i bóle nóg. Dziś L będzie mi je masował, bo mam takie ociężałe i łydka w lewej jakby ciągle na skurcz była gotowa. No i coraz gorzej mi się śpi i będę kupować na dniach tę poduszkę dla kobiet w ciąży (+ do karmienia), bo już teraz muszę sobie wsadzać coś pod kolano, jak śpię na boku.

    Ja nie mam pojęcia, jak łożysko itd u nas ułożone. Wszystkiego dowiemy się już w przyszły czw <3 Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć maluszka! Mam nadzieję, że wykonają nam też jakieś fotki 3D, bo potem sporo nas znowu u gina nie będzie, bo chcę znowu miesięczną przerwę zrobić (choć ciężko ją wytrzymać :P).

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zdecydowanie za mało ruchu :( Wczoraj poszłam z koleżanką i jej maleństwem do lasu na 2h, to wróciłam ledwo żywa :P I padłam ;) A tak to codziennie w wyrku..masakra jakaś :D

    My mamy standardowo wizytę co 4 tyg.

    Z tym spaniem też coraz gorzej..wiercę się z boku na bok. Tym bardziej,że wcześniej umiałam zasnąć tylko na brzuchu, a teraz jedynie boki zostają.

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też są takie jasne z okresu dojrzewania na biodrach, ale trzeba się przyjrzeć żeby zauważyć. Jeszcze chwila i zaczynam stosować Elancyl.

    Pobolewa mnie brzuch jakbym się czymś zatruła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje też już są takie blade :) w ogole czytalam kiedys ze to , ze ktos ma rozstępy z okresu dojrzewania nie oznacza, ze bedzie je mial po ciąży ;) choca ja bede bo nie dosć ze genetycznie jestem obciazona to te z okresu dojrzewania tez mam :D

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    U mnie dalej bez efektów. Pewnie w czerwcu zdecyduję się w końcu na badania, nie ma co dłużej odwlekać.

    Ale przynajmniej m oj organizm doszedł już od siebie po Inofolicu. Czuję się o niebo lepiej, wróciła chęć na seks,pojawił się wodnisty śluz, piersi przestały bolec i jakaś weselsza się zrobiłam :)

    Mam chwile zwątpienia i pojawia się płacz ale to tylko wtedy jak jestem sama ze sobą.

    Jakoś to by musi :)

    Wam Kochane kibicuję z całego serca, żeby Wasze ciąże się rozwijały tak jak powinne i nic Was nie męczyło a tym jeszcze nie zaciążonym życzę wiary i siły walki, musi się udać!!!!

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka - powodzenia i wytrwałości ;) szybko dołącz do nas zaciążonych :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 maja 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, trzymam mocno kciuki :)

    Witam się w 20. tygodniu :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka powodzenia :)!

    19t1d :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8d394339c2c7.jpg

    edit:
    kurcze madziulek, mam brzuch 2x taki, jak twój :P Wczoraj L się śmiał, że może kurde jednak u nas bliźniaki, tylko nie zobaczyli do tej pory drugiego dziecka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 08:32

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i tak masz mały :) I w ogóle jaka chudzinka :D Jesteś szczuplejsza więc pewnie dlatego rosnący brzuszek jest bardziej widoczny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 08:36

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty też szczuple wyglądasz :)

    U mnie dzisiaj 53,6kg na wadze :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mamo..tyle to nie ważyłam nawet mając 18lat hihi :D U mnie ostatnio było 69 :D Nie mam wagi, to się nie dołuję :P Chociaż zamówiłam od babci na ur ;)

    Zaraz lecę poszukać sobie jakichś kiecek i dresowych spodni. W Reserved jest od wczoraj -40% na wszystko i liczę,że w coś się zmieszczę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 08:45

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile masz wzrostu? Ja 161. Najwięcej do tej pory kiedykolwiek ważyłam 53. Tak to 52kg staram się nie przekroczyć (znaczy nie to, że jakieś diety czy cokolwiek, samo się kontrolowało na razie ;)

    A z jaką wagą startowałaś?

    Ja się ważę raz na tydz, żeby sprawdzić czy przybieram.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona ja tyle co Ty ważyłam przed ślubem :P mam 163 cm. Teraz przed ciążą dobiłam do 60kg. Na domowej wadze pokazuje mi 61 kg, ale nie sugeruję się nią, za tydzień prenatalne to mnie zważą i dokładnie będę wiedziała ile ważę. U Ciebie brzuszek już mocno widoczny. Zauważyłam, ze u szczupłych osób bardziej widać dół niż górę brzucha, a u takich jak ja cały balon od razu :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona śliczny brzuszek :) Mój D. wczoraj też mój brzuszek sfotografował o dopiero na zdjęciu przyznałam że urósł :) bo tak jakoś tego nie widzę :) oto i on
    Witam się w 15 tygodniu :)

    http://zapodaj.net/9f1cc64520545.jpg.html

    Tak szybko zleciał nam ten tydzień tutaj, pojutrze już wracamy do domku :)
    Dzisiaj u nas pada więc siedzimy w domu i sie objadamy :)




‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ