X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie ważenie w gabinecie to z dupy jest. Za każdym razem w ciuchach, na dodatek po jedzeniu. Bez sensu. Ja się ważę po toalecie, przed jedzeniem i nago.

    Kasia, widać brzucho, widać :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak jak mowi zakocona- taki wynik jest zupelnie bez sensu :) lrpiej wazyc sie w domu :)

    Sowka zle reagowalas na infolic? Mnie lekatz kazal pic inofem ale zastanawiam sie czy go kupic... bo boje sie ze mi rozreguluje regularna owulke...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 maja 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo u Kasi jak fajnie widać brzuszek :D :D

    zakocona, mam 174cm, przed ciążą ok. 65kg ważyłam :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, ze u mnie domowa co chwilę inną wagę pokazuje, więc jej nie wierzę :P

    Kasiu oj jest brzusio i to spory :D podobno w 2 ciąży szybciej widać :D

    Ja znowu obłowiłam się w lumpku. Tym razem głównie połśpiochy bo doszłam do wniosku, że mam niewiele :P

    Madziulek czujesz już ruchy ? czy dalej dzidzia się skrywa ? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no brzuszek dosyć spory, chyba bardziej z przejedzenia :P Babcia nic tylko każe nam jeść :)

    Madziulek jeszcze nie czujesz ruchów dzidzi? Ja jestem w 15-tym a sie zaczynam martwić lub niecierpliwić że jeszcze nic a nic nie czuje :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica jeszcze troche i zobaczymy nasze dzidzie :) pamiętam że masz kolejną wizyte dzień po mojej :) Mam nadzieje że poznam już płeć dzidziusia <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ciuchu też liczę na płeć ale wolę się nie nastawiać zbytnio.

    Wiem, że to niemożliwe ale dziś rano poczułam takie 2 smyrnięcia na dole, były zupełnie inne niż ruchy jelit i gdyby ciąża była starsza to myślałabym, że to ruchy dzidzi. Ale niestety trzeba jeszcze poczekać.

    Powoli już wyobrażam sobie jak będzie wyglądał pokój dzidzi, już nie mogę się doczekać :)

    Mania1718, Katarzyna_121 lubią tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, czuję od czasu do czasu jakieś gmeranie ale nie wiem czy to Mały się odzywa :D
    Niby najczęściej od ok. 20 tyg coś tam czuć więc zobaczymy :D To jest bardzo indywidualna sprawa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2015, 08:09

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rano zanim wstanełam z łóżka złapałam sie blisko pępka i jakbym poczuła rytmiczne bicie serduszka dzidziusia :) nawet mój mąż je czuł :) Bo na czkawke chyba za szybko :)

    annielica lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rano wiercipięt tak się ruszał, że L mógł bez problemu poczuć jak się tam chyba obracał :P

    Katarzyna_121, annielica lubią tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj zdjęcie mojego brzusia. 12 tydzień :) coraz większy :P

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb8662ad23b1.jpg

    zakocona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uppss wkradł się chochlik, nie 10t1dz tylko 11t1dz sorka :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 15 maja 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no też już ładnie widać :D

    Ja dziś zrobiłam na obiad tortille i pieczone ziemniaczki :) Ale pycha <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania boski ten Twój brzuszek <3
    A ja zrobiłam pyszna szczawiowa i co chwile podchodzę do garnka :D Wzdecia mam niesamowite i brzusio jak Ania :d

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • NATULKA Koleżanka
    Postów: 32 62

    Wysłany: 15 maja 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 21 tygodniu i kopniaczki czuję już naprawde mocno. Zaczelam je czuc w 19 tygodniu, a brzuszka póki co prawie brak ;)

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kobietki :-)

    Kochane czy mógłbyście zerknąć na mój wykres i napisać mi kiedy była owulke. Mnie się wydaje, że OF powinien mi ją już wyznaczyć ;-)Niestety serduszka były wcześniej bo Mężusia na miejscu nie było wtedy kiedy trzeba i to na pewno utrudni mi zajście w ciążę. Kolejny cykl też muszę spisać na straty :-(

    A Wasze brzuszki są cudowne :-)

    Przyjemnej i słonecznej soboty Wam życzę :-)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka jutro OF wyznaczy Ci owu. Wg mnie 2-3 dni temu była ;) powodzenia. Kiedy testujesz?

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu dzięki :) No mnie też się wydaje, że bała ok. 18 dc. Zobaczymy czy będę w ogóle testować, może ok 25 maja. Kończy mi się umowa zlecenie w nowej pracy i pewnie będzie ciąg dalszy więc muszę mieć pewność co do tego na czym stoję ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby to był Twój ostatni test. Czas, żeby ktoś przeszedł na fioletową stronę. Jak będą 2 kreseczki to ładny prezent na Dzień Mamy;)

    My na dzień Mamy chcemy dać w prezencie zdjęcia naszego dziubulka w ramce ;) Prenatalne 20 maja więc na 26 akurat się wyrobimy ;)

    Madziulek, zakocona, Katarzyna zaczęły się u mnie bezsenne noce. Też macie problem z zaśnięciem mimo zmęczenia? Myślałam, że problem pojawia się dopiero jak dziecko kopie i nie daje spać a tutaj tak wcześnie ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2015, 10:08

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 16 maja 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka myślę, że owu ok 19 dc będzie :)

    Aniu ja zasnąć to zasne ale w nocy się budzę często do WC i się wiercę z boku na bok :/ Brzuch jeszcze nie za duży ale przeszkadza ;)

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 249 250 251 252 253 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ