X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w lipcu :) jak całe moje rodzeństwo :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 16 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż na swoją 30tke w przyszłym roku się napije :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 17 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i OF wyznaczyl mi owulke, tylko oczywiście tak jak podejrzewałyście Dziewczyny w 20 dc, czyli szans na ciążę nie ma. Mam dość już starań i ciągłego myślenia o tym. Od paru miesięcy moje życie toczy się poza mną, bo na nic nie mam wpływu, wszystko pod górkę. Nerwy mam zszargane,nic mnie kompletnie nie cieszy.
    Teraz po okresie już na 100% idę do lekarza, tylko co z tego jeśli w kluczowych momentach nie będę miała akurat męża przy sobie :-(

    No to sobie ponarzekałam, przepraszam Was!

    Ps. Jakby tego było mało od tygodnia jestem chora i zamiast być lepiej to jest coraz gorzej, zwykłe przeziębienie rozwija się i dzisiaj czuję się naprawdę ciulowo :-(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówko, ale bez przesady temperatura nir jest ZADNYM eyznacznikiem owulacji, temperatura skacze od 3 dni przed owu i do 3 dni po !!! Siec mogliscie sie wstrzelic akurat ;) nie wiem skad przekonanie ze po skoku temp jest owu :) to nie prawda, nie musi sie to w cale sprawdzac :) nawet gdybys 20 dc miala skok pozutywny test owu i koncoeke dluzu plodnego to tez noe oznacza ze owu byla 20 ;) glowa do gory ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 09:15

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ma rację. Druga sprawa ze plemniki żyją do kilku dni wiec nie możesz z góry przekreslac tego cyklu :*

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie po prostu dopadła frustracja i tracę wiarę. Takie zwątpienie występuje u mnie dość często a później zbieram się w sobie i żyję jak gdyby nigdy nic. Tylko jak długo to będzie trwało?

    Ech, smęcę Wam tylko, przepraszam :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 09:47

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, chyba każda osoba z długim stażem tego doświadcza ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 maja 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie smecisz Kochana :*
    Chwile zwątpienia zawsze się pojawiają ale najważniejsze to nie tracić wiary :)
    Który to Wasz cs?

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czas szybko leci i jest to nasz 9 cs :( Ja mam 32 lata a co za tym idzie, spodziewałam się że nie będzie łatwo. Najgorsze jest to, że ja się panicznie boję pójść do lekarza, będzie mnie to kosztować niesamowicie dużo nerwów.

    Fakt, że mój mąż chyba najbardziej na świecie pragnie nie dziecko wcale mi tego nie ułatwia :( Lepiej bym się czuła ze świadomością, że tylko mnie tak bardzo, bardzo zależy i że tylko ja tak bardzo przeżywam kolejna porażkę :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 17 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 nie patrz na te wykresy bo przecież mogłabyć wcześniej ta owulacja. U Ciebie jest o tyle trudniej że mąż wyjeżdża i czasami omijacie płodne. Napewno się uda głową do góry ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 10:23

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka wiadomo, że przy staraniach zwątpienie jest normalną rzeczą ale nigdy nie może ono trwać dłużej niż chwila bo w każdej chwili może się udać! Pójdziesz do lekarza przebadasz się i będziesz spokojniejsza. Nie ma co się bać wizyty bo im szybciej się dowiesz co jest nie tak tym szybciej temu zaradzisz. Męża nasienie też chcecie zbadać?
    Ja badania dla nas zrobiłam po 3cs bez ciąży, wolałam wiedzieć na czym stoję. I mimo, że nie były rewelacyjne zaszłam w 5cs także spokojnie, nigdy nie wiadomo kiedy spotka nas wielkie szczęście :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 maja 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, każdej dłużej się starającej zdarzyły chwile zwątpienia. Trzymaj się tam :*! Na pewno niedługo zajdziesz :)!

    dwa dni i połowa ciąży za nami o.O! 3 dni i zobaczymy maluszka <3!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 maja 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, ależ ten czas ucieka!! :) :)

    Ja właśnie wczoraj do męża mówiłam,że za 4 m-ce o tej porze będziemy czekać na maluszka, a ja pewnie będę się modlić żeby już urodzić :P (mam nadzieję,że będzie końcówka września jednak :D )

    Moja sąsiadka urodziła córkę więc dzieciaki będą w jednym wieku ;)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 2 dni do spotkania z bąblem :D Nie mogę się doczekać :) Już miesiąc nie widziałam go :)

    Najwięcej czekania mam ja, bo termin na 3 grudnia... tyyyyyle czasu jeszcze :P

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, zleci ;) Tak, jak mi i madziulkowi zleciało :)

    Ja też właśnie wczoraj sobie zdałam sprawę, że to nie pół roku, a 4 msce do porodu (bo L ciągle gadał "pół roku to, pół roku tamto"). Muszę się w końcu na szkołę rodzenia zapisać :)

    PS. Kupiłam tę poduszkę do spania dla kobiet w ciąży w sobotę. Ja nie wiem, ale jakoś nie umiem się na niej ułożyć. No i znowu mam zawalone durne zatoki (to już chyba 100x w tej ciąży :/), katar i ból głowy :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatoki to niestety normalne w ciąży. Wszelkie nieżyty często się zdarzają. Też tak mam czasami. A potem dojdzie jeszcze ucisk dzidzi na żebra i trudności w oddychaniu:P ojj my matki od samego początku musimy się poświęcać dla naszych pociech :)

    Ja pierwszy raz w życiu nie mogę doczekać się zimy :D
    delikatny stres przed środą też jest, czy wszystko ok, czy dzidzia nadrobiła te 6 dni, które była do tyłu...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, zdrówka :* Ja walczyłam z zatokami prawie 2 tyg :/

    Co do tej poduszki, to kumpele mówiły,że sprawdza się przy karmieniu ale do spania średnia.

    Aniu, zobaczysz jak Tobie zleci :)
    Na pewno z maleństwem dobrze :) :)

    Trzymam kciuki za Wasze wizyty :*
    Moja dopiero w przyszły czw ;)

    Ciekawe co tam u Strzały :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty masz kolejną wizytę, madziulek? Byłaś niedawno chyba u gina?

    Ja walczę już z zatokami któryś raz w tej ciąży. I pewnie nie zwalczę :/ A potem czeka mnie karmienie i też leczenie dupne będzie :/ To mnie drażni w ciąży i przy karmieniu. Żadnych prawie leków brać nie można, żeby choć sobie ulżyć. Apap na ból zatok ni cholery nie pomaga, a parówkami się leczyć to żadne leczenie :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 maja 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet Apapu nie brałam..bo jakoś nie chcę się niczym faszerować mimo, iż można..no i cierpiałam :P

    Mam wizyty co 4 tyg :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 12:50

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde aż zajrzałam do ciebie i rzeczywiście! Miałam wrażenie, że dopiero co wstawiałaś jego fotkę, a tu już zaraz msc od tego czasu minie o.O

    Ja też cierpię. Dostałam od internisty jakiś steryd na te zatoki, ale nie chcę go jednak brać, bo się boję. Niby lekarka mówiła, że nie powinno się nic stać, ale ryzykować nie chcę :/ Nos od smarkania już mam tak koszmarnie zdarty :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ