Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak jestem bez stanika (np. w nocy i wstaję siusiu to moje piersi tak bolą, są tak ciężkie, mam wrażenie, że ważą tyle, że się zaraz oderwą serio...). Chyba kupię sobie stanik do karmienia na noc, bo jest ciężko. Też tak macie ?

• madziulek Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śpię bez ale noszę taki miękki do karmienia z H&Mu bo w zwykły, z fiszbinami uwiera :/

W ogóle przez tą rosnącą macicę mam taki ucisk na żołądek, że mi się zrobiła grubsza fałdka pod lewą piersią :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 11:02

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Cycki są ciężkie, ale nie wyobrażam sobie spania w staniku. Popołudniu swój też zdejmuję i daję im odpocząć.

Rany boskie jak mi ciągle jest duszno i gorąco.. A tu jeszcze się upały nie zaczęły. Będzie hardkor w lato, już teraz to widzę!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 11:36

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory też nie wyobrażałam sobie spania w staniu ale cyce są tak bolesne, że masakra i ciążą jakby ważyły po 5 kilo każda:/ A co to będzie jak będą pełne mleka o jaaa....

Ja z kolei zmarźlak jestem, więc lubię jak jest ciepło. Na szczęście lato w tym roku mnie nie przeraża, bo jednak lato spędzone pod miastem to nie to samo co w mieście :)

Madziulek mi też żołądek i jelita tak poszły do góry i cała góra brzucha pod biustem jest taka mega twarda, że szok.

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/cb773642cc426.jpg.html

Witam :) dzidziuś ma sie dobrze :) ma prawie 10 cm nie było widać jeszcze co będzie :/ najważniejsze że zdrowe .

zakocona lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 12:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna troszkę zdjęcie niewyraźne, ale jest malutki bąbelek :) szkoda, ze nie znasz płci, ale może następnym razem :)

• zakocona Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, super, że wszystko ok :) Piękne dzidzi! Ach jak ja się swojego USG nie mogę doczekać!!

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że już będzie coś widać alw sama widziałam jak sie wiercił lub wierciła że ciężko było zauważyć :) zato ślicznie do nas machało rączką :) mam nadzieję że za 4 tygodnie już będziemy wiedzieć co będzie, bo w końcu chce już zacząć kupować ciuszki i różne inne żeczy :)

Annielica jutro ty ujrzysz swojego dzidziusia :) może Twój lekarz już coś wypatrzy :)
    Miłego popołudnia :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj ale do jutra jeszcze tyyle czasu:) ciekawa jestem, czy usg będzie przez brzuszek czy dalej przez pochwę...
    Bardzo bym chciała poznać płeć, ale się nie nastawiam, żeby się nie rozczarować.

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że jeszcze może być u ciebie dopochwowo..a przy następnej wizycie pewnie już pezez brzuszek jak u mnie :) Tobie daleko do jutra :) a mnie jak znów daleko.. aż 4 tygodnie.. z nadzieją że w końcu wtedy poznamy płeć :) A u ciebie myślę może też troche być za szybko na jej wykrycie, wszystko zależy jaki sprzęt, a u mojej lekarki chyba nie za dobry skoro jeszcze nic nie widzi :/ Ale dzidziuś cały czas był w ruchu i machał do naa rączka :) no poprostu cudowne chwile :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucaj nam tu jutro odrazu zdjęcie :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :) odezwę się jak będę po wizycie :)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, cudny maluszek :) Najważniejsze,że zdrowo rośnie. A płeć jak nie teraz to na kolejnej wizycie :) :)

Czekamy na następne zdjęcia :D :D

Ja wczoraj byłam na pierwszych zajęciach w SR. Dziś też jadę :) W tyg tyg spotkania dla babeczek, a w kolejnym już w parach :)

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już szkoła rodzenia? Wow :) Ja dopiero na lipiec się zapisuję chyba. No właśnie, muszę się zapisać, bo jeszcze miejsc nie będzie :P
    a ty się z nami w 50% ciąży nie przywitasz :>?

I witam się w 21 tyg <3 Dzisiaj rano małe kopnęło kilka razy dłoń L, którą mi na brzuchu trzymał :D
    Jutro zobaczymy dzidzi!!!

Pamiętacie, że wam mówiłam, że chcę kupić wózek bebecar? No to zmieniliśmy zdanie. Jednak kupimy babydesign :P
    A bebetto to jednak cholernie niewygodny wózek do składania :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 08:56

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już bo wolałam mieć z głowy póki brzuszek nie za duży ;) Potem upały itp. a ja ja kiepsko znoszę :/

Ach no tak tak - witam w połowie ciąży :D :D

My kupiliśmy Bebetto i składa się bardzo szybko :) A co najważniejsze mieści się do bagażnika naszeej limuzyny - Peugeota 206 :P

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 10:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny płakać mi się chce już od tego bólu zatok, rany boskie jak one koszmarnie bolą. Ledwo na oczy patrzę :(

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bidulka :* Kup sobie może takie woreczki rozgrzewające.

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 maja 2015, 11:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo ja już po USG :D jestem taka szczęśliwa bo dzidzia jest zdrowa i rośnie !!!! Jeju jak ja kocham tą małą istotkę :D ma 4,5 cm, przezierność w normie, serducho bije w normie, wg gina anatomia prawidłowa więc ogólnie super :D Machała do nas rączką a raczej drapała po główce i machała nóżkami:P Dodaję fotkę ;) Płci nie znamy jeszcze. Ujęcie na fotce takie sobie, widzieliśmy lepsze :D Umówię się jeszcze po 13 skończonym tygodniu prywatnie, żeby wiedzieć więcej i wtedy dzidzia będzie większa to może zobaczymy płeć :) Powiem Wam, ze jestem mega happy bo strasznie się bałam, w nocy śniło mi się, że byłam u gina i nie widział bijącego serduszka. To był tak realny sen, masakra co ja przeżyłam w tym śnie, omal zawału nie dostałam, a potem się obudziłam i był to tylko sen i odetchnęłam z ulgą....

A oto nasze cudo macha do was ciocie rączką :D

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a156ecf42435.jpg

sylwiaśta159, zakocona, Katarzyna_121 lubią tę wiadomość

• madziulek Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejjjj ale słodziak! <3 Na płeć to za wcześnie jeszcze ale zdrowo rośnie, a to najważniejsze!! :D

atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 20 maja 2015, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    super fotki dziewczyny:)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego