Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, każdej dłużej się starającej zdarzyły chwile zwątpienia. Trzymaj się tam :*! Na pewno niedługo zajdziesz :)!

dwa dni i połowa ciąży za nami o.O! 3 dni i zobaczymy maluszka <3!

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 08:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, ależ ten czas ucieka!! :) :)

Ja właśnie wczoraj do męża mówiłam,że za 4 m-ce o tej porze będziemy czekać na maluszka, a ja pewnie będę się modlić żeby już urodzić :P (mam nadzieję,że będzie końcówka września jednak :D )

Moja sąsiadka urodziła córkę więc dzieciaki będą w jednym wieku ;)

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 2 dni do spotkania z bąblem :D Nie mogę się doczekać :) Już miesiąc nie widziałam go :)

Najwięcej czekania mam ja, bo termin na 3 grudnia... tyyyyyle czasu jeszcze :P

• zakocona Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, zleci ;) Tak, jak mi i madziulkowi zleciało :)

Ja też właśnie wczoraj sobie zdałam sprawę, że to nie pół roku, a 4 msce do porodu (bo L ciągle gadał "pół roku to, pół roku tamto"). Muszę się w końcu na szkołę rodzenia zapisać :)

PS. Kupiłam tę poduszkę do spania dla kobiet w ciąży w sobotę. Ja nie wiem, ale jakoś nie umiem się na niej ułożyć. No i znowu mam zawalone durne zatoki (to już chyba 100x w tej ciąży :/), katar i ból głowy :(

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 11:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatoki to niestety normalne w ciąży. Wszelkie nieżyty często się zdarzają. Też tak mam czasami. A potem dojdzie jeszcze ucisk dzidzi na żebra i trudności w oddychaniu:P ojj my matki od samego początku musimy się poświęcać dla naszych pociech :)

Ja pierwszy raz w życiu nie mogę doczekać się zimy :D
    delikatny stres przed środą też jest, czy wszystko ok, czy dzidzia nadrobiła te 6 dni, które była do tyłu...

• madziulek Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona, zdrówka :* Ja walczyłam z zatokami prawie 2 tyg :/

Co do tej poduszki, to kumpele mówiły,że sprawdza się przy karmieniu ale do spania średnia.

Aniu, zobaczysz jak Tobie zleci :)
    Na pewno z maleństwem dobrze :) :)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty :*
    Moja dopiero w przyszły czw ;)

Ciekawe co tam u Strzały :)

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty masz kolejną wizytę, madziulek? Byłaś niedawno chyba u gina?

Ja walczę już z zatokami któryś raz w tej ciąży. I pewnie nie zwalczę :/ A potem czeka mnie karmienie i też leczenie dupne będzie :/ To mnie drażni w ciąży i przy karmieniu. Żadnych prawie leków brać nie można, żeby choć sobie ulżyć. Apap na ból zatok ni cholery nie pomaga, a parówkami się leczyć to żadne leczenie :/

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet Apapu nie brałam..bo jakoś nie chcę się niczym faszerować mimo, iż można..no i cierpiałam :P

Mam wizyty co 4 tyg :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 12:50

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde aż zajrzałam do ciebie i rzeczywiście! Miałam wrażenie, że dopiero co wstawiałaś jego fotkę, a tu już zaraz msc od tego czasu minie o.O

Ja też cierpię. Dostałam od internisty jakiś steryd na te zatoki, ale nie chcę go jednak brać, bo się boję. Niby lekarka mówiła, że nie powinno się nic stać, ale ryzykować nie chcę :/ Nos od smarkania już mam tak koszmarnie zdarty :(

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucieka ten czas niesamowicie :D

Achhh no czego się nie robi dla maleństwa :)

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona a jakoś da się sprawdzić fotki kogoś dzidzi ?

• zakocona Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, przejrzysz posty, to zobaczysz ;)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa :P myślałam, że w dzienniku na Belly gdzieś fotki widać :P

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 18 maja 2015, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziewczynki wszystko ok :) oprocz mega kataru, krwawień z nosa i osłabienia to można powiedzieć, iż mam fajną ciążę :D ruchów jeszcze nie czuję :) cały czas czekam na tego pierwszego kopniaczka :)

i powoli zaczynam panikować, co będzie jeżeli synuś okaże się nadpobudliwy i nie prześpię żadnej nocy przez kilka miesięcy? ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem juz w domku, wczoraj bylam zajeta caly dzien praniem i sprzataniem i nie mialam chwili zeby dowas zajrzec.Ja tez od czasu do czasu krwawie z nosa.. ruchow dzidzi rowniez nadal nie czuje =( Jak i ty strzala czekam na ten pierwszy kopniaczek =) Madziulek kiedy poczulas pierwszego? :) ? Jutro okolo 11:00 mam wizyte i juz nie moge sie doczekac az ujrze dzidzie =)No i moze bedzie juz cos widac, kto siedzi w brzuszku =) Mysle ze lekarka zrobi mi juz usg przez brzuszek =)Czy moglaby jeszcze ostatni raz dopochwowo :/ ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 maja 2015, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny wizyty mamy tak o ile się nie mylę - jutro Katarzyna, pojutrze ja, a popojutrze zakocona ;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 18 maja 2015, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie wysyp fotek :D

Kasiu u mnie to takie jakby lekkie laskotanie. Konkretnych kopniakow jeszcze nie było. Ponoć pod koniec 5 miesiąca najczęściej się odczuwa. Ale u każdej babki wygląda to inaczej :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 19:52

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    50% ciąży za nami ♡♡

annielica lubi tę wiadomość

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 maja 2015, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na foteczki :))

• madziulek Autorytet

Wysłany: 19 maja 2015, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    50% ciąży za nami ♡♡
    <3 <3 <3

atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego