X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucieka ten czas niesamowicie :D

    Achhh no czego się nie robi dla maleństwa :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona a jakoś da się sprawdzić fotki kogoś dzidzi ?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, przejrzysz posty, to zobaczysz ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa :P myślałam, że w dzienniku na Belly gdzieś fotki widać :P

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziewczynki wszystko ok :) oprocz mega kataru, krwawień z nosa i osłabienia to można powiedzieć, iż mam fajną ciążę :D ruchów jeszcze nie czuję :) cały czas czekam na tego pierwszego kopniaczka :)

    i powoli zaczynam panikować, co będzie jeżeli synuś okaże się nadpobudliwy i nie prześpię żadnej nocy przez kilka miesięcy? ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem juz w domku, wczoraj bylam zajeta caly dzien praniem i sprzataniem i nie mialam chwili zeby dowas zajrzec.Ja tez od czasu do czasu krwawie z nosa.. ruchow dzidzi rowniez nadal nie czuje =( Jak i ty strzala czekam na ten pierwszy kopniaczek =) Madziulek kiedy poczulas pierwszego? :) ? Jutro okolo 11:00 mam wizyte i juz nie moge sie doczekac az ujrze dzidzie =)No i moze bedzie juz cos widac, kto siedzi w brzuszku =) Mysle ze lekarka zrobi mi juz usg przez brzuszek =)Czy moglaby jeszcze ostatni raz dopochwowo :/ ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny wizyty mamy tak o ile się nie mylę - jutro Katarzyna, pojutrze ja, a popojutrze zakocona ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 maja 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie wysyp fotek :D

    Kasiu u mnie to takie jakby lekkie laskotanie. Konkretnych kopniakow jeszcze nie było. Ponoć pod koniec 5 miesiąca najczęściej się odczuwa. Ale u każdej babki wygląda to inaczej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 19:52

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 maja 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    50% ciąży za nami ♡♡

    annielica lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na foteczki :))

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    50% ciąży za nami ♡♡
    <3 <3 <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak jestem bez stanika (np. w nocy i wstaję siusiu to moje piersi tak bolą, są tak ciężkie, mam wrażenie, że ważą tyle, że się zaraz oderwą serio...). Chyba kupię sobie stanik do karmienia na noc, bo jest ciężko. Też tak macie ?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śpię bez ale noszę taki miękki do karmienia z H&Mu bo w zwykły, z fiszbinami uwiera :/

    W ogóle przez tą rosnącą macicę mam taki ucisk na żołądek, że mi się zrobiła grubsza fałdka pod lewą piersią :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 11:02

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Cycki są ciężkie, ale nie wyobrażam sobie spania w staniku. Popołudniu swój też zdejmuję i daję im odpocząć.

    Rany boskie jak mi ciągle jest duszno i gorąco.. A tu jeszcze się upały nie zaczęły. Będzie hardkor w lato, już teraz to widzę!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 11:36

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory też nie wyobrażałam sobie spania w staniu ale cyce są tak bolesne, że masakra i ciążą jakby ważyły po 5 kilo każda:/ A co to będzie jak będą pełne mleka o jaaa....

    Ja z kolei zmarźlak jestem, więc lubię jak jest ciepło. Na szczęście lato w tym roku mnie nie przeraża, bo jednak lato spędzone pod miastem to nie to samo co w mieście :)

    Madziulek mi też żołądek i jelita tak poszły do góry i cała góra brzucha pod biustem jest taka mega twarda, że szok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/cb773642cc426.jpg.html


    Witam :) dzidziuś ma sie dobrze :) ma prawie 10 cm nie było widać jeszcze co będzie :/ najważniejsze że zdrowe .

    zakocona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna troszkę zdjęcie niewyraźne, ale jest malutki bąbelek :) szkoda, ze nie znasz płci, ale może następnym razem :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, super, że wszystko ok :) Piękne dzidzi! Ach jak ja się swojego USG nie mogę doczekać!!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że już będzie coś widać alw sama widziałam jak sie wiercił lub wierciła że ciężko było zauważyć :) zato ślicznie do nas machało rączką :) mam nadzieję że za 4 tygodnie już będziemy wiedzieć co będzie, bo w końcu chce już zacząć kupować ciuszki i różne inne żeczy :)

    Annielica jutro ty ujrzysz swojego dzidziusia :) może Twój lekarz już coś wypatrzy :)
    Miłego popołudnia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj ale do jutra jeszcze tyyle czasu:) ciekawa jestem, czy usg będzie przez brzuszek czy dalej przez pochwę...
    Bardzo bym chciała poznać płeć, ale się nie nastawiam, żeby się nie rozczarować.

‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ