X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ale nie mówię o jakichś badziewiach :D
    No z resztą nie m co dyskutować ;)

    Jeszcze 2 dni i widzimy się z Filipkiem <3 Ale to zleciało od ostatniej wizyty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 10:42

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my jednak mamy pewne ograniczenia finansowe. Fotelik planowałam kupić używany, zobaczymy jak to będzie.

    Madziulek pewnie doczekać się nie możesz:D to będzie zwykłe usg czy 3 d?

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, to już za chwilę :) :)

    3D mnie nie kręci ;) Wolę te pieniądze przeznaczyć na wyprawkę. Bo musiałabym gdzieś dodatkowo iść. Możliwe, że znowu filmik będzie, zobaczymy :) Najważniejsze żeby zobaczyć,że wszystko dobrze :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 11:04

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że te usg w 30 tyg zrobię już z 3d prywatnie w klinice w której chcę rodzić. Bo podobno jak chce się tam rodzić to jedno usg musi być przez nich wykonane tak czy siak.

    Ja oprócz sprawdzenia czy wszystko ok, czekam na połówkowe ze względu na tą płeć :P

    Wy urodzicie a ja będę jeszcze 2 miesiące chodzić w ciąży. Mam nadzieje, że będziecie służyć radami :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem ciekawa czy będzie dziewczynka czy chłopiec :) :) A kiedy masz kolejną wizytę?

    Jasne,że będziemy...choć w tym czasie same będziemy się zmagać z urokami macierzyństwa i zastanawiać czy dobrze robimy :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    29 czerwca mam wizytę u gina i wtedy ustalimy termin połówkowego. Pewnie w połowie lipca bo wtedy 20 tydzień będzie.

    Ale będziecie już miały 2 miesięczne doświadczenie :D

    Złożyłam dziś życzenia dla męża z okazji dnia Ojca:P to jego pierwsze święto :) W końcu będziemy je obchodzić bo wychowywaliśmy się bez ojców.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fotelika używanego od obcej osoby bym nie kupiła. Jaką masz pewność, że nie brał udziału w żadnym wypadku i/lub stłuczce? Żadną niestety.
    Od znajomych też bym nie kupiła ani nie wzięła.
    No, ale to nasze podejście :)

    Ja prezenty dałam L w pt, zapomniałam o tym, że dziś Dzień Ojca, choć oczywiście wczoraj pamiętałam..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie pewności nie masz co oczywiście nie oznacza, że wszystkie używane foteliki brały udział w wypadkach. Oczywiście jak finansowo się wyrobimy z wszystkim kupimy nowy. Jednak gdyby trafiło się pewne źródło rozważałam taką opcję. Wolę jednak używany z dobrą oceną w crash testach niż nowy za tą samą cenę ale gówniany.

    Aha i ten fotelik maxi cosi pebble, który tak zachwalałaś słabiej wypada w testach niż cabriofix http://fotelik.info/pl/testy/

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wypadają identycznie, nie wiem skąd ty wzięłaś, że słabiej ;)
    testy

    kolejne porównanie: maxi cosi

    ja pisałam o PEBBLE PLUS.

    zresztą nie będę się tu przekomarzać co jest lepsze dla kogo. Jeden nie kupi isofixa, bo mu szkoda kasy, a drugi kupi, bo widzi, że szkoda czasu na montaż za każdym razem, który wysiłku wymaga (szczególnie u kobiety).
    Więc po prostu zmieńmy temat ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 16:05

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie ta opcja CabrioFix + EasyFix (Isofix)dostała ocenę 5 a opcja Pebble + FamilyFix (Isofix) tylko 4, radzę się przyjrzeć. Ale fakt dalsza dyskusja jest bez sensu. Już była kiedyś dyskusja o wózku gdzie twierdziłaś, że ten za 4 tys to cudowny, wspaniały i wyjątkowy model, po czym zmieniłaś zdanie, że jednak za 1500zł też można kupić fajny wózek.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Dziewczęta :D

    Byłam dziś zrobić ząbka i juz wszystkie mam zdrowe ;)
    Czekam na wypłatę bo mam listę zakupów dla Filipka. A w sierpniu chyba weźmiemy się za urządzanie pokoiku :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, a jak będziecie urządzać? My zdecydowaliśmy się nic nie kupować do jego pokoju, bo i tak z rok będzie spał z nami.. Ja się uparłam na takie drewniane literki tworzące jego imię na ścianę (będą nad łóżeczkiem, jak łóżeczko tam wyniesiemy) i to by było na tyle. Mamy tam koszmarny bałagan na razie, suszarnia z toną rzeczy z przeprowadzki, których nie chciało nam się już rozpakowywać.. Za światło robi jedna żarówka na kablu :P
    No i tylko wieeelka szafa tam jest.

    No i się witam w 26 tyg <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 07:40

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam zapytać jak tatuś zareagował na prezenty :D

    U nas podobnie, na początku przez parę mscy Mały będzie z nami. Jego pokój też jest jeszcze 'surowy' bo są tylko panele na podłodze i rolety w oknie. Nic więcej tam nie robiliśmy od przeprowadzki ;)
    Chcemy pomalować ściany, kupić szafę 2drzwiową i komodę, jakaś lampka na ścianę, te literki też, już mam upatrzone :)
    Aaa no i światło jest identyczne - żarówa :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 08:25

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lol no to widzę u nas podobnie dziecięce wyglądają :D Panele i rolety też tam są :P Choć zastanawiamy się czy nie za jasne te rolety kupiliśmy :/

    na jaki kolor będziecie malować? myśmy zdecydowali się zostawić jednak białe ściany. ew jakieś naklejki dziecięce na ścianę walniemy.
    pokaż sklep, w którym literki wybrałaś, bo ja ciągle szukam i się zdecydować nie mogę, co mi się podoba..

    a co dałyście tatusiom? Mój wczoraj dostał dodatkowo laurkę od synka :D To taka nasza mała "tradycja" dawanie sobie tych laurek :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo na biało - tak czy siak trzeba ogarnąć te ściany i pomalować bo budynek jeszcze pracuje i są pęknięcia - albo na bardzo jasny szary. Generalnie chcę żeby ten pokój był czysty, a nie z milionem ozdóbek itp. :) O naklejkach też myślałam.
    Chciałabym jasne ściany i dodatki zielone i granatowe. Ale jakieś delikatne :)

    Literki: (wzór 46)
    http://allegro.pl/drewniane-kolorowe-literki-3d-25-cm-imie-dziecka-i5453423730.html

    My sobie prezentów nie robiliśmy. Filipek złożył tacie osobiście życzenia bo tak kopał jak nigdy podczas tych mscy ciąży :D Tata happy także cóż więcej trzeba :D
    A laurka fajny pomysł :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, no właśnie nam też się nie podobają takie pstrokate kolory w dziecięcym pokoju. Mam wrażenie, że się dziecko skupić w nim nie może. Znajomi mają córkę i w pokoju tapeta mega pstrokata z różowymi kwiatkami. Oczy aż bolą, jak się do jej pokoju wchodzi :P

    L dwa dni temu próbował posłuchać serca Tadka, ale młody tak kopał, że nie mógł polika do brzucha przyłożyć :D

    Ten wzór 46 mi się nie otwiera.. Ale generalnie fajne :) Muszę sobie zapisać stronę :P Tylko ja bym chciała jeszcze bardziej wypukłe.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz poszperać :) Koleżanka ma na ścianie też takie z All i wyglądają b. fajnie :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia i jak wizyta? Pokaż Filipka!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Filipek zdrowo rośnie, wszystko w porządku, serducho bije <3
    Ma już 788g :)
    A oto i on:
    https://www.dropbox.com/s/0qb252kiauzggk7/VTS_01_1.VOB?dl=0 :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 Piękny chłopak :D!

    Widzę, że zmieniła ci się data porodu :) Na kiedy teraz masz?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ