X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek myślę, że szykuje się zbiorowa histeria ;)))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    Sówka_83 wiesz co, mój wykres jest marny, bo ja źle mierzę temp :D wpisuję tam raczej swoje objawy :) do końca cyklu mam tydzień ;) po pierwszej ciąży pamiętam, że po jakoś po dwóch tygodniach bolały mnie cycki :) ale my zaczęliśmy starania o dzidzię 15 stycznia, więc musiałabym wstrzelić się idealnie w owulację ;)

    No to może z nowym rokiem faktycznie szczęście dopisało i udało się Wam wstrzelić :) Oby, życzę Ci tego z całego serca :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to by się udało 2 raz, bo za pierwszym też baraszkowaliśmy 3 razy i po sprawie. Także ciężko jest mi uwierzyć w taki zbieg zdarzeń :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuda się zdarzają :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    we'll see ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    madziulek myślę, że szykuje się zbiorowa histeria ;)))
    Hihi no na bank :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak będzie się działo:P histeria przed i radość lub rozpacz po :P oby wszystkich nas tyczyła radość :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 1 kreseczka. Tempka spada więc jutro albo jeszcze dziś się rozciekne :P

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    My tu zwariujemy do końca miesiąca :D Oby ze szczęścia :D

    Ppaulina jeszcze nic straconego, nie ma @ jest dobrze ;) Jeśli jednak przyjdzie to pozytywnie wkraczasz w następny cykl i nie pooddajesz się :) Ja sobie tak cały czas powtarzam:P

    Póki co mam chyba wahania nastrojów, raz radość, raz zwątpienie :( Mrowienie i lekki ból piersi się pojawił. Strasznie mnie korci na wykonanie testu, dobrze ze nie mam go w domu :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 09:44

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje sówka... nie będę ukrywać z moim się załamaliśmy. Właśnie kupiłam naallegro z apteki Inofolic- nie liczę na cuda ale czytałam że regurluje pracę gospodarki hormonalnej więc może coś da... Zamierzam jeszcze kupić sobie termometr bo mój to jakiś dziwak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja tempka rośnie i rośnie ;) nie wiem czy to normalnie bo mierze pierwszy cykl ... dziś 8 DPO ... po weekendzie się okaże

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    menka wrote:
    A moja tempka rośnie i rośnie ;) nie wiem czy to normalnie bo mierze pierwszy cykl ... dziś 8 DPO ... po weekendzie się okaże
    Oby tak zostało :D

    ppaulina - polecam Inofolic :)

    Sowka, u Ciebie już za chwilę testowanie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 10:11

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie póki co spokój :) cyce lekko ćmią ;) jestem mocno poddenerwowana ale to akurat normalne przed @ ;) brzuch jakby przestał boleć, mam zaparcie, więc też objaw na @ :) jedyne co, to temp wysoka ;) ale pewnie w przyszłym tygodniu spadnie :) nadal mam niski apetyt i zero ochoty na słodycze, więc jest to ewenement ;) cóż... czekamy laseczki na 2 kreseczki :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Kasienko u mnie skok dzisial byl ale oczywiscie nie nastawiam sie na nic. Tez mysle ze u mnie cykl bezowulacyjny... U mnie tempka skacze do gory i opada i tak pewnie bedzie :P Nie zapominaj ze konczymy ten cykl tak samo!!


    A u mnie dzis niewiadomo jaka tempka bo nie zmierzylam .. :/ Chyba bedzie bezowulacyjnie tym razem :( Mysle ze zakonczymy go razem ale witajac @ ..
    Bo co innego bylo by cudem :) W ktorego tego miesiaca nie wierze

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym mscu nie ma opcji. Mam tak okropnie nerwowy, płaczliwy i stresujący czas ostatnio, że nie ma możliwości, żeby dało radę zaciążyć :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wariatka w 21 dc zrobilam test:D oczywiście nic tam nie widac, ale stwierdzilam ze skoro tyle lezy w komodzie to jeden mniej moze lezec :P Zeświruje przez ten tydzien ;p

    Nieidealna
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy się tu wzajemnie hamować :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej nie mam okresu :( Ale test wyszedl wczoraj negatywny wiec raczej nic nie bedzie:)
    Ile wam sie najdluzej spoznial okres a nie bylyscie w ciazy?

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby nie to ze czasami boli mnie brzuch na dole to bym nawet o tym nie pomyslala :P chociaz nie mam pewnosci ze owulacja byla to nadzieja zawsze jest :D tylko ciekawe czego ten dziwny bol brzucha chce ode mnie :>

    BOMBI lubi tę wiadomość

    Nieidealna
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propablyme wrote:
    Ja dalej nie mam okresu :( Ale test wyszedl wczoraj negatywny wiec raczej nic nie bedzie:)
    Ile wam sie najdluzej spoznial okres a nie bylyscie w ciazy?


    Jak ja zaczelam brac inofolic to z 28 zrobil sie 44dniowy cykl. A wczesniej to max do 34dc

    Nieidealna
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ