X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    Jestem tu nowa. Testuję 28 stycznia a 31 stycznia mam urodziny:) Bardzo liczę na piękny prezencik :) Tzn. testuję 28 bo wtedy mam mieć @, ale znając mnie mogę chcieć jeszcze wcześniej zrobić test o czułości 10. To nasz 3 cs i oby ostatni:)
    Mam też do was pytanie, 3 dni temu zaczął się u mnie ogromny ból i wrażliwość sutków przy dotyku. Nawet podrażnienie przez bluzkę mnie bolało, a gdy mąż mnie dotknął zawyłam z bólu. Teraz bolą ciutkę mniej, piersi są jakby większe (obserwacja męża) i pojawił mi się biały kremowy gęstawy śluz. Nigdy po owulacji nie miałam śluzu a tutaj taka anomalia. Myślicie, że to może wskazywać na ciążę czy niepotrzebnie się nakręcam ?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica na mój gust, to objawy wskazują na ciążę, ja miałam podobne przy swojej pierwszej :) ale wiadomo, teścik to mus :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj były urodziny mojego męża i zrobiłam test myśląc o niespodziance... niestety nie wyszło... :/
    za to dzisiaj w pracy źle się czułam bol brzucha, cały czas chciało mi się wymiotowac wiec po powrocie zrobiłam test... kurcze i nie wiem co myslec... jakiś cień drugiej kreski jest... ale naprawde cień... trzeba się przypatrzec.... kurcze już sie nakręcam... może to wadliwy test :/
    sprawdzę jutro rano...


    0f11bf7a16429be85816e99e548cc660.png

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh wiem, że teścik musi być, ale tutaj trzeba jeszcze tyle czekać:P strasznie niecierpliwa jestem :(

    nat_alia patrząc na Twój wykres to raczej jest ciąża. A którego dnia testowałaś? Nie lepiej zrobić betę od razu?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej poczekac :) najlepiej tescik jest robic w dniu okresu, a w ogole naj naj to tydzien po @ :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nat_alia ładny wykresik i zapowiada raczej zielony koniec ;) A testy robiłaś rano czy popołudniu? No i moze faktycznie najlepiej to pójśc na betę i miec 100% pewności :)

    Annielca no niestety cierpliwości trzeba się wyuczyć przy staraniach :) Co ma byc to będzie :)

    A ja nie mam żadnych objawów właściwie. No dzisiaj po tym plamieniu trochę brzuch mnie pobolewa. Wiec zasiadłam pod kockiem się relaksuję :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, oby tylko dwukreseczkowy był :)!

    Strzała, a co ci babcia powiedziała?

    annielica, powodzenia :) Super byłby prezent na ur :)! No to będziesz testowała prawie wtedy, kiedy ja ;)

    nat_alia, @ nie ma = jest szansa! Może jeszcze jutro rano kreska pociemnieje :)? Jeszcze się może zazielenić u ciebie przecież, bo @ masz na za 3 dni :)

    A ja dzisiaj mam dzień lenia, nic nie robię wreszcie (rany, jak mi tego brakowało!), generalnie zero objawów, choć przed chwilą ni stąd ni zowąd dostałam rozwolnienia o.O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 16:47

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 - czasami brak objawów jest najlepszym objawem - dużo kobiet myślało, ze nie zaskoczyło a tutaj niespodzianka:) 3mam kciuki:)

    Nie wiem dziewczyny ale jakoś trzeba tą @ od nas odpędzić! Ja specjalnie nie kupuję podpasek do ostatniej chwili, ale jak dotąd zawsze @ przychodziła i był problem bo nie miałam podpasek:P Życie czasami lubi robić na przekór, może tym razem kupić duuuży zapas, wydać sporo kasy to wtedy @ na bank nie przyjdzie :D

  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:21


  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mirabelka, powodzenia :)!!
    No to będziesz testowała ze mną i tapir :D Oby zadwukreskowało!

    edit:
    Widzę, że zaczęłaś cykl 02.01, ilu dniowe masz cykle, że już testować będziesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 16:59

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona babcia dała mi do zrozumienia, że jesteśmy strasznie biedni :D my z mężem generalnie mamy z tego mega ubaw, bo wszyscy dookoła nas myślą, że nie mamy kasy na nic :D i nie mamy zamiaru nikogo z tego błędu wyprowadzać :) ale babcia powiedziała to wszystko w taki sposób, że naprawdę zaczęłam wątpić, czy to dobry moment na drugie bobo ;P

    annielica niech każda kupi tampony/podpaski i je spali, posypie solą i wypowie życzenie odnośnie ciąży, a co :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa Strzała, no właśnie co tam babcia Ci naplotła?? ;) Moja to tak po cichu do wszystkich powtarza, ze przydałoby mi się dziecko ;)

    Ja siedzę pod kocykiem, z lapkiem na kolanach i paczką chipsów :/

    Mirabelka30 witaj :) I powodzenia :)

    Annielica może to jest jakiś sposób, takie przygotowanie na coś co nie nadejdzie :)


    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepszy hit jaki dzisiaj moja babcia powiedziała (generalnie jest bardzo wyniosła i niesympatyczna ;)), że syn mojej kuzynki jest głupi, bo nie ma żadnych osiągnięć, a ona widziała dokument o dwóch 10latkach, które wygrały jakiś konkurs muzyczny :D nie no spoko.... ale tomek ma 3 lata :D :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, ja też tak siedzę, tylko, że cały dzień, bo dziś pracy nie było :D Aż mam więcej energii do wszystkiego :D

    strzała, pracujecie oboje czy nie?

    Ja np nie wiem z czego utrzymuje się znajoma, która nie pracuje, mają dziecko, drugie w drodze, a mąż zarabia ze 2 tys, jak dobrze pójdzie i jeszcze mają remont..

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Strzała, rozbawiłaś mnie :D No ma babcia podejscie :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, właśnie zobaczyłam aukcję na allegro i moje testy ciążowe są superczułe. Najs :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona prawda jest taka, że jak się chce to sobie każdy poradzi :) Najważniejsze, zeby wszyscy byli szczęśliwi, bo bez tego to różnie bywa )

    Wiecie co, albo mi się zdaje albo cera mi się coś poprawiła, strasznie gładziutką mam. No, może oprócz tych kilku pryszczy, które chwilowo mam :P Co chwilę sie myziam po twarzy :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała nie ma sensu się przejmować. U nas sytuacja finansowa w chwili obecnej jest bardzo kiepska, ale lada moment baaaardzo się poprawi. Przecież ciąża trwa 9 miesięcy to kupa czasu, a z pieniędzmi tak to jest raz są a raz ich nie ma. Bez sensu jest podpasowywać pod pieniądze, a potem ocknąć się po iluś tam latach, ze na dziecko jest za późno... Ale fakt ciekawa babcia :P

    A z tymi podpaskami to dobry pomysł:P można by je utopić jak marzannę, ażeby @ poszła precz:P Matko 9 miesięcy bez okresu - raj na ziemi :D

    Sówka_83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka u mnie tak samo :D zawsze mam kilka syfków taka moja natura, a teraz jest całkiem ładnie :D może to dobry objaw :P

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ha, właśnie zobaczyłam aukcję na allegro i moje testy ciążowe są superczułe. Najs :D

    A ja wczoraj wykorzystałam ostatni test ciążowy, który miałam w domu i na tym na razie koniec. Poczekam i jak bede gotowa to pojadę i kupię nowe :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ