X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica, no podobno cera sie czasami w ciaży poprawia, więc niech bedzie to dobra oznaka :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę dziewczyny do takiego małego 1,5 rocznego brzdąca, który mieszka ze mna w domu, przynajmniej jeszcze przez jakis czas :) Moze cos sie zarażę :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka miesiąc temu też miałam ładną cerę a dostałam @ więc już sama nie wiem :( Zaraź się i nas też pozarażaj :D i to w trybie natychmiastowym !

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dużo białego śluzu, wzdecia, gazy. . I cycki jakby się powiększyły :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ze mna sie cos dzieje.
    Dzis zrobilam test - dzien po terminie i wyszedl negatywny. Kicha.

    Ale brzuch nadal mnie nie boli natomiast cos dziwnego dzieje sie z moja piersia JEDNA!
    Strasznie mnie boli, uraza mnie stanik, ogolnie sutek sie zrobil jakis olbrzymi... nigdy mnie tak nie bolal, naprawde zaczynam sie martwic ;/ Drugi tez napuchniety ale przed potencjalna @.

    Myslicie ze powinnam poczekac pare dni na okres i zobaczyc czy po mi bol przejdzie czy jutro zapylac do lekarza?!? Boli bardzo nieprzyjemnie...

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, ja obecnie na wychowawczym, więc no cóż 500zł mam :D mąż zarabia dosyć sporo, więc tyle dobrego ale my dużo pieniążków odkładamy, więc rzeczywiście w ciągu miesiąca nie możemy sobie pozwolić na mega szaleństwa, czy coroczne wakacje na granicą ;) ale nasza córka ma wszystko co najlepsze i spokojnie starczyłoby na drugie dziecko :) no ale wiadomo, teraz radzisz sobie dopiero jak masz zdolność kredytową :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wam laski powiem, ze chyba mam po prostu pms ;P jedyne co mnie dziwi to, to że nie chce mi się jeść słodyczy ani fastfoodów, co zawsze chciałam robić przed okresem ;) szkoda, że nie zaczęliśmy z mężem starań od początku cyklu, to wtedy coś bym widziała po wykresie :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Propablyme ja nigdy nie mam kłopotu z cyckami, bo mam je małe. Ale Ty jeśli się martwisz możesz pójść do lekarze. Chociaż nie wiem czy nie warto poczekać dzień, dwa i obserwować. Zdrówka życzę :)

    Strzała to źle nie masz i myślę, że decyzja o następnym dziecku jest ok, gdyby tak nie było nie pojawiłaby się u Was nawet taka myśl :) Domyślam się, że odkładacie na własne cztery katy ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 na razie priorytetem jest samochód :D bo przy drugim dziecku to mus :) a sytuacji rzeczywiście tragicznej nie mamy :) na pełną stabilizację czas przyjdzie. Na patologii ciąży napatrzyłam się na dziewczyny, które najpierw chciały karierę, mieszkanie, samochody a później dziecko... smutny widok. Oczywiście nie jest to reguła, ale wydaje mi się, że im później decydujemy się na dzieci tym trudniej jest nam zajść w ciążę, ale to nadal nie jest reguła tylko i wyłącznie moje zdanie.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała - bardzo dobrze mówisz. I masz prześliczną córeczkę jest naprawdę urocza:)

    My też niedługo załatwimy sobie jakaś nową furę, koniecznie kombi bo przy dzidzi musi być duży pojazd, zwłaszcza, że my mamy jeszcze 2 pieski:)

    Kurczę, sama nie wiem może by tak zatestować w 10 dpo? Mam jeszcze 1 bobotest strumieniowy o czułości 10...

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa Stzała :) To myślimy podobnie, ja też dzisiaj nawet mężowi wspominałam, ze jak tylko w ciąży będę to kupujemy nowy samochód, większy :)

    I masz rację, sporo jest tera starszych mam, czyt. przed lub po 30. Sama jestem w te sytuacji a zawsze mówiłam sobie, ze przed 30 będę miała dziecko a męża po :P Tymczasem maż w wieku 31 lat a dziecko mam nadzieję, ze w wieku 32 :P Cóż zrobić, widocznie tak miało być ;)

    Łapię doła, chyba coś za nerwowa jestem :( Aż się z mężem pokłóciłam, rozłączył się. Martwię się tym plamieniem, brzuch mnie dziwnie boli ale i czuję jakieś takie ogólne zmęczenie. Mam nadzieję, że znajdę siły i wytrzymam jeszcze do weekendu na wyjaśnienie sprawy ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcieliśmy najpierw mieć stabilna pracę i własny kąt :)
    Ale nie żałuję bo teraz możemy się skupić na staraniach.

    Nie testujcie za wcześnie :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka mi też się wydaje, że te plamienie to może być implantacja. Jeśli jesteś w ciąży to takie wahania nastrojów to normalna sprawa.

    Ja zawsze chciałam być młodą mamą, niedługo kończę 25 lat. Ale zawsze byłam nad wiek dojrzała. Do szkoły też poszłam rok wcześniej i nigdy nie odstawałam od reszty, a wręcz byłam zbyt dojrzała emocjonalnie. Niektórych instynkt dotyka wcześniej a innych później. 32 lata to jeszcze wcale nie tak źle, ale fakt powoli zaczyna się robić ostatni dzwonek.

    Moja teściowa rodziła męża jak miała 38 lat. Mąż zawsze mówił, ze chce być młodym tatą, bo z niego się dzieci w szkole śmiały, że babcia po niego przyszła, a w rzeczywistości to była jego mama :P

  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczekam z kolejnym testem jeszcze 2 dni... potem zobaczymy.... tak bym chciała żeby był pozytyw...

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najpierw myślałam, że dziecka i męża mieć nigdy nie będę (nastolatka), potem po 20 zaczęły mi się zmieniać priorytety. Na dziecko całkowicie gotowa byłam mając lat 24, ale samej ze sobą niezbyt da radę ;) W tym wieku poznałam jednak L, a przecież dzieciaka nie będziemy sobie robić, jak się dopiero poznajemy i sprawdzamy związek. I trzeba było mieszkanie kupić i samochód. I wreszcie to wszystko mamy (obecnie ja mam 26, on 31) i czas na maluszka pierwszego :) Od samego początku mówiłam mu, że ja chcę być w ciąży przed 27.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja historia wyglada jeszcze inaczej. O pierwszej ciazy dowiedzialam sie w wieku 19 lat (urodzila w wieku 20) Bylismy ze soba dwa lata i nie mielismy niczego... nie planowalismy dzidziusia ale los chcial inaczej. Czy zaluje??? za nic w swiecie NIE Zmienilabym mojego zycia. Pelna mobilizacja i powoli wszystko sie ukladalo. mieszkania i samochodu dorobilismy sie kiedy corka miala 5 lat i pojawil sie synek <3 Bylo raz lepiej raz gorzej ale zawsze bylismy szczesliwi ;) Nie bylo zle dgy zadzwonil brat i zapytal czy chcemy wyjechac za granice. Zostawilismy wszystko i postawilismy na jedna karte. Znowu zaczelismy od nowa i oczywiscie nie zalujemy. Moim zdanie ciesze sie ze wczesniej zostalam mama szybko nauczylam sie odpowiedzialnosci i poswiecenia. Dzisiaj corka ma 11 lat (podkrada mi buty i kolczyki :D) Jest madra i dojrzala jak na swoj wiek i ciesze sie ze tak ja wychowalismy <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2015, 21:32

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co kobieta to inne priorytety :))) wszystkie jesteście cudowne i wszystkie macie/będziecie miały wspaniałe dzieci :) nieważne, czy na małym wynajmowanym mieszkaniu, czy w dużym domu czy za granicą :) ważne, że świadomie podejmujemy decyzje o dzieciach i jesteśmy gotowe poświęcić dla nich całe nasze życia :)))

    co do objawów, to czuję takie bardzo nieprzyjemne rwanie w cycach... nie mam apetytu a odczuwam głód, zjadłabym pasztet z ogórkiem kiszonym :D na to mam ochotę ;P jestem mega zmęczona i coś mi tak jakoś mokro w dole. Ale nadal podświadomie czuję, że to pms nasycony psychicznymi odchyłami :)

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak, jest każdej z nas los napisał iny scenariusz ale mamy jeden wspólny cel - dzieciątko :) I to jest najwspanialsze :D

    Różowa_Strzała a ile Ty masz jeszcze do końca cyklu? Nie widzimy Twojego wykresu więc muszę dopytać ;) Ja mam podobnie, niby bym oś zjadła bo mi w brzuchu burczy ale wszystko jest bez smaku. Ja tam jestem dobrej myśli i wydaje mi się, ze dążysz do zielonej kropki ;)

    menka lubi tę wiadomość

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wiesz co, mój wykres jest marny, bo ja źle mierzę temp :D wpisuję tam raczej swoje objawy :) do końca cyklu mam tydzień ;) po pierwszej ciąży pamiętam, że po jakoś po dwóch tygodniach bolały mnie cycki :) ale my zaczęliśmy starania o dzidzię 15 stycznia, więc musiałabym wstrzelić się idealnie w owulację ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszly tydzień będzie bardzo emocjonujący :D

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ