X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w zeszłym roku miałam raz 36 dni, ale obstawiam, że to przez wyjazd na wakacje zagranicę. tak to 24,27,29.

    nieidealna, prowadzisz wykres?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na początku prowadzilam, a teraz stwierdziłam ze daje sobie troche przerwy od liczenia, miezenia.

    Nieidealna
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki za Was!! Zycze aby kazda z Was ujrzala wymarzone 2 kreski!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skoki temperatur chyba nic dobrego nie wróżą :/

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :) aż jestem ciekawa przyszłego tygodnia. Moja @ powinna być w poniedziałek, max w środę. Najgorzej, że boli mnie bardzo podbrzusze. Tzn mam takie skurcze nieprzyjemne. Obudziły mnie w nocy. Jak ukłuje, to mam ochotę krzyknąć. :( Jeszcze dziś na sesję przyszła do mnie mama z chorym maluchem, chociaż mam napisane wszędzie, żeby nie przychodzić z chorymi dziećmi..

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naox przyszly tydzien to bedzie sieczka :) mnie w brzuchu co jakis czas skurcze biora, cyce czasami mocno zabola ale kompletnie nie jestem w stanie ocenic czy mam tak co miesiac ;P az zaluje ze wczesniej nie robilam obserwacji ;)))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie traćcie nadziei, jeszcze się tam na pewno iskierka tli :)

    Zakocona, ja od samego początku starań mam czas stresujący i nerwowy ale mimo wszystko się nie poddaję. Mamy dążyć do celu na przekór wszystkim, także Alleluja i do przodu :)

    Naox, mnie też podbrzusze boli ale mnie to ciężko stwierdzić czy to objaw ciąży czy może jednak mega nerwy :/ Może wizyta brzdąca nie będzie miała żadnych negatywnych skutków, spokojnie :)

    Ja żeby nie myśleć, latałam i sprzątałam, popłakując sobie :P I pewnie niezbyt mądrze zrobiłam bo właśnie po tym zaczęłam czuć brzuch mocniej.

    Różowa strzała, ja cos czuję że te Twoje objawy to niekoniecznie na @ są ;)

    Aha, Dziewczyny które planuja kupowac nowe termometry, moze zafundujcie sobie takie specjalne owulacyjne? Ja teraz mierzę zwykłym elektornicznym ale też jakoś nie do końca mu ufam. Postanowiłam sobie, ze w następnymcyklu taki sobie sprawię i ze kupię testy owu na allegro, żeby mi na więcej dni w cyklu wystarczyły :D Chcę w końcu na nich zobaczyc potwierdzenie owulacji.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 póki co to wszystkie mamy objawy na ciążę :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naox wrote:
    Hej dziewczynki :) aż jestem ciekawa przyszłego tygodnia. Moja @ powinna być w poniedziałek, max w środę. Najgorzej, że boli mnie bardzo podbrzusze. Tzn mam takie skurcze nieprzyjemne. Obudziły mnie w nocy. Jak ukłuje, to mam ochotę krzyknąć. :( Jeszcze dziś na sesję przyszła do mnie mama z chorym maluchem, chociaż mam napisane wszędzie, żeby nie przychodzić z chorymi dziećmi..

    Hej, ja tez tak mialam silne bole jak na okres i minely. Teraz wprawdzie nie mam okresu ani bolow ale testy tez negatywne wiec.. kijowo!

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 ja widziałam w rossmannie wczoraj termometry owulacyjne za 9 coś, akurat tak sobie z rozczuleniem oglądałam testy ciążowe :) Kupię w następnym cyklu i zapas testów owulacyjnych i ciążowych :)

    Byłam wczoraj w mojej przychodni spytać o betę (50zł i wynik na drugi dzień)
    a później z ciekawości weszłam do kolejnej i tam 25zł a jak w weekend to -30%.
    Ogromna rozbieżność cenowa.

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 cs starań zakończonym ciążą biochemiczną mierzyłam temp elektronicznym, z jednym miejscem po przecinku i się spisał :)

    Teraz mam Microlife z 2 po przecinku, na All kilkanaście zł zapłaciłam :)

    Mam nadzieję,że te wszystkie nasze objawy to tylko na fasolinkę! :D U mnie ogromny brzuch (siedzę z rozpiętym zamkiem od spódnicy, w spodniach się w ogóle nie zapnę :P), duuużo śluzu, boli mnie kark i brzuch. Masakra :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2015, 15:05

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dziś zamówiłam na allegro owulacyjny który mierzy 0.01 stopnia. Bo ten mój zwykły mnie doprowadza do szewskiej pasji! Co chwilę inny wynik.

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mierzy jak mu się chce..o 6:50 36,67 o 6:53 36,87...

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle dziewczyny, jaki ja miałam dzisiaj straszny sen ! Nie cierpię takich snów! są mega realistyczne i zawsze wstaję taka hmm... niedospana i zła.

    Śniło mi się, że nie świecie zabrakło wody pitnej, więc ludzie robili meeega zapasy, kto mógł to sobie pochował ale wiadomo-po jakimś czasie zapasy się skończyły, rozpoczęła się regularna wojna, co chwilę jakieś bomby spadały i niszczyły dosłownie wszystko. Widziałam dokładnie jak ludzie umierali w ogromnych męczarniach... później widziałam, że nad ziemią latają takie białe statki, w których jest mnóstwo dzieci i przypomniałam sobie, że moje dziecko spało w wózku jak zaczęły się ostrzały, a ja byłam za daleko, żeby wrócić... straszne uczucie! pozniej schroniliśmy się w jakimś budynku, gdzie moi znajomi zrobili sobie ostatnie zdjęcie zanim ten budynek się rozsypał. Przeżyłam ja i moja babcia, próbowałam znaleźć zdjęcie agi i piotra ale nigdzie go nie było, babcia się poirytowała i wcisnęła mi w ręce pierwszy lepszy album mówiąc, że nie ma znaczenia jakie zdjęcie-pamiątka jest... jeszcze było kilka scen ale generalnie czuję się mega przybita... Miewacie tak realistyczne sny???

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek a ja mam inaczej jakoś, brzuch płaski i burczący a paetytu brak :/ Inaczej niż zwykle przed @.

    Co do ceny beta hcg to ja ostatnio robiłam w jednej przychodni, prywatnej za 35 zł, wynik popołudniu miałm. A wzoraj pytałam o cen w zwykłej przychodni i powiedzieli mi 16 zł, z tym że to beta ilościowo (nie wiem co to znaczy :/) i wynik też możłiwy w ten sam dzień.
    Jutro chce jechac ja sobie zrobic i mam zagwostkę, gdzie :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala okropny sen, człowiek jest wyczerpany psychicznie jak się obudzi.
    Ja kilka lat temu miałam takie sny, że mój J budził mnie, bo płakałam, albo się śmiałam. Śmiejcie się, ale od tygodnia śnią mi się dwie kreski na teście i to wygląda tak realistycznie, budzę się z uśmiechem. Muszę odpuścić, bo wkręciłam się na maxa.

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najważniejsze, żeby mierzyć raz przez określony czas, o tej samej godzinie i tym samym termometrem :) Ja dziś miałam za pierwszym razem 36,8 a minutkę później 3,7 (nie wiem co mnie naszło mierzyć raz za razem, nigdy tak nie robiłam :P )

    Różowa_strzała to miałaś sen. Ja takie też miewam ale moze mniej fantastyczne ;) Późńiej trudno mi dojśc do siebie. W ostatnim czasie niło mi się, ze moja kuzynka z która mieszkam w jednym domu jest znów w ciąży a ja nadal nie, popłakałam sie po przebudzeniu :( Albo miałam taki króciótki, w którym ktoś mi powiedział trzy słowa "Babacia nie żyje" i też sie oczywiscie obudziłam :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naox a może to jakieś zwiastuny? ;) Życzę Ci tego :)

    Dopada mnie jakieś mega zmęczenie a ja nie mam w zwyczaju w dzień odpoczywać i pozwalać sobie na drzemki. Nie wyobrażam sobie tego :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jak dziadek lezał w szpitalu to śnil mi sie jego pogrzeb. Pospałam wtedy troche i obudzilam sie ok.10. Bylam sama w domu, mąż wrócil wieczorem i powiedzial mi ze dzwoniła moja babcia, ze dziadek zmarł.. około 10. byłam w szoku

    Nieidealna
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy można mieć ospę drugi raz, tak abstrahując..bo koleżanka chce do mnie wpaść, a jej facet właśnie ma ospę... :O

    p19uyx8dnezstxe3.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ