X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie najbardziej zastanawia ten kremowy śluz. Jeszcze nigdy u siebie takiego nie widziałam. Najgorzej, że taki "inny" od wszystkich objaw daje nam nadzieję i się nakręcamy :P


    A mam pytanie, czy kiedyś wyobrażałyście sobie co będziecie czuły jak zobaczycie pozytywny test ?
    A może niech wypowiedzą się też staraczki, które już mają pociechy i wiedzą co się wtedy czuje:)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja właśnie dziewczyny mam taki problem, że jakiś czas temu jak często nosiłam zuzkę na rękach (z lewej strony), to zaczęłam odczuwać dotkliwy ból w lewej piersi przed okresem... naprawdę było nieprzyjemnie ale okazało się, że jest to jakby naderwany mięsień, objaw bardzo częsty u kobiet które noszą dziecko na jednym boku, zaczęłam Pypcię nosić na drugiej stronie, pozniej juz prawie w ogóle i ból minął. A teraz czuję, że znowu boli, hmm...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, ja jak zobaczyłam dwie kreski, to najpierw zadzwoniłam do koleżanki z pytaniem, czy jak mnie cyce bolą od tygodnia i mam jedną krechę bledszą to jestem w ciąży, bo coś mi nie pasuje :D pozniej zrobilam dwa kolejne testy i poczułam szok :) mąż mówił, że jak do niego dzwoniłam to byłam przerażona :D później szybko umówiłam się na wizytę do gina, przed gabinetem bardzo się bałam, że to nie jest ciąża... ale okazało się, że jest. Tydzień po wizycie trafiłam do szpitala z ostrym wycieńczeniem, bo wymiotowałam od 20 do 30 razy dziennie aż zaczęłam pluć krwią. Niestety na jednej hospitalizacji się nie skończyło a po porodzie powiedziałam, że na długo nie chcę być w ciąży... A teraz? heh... jedyne czego chcę to ciąża :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jak narazie nic nie boli. Co mnie tylko zdziwiło to to, że po serduszkowaniu na ubikacji zauważyłam krew..troche sie przestraszyłam bo na okres jeszcze dużo za wcześnie. .a może jednak przez noc sie rozkręci .. :( oby nie :( .. dobranoc wam :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała to faktycznie ciężko przechodziłaś ciążę. Oby następna przechodziła bezobjawowo. Kiedy testujesz?

    Katarzyna_121 - u mnie też tak bywało, że okresu nie było a po serduszkowaniu widać było krew. No i zależy też od intensywności sexu, ten intensywny może przyspieszyć @.

    Ja muszę koniecznie wiedzieć czy zaskoczyło bo zwariuję. Wczoraj jak serduszkowaliśmy z mężem myślałam o tym " a co jeśli jestem w ciąży i to przeszkodzi w implantcji" wiem głupie... Ale w 1cs mieliśmy taką sytuację, że tuż po miałam tak niesamowite skurcze i bóle macicy, że wyłam z bólu i już mieliśmy dzwonić po pogotowie a było to dokładnie tydzień po owulacji. Potem było u gina i wszystko było ok, ale gdzieś czytałam, ze orgazm może przeszkodzić w zagnieżdżeniu....

  • nat_alia Autorytet
    Postów: 557 1038

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam dziś test
    i co... niestety negatyw... :(
    temp mam ładną.. ale jutro pewnie spadnie... :/
    podlamana jestem... miałam taką nadzieje...
    pierwszy cykl z clo... pierwszy raz owulację miałam ( pierwszy raz pozytywny test ) :D a tu nic... wielkie NIC... ;(


    0f11bf7a16429be85816e99e548cc660.png

    faa5c06194854123428158bb63edca04.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    SYN :)
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat_alia wrote:
    zrobiłam dziś test
    i co... niestety negatyw... :(
    temp mam ładną.. ale jutro pewnie spadnie... :/
    podlamana jestem... miałam taką nadzieje...
    pierwszy cykl z clo... pierwszy raz owulację miałam ( pierwszy raz pozytywny test ) :D a tu nic... wielkie NIC... ;(
    Może jeszcze jutro zatestujesz?

    annielica - ja już widziałam 2 kreseczki..cudne uczucie! <3 I w ogóle piękny stan mimo,iż czułam się jak jakaś niepełnosprawna ;) Niestety moja radość nie trwała długo ale można się przestawić na ciążowe myślenie :) Mam nadzieję,że już niedługo będę znów zafasolkowana :) :) Czego i Wam wszystkim życzę!

    Sowka, czekamy na wieści :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 07:52

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sama nie wiem z czego to plamienie.. :/ moze faktycznie jak piszesz przez serduszkowanie ..jednak nigdy mnie takie cos po serduszkowaniu nie spotkalo..Dzis poszla tempka u mnie do gory, moze jednak po owulki u mnie, szkoda ze nie zmierzylam przedwczoraj tempki :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyno mi sie wydaje że to owulacja ;-) ale trafiłaś z tym serduszkowaniem :-D Mi niby ovu wykrył prawdopodobną ovulacje ale nie chce mi się wierzyć ;-) Dzisiaj boli krzyż od samego rana

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś obudziłam się wcześnie rano na siku. I nie wiem coś mi się z ciążą śniło chyba bo miałam jakiś dziwne przeczucie, ze się udało. I aż zaczęłam się zastanawiać i panikować zasypiając, jak to będzie jak będzie dzidzia. W dodatku bulgotało mi tak fajnie w brzuchu. Ale potem zadzwonił budził i mi przeszło. Na dodatek pobladły mi żyłki na piersiach, więc pewnie zmyśliłam je sobie jako objaw ciąży, chociaż serio wydawały mi się ciemniejsze.
    Kompletnie nie wiem jak się zmusić aby nie testować testem o czułości 10 w weekend. Na teście napisane że można wykonać 7 dni po stosunku (dawno już minęło). Z jednej strony uspokoiłabym się, ale z drugiej - co jeśli wyjdzie ok, a potem przyjdzie @? :(

  • Qlka Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez juz staramy sie 7 cykl ale w tym cyklu cos mi sie wydaje ze sie udało ale to sie okaźe narazie jest 23 dzien cyklu mierze temperaturę i narazie utrzymuje sie na 37 dodam tylko ze mam PCO i jestem stymulowana clo + ovitrelle. Mam nadzieje ze sie uda bo juz sie troche martwię:/

    Qlka
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test. Z drugiego sortu siku, 10 dpo i 24dc. Negatyw. No cóż nic innego się nie spodziewałam :P W sumie to dla zabawy zmarnowałam test, no ale co tam :D
    Następny w poniedziałek.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dpo to wcześnie :) Jeszcze wyjdą Ci te dwie krechy.
    Ja mam 13dpo i mój test nie wytrzymał napięcia.

    Po kreska druga i wyszła, ale nie pod t a zaraz obok C, więc test jakiś wadliwy.
    Fajnie zobaczyć tą drugą kreskę, nawet jeśli się nie liczy i jest nie w tym miejscu.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc681c00f8e4.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 09:04

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania tak myslisz ? Ja juz myslalam ze implantacyjne :P No ale chyba troche sie pospieszylam =) Raczej plamienie po stosunku nie moze byc plamieniem implantacyjnym :/ Wiec mam nadzieje ze to byla owulka =) I pewnie u ciebie tez juz byla =) Czekamy co bedzie dalej :D

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naox, masz jeszcze jeden teścik w domu? :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja też za testowałam 9 DPO i oczywiście negatyw :D dobrze ze juz testów nie mam to do poniedziałku korcie nie będzie. Ale nic a nic nie czuje się ciazowy ... no cóż może luty będzie należeć do mnie ;)

  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, idę właśnie do sklepu :) to kupię jeszcze jeden. Zrobię jutro z rana.
    Ah ta nadzieja :P

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naox wrote:
    madziulek, idę właśnie do sklepu :) to kupię jeszcze jeden. Zrobię jutro z rana.
    Ah ta nadzieja :P
    W 14dpo teścik pokaże już co i jak :D Powodzenia :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 09:27

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naox, trzymam kciuki, żeby jutro już były piękne kreseczki :)

    niech no już będzie ten poniedziałek :P

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu raczej jestem pewna że to owulacja była ;-) dobrze że serduszkowalas :-D i znowu nadzieja pojawiła się <3 w pracy jestem ciągnie w krzyżu eh do domku chcem... :-(

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ