X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa, od 2 m-cy staram sie o fasolke, mam 40 lat i 2 dzieci (21 i 15). Wczoraj w 11 dpo robilam test, wiem ze to wczesnie ale ciekawosc wygrala z rozsadkiem. test wyszedl mi negatywny (czekalam jakies 3 minuty) po czym wyrzucilam go do kosza na smieci w kuchni. po 2 godzinach wyrzucajac inne smieci otwarlam kosz a na tescie bylo widac cien 2 kreski. Wiem ze takie cos sie nie liczy bo minelo wiecej czasu niz jest w ulotce, poza tym w koszu ze smieciami mogly zajsc jakies reakcje chemiczne.... dzisiaj robilam znowu testowanie rano i przeczytalam wynik do 10 min i wyszedl mi ledwo widoczny cien 2 kreski...zastanawiam sie czy moze to byc wywolane innym zjawiskiem czy moze tym co mysle? Czytalam ze po antydepresantach tez czasami wychodza dwie kreski... ja nie przyjmuje zadnych lekow ale tak sobie mysle czy te druga kreske moze wywolac cos innego a nie ciaza? jutro i pojutrze oczywiscie powtorka, ale jestem taka podekscytowana ze nic nie potrafie w domu robic :D

    Pozdrawiam dziewczyny i zycze udanego weekendu :3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 10:32

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Bree, mam nadzieję, że ci się udało :)!
    Niezła różnica lat będzie między rodzeństwem ;)

    Wstaw fotkę testu!

    Bree lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Dziewczyny :)

    Widzę, ze testowanie idzie pełną parą :) Ma się t zazielenic!!! :D

    Witaj Bree :) Właśnie się zastanawiałam co tam u Ciebie, w końcu jesteśmy w tym samym dpo ;) Kochana poczekaj do jutra i koniecznie zrób kolejny test :) Trzymam kciuki :)

    A ja nie wytrzymałam i byłam na becie. Wynik po 15, na pewno wieczorkiem dam znac co wyszło :) Ale przyznam się, że o ile do tej pory byłam prawie pewna ze sie udało tak m bliżej wyniku coraz większe zwątpienie we mnie :( Ćmi mnie dziś prawy jajnik i do tego prawa noga. Cyce swędzą. Żadnych jakichś uciążliwych dolegliwości, oprócz tej opryszczki paskudnej :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Bree =) Mysle ze skoro dzisiaj powtorzylas test to jest duza nadzieja ze sie udalo =) trzymam kciuki oby tak bylo =)

    Tak mania nadzieja znowu sie pojawila, i tego troche sie boje.. :/ Ze na koniec jednak znowu z tego nic nie bedzie. A my z juniorem w domku i myslimy co zrobic na obiad :D

    Sowka trzymam kciuki za bete <3 ;*

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka i katarzynka, mnóstwo kciuków!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 11:04

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Bree :) Koniecznie juto zatestuj jeszcze raz! Trzymam kciuki :*

    Sowka, to teraz potrzymasz nas w niepewności :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja co prawda termin @ mam na 4 lutego ale mysle ze moge do was dołączyć :) mam nadzieje ze mnie przyjmiecie to nasz 10 cykl starań zobaczymy jak bedzie

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy kubecek :D

  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja tez witam :)

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • naox Ekspertka
    Postów: 244 256

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona dzięki :)
    chociaż jakoś wiem, że nic z tego.
    Zrobiłam test owulacyjny z ciekawości, bo znalazłam w szafie
    i jest druga blada kreska. Ciekawe skąd.

    Chcę już wiedzieć, aaaaa

    p19uyx8dnezstxe3.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe testerki :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • tapir19 Koleżanka
    Postów: 63 9

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ide dzis do dentystyborowac dwa zeby. I zastanawiam sie czy powiedziec mu ze jest mozliwosc ze jestem w ciazy? Czy znieczulenie moze miecjakies niepozadane skutki? Wydaje mi sie ze raczej nie jestem no ale w razie czego chyba lepiej powiedziec..

    ganndqk3s0oeyp3v.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym powiedziała na wszelki wypadek.

    Ja dlatego zrobiłam sobie zęby zanim starania zaczęliśmy :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tapir19 wrote:
    Hej dziewczyny. Ide dzis do dentystyborowac dwa zeby. I zastanawiam sie czy powiedziec mu ze jest mozliwosc ze jestem w ciazy? Czy znieczulenie moze miecjakies niepozadane skutki? Wydaje mi sie ze raczej nie jestem no ale w razie czego chyba lepiej powiedziec..
    Do 3. miesiąca nie można podawać znieczulenia.

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naox wrote:
    zakocona dzięki :)
    chociaż jakoś wiem, że nic z tego.
    Zrobiłam test owulacyjny z ciekawości, bo znalazłam w szafie
    i jest druga blada kreska. Ciekawe skąd.

    Chcę już wiedzieć, aaaaa


    Slyszalam ze zdarza sie tak, ze testy owulacyjne wychodza pozytywnie gdy sie jest w ciazy. Zrob ciazowy ,mysle ze bedzie rowniez pozytywny :)

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co myślicie o bólu brzucha? nie mam pewnosci ze owulacja byla, ale od 11 dc boli mnie brzuch na dole, cos w podobie na @ ale troszke inaczej. Nie wiem co o tym myslec. Dzis mam 22dc.

    Nieidealna
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tapir19 koniecznie poinformuj dentystę albo najlepiej przełóż wizytę jeśli się da na za kilka dni kiedy wszystko się wyjaśni ;)

    Nieidealna tych rodzajów bólu brzucha to całe mnóstwo jest i każdy inny, trudno coś powiedzieć. Mnie cały czas tam coś ćmi, ni to ból miesiączkowy ni to owulacyjny, sama nie wiem.

    A póki co umieram z nerwów, za niecałe die godzinki będzie wiadomo czy się udało... Chodzę roztrzęsiona, rozbita i nie myśląca. Jak tu kierować autem :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczesniej mnie tam czasem pobolewał,ale nie codziennie i coraz bardziej.

    Sówka juz blizej niz dalej! :) Jak bedziesz wiedziała to koniecznie daj znac! :)

    Nieidealna
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, czekamy z niecierpliwością :D

    A mój wielki brzuchol mnie dobija..:(

    atdc3e5e035kp155.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co z nim nie tak? :)

    Nieidealna
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ