Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dady są u nas w szpitalu dla noworodków :) i nie polecam kupowania 1 tylko od razu 2, bo naprawdę kupy was mocno zaskoczą :D

remont pokoju, ahh.. coz to będą za miłe chwile :) my będziemy pokój robić dla dzieciaków jak młody wyrośnie z kosza i będzie już mógł w nocy spać w łóżeczku :) wtedy przejmie łóżko po Zuzi, a niunia dostanie nowe. Będziemy musieli poszukać jakiegoś mega dla niej atrakcyjnego, żeby chętnie oddała bratu swoje stare, haha ;)

jutro czeka mnie wizyta u ginekologa :) ciekawe co tam u małego :) ostatnio chwalił się rączką, że ma 5 palców :)

u nas wieczorem rozpusta i zamawiamy pizzę :D mam wrażenie, że przytyłam już z 10kg ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• madziulek Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie..co do tych rozmiarów..Bo z Dady mamy dwójki i trójki.

Pampersy widziałam jedynki na 2-5kg albo właśnie dwójki na 3-6kg. Lepiej od razzu '2' brać? :)

atdc3e5e035kp155.png

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 13:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej dwójki :) 1 są ok dla wcześniaków albo dzieci o małej wadze urodzeniowej. my nawet jedynek nie braliśmy ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała mąż twierdzi, że córcia będzie podobna do niego:P no zobaczymy. Jak po mężu to brunetka z zielonymi oczami a jak po mnie to blondynka z niebieskimi :P oczywiście może być mieszanka hehe;)

Strzała super wkład do wózka. Ale zastanawia mnie ta poduszka. Podobno maleństwa nie powinno się kłaść na poduszce. Czy na spacerach też? To wtedy co pod głowę? Ja jeśli chodzi o minky znalazłam kolorowe motylki na białym tle z szarym polarem i chyba na taki się zdecyduję. Rożek dostaliśmy więc nie wiem czy jest sens kupować kolejny.

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ammielica, rożków przyda się kilka, naprawdę. Dzidzie lubią być mocno opatulone. a najlepiej do tego służy rożek. Beciki dosyć często się brudzą. ja miałam chyba 4 albo 5 i ciągle je prałam, bo mała zwymiotowała albo jej się ulało albo podczas przewijania coś poszło nie tak ;) oczywiście nie jest to must have, opatulić można kocykiem :) ale dla mnie rożki były niezbędne.

co do wkładu, to poduszka wygląda mi ok :) jest płaska :) i dobrze jeżeli dzidzia ma troszkę wyżej głowę niż resztę ciała :) ale tak maks do 15stopni ;) my w łóżeczku i wózku Zuzi mieliśmy takie właśnie płaściutkie poduszeczki, to położna kazała jeszcze podkładać pod nie jakiś złożony kocyk, żeby jednak mleczko się nie ulewało i, aby dziecku lepiej się oddychało.

Teraz dziewczyny jedna ważna informacja, jeżeli widzicie, że noworodek na problem z oddychaniem, nie chce jeść, to pamiętajcie aby opatulić je kocykiem, otworzyć okno i ponosić je pionowo. Nam Zuzka wywinęła taki nr w 3 dobie życia. Zaczęła sinieć, ciężko oddychać i takie tam.. ja już się ubierałam i chciałam z nią na pogotowie pojechać ale coś mnie tknęło i do położnej zadzwoniłam, która była na tyle miła, że odebrała mimo bardzo późnej pory. Kazała wlasnie otworzyć okno, ponosić małą i po jakimś czasie odetkać nosek aspiratorem. Okazało się, że w nosku jeszcze zalegała maź poporodowa. Ale się wtedy nastresowaliśmy... To tak na przyszłość, jakbyście coś takiego zauważyły :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 14:36

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 18:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może faktycznie skuszę się na jeszcze jeden rożek.

Chustowałaś strzała może Zuzę? Bo nie wiem na jaką chustę się zdecydować. Mąż twierdzi, że płócienną bo taką wiązał i uważa ją za stabilniejszą.

Wybieram się zapisać do SR ale ciągle mi nie po drodze:P

Kornelka kocha mnie kopać nie tylko po nerkach i pęcherzu ale też po szyjce macicy :( okropnie to boli ;( macie jakieś sposoby aby uspokoić dzieciaczka i kopała tylko na zewnątrz?

• zakocona Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 19:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

Magda, gdzie ty chowasz tego Filipka, co :D?

Ania, co do chust, to przeczytaj ten artykuł http://www.chustodzieciaki.pl/noszenie-dzieci/jak-wybrac-pierwsza-chuste-do-noszenia-dziecka/
    Myśmy kupili tę (tkana bawełniana) :) http://littlefrog.pl/product-pol-3043-Chusta-tkana-Little-Frog-Fluoryt-M-4-2-m-.html i do tego jeszcze polarek do chusty

Mnie Tadek po żebrach nawala :P Zgagi męczą wieczorami niemiłosiernie :/
    Ja jeszcze o pampersach nie myślałam w ogóle. Jedynki na pewno kupować będziemy i dwójki też. I pewnie Dady.
    Chusteczki uwielbiam ja z Aro i są nie tylko dobre w składzie, ale dłuuuugo po otwarciu nie wysychają (a większość niestety tak), są świetnie nawilżone do tego.

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy całej trójce chusteczek biedeonkowych z dady uzywalam. Są ok jak najbardziej.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 23:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chusty rozki i inne opatulacze tez uwielbiałam, przy metodzie dr Karppa bardzo mi pomogły ;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, nie wiem gdzie on się mieści ;)

Za nami kiepska noc :/ Nie mogę znaleźć wygodnej pozycji, ciągle się wiercę, gorąco mi :( A do tego Mały tak dokazywał..
    Na sobotę zapowiadają u nas 38stopni!

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj poszłam na zakupy, wracając do domu stopy i dłonie już spuchnięte :/ Prawie z sypialni nie wychodzę, bo tu chłodniej i wiatrak chodzi.. Nie dla mnie ta duchota..

Wczoraj tak mi z cycka mleko poleciało hardkorowo, cycek upaprany, kołdra i ręka L, na której się opierałam.. Ciągle spać mi się chce na dodatek..

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zabunkrowałam w sypialni z wiatrakiem i wodą ;)
    Wyszłam tylko do apteki po 9 i już był dramat z temperaturą..I to większość sierpnia ma być taka ciepła. Wrzesień ponoć też wyjątkowo gorący zapowiadają. Super :P

W przyszłym miesiącu możemy już mieć u boku nasze Maluszki <3 :D

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    25.09 mam swoje urodziny, kto wie czy synuś nie wyjdzie jakoś w tym terminie :P :D?
    a dokładnie za tydz L ma swoje ur i idziemy na USG. Powiedziałam, żeby sobie dzień wolny wziął, to i USC załatwimy z dokumentami dziecka przy okazji i coś bym zaplanowała dla nas fajnego, ale oczywiście nie mam pomysłu co..

W czw na 10 jadę na USG z kotką policzyć kociaki. Dziewuchy mi w domu zdychają też z gorąca..

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png

Wysłany: 4 sierpnia 2015, 11:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topie się przy każdym ruchu! Masakra. Aniu ja nie chustowalam Zuzi, juniora też nie będę :)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ten upal to masakra. Wczoraj mielismy spotkanie w Warszawie a w samochodzie klima sie nam zjebala. Myslalam, że umre! Tragedia... Stopy mi popuchły jak u słonia. Dziś nie pracujemy. Nie da rady. Na szczescie w domu chlodniej bo 24 stopnie. A jak wychodze na taras to jak z piekarnika powietrze:/ Identycznie było w Egipcie. Tam nawet woda w morzu była jak goraca z kranu. A na basenie ochloda to do 9 rano. Potem woda tez była ciepła:/ Niech te upały sie skoncza!;(

• zakocona Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2015, 07:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna październikówka już rozpakowana.. Jak się upały skończą porobię pranie ubranek w końcu i zamówię na dniach z gemini.

Ciągle chodzę napuchnięta, wczoraj u znajomych aż się popłakałam, bo nie mieli wiatraka żadnego nawet i zaduch totalny, a ja myślałam, że na zawał zejdę :/ Wory mam większe od oczu, dłonie już mi dzisiaj zdążyły napuchnąć, ledwo spałam od po 24 do 5, biodra nachrzaniają.. eeeech :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 07:22

klara_bella lubi tę wiadomość

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2015, 07:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już? No ładnie.

Klaudia, właśnie miałam Wam dziś pisać o biodrach...Pierwszy raz dziś w nocy poczułam co to jest ich ból :/ Normalnie spać nie mogłam...

A ten upał, to szkoda gadać...Najgorsze,że prawie cały sierpień ma taki być!! Nie widać końca tych wysokich temp :(

Ja planuję ruszyć z praniem od przyszłego tyg.

atdc3e5e035kp155.png

Wysłany: 7 sierpnia 2015, 00:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe, czy będziecie miały skurcze przepowiadajace

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• madziulek Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie wiem jak rozpoznać czy to juz te skurcze się pojawiły :P

Kolejna noc z głowy. .co poradzić na bolące biodra :(

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 7 sierpnia 2015, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wiem czy macica już ćwiczy czy nie :/ Nie wiem czy to ona czy to dziecko, nie umiem rozpoznać zupełnie..

Ja się męczę z bólem bioder od dawna już. Co druga noc koszmar. Generalnie teraz jest mega koszmar wieczorami przez te ukropy tak mi słabo ciągle, serce napieprza itd itp. Wolałam, jak chłodno było i lało..

My dzisiaj :) No i jestem +10 kg od początku ciąży (nie liczę spadku wagi z 1. trymestru).
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/217fbef12e17.jpg

Jakiego proszku będziesz używała do prania dziecięcych ciuchów?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego