X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, zamieniłabym szafę z łóżeczkiem na miejsca, żeby jak najdalej od kaloryfera było łóżeczko. Choć pewnie na wiosnę/lato, to będzie i tak wszystko jedno, gdzie stoi :P My chyba będziemy rok z małym w pokoju spali, bo nie chce mi się latać do drugiego pokoju, żeby karmić i przewijać. Ale nie wiem kurde, gdzie to łóżeczko u nas stanie, bo sypialnię mamy 8m2, wielkie łóżko 2x2m i 2 szafy :/

    Mania, oby wszystko było dobrze na USG :) A jak się czujesz?

    Ja się biorę za zamawianie rzeczy z gemini. Pewnie 3/4 rzeczy nie kupię...
    Madzia mogłabyś przekleić jeszcze raz, co ty zamówiłaś, jak masz gdzieś tę listę?

    Wczoraj byliśmy na pierwszych zajęciach SR. Bardzo mi się podobały :) Tylko 1 z 10 par nie poznała (bo nie chciała) płci swojego dziecka :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się bardzo dobrze :) rzadko mam męczące dolegliwości ciążowe. Wymiotów brak. Piersi mniej już bolą ale są ogromne. Martwię się trochę tym usg. Czy wszystko będzie ok? Itp. Głupie myśli mnie nachodzą i strach minie dopiero jak zobaczę dzidziusia i informacje że ma się dobrze :)
    Najpierw schudłam 2 kilo teraz przytyłam 4 :/ dziwne bo wtedy kiedy się objadalam waga spadła. Teraz nie mam apetytu, dużo się ruszam a waga podskoczyla. Coś czuję że do porodu będę wielkaaaaaa :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, lista z Gemini:

    płatki kosmetyczne dla niemowląt
    terometr do wody
    octenisept
    szczoteczka
    nożyczki i pilniczek
    patyczki do uszu
    aspirator do nosa
    sól fizjologiczna
    sudocrem
    puder
    termometr
    nakładki na piersi
    herbatka koper włoski
    klipsy do smoczka
    podkłady poporodowe
    balsam do prania kolor
    podkłady higieniczne
    oliwka bambino
    pregna plus
    magne b6
    wkładki laktacyjne
    herbatka Bocianek na laktację
    krem na brodawki
    nospa
    Bepanthen maść
    odplamiacz Dzidziuś
    balsam do prania kolor Dzidziuś
    balsam do prania biel Dzidziuś
    czopki ibum
    cebion

    Mania, na pewno wszystko będzie dobrze :) z tą wagą to różnie bywa :D

    zakocona lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ale wy macie wielką łazienkę :D aż zazdroszczę :D dawaj foty reszty domu :D

    Madzia, pokoik przeuroczy :) ale tak jak pisze Kaludia, łóżko jak najdalej od kaloryfera :)

    co do skurczy przepowiadających, to ja miałam bezbolesne, po prostu napinał się brzuch :) robił się momentalnie twardy jak piłka do kosza :D śmieszne uczucie :)

    mnie upały wykańczają. nie mogę spać za dobrze, mały tak kopie, że czasami muszę postać kilka chwil aby się uspokoił. Niedługo odbieramy kosz dla małego, jak uszyję wkład, to też wam cyknę fotki :)

    teraz usiadłam, żeby porobić jakieś zamówienia ale jestem padnięta i nie wiem kiedy znajdę siły aby zamówić to, co chcę.

    No i szykuję moją małą córcię do przedszkola :D dzisiaj mąż powiedział, że muszę się przygotować, iż mogę nie być na jej pasowaniu na przedszkolaka, bo przecież akurat może wypaść poród i zrobiło mi się strasznie przykro :( mam nadzieję, że Bartuś pozwoli mi zobaczyć te ważne wydarzenie :) aż płakać mi się chce...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała trzymam kciuki żebyś mogła być na pasowaniu :) :)

    Witamy się w 34. tyg :D
    Zaraz lecę do lab. Nie mogłam się wcześniej zebrać przez te upały :/
    Ponoć od jutra chłodniej..oby bo ja już nie mam siły na te temp :(

    atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczcie coz to ja kupie przyjaciolce jako prezent na narodziny, JARAM SIE NIM JAK MARZANNA NA WIOSNE!:D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/78e9445b273d.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/54d72ce80d60.jpg
    to duze to taka mata/kolderka/rozek mozna dac to do lozeczka i do tego poduszeczka i na niej bedzie naszyte ZUZIA :) i ten napis bedzie z tego fioletowego lub rozowego w te drobne kropki <3 poduszeczka z racji tego ze bedzie do lozeczka bedzie wieksza niz na zdjeciu:)

    zgadnijcie ile za to zaplace!

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudne <3
    Ile, ile? :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek śliczny pokoik :) Pięknie wyglądają białe mebelki:)

    Strzała faktycznie miejsca w domu mamy dużo. Nie chce mi się robić fotek więc wstawiam link do ogłoszenia na którym dom jest na sprzedaż. http://otodom.pl/oferta/ciasne-220-1050m2-840-000-area-nieruchomosci-ID1F6bR.html#4af493a35d

    Dziś zapisaliśmy się do SR. Zajęcia zaczynamy 14 września. Mimo, że raczej nie będę rodziła sn i ciężko u nas z czasem, mąż namawia mnie, żebym chodziła na zajęcia gimnastyczne... ale jeszcze zobaczę.

    Dziś odebrałam wyniki krwi. Wygląda na to, że mam anemię bo ilość erytrocytów, hematokryt i hemoglobina jest obniżona... Wizyta 25 sierpnia, zobaczymy co powie gin. Za to pojutrze USG 3D ;)

    W piątek wybrałam się do lumpeksu. Oto jakie cudeńka dla Kornelci znalazłam ;) http://naforum.zapodaj.net/thumbs/04a01afbfe4f.jpg
    Wybieram więcej większych rozmiarów (tak do 86) bo tych malutkich mam już sporo :)

    Cieszę się, że już koniec upałów... Na szczęście w weekend wyskoczyliśmy nad jeziorko trochę dupki pomoczyć to źle nie było. Niestety w drodze powrotnej maż zarobił 200zł manadatu ehh:/...

    No i zamówiliśmy już wózek. Używany, ale w super stanie. Trafiła się okazja na olx bo wózeczek śliczny i w bardzo przystępnej cenie;) Powinien w tygodniu przyjść to się pochwalę ;)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaaaaa ale cudna chata <3
    Mogę być wscipska i zapytać ile placicie za wynajem? :)

    Mam nadzieje ze anemia szybko minie. Zakupy super :) :)

    Ja odliczam do czwartkowej wizyty :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 20:25

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek to nie jest tajemnica. Mało nie jest ale warto bo po stresującym dniu człowiek tutaj naprawdę odpoczywa. Zdecydowaliśmy się głównie dlatego, że za wynajem mieszkania w podwyższonym standardzie i nowym budownictwie zapłacilibyśmy podobnie, więc uznaliśmy, że lepiej wynająć dom. Zresztą już namieszkaliśmy się w starej, ciasnej kawalerce więc coś się nam od życia należy nawet jeśli jest to kosztem innych wyrzeczeń. Płacimy 2300 plus opłaty. W tym miesiącu ok 2600 wyszło. Zimą dojdzie ogrzewanie ale mamy kominek z płaszczem wodnym więc ogrzewać się będziemy drewnem (jest też piec gazowy) więc myślę, że nie będzie tak strasznie.

    Madziulek w czwartek widzisz Filipka? To pewnie już duży chłop:) Ciekawa jestem ile waży Nasza kruszyna :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na taką wypasioną chatke to mało :) :)

    Sama jestem ciekawa ile waży nasz synek :D
    Dziwię się że jeszcze tak dokazuje skoro miejsce coraz mniej ;) Bo momentami brzuch mi lata we wszystkie strony :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że cena nie jest mocno wygórowana w stosunku do standardu :D

    Madziulek dlatego brzuch Ci skacze bo mały ma mało miejsca:D jakby miał dużo na zewnątrz byś tych wszystkich fikołków nie widziała:D

    A jak wygląda sprawa Twojego baby shower? Coś wiadomo? :)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie racja ale ze ma tyle siły na takie wygibasy ;)

    Tak, koleżanki organizują mi BS 29.08 :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja malutka jest dużo mniejsza a też potrafi czasem serię ciosów a'la Gołota zapodać hehe :P

    To już niedługo !!! ;)
    Będę czekała na relację i fotki :D fajnie masz:) ja nie mam co liczyć na BS :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wywijają te nasze maluchy :)

    W przyszłą sobotę ;) Na pewno dam znać jak było. Ja jakoś specjalnie nie chciałam tej imprezy ale dziewczyny mnie namówiły :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, dom pierwsza klasa :) jak za taką cenę to naprawdę super okazja :) aż mnie kusi, żeby poszukać czegoś dla nas ale ja mam lekko nasrane i posiadam fobię, która nie pozwala czuć się bezpiecznie w wolnostojącym domu ;)

    ja w ogóle za w przyszłym tygodniu zaczynam 30tc :) nawet nie wiem kiedy to zleciało, a przecież niedawno leżałam nieprzytomna w szpitalu ;)

    wczoraj pozamawiałam dla małego komplety minky do kosza i wózka :) ciuszki mam już kupione wszystkie, wczoraj jeszcze w pepco przyczaiłam super półśpiochy i body, trochę drogo jak na pepco ale nie mogłam bez tego wyjść :D

    Zuzę obkupiłam na wszelkich wyprzedażach :) w c&a, na ich stronie, w piątek były przeceny z kosmosu, kupiłam Zuzi sporo rzeczy przecenionych z 70zł na 14zł :) wczoraj z ciekawości weszłam znowu na ich stronę i już koniec wyprzedaży :) w smyku zawsze udało mi się dorwać coś w super cenie ale tym razem tylko jedne spodnie dresowe... zimowe wyprzedaże są u nich lepsze ;) zawsze kupuję u nich body, bo 5paki kosztują 20zł a jakość jest rewelacyjna :)

    co do samopoczucia, to wczoraj było coś nie tak z moim ciśnieniem albo nie jadłam za długo, bo w pewnej chwili zaczęłam się telepać, miałam nogi z waty i czułam oszołomienie. Po 1,5h przeszło ale do końca dnia byłam osłabiona, zaś w nocy mały tak kopał, że nie wiedziałam już jak się położyć... Ostatni raz czułam się podobnie na tydzień przed pierwszym porodem :D



    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, jakie masz wyniki tych badań? W ciąży hemoglobina jest do 11, a nie 12, hematokryt też może być obniżony (ja mam zawsze obniżony) i erytrocyty też mogą być zmienione. W ciąży normy są inne niż dla "zwykłych" ludzi. Więc wcale anemii mieć nie musisz ;) Ja hemo mam od 3 mscy 11,9.
    Chałupa wow!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Ale cudne <3
    Ile, ile? :)
    114 zl :) mysle ze super cena?

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    114 zl :) mysle ze super cena?
    Zdążyłam już zauważyć,że wszystko co minky jest mega drogie.
    Jak dla mnie to przesada :P Nie chodzi o oszczędzanie na dziecku ale dla siebie pościel 2x2m kupuję za ok 100zł, tu takie malusie za tyle pieniędzy ;) A to tylko pościel :D
    Ale bardzo ładny zestaw :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 13:59

    atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie ja sie nie orientowalam, generalnie mysle ze to dobra cena za fajny przydatny prezent dla kogos:) a akurat okolo 100 zl mialam w planie wydac wiec jest ok:)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ