X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jasne :) Na pewno się przyda :D

    Jeju jak mi się ciężko oddycha. .musze spać przy otwartym oknie mimo, iż już chłodniej jest :/ i brzuch mnie jakoś pobolewa. .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 20:54

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Cieszę się, że nasza chatka się podoba. Szkoda tylko, że nie jest nasza:P no ale cóż... w życiu nie można mieć wszystkiego hehe :P

    Strzała tak na prawdę nie ma się co bać domu wolnostojącego. Tutaj jest bezpieczniej niż w mieście. Ostatnio mieszkaliśmy w centrum i szczerze powiedziawszy to nic, że w około pełno zapalonych świateł w oknach i lampy, ja i tak się bałam wyjść późnym wieczorem i w nocy. Bo tak na prawdę nie wiesz kogo spotkasz. A prawda jest taka, że jak coś się dzieje to nie zawsze ludzie pomogą (a i nie zawsze są). Tutaj mamy ciszę i spokój. Nikt się nie szwęda, nie kręci. W razie czego w dość bliskim sąsiedztwie są sąsiedzi. W zasadzie w nocy nie ma po co wychodzić na zewnątrz, więc siedzisz w domu i już. Mamy co prawda system alarmowy ale nie podłączony do końca:P Ale i nie widzę powodu by go zakładać bo po 1 nie mamy w domu wielkiego majątku:P a po 2 jak ktoś chce się włamać to i tak to zrobi. U znajomych w klatce w biały dzień okradli ludzi. I to na 3cim piętrze!!! i nikt nawet okiem nie mrugną (a bo może się przeprowadzają bla bla bla). No i nie ma ryzyka, że jakaś starsza babcia z Alzheimerem wysadzi w powietrze pół bloku bo zapomni zakręcić gaz:P Ogólnie nie ma ryzyka, że wybuchnie gaz bo nie mamy kuchenki na gaz :D wszystko ma swoje plusy i minusy :)

    Klaudia jeśli chodzi o wyniki to erytrocytów mam 3,27 (3,8 - 5,0), hemoglobiny 10,7 (11,5 - 16), a hematokryt 31,7 (37 - 47). W dodatku za dużo neutrofili a za mało bazofili i limfocytów. Na szczęście TSH w normie bo 0,99 ;) Mam nadzieję, że wyniki szybko się poprawią bo nigdy nie miałam takich historii, a przed ciążą morfologię robiłam dość często.

    Madziulek - fakt komplety minky są dość drogie. Ale ja znalazłam fajne komplety już za 70zł. Ogólnie uważam, że to szaleństwo z tymi cenami artykułów dla dzieci. Ale rodzice dla dzieci zrobią wszystko i kupią wszystko bo chcą by miały to co najlepsze i stad te ceny:) Dzieci to dobry biznes jednym słowem:P dlatego ja część rzeczy kupuję używaną. Nie ze skąpstwa, tylko z rozsądku :)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No poniżej 11 to rzeczywiście anemia. Dostaniesz żelazo i dietę będziesz musiała wprowadzić i wróci do normy :)
    Siostra L wyciągnęła się z 10 a w poprzedniej ciąży miała hemo 7!

    Ja wreszcie wczoraj zrobiłam zakupy w gemini. Jeszcze muszę koszule do karmienia kupić i jakiś stanik na teraz bo nie mam w czym chodzić :/

    Witam się w 34 tyg ♡ Jeszcze 4 tyg i ciąża donoszona ♡
    Wieczory są dla mnie koszmarne, męczą mnie mega wzdęcia, brzuch boli bardzo przed to, ciągnie skóra i najprawdopodobniej nabawiłam się hemoroidów :( idę dzisiaj do internisty.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, otóż to, trzeba kupować z głową :) Wyniki na pewno się poprawią :)

    Sama właśnie odebrałam swoje i mam trochę podwyższone leukocyty. Ale w ciąży to się zdarza. Reszta w normie :D
    A jutro wizyta i ktg <3

    Klaudia, daj znać jak poszukiwania stanika bo sama muszę jakiś kupić.
    Widzę,że mamy teraz podobne objawy..mnie właśnie też tak dziwnie brzuch boli/ciągnie :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia oj wiem co to ciągnięcie brzucha... u mnie zaczyna się wieczorem. A przewrócić się w nocy albo wstać siku to katorga, wszystko boli, brzuch, plecy ehh... Takie są uroki ciąży, nic nie poradzisz:)

    Jeśli chodzi o dietę postanowiłam jeść więcej szpinaku i jajek, bo do mięsa czerwonego (którego jadłam sporo przed ciążą) nie jestem w stanie się zmusić:(

    Madziulek czekamy na Twoją wizytę:)
    Ja też dziś wizytuję ale w klinice na usg 3 D :) Oby malutka pięknie się nam pokazała:)

    Dziewczyny Was też maluchy czasami tak kopią po szyjce? Mnie mega to boli i aż zginam się w pół. Staram się kołysać biodrami, żeby mała zmieniła pozycję, ale nie zawsze chce się słuchać:(

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu czekamy na fotkę z 3D :D

    Mnie kopie po pęcherzu dość mocno :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam potwierdzone, że mam hemoroidy po dzisiejszej wizycie u internisty. Ech :/

    Madzia, już masz ktg?? Ja nawet przy kolejnej wizycie za tydz nie będę jeszcze miała raczej.

    Szukanie stanika bezowocne dzisiaj :/ Jutro pojadę do h&mu, gdzie mają dział mama, bo na stronie widziałam, że mają takie "bluzkowe", a ja takiego szukam na teraz i na czas porodu. Po porodzie pewnie kupię kolejne, bo i tak cycki jeszcze urosną.
    Na stronie www.pieknamama.pl jest spory wybór i ja pewnie coś tam zamówię.

    Ania, i jak wizyta?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minky jest cudne :D ja w ogóle nie wiedziałam co to jest dopóki koleżanka mi nie pokazała swojego koca z minky, jak dotknęłam i otuliłam się, to zaiskrzyło od razu :)

    ja dzisiaj w nocy obudziłam się i przestraszyłam, że wody odchodzą. Czułam taki nacisk jakby na pęcherz ale jednak inaczej... Przy pierwszym porodzie czułam to samo i myślałam, że chce mi się po prostu siusiu, jak podniosłam się z poduszki, to wody zaczęły wyciekać. Od paru dni czuję się nieswojo... zbysiu mowił, że w drugiej ciąży dyskomfort związany z naciskiem jest większy niż w pierwszej. Do tego ta moja szyjka jest skrócona, więc zaczynam powoli panikować, że rzeczywiście mogę przedwcześnie urodzić.

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu czekamy na wieści :D

    Klaudia, przykro mi z powodu hemoroidów :/ Mam nadzieję, że lekarz przypisał Ci coś co złagodzi objawy :*

    No dziś mam mieć pierwsze ktg i na kolejnej wizycie za 2 tyg też.

    Strzała, oby maleństwo nie spieszyło się aż tak bardzo na świat :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipek zdrowy :) Nasz klopsik waży juz 2237g :D Wszystko dobrze, rozwarcia jeszcze nie ma ;) Na ktg tez ok :) :)
    Wg usg znów tp na 01.10 :)
    Za 2 tyg znów się widzimy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 21:02

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała trzymaj synka w brzuszku jak najdłużej i nie wypuszczaj :)

    Madziulek gratuluję udanej wizyty :) Duży ten Wasz chłopczyk :)

    A my wczoraj byliśmy na USG 3D. Niestety ładnej fotki nie mamy bo mała przytulona była do łożyska i zasłonięta pępowiną. No i pewne na 100%, że dziewczynka, bo pokazała wargi sromowe :) Malutka waży już 719g:) rozwija się pięknie, a ja mam się cieszyć, że nie przybieram dużo na wadze a nie martwić:P Dziś wskoczyłam w 26 tydzień:) Oto Nasza Kornelia <3

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/365053d38ad8.jpg

    zakocona, Mania1718 lubią tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, super, że wszystko ok :)! Dobrze, że nie masz rozwarcia jeszcze :)
    My już w czw go zobaczymy <3

    Ania, gratulacje dziewczynki! Śliczna córcia!

    Wczoraj położna na SR powiedziała, żeby pić herbatkę z malin i brać wiesiołek od 35tyg. Magda mówiła twoja położna od kiedy przyjmować? I przypomniała, że magnez trzeba koniecznie w max 35tyg odstawić, bo przecież on rozkurczowy jest. Ja nie biorę, ale to tylko wam przypominam ;)

    A to my dzisiaj. 63kg. 11kg na plusie. Ten trymestr przybieram wolniutko na szczęście (od 27t0d do dziś 33t2d - 2,6kg) UFFFF.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1af6681545a9.jpg

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ale ładnie widać buźkę!! <3 <3 I goni Filipka z wagą hihi :D

    Klaudia no u Ciebie to super brzusio widać <3

    Nic nie wiem o tych specyfikach. Za 2 tyg mam wizytę to podpytam :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posegregowałam ciuszki do prania:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8eb3cb919df7.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5bd2f84b0533.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/80f6c7f5b58a.jpg

    Kiedy Tadek to pozakłada wszystko......??

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi a myślałam,że ja mam dużo ciuszków :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Cieszę że wasze dzidzie rosną prawidłowo ;) Ania piękna córcia. Madzia synek juz kawał chłopa :D
    Ja jestem po usg. Tak bardzo się bałam. .. ale okazało się że wszystko jest ok. Dzidzia ma 45.4 mm według usg to 11 tydzień i 2 dni. Fasolek był ruchliwy i przekrecal się dość często :) pani doktor mówiła ze dzidzia zdrowa i robiła badanie na zespół downa. Wszystko jest ok.
    Jestem przeszczesliwa. Później wstawię fotkę ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ale mała zdecydowanie bardziej podobna do męża:P jeszcze rozstrzygamy po kim ma nosek :)

    Mania gratulacje:) super, że z dzidzią wszystko ok. A jak się czujesz? Brzusio rośnie?

    Klaudia brzusio rośnie oj rośnie:d chociaż moim zdaniem jest podobny do mojego hehe:P
    Jak zobaczyłam Twoją stertę ciuszków aż zaszłam do pokoju małej żeby pstryknąć fotkę jej szafie, którą aktualnie trzymam na łóżku:P

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6edfba0d88c.jpg

    Też się zastanawiam kiedy córcia to wszystko założy !:P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja ile ubranek :) Ja z doświadczenia wiem że nie będę kupowała takich ilości bo połowy dzidzia nie założy ;) Maleństwo bardzo szybko rośnie a niektóre ubranka okażą się nie praktyczne i niewygodne o czym szybko się przekonacie. Na podstawie doświadczeń z dwóch dzieci wiem co najbardziej będzie mi potrzebne i wygodne dla maluszka i te ubranka zamierzam kupić. Czekam cierpliwie na wieść o płci i wtedy powoli zacznę ;) Niezbędne dla mnie będą śpiochy body rajstopki i bluzeczki bawełniane. Oczywiście w nie wielkich ilościach bo czasami kwestia dwóch tygodni i ubranka się odkłada.
    Ja od dłuższego czasu czuję się bardzo dobrze. Nie mam męczących objawów ciążowych wogole. Brzuszek się zaokrągla i jest coraz bardziej widoczny. :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8495201f0a70.jpg

    zakocona lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania a wolałabys chłopca czy dziewczynkę?

    Mnie te wszystkie ciuszki kosztowały grosze więc mi ich nie szkoda. Nie wiem może z 200zł wydalam z czego wiekszosc jest na wieksza dzidzie ;) ja wole miec wiecej bo nie lubię często prać i prasować. Sprawdzilam dzis rozmiar 56 i samych bodziakow z krotkim rekawem mam 20 sztuk i 11 pajacyków. Chyba z 7 śpiochów i pół śpiochów i 5 bluzeczek. Wiem, że brakuje mi sweterków i kaftaników wiec dokupie. A bodziaki z krótkim rekawkiem bede traktowala jak podkoszulki - zawsze pod cos. Bedzie zima więc i tak dzidzię poubieram na cebulkę. Szkoda, że wiekszosc unisex ale mówi sie trudno. Przy takim maluszku to i tak raczej bez znaczenia ;)

‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ