Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2015, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no jasne :) Na pewno się przyda :D

Jeju jak mi się ciężko oddycha. .musze spać przy otwartym oknie mimo, iż już chłodniej jest :/ i brzuch mnie jakoś pobolewa. .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 20:54

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Cieszę się, że nasza chatka się podoba. Szkoda tylko, że nie jest nasza:P no ale cóż... w życiu nie można mieć wszystkiego hehe :P

Strzała tak na prawdę nie ma się co bać domu wolnostojącego. Tutaj jest bezpieczniej niż w mieście. Ostatnio mieszkaliśmy w centrum i szczerze powiedziawszy to nic, że w około pełno zapalonych świateł w oknach i lampy, ja i tak się bałam wyjść późnym wieczorem i w nocy. Bo tak na prawdę nie wiesz kogo spotkasz. A prawda jest taka, że jak coś się dzieje to nie zawsze ludzie pomogą (a i nie zawsze są). Tutaj mamy ciszę i spokój. Nikt się nie szwęda, nie kręci. W razie czego w dość bliskim sąsiedztwie są sąsiedzi. W zasadzie w nocy nie ma po co wychodzić na zewnątrz, więc siedzisz w domu i już. Mamy co prawda system alarmowy ale nie podłączony do końca:P Ale i nie widzę powodu by go zakładać bo po 1 nie mamy w domu wielkiego majątku:P a po 2 jak ktoś chce się włamać to i tak to zrobi. U znajomych w klatce w biały dzień okradli ludzi. I to na 3cim piętrze!!! i nikt nawet okiem nie mrugną (a bo może się przeprowadzają bla bla bla). No i nie ma ryzyka, że jakaś starsza babcia z Alzheimerem wysadzi w powietrze pół bloku bo zapomni zakręcić gaz:P Ogólnie nie ma ryzyka, że wybuchnie gaz bo nie mamy kuchenki na gaz :D wszystko ma swoje plusy i minusy :)

Klaudia jeśli chodzi o wyniki to erytrocytów mam 3,27 (3,8 - 5,0), hemoglobiny 10,7 (11,5 - 16), a hematokryt 31,7 (37 - 47). W dodatku za dużo neutrofili a za mało bazofili i limfocytów. Na szczęście TSH w normie bo 0,99 ;) Mam nadzieję, że wyniki szybko się poprawią bo nigdy nie miałam takich historii, a przed ciążą morfologię robiłam dość często.

Madziulek - fakt komplety minky są dość drogie. Ale ja znalazłam fajne komplety już za 70zł. Ogólnie uważam, że to szaleństwo z tymi cenami artykułów dla dzieci. Ale rodzice dla dzieci zrobią wszystko i kupią wszystko bo chcą by miały to co najlepsze i stad te ceny:) Dzieci to dobry biznes jednym słowem:P dlatego ja część rzeczy kupuję używaną. Nie ze skąpstwa, tylko z rozsądku :)

• zakocona Autorytet

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No poniżej 11 to rzeczywiście anemia. Dostaniesz żelazo i dietę będziesz musiała wprowadzić i wróci do normy :)
    Siostra L wyciągnęła się z 10 a w poprzedniej ciąży miała hemo 7!

Ja wreszcie wczoraj zrobiłam zakupy w gemini. Jeszcze muszę koszule do karmienia kupić i jakiś stanik na teraz bo nie mam w czym chodzić :/

Witam się w 34 tyg ♡ Jeszcze 4 tyg i ciąża donoszona ♡
    Wieczory są dla mnie koszmarne, męczą mnie mega wzdęcia, brzuch boli bardzo przed to, ciągnie skóra i najprawdopodobniej nabawiłam się hemoroidów :( idę dzisiaj do internisty.

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, otóż to, trzeba kupować z głową :) Wyniki na pewno się poprawią :)

Sama właśnie odebrałam swoje i mam trochę podwyższone leukocyty. Ale w ciąży to się zdarza. Reszta w normie :D
    A jutro wizyta i ktg <3

Klaudia, daj znać jak poszukiwania stanika bo sama muszę jakiś kupić.
    Widzę,że mamy teraz podobne objawy..mnie właśnie też tak dziwnie brzuch boli/ciągnie :/

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia oj wiem co to ciągnięcie brzucha... u mnie zaczyna się wieczorem. A przewrócić się w nocy albo wstać siku to katorga, wszystko boli, brzuch, plecy ehh... Takie są uroki ciąży, nic nie poradzisz:)

Jeśli chodzi o dietę postanowiłam jeść więcej szpinaku i jajek, bo do mięsa czerwonego (którego jadłam sporo przed ciążą) nie jestem w stanie się zmusić:(

Madziulek czekamy na Twoją wizytę:)
    Ja też dziś wizytuję ale w klinice na usg 3 D :) Oby malutka pięknie się nam pokazała:)

Dziewczyny Was też maluchy czasami tak kopią po szyjce? Mnie mega to boli i aż zginam się w pół. Staram się kołysać biodrami, żeby mała zmieniła pozycję, ale nie zawsze chce się słuchać:(

• madziulek Autorytet

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 15:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu czekamy na fotkę z 3D :D

Mnie kopie po pęcherzu dość mocno :/

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam potwierdzone, że mam hemoroidy po dzisiejszej wizycie u internisty. Ech :/

Madzia, już masz ktg?? Ja nawet przy kolejnej wizycie za tydz nie będę jeszcze miała raczej.

Szukanie stanika bezowocne dzisiaj :/ Jutro pojadę do h&mu, gdzie mają dział mama, bo na stronie widziałam, że mają takie "bluzkowe", a ja takiego szukam na teraz i na czas porodu. Po porodzie pewnie kupię kolejne, bo i tak cycki jeszcze urosną.
    Na stronie www.pieknamama.pl jest spory wybór i ja pewnie coś tam zamówię.

Ania, i jak wizyta?

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minky jest cudne :D ja w ogóle nie wiedziałam co to jest dopóki koleżanka mi nie pokazała swojego koca z minky, jak dotknęłam i otuliłam się, to zaiskrzyło od razu :)

ja dzisiaj w nocy obudziłam się i przestraszyłam, że wody odchodzą. Czułam taki nacisk jakby na pęcherz ale jednak inaczej... Przy pierwszym porodzie czułam to samo i myślałam, że chce mi się po prostu siusiu, jak podniosłam się z poduszki, to wody zaczęły wyciekać. Od paru dni czuję się nieswojo... zbysiu mowił, że w drugiej ciąży dyskomfort związany z naciskiem jest większy niż w pierwszej. Do tego ta moja szyjka jest skrócona, więc zaczynam powoli panikować, że rzeczywiście mogę przedwcześnie urodzić.

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• madziulek Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu czekamy na wieści :D

Klaudia, przykro mi z powodu hemoroidów :/ Mam nadzieję, że lekarz przypisał Ci coś co złagodzi objawy :*

No dziś mam mieć pierwsze ktg i na kolejnej wizycie za 2 tyg też.

Strzała, oby maleństwo nie spieszyło się aż tak bardzo na świat :)

atdc3e5e035kp155.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipek zdrowy :) Nasz klopsik waży juz 2237g :D Wszystko dobrze, rozwarcia jeszcze nie ma ;) Na ktg tez ok :) :)
    Wg usg znów tp na 01.10 :)
    Za 2 tyg znów się widzimy :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 21:02

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 00:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała trzymaj synka w brzuszku jak najdłużej i nie wypuszczaj :)

Madziulek gratuluję udanej wizyty :) Duży ten Wasz chłopczyk :)

A my wczoraj byliśmy na USG 3D. Niestety ładnej fotki nie mamy bo mała przytulona była do łożyska i zasłonięta pępowiną. No i pewne na 100%, że dziewczynka, bo pokazała wargi sromowe :) Malutka waży już 719g:) rozwija się pięknie, a ja mam się cieszyć, że nie przybieram dużo na wadze a nie martwić:P Dziś wskoczyłam w 26 tydzień:) Oto Nasza Kornelia <3

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/365053d38ad8.jpg

zakocona, Mania1718 lubią tę wiadomość

• zakocona Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 08:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, super, że wszystko ok :)! Dobrze, że nie masz rozwarcia jeszcze :)
    My już w czw go zobaczymy <3

Ania, gratulacje dziewczynki! Śliczna córcia!

Wczoraj położna na SR powiedziała, żeby pić herbatkę z malin i brać wiesiołek od 35tyg. Magda mówiła twoja położna od kiedy przyjmować? I przypomniała, że magnez trzeba koniecznie w max 35tyg odstawić, bo przecież on rozkurczowy jest. Ja nie biorę, ale to tylko wam przypominam ;)

A to my dzisiaj. 63kg. 11kg na plusie. Ten trymestr przybieram wolniutko na szczęście (od 27t0d do dziś 33t2d - 2,6kg) UFFFF.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1af6681545a9.jpg

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu ale ładnie widać buźkę!! <3 <3 I goni Filipka z wagą hihi :D

Klaudia no u Ciebie to super brzusio widać <3

Nic nie wiem o tych specyfikach. Za 2 tyg mam wizytę to podpytam :)

atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posegregowałam ciuszki do prania:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8eb3cb919df7.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5bd2f84b0533.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/80f6c7f5b58a.jpg

Kiedy Tadek to pozakłada wszystko......??

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi a myślałam,że ja mam dużo ciuszków :P

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Cieszę że wasze dzidzie rosną prawidłowo ;) Ania piękna córcia. Madzia synek juz kawał chłopa :D
    Ja jestem po usg. Tak bardzo się bałam. .. ale okazało się że wszystko jest ok. Dzidzia ma 45.4 mm według usg to 11 tydzień i 2 dni. Fasolek był ruchliwy i przekrecal się dość często :) pani doktor mówiła ze dzidzia zdrowa i robiła badanie na zespół downa. Wszystko jest ok.
    Jestem przeszczesliwa. Później wstawię fotkę ;)

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ale mała zdecydowanie bardziej podobna do męża:P jeszcze rozstrzygamy po kim ma nosek :)

Mania gratulacje:) super, że z dzidzią wszystko ok. A jak się czujesz? Brzusio rośnie?

Klaudia brzusio rośnie oj rośnie:d chociaż moim zdaniem jest podobny do mojego hehe:P
    Jak zobaczyłam Twoją stertę ciuszków aż zaszłam do pokoju małej żeby pstryknąć fotkę jej szafie, którą aktualnie trzymam na łóżku:P

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e6edfba0d88c.jpg

Też się zastanawiam kiedy córcia to wszystko założy !:P

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja ile ubranek :) Ja z doświadczenia wiem że nie będę kupowała takich ilości bo połowy dzidzia nie założy ;) Maleństwo bardzo szybko rośnie a niektóre ubranka okażą się nie praktyczne i niewygodne o czym szybko się przekonacie. Na podstawie doświadczeń z dwóch dzieci wiem co najbardziej będzie mi potrzebne i wygodne dla maluszka i te ubranka zamierzam kupić. Czekam cierpliwie na wieść o płci i wtedy powoli zacznę ;) Niezbędne dla mnie będą śpiochy body rajstopki i bluzeczki bawełniane. Oczywiście w nie wielkich ilościach bo czasami kwestia dwóch tygodni i ubranka się odkłada.
    Ja od dłuższego czasu czuję się bardzo dobrze. Nie mam męczących objawów ciążowych wogole. Brzuszek się zaokrągla i jest coraz bardziej widoczny. :)

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 23:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8495201f0a70.jpg

zakocona lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 sierpnia 2015, 00:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania a wolałabys chłopca czy dziewczynkę?

Mnie te wszystkie ciuszki kosztowały grosze więc mi ich nie szkoda. Nie wiem może z 200zł wydalam z czego wiekszosc jest na wieksza dzidzie ;) ja wole miec wiecej bo nie lubię często prać i prasować. Sprawdzilam dzis rozmiar 56 i samych bodziakow z krotkim rekawem mam 20 sztuk i 11 pajacyków. Chyba z 7 śpiochów i pół śpiochów i 5 bluzeczek. Wiem, że brakuje mi sweterków i kaftaników wiec dokupie. A bodziaki z krótkim rekawkiem bede traktowala jak podkoszulki - zawsze pod cos. Bedzie zima więc i tak dzidzię poubieram na cebulkę. Szkoda, że wiekszosc unisex ale mówi sie trudno. Przy takim maluszku to i tak raczej bez znaczenia ;)

‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego