Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2015, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mielismy sie nie starac ale byla impreza alko no i tak jakos wyszlo :/

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, tak naprawdę owu potwierdzi tylko monitoring :/

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no, to chyba nie kwestia imprezy, bo ewidentnie staraliście się kilka dni? ;)

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed impreza byly <3 bo lubimy ale byly z zabezpieczeniem, tylko w trakcie imprezy bez;)

5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że jeśli coś, to tsh, które masz w normie, nie będzie przeszkodą ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluadia dla mnie to trochę nieodpowiedzialne skoro masz zalecenia od endokrynologa żeby się wstrzymać ,co wydaje się słuszne i mądre to należy się wstrzymać.
    Mi się wydaje że niby odpuściłaś a masz nadzieje że w tym niby "odpuszczonym "cyklu się uda.
    Myślę że lekarz miał przesłanki żeby tak Ci powiedzieć. w końcu jest lekarzem a nie koleżanką z owu .

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta też do kliniki napro chodziłam ale nie mierzyłam temp w ogóle, śluz jak najbardziej nauczyłam się obserwować.

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka9319 wrote:
    Kluadia dla mnie to trochę nieodpowiedzialne skoro masz zalecenia od endokrynologa żeby się wstrzymać ,co wydaje się słuszne i mądre to należy się wstrzymać.
    Mi się wydaje że niby odpuściłaś a masz nadzieje że w tym niby "odpuszczonym "cyklu się uda.
    Myślę że lekarz miał przesłanki żeby tak Ci powiedzieć. w końcu jest lekarzem a nie koleżanką z owu .

taki ''odpuszczony'' cykl juz mialam, i nie chodzi o nadzieje tylko o to, ze jezeli faktycznie jest fasol zeby jak najszybciej moc zareagowac, zgodze sie z Toba jest to nieodpowiedzialne, niestety juz nic z tymn nie zrobie ze stalo sie jak sie stalo.
    co do opini lekarzy to sa tak rozne ze daj spokoj, inny endo powiedzial mojej kolezance ze z tsh to jest mit ze musi byc ponizej iles tam i cos jej powiedzial ze ona nigdy nie bedzie miec ponizej 2,5 czy cos takiego. znowu moj ginekolog tez nie widzial przeciwwskazan no i tak...

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 lipca 2015, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest, mi pierwsze co w klinice kazali zrobić diagnostykę tarczycy. nie martw się jak coś to pamiętaj w pierwszej kolejności leć do endokrynologa albo dzwoń

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2015, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no taki jest wlasnie plan tylko kurde ta moja endo na urlopie w sierpniu :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 15:13

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 31 lipca 2015, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozyjemy zobaczymy jak to sie mowi. milego weekendu wam zycze ja spadam bedziemy zaraz wyjezdzac;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tak cicho? ;)

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 23:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hello girls :)

annielica, zazdroszczę tych 270m :D ale ile to sprzątania, brrr.. nie cierpię sprzątać ;P

u mnie dziewczyny całkiem ok :) jem tak dużo, że mąż mnie upomina :D opuchnięte stopy dają w kość i te sikanie, brr... ale tak poza tym, to mam sporo energii i jestem nadwrażliwa, płaczę z powodu pierdoły ;)

powoli szykujemy się na przyjście małego. na razie mam ciuszki. Oczywiście nie w takiej ilości jak niektóre z Was :D przy zuzi najlepiej sprawdzały mi się śpiochy, pół śpiochy i bodziaki. jakieś sukienki, bluzeczki czy inne temu podobne stroje miały sens jak skończyła 6 miesięcy :) więc tym razem kupiłam tylko to, co potrzebne a inne ciuszki będę kupować jak już mały się urodzi, bo boję się, że nakupuję i junior ubierze coś tylko raz albo w ogóle, bo nie zdąży :D ale ja oczywiście rozumiem waszą obsesję kupowania ciuszków, bo przy zuzce robiłam to notorycznie ;)

co do fotelików/nosidełek do auta, to ja miałam oba no name :) najważniejsze, to aby były wygodne i bezpieczne (koniecznie upewnijcie się, że fotelik ma funkcję półleżącą albo i leżącą, bo jak dziecko zaśnie na dłuższej trasie, to bez tej funkcji głowa mu nienaturalnie zwisa w trakcie snu) i żeby pamiętać, że nosidełko jest do auta, nie ma służyć jako dodatek do wózka. Wielu rodziców bierze nosidełka, które można wpiąć za pomocą adapterów do wózka i zamiast używać gondoli, to wożą te biedne dzieci wszędzie w tych przykurczonych nosidłach, brrr... a później są w szoku, bo dziecko ma astmę.

I też jestem zdania, że dziecku nie są potrzebne do szczęścia super warunki i super gadżety, a właśnie miłość, akceptacja i uwaga rodziców :) u mnie w domu zawsze liczyła się kasa i rodzice wiecznie tylko o niej myśleli i mówili. Oczywiście najlepiej jest mieć i kasę i zdrowy rozsądek i czas :D tego nam życzę dziewczyny! :)

aa.. no i Aniu gratuluję córci :) tatuś będzie słabo spał po nocach jak malutka odziedziczy urodę po mamusi :D

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 23:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras z Was miała od początku uczucie w brzuchu takie jak na biegunkę? Ale taki jakby ból okresowy do tego

• madziulek Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka, ja tak miałam..bolało podbrzusze :/

Strzała, przy kolejnym bobasie na pewno kupuje się bardziej z głową :D Poza tym wiesz co się przyda, a my bierzemy pewnie na zapas ;)

Witamy się w 32 tyg :D
    b324c0e95c7e89dam.jpg

Te 2-tygodniowe upały mnie wykończą chyba :/

kamka9319 lubi tę wiadomość

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek sliczny brzuszek! Jestes taka zgrabniutka!

a dlugo miałaś takie uczucie?

• madziulek Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno teraz powiedzieć bo nie pamiętam dokładnie ale dosyć długo. Mnie w ogóle męczyły wzdęcia, problemy z trawieniem itp itd :/

Dzięki :) Przez ten brak apetytu jakoś wielce nie przybieram na wadze. Choć i tak już jest +10,5kg :D

atdc3e5e035kp155.png

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie tak Madzia, ja teraz podeszłam do tego pragmatycznie ;) szkoda mi jednak pieniążków na wielkie zapasy, tym bardziej, że córci też trzeba coś kupić ;)

a cieszę się, bo dorwałam dzisiaj super pajac na wyjście ze szpitala dla juniora za całe 10zł :)

e8b69abe3770d756.jpg

będzie pasować do kompletu z primarka ;)

ae1a02599699014bgen.jpg

do tego dzisiaj pokupowałam czapeczki w smyku, bo są promocje :) w książeczce zdrowia Zuzi ogarnęłam, że po urodzeniu miała 32cm obwodu głowy, więc wzięłam kilka w rozmiarze 36/38 i jedną albo dwie na 40/42 :) z książeczki wynika, że szybko jej ta głowa rosła, bo w 7 tygodniu życia miała już 38cm a w 3cim miesiącu już ponad 40 ;)

i znalazłam idealny wkład do wózka minky :) http://allegro.pl/komplet-do-wozka-minky-nowosc-kocyk-podusia-miko-i5161295976.html troszkę drogi :( ale jestem zakochana w tych groszkach, tylko jeszcze koloru nie wybrałam, a wózek mamy fioletowo czarny ;)

i oczywiście rożki http://allegro.pl/rozek-niemowlecy-becik-bawelna-100-antyalegriczne-i5574289398.html przy Zuzi miałam i te tańsze i te droższe. róznicy nie było w użytkowaniu. Nie ma co na nie za dużo kasy wydawać, bo dziecku bardzo często się ulewa i cierpią na tym właśnie rożki, pieluszki tetrowe i nasze ciuchy :D

kamka9319 lubi tę wiadomość

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a myślałyście już jakie pieluszki albo chusteczki nawilżające będziecie kupować? my na początku jak szaleńcy kupowaliśmy firmy pampers ;) a później zaczęłam szukać innych, bo zauważyłam, że pampersy są jakieś przymaławe i Zuzka miała odciśniętą skórę. Oczywiście wchłaniały bardzo dobrze :) ale jednak zaryzykowałam i kupiłam Dady, okazało się, że są jakby lepiej dopasowane rozmiarowo, nie uciskają i wchłaniają tak samo jak pampersy :)

co do chusteczek, to przerobiłam chyba wszystkie ;) najlepsze są oczywiście Pampers :) ale też są drogie :( chusteczki Dada są ok ale szału nie ma. Dobrze sprawdzały mi się chusteczki Bobini, Linteo i Tesco Tesco ;) te z johnsona też są w miarę ok :) co do pieluch, to w rossmanie są chyba jakieś happy, czy coś takiego i kilka moich koleżanek bardzo sobie je chwali :) ja nie próbowałam, bo jednak pozostałam wierna dadkom :D

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• madziulek Autorytet

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zestaw do wózka super :) Fakt, trochę kosztuje. A rożek mam taki sam, w sówki ;)
    Zakupy cudowne <3

My póki co mamy 2 kartoniki Dady. Chcemy kupić jeszcze firmy Pampers ale to pod koniec sierpnia. I chyba tylko na tych się skupimy. Mam nadzieję,że Dada przypadnie do gustu Filipkowi :P Na początek weźmiemy mniejsze paczki żeby zobaczyć jak się sprawują. Potem już jakieś wielkie kartony :D

Chusteczki mamy też z Dady. Była jakaś promocja, a koleżanki je bardzo polecały.To wzięłam :) Ale pewnie jeszcze jakąś inną firmę dla porównania weźmiemy.

Generalnie sporo koleżanek używa biedronkowych pieluch i są zadowolone :)

Tak sobie planuję żeby ogarnąć wszystko do końca sierpnia. W czw ruszamy z remontem pokoju dla Filipka. W weekend jedziemy po meble. Od przyszłego tyg będę powoli coś już prać i prasować :)
    Na wrzesień zostawię pakowanie torby :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2015, 12:50

atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 304 305 306 307 308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego