Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2015, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, rozumiem cię doskonale. A jeszcze jak upał i słońce grzeje, to stopy i dłonie puchną i nie daję rady już zupełnie :/
    My już zapakowani. I przed 17 jadę po L do pracy i WYJEŻDŻAMY :D AudioRiver here we come :D

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 24 lipca 2015, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Mi się wydaje,że to zależy od budowy miednicy. Bywają dziewczyny szczupłe, które jednak biodra mają szersze i tam się to chowa:) Ja tak miałam, zresztą moja mama tak samo-mam po niej budowę. Bioder nie mam jakichś bardzo szerokich (96 cm), ale własnie ta miednica taka dziwna;)

masz na mysli ze ta miednica jakby szeroka, ja chyba taka mam, i wystaja mi kosci miednicy wlasnie, chyba ;)

beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2015, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziś rano mąż w końcu poczułkopniaki malutkiej ;) zawsze się uspakajała jak przykładał rękę a tutaj taka niespodzianka :D a jaki był dumny i szczęśliwy. Na moje oko mała jest dosc silna bo mam łożysko z przodu a i tak czuje czasami tak mocne kopniaki aż brzuch chodzi. Moja kochana perełka;)
    My dziś idziemy na wesele ale nie chce mi się:( w ciąży to dla mnie średnia zabawa, w dodatku jestem po nieudanym farbowaniu włosow i wygladam okropnie:/

Buzka miłego weekendu Wam życzę;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 lipca 2015, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica, nic dziwnego ze męża duma rozpiera :) :)
    kochana na pewno wyglądasz pieknie! Baw sie dobrze:*

• madziulek Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2015, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jak tam na weselu? :)

Klaudia wyjazd udany? :D

Za mną bardzo intensywne dni. W tyg tygodniu leżę i odpoczywam :)

I witamy się w 31. tyg :D

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2015, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo;) Na weselu było super. Mimo, że nie chciało mi się iść dobrze się bawiłam ;) Nawet kiepski kolor włosów i fakt, że z nakręconych zrobiły się proste po pół godziny mi nie przeszkało. Nawet usłyszałam, że super kolor haha!:P

Na weekend była u nas teściowa i wpadła też moja mama na imieninowego grilla. Na szczęście mąż już pojechał odwieźć teściową jupi:D

A dzisiaj poniedziałek... Matko jak ja nie znoszę poniedziałków:/ Wieczorem jedziemy na ciacho do mojej imienniczki i oddam chłopięce większe ciuszki, może akurat jej mały założy.

A co tam dziewczynki u Was słychać?

• zakocona Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2015, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pt dałam radę tańcząc do 2:30 :D Wróciliśmy do domu tuż przed tym, jak wróciła większość naszej ekipy :P Ja ciężarówka! W ogóle sporo osób mówiło, że mnie podziwia, że mi się chciało pojechać. W sob byliśmy większość dnia w zoo (ukrop niezły), nogi mnie bolały tak, że nie miałam siły całego-całego zwiedzić, a popołudniu lało jak cholera, więc drugi dzień festiwalu spędziliśmy w domku :/ Szkoda mi było strasznie, no bo kocham ten festiwal, byliśmy 4 raz w tym roku, no ale trudno..

Dzisiaj byłam u stomatologa, ósemka do wyrwania, ale nie jakoś pilnie. Spać mi się chce jakbym tydzień nie spała i coś brzucho napięte. Miałam prasować tę stertę pościeli i koszul L, ale mi się nie chce i olewam dzisiaj.

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2015, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, u mnie waśnie lekarz był, bliżniaczki się zaraziły od brata i też angine mają. Spałam 2 godziny,już drugi dzień bez snu praktycznie jestem.

z utęsknieniem czekam na partnera, jutro wraca-oddam królestwo za 8 h snu

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2015, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej kamka biedna jesteś:( życzę dużo zdrówka dla Twoich dzieciaczków :*

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2015, 19:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

Coraz mniej tu piszecie ;)

A ja chciałam się z Wami podzieli wynikami badań.
    Prolaktyna 31,2 ng/ml; norma 4,8 - 23,3 (czyli za wysoka),
    TSH - 0,988 ulU/ml; norma 0,27 - 4,2 (dobre czy za niskie?)
    Progesteron (18 dc) 5,1 ng/ml; norma faza lutealna 1,7 - 27 (trochę mało).

Lekarz na razie nie wprowadził żadnych leków bo chce jeszcze resztę badań zobaczyć. Czytałam coś o podwyższonej prolaktynie i u mnie jedynymi objawami jest ból głowy i obrzmiałe obolałe piersi. Przypisywałam to braniu kwasu foliowego a tu proszę jednak może być inna przyczyna. Mąż jedynie ucieszony bo ma co popieścić ;)

Także jak widać nie jest najlepiej :( W środę idę na dalsze badania razem z mężem.

Później wizyta u lekarza i decyzja co dalej. Będę chciała, żeby wprowadził mi jakieś leki bo teraz będzie czas dobry na starania, mąż ma dłuższy urlop i będzie cały czas "pod ręką" ;) Do tego szykuje nam się wyjazd więc tym bardziej będziemy działać z przyjemnością.

A propo męża, będzie za niecałą godzinkę ze mną :)

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2015, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tsh super, prolaktyna jeśli nie blokuje Ci owulacji też jest OK, z nią jest tak, że za wysoka blokuje owu, ja mam ponad normę, a owu mam normalnie więc nie ma potrzeby brania bromka na zmniejszenie. Poza tym, wystarczy, że chłop ci sutki popieści i już będzie prolaktyna sporo wyższa ;D Progesteron niski, ale wystarczy lutka w fazie lutealnej i bedzie ok ;) Jest OK ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 19:47

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2015, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia lekarz podobnie mówił, tylko podejrzewał że owu nie było a ja wiem, że jednak się pojawiła. Test owu pozytywny no i teperatura na to wskazywał. Do tego dokładnie 14 do dostalam okres ;-)

Trochę mnie wymiar z tym mierzenie temp i niewiele mu powiedziałam o swoich obserwacjach. O niskim poziomie progesteronu pomyślałam po jednym z cykli kiedy to miałam owu,10dpo plamienie i spadek a potem normalnie okres. Czyli tak jakby niemożliwość zagniezdzenia się. Teraz na wizytę pójdę z mężem to może się odważę i powiem o swoich podejrzeniach ;-) Zresztą będzie ma wyniki na potwierdzenie.

Będzie co ma być :-)

Sylwia a jak tam u Ciebie? ;-)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2015, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę z telefonu i widzę, że zrobiłam parę literówek ;-) Miało być, że dokładnie 14 dpo dostałam okres. I że, trochę mnie lekarz wyśmiał z mierzeniem temperatury.

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 lipca 2015, 23:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka zgadzam się z Sylwią. Nie jest źle;) napisz tylko jeszcze jak wyniki męża. No i osobiście radziłabym pójść choć raz na monitoring żeby potwierdzić owu. Bo tempka i testy tak naprawdę nic nie znaczą. No i działajcie;) powodzenia;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2015, 23:54

• madziulek Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2015, 08:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, mam nadzieję że urlop będzie dobrze wykorzystany :D

A to my z dzisiaj :)
    4a68bc888b5acc3bm.jpg

zakocona lubi tę wiadomość

atdc3e5e035kp155.png
  • Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 28 lipca 2015, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzisiaj mega duzy skok tempki na ktory nie mam zadnego sensownego wyjasnienia:D

5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2015, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu brzuszek rośnie ale wcale nie jest jakiś bardzo duży;) Jak tak dalej pójdzie tuż przed rozwiązaniem będziesz mniejsza niż ja teraz :P

A ja właśnie bawię się z malutką. Trzymam rękę dłuższy czas na brzuchu a potem powoli zabieram i mała kopie w tamtym miejscu:P albo delikatnie pukam albo naciskam paluszkami i mała wtedy też kopie w tym miejscu ale to tak mocno, że aż ptzez brzuch widać:P śmiesznie to wygląda;) chciałam nagrać ale mam słaby refleks i nie zarejestrowałam tego ;P

Katarzyna odezwij się co u Ciebie????

Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 15:19

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 lipca 2015, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, Sówko, wymagane są 3 monitoringi pod rząd by potwierdzić, że owulacja występuje, test owu, temperatura szyjka i śluz a także bóle owulacyjne powiedza ci że owu była a cykl będzie bezowulacyjny, pęcherzyk w końcu nie peknie mnóstwo kobiet to potwierdzi. dopiero 3 pod rząd monitoringi potwierdzą, że owulujesz. Jeden też nic nie da bo akurat może być owulacyjny a kolejnych kilka już nie ;)

ja po urlopie, szkoda, że tak krótko :) tak jak mówiłam, narazie nic się nie staramy i dobrze nam tak :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 09:26

• Klaudia N. Autorytet

Wysłany: 30 lipca 2015, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co tak cicho? :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 lipca 2015, 16:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia widze slabo wam idzie te wstrzymanie staran ;)

Klaudia N. lubi tę wiadomość

‹‹ 302 303 304 305 306 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego