Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny damy rade z tym porodem :D Trzeba się nastawić, że może być różnie i tyle :)

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakocona ,niech zakocona jedno urodzi a nie już o koljenym porodzie myśli :-D :-D

Pewnie że dacie radę! ja bliżniaczki SN rodziłam!

Ogólnie pierwszy poród był bardzo cięzki, był moment że myślałam że już po mnie. Darłam się żeby tego " bachora" wyciągnęli ze mnie bo ja już chce do domu, żeby szykowali papiery ja wyrazam zgodę i niech wytną mi wszytsko bo NIGDY ale to NIGDY już dzieci rodzić nie będę. Mimo że miałam lewatywe i tak kupkę zrobiłam na sali dwa razy, mimo że byłam nacinana pękłam . hemoroidy miałam takie że ryczałam jak siadałam. Kosma urodził się 30 grudnia a ja pod koniec czerwca perzestałam mieć problem z nietrzymaniem moczu. ale jak widać mam jeszcze córki, i chcę więcej. każda poród przejdzie, lepiej już gorzej ale przezyje. Ja ma tyle dobrze że ciuszki po dzieckiaków rodeństwa mam, foteliki też, musiałam kupić tylko łóżeczka i wózek bliźniaczy. a tak używane. czasem do ciucha szłam coś dokupić. przy pierwszym to miałam tyle nowych że 1/6 zdążył założyć. i powiedziałam NIGDY więcej.

• zakocona Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę o kolejnym porodzie, tyle samo, co myślę i o tym :) nie zamierzam kończyć na jednym dziecku ;)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 5 chcemy mieć .

• zakocona Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tyle to nie wiem za co byśmy utrzymali, więc max 3 mieć będziemy.

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana teraz tak mówisz, zobaczymy za parę lat :-D

• zakocona Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że za parę lat sytuacja finansowa nie zmieni się na "zarabiamy 30tys miesięcznie", mamy wielki dom i dwa samochody, więc wątpię.

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy 3 pokojowe mieszkanie, partner siedzi w delegacji, ja z dziećmi więc nie pracuję. lekko nie ma ale da się przeżyć. jak już wspominałam piąte dziecko będzie z adopcji.

• zakocona Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja bym nie chciała mieć 3 pokoi na tak dużą rodzine, L to samo. I chcemy móc też sobie wyjsc z nimi na miasto czy pojechać całą rodziną na wakacje.

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 16:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie teraz rozbawiłaś. Przecież my tez nie będziemy cale życie mieszkac w trzech pokojach. No naprawdę bez przesady. Mojemu partnerowi Tato dom przepisal wiec za kiedyś będzie nasz. Aaa i ciekawostka dnia: wielodzietne rodziny nie tylko siedzą w domu,wyobraź sobie ze czasem Nawet z niego wychodzimy. Mało tego, we wrześniu jedziemy na tydzień nad morze.

• zakocona Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 16:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się cieszę, że wam teść przepisze dom. My dochodzimy do wszystkiego samodzielnie jednak.
    Nie będę tutaj pisać, co myślę n/t standardu życia, jaki my chcemy dzieciom zapewnić, bo dla mnie to bez sensu. Wy sobie żyjcie swoim życiem, a my naszym ;)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Dla mnie wazniejsze jest szczesliwe dziecko. Nie wadzi mi ze chodza w używanych ciuchach i im tez nie. Są szczęśliwe i my tez. Również sie cieszę ze kiedyś będziemy mieć własny domek.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo dziewczyny moje kochane pozdrawiamy was gorąco i sciskamy bo cały czas o was myślimy i was czytamy :-) Cieszę się że u was wszystko w jak najlepszym porządku :-) Moja Fasola ma juz 320g i jest dziewczynką :-) przesylamy buziaczki z wakacji :-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 18:06

kamka9319, zakocona lubią tę wiadomość

• Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2015, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka9319 wrote:
    Dokładnie. Dla mnie wazniejsze jest szczesliwe dziecko. Nie wadzi mi ze chodza w używanych ciuchach i im tez nie. Są szczęśliwe i my tez. Również sie cieszę ze kiedyś będziemy mieć własny domek.

Bardzo mi się podoba Twoje podejście.
    W dzisiejszych czasach ludzie są bardziej nastawieni na "mieć" a nie "być" i często dzieci na tym cierpią. Co im z zabawek, wyjść na miasto i wakacji, jeśli rodzice poświęcają im minimum czasu?To niestety plaga naszych czasów...

kamka9319 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna mnie to przeraża. Mi moja szwagierka krwi napsuła ze jak to mozna używane rzeczy ze jak można to i tamto. Ona wielka karierę robi a jej córka u nas siedzi. Kocham ta mama jak wlasne. Ma 7lat,zjezdzila pól swiata a i tak na wakacje chce do mnie. My nie zwiedzamy swiata ale Polskę,śpiewamy w aucie, robimy postoje jak dluga trasa w miedzyczasie trzaskamy zdjęcia i mała zawsze w przedszkolu brala zdjecia z naszych wakacji a nie tych z rodzicami i sie chwalila. Ojciec wiecznie z garniturze,nie pobawi sie z corka bo sie pogniecie,matka szpony na pól metra nawet w swieta nie robi z corka pierniczków. U nich choinka wygląda jak z magazynu jakiegoś kolorystyczna ,idealna, a u nas krzywa,z malowanymi aniołkami z bloku rysunkowego,z nieudolnie ozdobionych pierników ale jest nasza ,najlepsza.

w zamian za to,każde nasze dziecko ma zalozone konto na które wplacamy im pieniążki i będą mieć na start jak osiągną odpowiedni wiek.

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze powtarzam tez Synowi,ze liczy sie to jaki jest,a nie to jakie nosi ciuchy i jaki ma telefon. I do tej pory ,odpukać,udaje sie. Jestem z niego dumna.

Klaudia N. lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 19:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi się podoba to co piszecie dziewczyny. Dla mnie również rodzina jest najważniejsza-szczęśliwa rodzina!;) Sami nie jesteśmy jakimiś biedakami, mamy firmę i piękne perspektywy na przyszłość ale bardzo mi zależy żeby nigdy się nie zatracić w pogoni za pieniądzem. Sami nic nie dostaliśmy bo nie pochodzimy z zamożnych rodzin i owszem chcemy dać dzieciom jak najwięcej ale wszystko w granicach rozsądku. Chcę nauczyć dzieci to czego nauczyła mnie mama, że ciężką pracą i uporem można osiągnąć wszystko. Wcale milion na koncie nie ułatwi im startu w życie, a wręcz przeciwnie może sprawić, że staną się bezdusznymi i pozbawionymi empatii ludźmi, którzy uważają, że pieniądze w życiu to wszystko. Sama miałam na roku bardzo dużo takich osób i szczerze? Szkoda mi takich ludzi. Dla mnie liczy się to by być dobrym człowiekiem i tego pragnę nauczyć moje dzieci.

Mania1718, kamka9319 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2015, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mądre słowa!

• Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 23 lipca 2015, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wychowałam się w rodzinie, gdzie rodzice dużo pracowali. Owszem- dorobili się, co roku kilka razy wyjazdy za granicę.Nic nam nie brakowało. Ale właśnie nie jestem nauczona okazywania im uczuć, ogólnie nawet w stosunku do męża mam z tym teraz problem. Inaczej jest z córką i chciałabym ją nauczyć innej rodziny...
    Mój mąż jest z takiej samej rodziny. Niby przez to mieliśmy zapewniony start,w dorosłym życiu takie perspektywy to luksus, ale dalej mam takie a nie inne zdanie na temat mojego dzieciństwa...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 11:28

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2015, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna to z takie rodziny pochodzi mój partner, ja właśnie z przeciętnej.
    Czasem organizuje zbiurki odzieży i środków czystości dla paru rodzin u nas na dzielnicy to mój Partner baaaardzo sceptycznie do tego podchodził. teraz sam kumplom w pracy mówi że jak mają coś nieużytecznego już dla nich niech mi przekżą na rzecz innych

‹‹ 300 301 302 303 304 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego