X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blizniaczki 1,5 roku karmiłam

    Mania1718 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że mam podobny brzuszek jak klaudia a jestem dopiero w 22 tygodniu.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/afd2ab19fab4.jpg

    Ciekawa jestem kiedy moja waga pójdzie do góry bo 800gram przez 22 tygodnie to mało moim zdaniem:/ sama dzidzia ponad 300gram waży a gdzie łożysko i wody płodowe?:/...to troche tak jakbym chudła a przecież rosnę...

    kamka9319 lubi tę wiadomość

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania rzeczywiście masz duży brzuszek :) U mnie dopiero 8 tydzień a już się zaokrągla ;) Ciesz się że waga twoja stoi w miejscu. Najważniejsze że dzidzia rośnie prawidłowo. A tak poza tym gratuluję córeczki <3 Też bym chciała córcię :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamka9319 wrote:
    blizniaczki 1,5 roku karmiłam

    Pełen szacun :) ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję, ale wiesz ile obrazy słuchałam! że to obrzydliwe, że mam skrzywienia seksualne :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica ale fanie wyglądasz! Nie martw się tymi ocenami wagi, one nie są nie wiadomo jak wiarygodne. Naprawdę.

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, no brzucho masz całkiem całkiem ci powiem :D widać, że córa rośnie. Ja jak widzisz przez tydz nawet i schudłam jakoś 200g :P Ważne, że dziecko rośnie. Nie martw się, jeszcze będziesz szalenie przybierać ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajne brzuszki <3

    Ja się ważę codziennie i tez mam czasem trochę mniej niż poprzedniego dnia ;)
    A teraz na usg TP wyszedł na 1.10 :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 13:59

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 lipca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mu się przyrosło :)?

    dla mnie ważenie się codziennie jest bez sensu. kupę się zrobi i inna waga już wychodzi, albo za mało wody wypije/za dużo wysika i też zmiana wagi. Ja tylko raz na tydz, po toalecie, nago i na czczo się ważę.

    jak tam wczasy :)?

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 24 lipca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez codziennie na czczo, po WC i na golasa :P

    No tak sobie rośnie choć gin mówił, że na każdym etapie przyrasta inaczej :)

    Wyjazd super ale dziś juz wracamy na rodzinną imprezę. Choć powiem Wam że w moim stanie dłuższe lazenie to dramat. Nie mam sił. .

    atdc3e5e035kp155.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 24 lipca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia N. wrote:
    to co jak sie jest szczuplym to wiekszy brzuch jest?

    Mi się wydaje,że to zależy od budowy miednicy. Bywają dziewczyny szczupłe, które jednak biodra mają szersze i tam się to chowa:) Ja tak miałam, zresztą moja mama tak samo-mam po niej budowę. Bioder nie mam jakichś bardzo szerokich (96 cm), ale własnie ta miednica taka dziwna;)

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 24 lipca 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, rozumiem cię doskonale. A jeszcze jak upał i słońce grzeje, to stopy i dłonie puchną i nie daję rady już zupełnie :/
    My już zapakowani. I przed 17 jadę po L do pracy i WYJEŻDŻAMY :D AudioRiver here we come :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 24 lipca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Mi się wydaje,że to zależy od budowy miednicy. Bywają dziewczyny szczupłe, które jednak biodra mają szersze i tam się to chowa:) Ja tak miałam, zresztą moja mama tak samo-mam po niej budowę. Bioder nie mam jakichś bardzo szerokich (96 cm), ale własnie ta miednica taka dziwna;)

    masz na mysli ze ta miednica jakby szeroka, ja chyba taka mam, i wystaja mi kosci miednicy wlasnie, chyba ;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziś rano mąż w końcu poczułkopniaki malutkiej ;) zawsze się uspakajała jak przykładał rękę a tutaj taka niespodzianka :D a jaki był dumny i szczęśliwy. Na moje oko mała jest dosc silna bo mam łożysko z przodu a i tak czuje czasami tak mocne kopniaki aż brzuch chodzi. Moja kochana perełka;)
    My dziś idziemy na wesele ale nie chce mi się:( w ciąży to dla mnie średnia zabawa, w dodatku jestem po nieudanym farbowaniu włosow i wygladam okropnie:/

    Buzka miłego weekendu Wam życzę;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica, nic dziwnego ze męża duma rozpiera :) :)
    kochana na pewno wyglądasz pieknie! Baw sie dobrze:*

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 27 lipca 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu jak tam na weselu? :)

    Klaudia wyjazd udany? :D

    Za mną bardzo intensywne dni. W tyg tygodniu leżę i odpoczywam :)

    I witamy się w 31. tyg :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo;) Na weselu było super. Mimo, że nie chciało mi się iść dobrze się bawiłam ;) Nawet kiepski kolor włosów i fakt, że z nakręconych zrobiły się proste po pół godziny mi nie przeszkało. Nawet usłyszałam, że super kolor haha!:P

    Na weekend była u nas teściowa i wpadła też moja mama na imieninowego grilla. Na szczęście mąż już pojechał odwieźć teściową jupi:D

    A dzisiaj poniedziałek... Matko jak ja nie znoszę poniedziałków:/ Wieczorem jedziemy na ciacho do mojej imienniczki i oddam chłopięce większe ciuszki, może akurat jej mały założy.

    A co tam dziewczynki u Was słychać?

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pt dałam radę tańcząc do 2:30 :D Wróciliśmy do domu tuż przed tym, jak wróciła większość naszej ekipy :P Ja ciężarówka! W ogóle sporo osób mówiło, że mnie podziwia, że mi się chciało pojechać. W sob byliśmy większość dnia w zoo (ukrop niezły), nogi mnie bolały tak, że nie miałam siły całego-całego zwiedzić, a popołudniu lało jak cholera, więc drugi dzień festiwalu spędziliśmy w domku :/ Szkoda mi było strasznie, no bo kocham ten festiwal, byliśmy 4 raz w tym roku, no ale trudno..

    Dzisiaj byłam u stomatologa, ósemka do wyrwania, ale nie jakoś pilnie. Spać mi się chce jakbym tydzień nie spała i coś brzucho napięte. Miałam prasować tę stertę pościeli i koszul L, ale mi się nie chce i olewam dzisiaj.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, u mnie waśnie lekarz był, bliżniaczki się zaraziły od brata i też angine mają. Spałam 2 godziny,już drugi dzień bez snu praktycznie jestem.

    z utęsknieniem czekam na partnera, jutro wraca-oddam królestwo za 8 h snu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej kamka biedna jesteś:( życzę dużo zdrówka dla Twoich dzieciaczków :*

‹‹ 301 302 303 304 305 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ