X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test a allegro dziś rano (13dpo) ledwo cień cienia dzisiaj. Dopiero pre test widoczny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 10:34

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem miałam schiza przed chwilą. Jak zrobiłam test odczekałam chwile zobaczyłam jedna kreskę i odłożyłam go w kuchni. Teraz przyszłam, myślę zrobię zdjęcie to będzie lepiej widać (niestety lustrzanka była rozładowana) i przez chwile widziałam cień cienia. Teraz się przyglądam i nie widzę. Chyba mi na głowę padło. Ten mój cień był widoczny gdy trzymałam test w cieniu...

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tym z all już nie ufam. Do dupy dla mnie są :/

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, ale mam ich jeszcze kilka to korzystam. W zależności jak spojrzę widzę cień. Najlepiej widać kreseczkę Jak trzymam test pod ukosem. Kurczę, ze też musiał mi się aparat rozładować. Postaram się go podładować i wstawić fotkę to powiecie czy coś jest czy powinnam się leczyć psychiatryczne. Jak się wstawia fotki na forum ??? pomoże ktoś ???

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poleciałam do szuflady zerknąć jeszcze raz na test, nie widzę cienia cienia, wmawiać sobie nie będę :P

    Annielica będziemy działać, no dobrze ze to chociaż takie przyjemne :) a sobie z małzem pewnie jakiś wyjazd zafunduję ;)
    Annielica a Ty stosujesz jakieś wspomagacze??

    Zakocona od dzisiaj tylko pre testy będę robić :D I betę ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oprócz kwasu foliowego niczym się nie wspomagam. No ale zacznę. Chociaż ja jestem zdrowa jak ryba, jeśli chodzi o te sprawy. To maż potrzebuje stymulacji :P Nie chcę się nakręcać z tym cieniem cienia, zwłaszcza, że trzeba wytężyć oko konkretnie żeby go dostrzec. Może ten test jest zły i tyle.

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica to widzę, ze u Ciebie jeszcze iskierka nadziei jest :) A kiedy Ty masz termin@? Ładuj aparat i wstawiaj fotkę :) Jak to Ci nie powiem bo nie wiem.

    Ja już grzecznie czekam na @ i zaczynam nowy cykl zn nowymi nadziejami i wspomagaczami ;)

    Zakocona dziwi mnie trochę fakt, ze bete tylko w jednym lab robią w ten sam dzień :/ Ale dobrze, że znalazło się chociaż jedno ;) Powodzenia :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Ja tym z all już nie ufam. Do dupy dla mnie są :/

    Zakocona ale tylko te owulacyjne czy ciążowe?

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę podładowałam aparat i próbowałam coś cyknąć ale nie umiał wyostrzyć testu. Na fotkach nic nie widziałam. Mam zrytą banię i tyle... Nie będę piła i zrobię potem jeszcze jeden. Tak to bywa, że czasem widzimy to czego nie ma bo bardzo tego chcemy :P Może za wcześnie robię bo skoro wydaje mi się że 2 dni temu było zagnieżdżenie to nie musiało nic wyjść. Też czekam na @. Następny cykl musi być szczęśliwy!

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dziewczyny co począć? no miałam te plamienie, czuję się lekko jak na @, przynajmniej po pracy jelit, bo mnie czyści ;) i poszłam po testy, wzięłam dwa. Na razie zrobiłam jeden, na którym mam cień cienia krechy, ktora jest widoczna pod swiatlo.... mam robic test jeszcze raz, czy poczekac do 29ego, ew zrobic jutro rano??? Bo moze test jest wadliwy?

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    Na razie zrobiłam jeden, na którym mam cień cienia krechy, ktora jest widoczna pod swiatlo.... mam robic test jeszcze raz, czy poczekac do 29ego, ew zrobic jutro rano??? Bo moze test jest wadliwy?
    Zatestuj jutro z rańca :)

    My tu normalnie mamy relację na żywo z testowania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 11:23

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krecha zrobila sie tyci wyrazniejsza ale naprawde tyci... Mam dosyc duze watpliwosci ;) zrobie jutro rano, rzeczywiscie. a jak sytuacja sie powtorzy to 29 :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołanczam się i ja. Testuje 31 stycznia. Na razie żadnych objawów i temp marna więc nadziei wielkich nie mam, ale kto wie...

    mrulinka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała zrób fotkę i pokaż to ocenimy:)

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Dziewczyny ładujecie akumulatory :D Zdjęcia dawajcie, będziemy oceniać :)

    Ja teraz czytam o tym infolicu, który mam zamiar zakupic. Tylko nie wiem czy pic 1 czy 2 saszetki dziennie.

    Haha, najśmieszniejsze jest to, że testy wyszły mi negatywne, temp spadła a ja dalej na coś liczę :P Ciąża urojona już w 3 cs, paranoja :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała, rób fotę i pokazuj :D!!

    Pojechałam na betę, wyniki po 13 :)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    No Dziewczyny ładujecie akumulatory :D Zdjęcia dawajcie, będziemy oceniać :)

    Ja teraz czytam o tym infolicu, który mam zamiar zakupic. Tylko nie wiem czy pic 1 czy 2 saszetki dziennie.

    Haha, najśmieszniejsze jest to, że testy wyszły mi negatywne, temp spadła a ja dalej na coś liczę :P Ciąża urojona już w 3 cs, paranoja :P
    Mi lekarz zalecił 2 saszetki dziennie. I tak piję :)

    zakocona - czekamy razem z Tobą :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 11:35

    zakocona lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Zakocona ale tylko te owulacyjne czy ciążowe?
    nie używałam owu z all, tylko z domowego laboratorium w tym cyklu. I jestem zadowolona z nich. Z all owu się obkupiłam, mam nadzieję, że nie będą mi już potrzebne!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę wstawić fotkę z cyklu "jak wygląda negatywny test ciążowy:P ale wstawię. Tak jak mówiłam na początku widziałam cień cienia gdy trzymałam w cieniu, pod słońce nic. Zrobiłam fotkę (bardzo nieostra) i nic nie widać. http://zapodaj.net/ac90e94367dfc.jpg.html

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie widać, annielica :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ