X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja dwie na początek będę pic, więc pewnie muszę dwa opakowania kupić ;) Tylko ja bez konsultacji lekarza. A zrezygnować przy tym z samego kwasu foliowgo?

    Zakocona czekamy z niecierpliwością na wyniki :D Kochana a to Twój pierwszy cykl starań i od razu pozytyw? :D

    Cały czas mi się mordka uśmiecha jak myślę o tych zielonych kropkach z tego miesiąca :)


    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica no ja też nic nie widzę :( Poczekaj jeszcze ze dwa dni i powtórz,jeszcze nie wszystko stracone :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    To może i ja dwie na początek będę pic, więc pewnie muszę dwa opakowania kupić ;) Tylko ja bez konsultacji lekarza. A zrezygnować przy tym z samego kwasu foliowgo?
    Inofolic zawiera w swoim składzie kw. foliowy :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Zakocona czekamy z niecierpliwością na wyniki :D Kochana a to Twój pierwszy cykl starań i od razu pozytyw? :D
    Mam taką nadzieję <3

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Mam taką nadzieję <3
    Cudnie :) :)

    Nasz pierwszy cs też był ciążowy :) :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w pracy walczę i nie mogę przestać ciągle myśleć. To chore jest :-( Wczoraj już prawie się pogodziłam, ze kicha, a dziś znowu jakaś nadzieja we mnie wstąpiła :-( Kurcze człowiek to ładnie się nakręca :-(

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze chwilę i zacznę sobie zarzucać, ze nie brałam wcześniej tego infolicu skoro takie mam parcie na tą ciąże. Ale lepiej późno niż wcale.

    Aga, nie dziwię Ci się. My staraczki tak już mamy, taka przypadłość ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:01

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Jeszcze chwilę i zacznę sobie zarzucać, ze nie brałam nieśniejszej tego infolicu skoro takie mam parcie na tą ciąże. Ale lepiej późno niż wcale.
    Nic sobie nie zarzucaj :* Jak ma się udać, to się uda i bez tego :)

    hanula lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Wiem wiem, ale mam ich jeszcze kilka to korzystam. W zależności jak spojrzę widzę cień. Najlepiej widać kreseczkę Jak trzymam test pod ukosem. Kurczę, ze też musiał mi się aparat rozładować. Postaram się go podładować i wstawić fotkę to powiecie czy coś jest czy powinnam się leczyć psychiatryczne. Jak się wstawia fotki na forum ??? pomoże ktoś ???


    Też tak miałam cien cienia ledwo widoczny mówie sobie
    test robi mnie w Ciu...aaa :D
    tylko ze ja ten test robiłam w 14 dpo
    a teraz 9 tydzień leci :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:02

    oar8skjod4lwslof.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła moja babcia i jednym zdaniem mnie wyprowadziła z równowagi. Jak się trzymałam tak teraz się rozwyłam i nakrzyczałam na nią :(

    Ech, wykończę się nerwowo...

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka co się stało ?

    Drugi test też negatyw.

    Dziewczyny ale macie farta 1 cykl i już. U nas 3ci. Ciekawe ile jeszcze cykli przed nami...

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Przyszła moja babcia i jednym zdaniem mnie wyprowadziła z równowagi. Jak się trzymałam tak teraz się rozwyłam i nakrzyczałam na nią :(

    Ech, wykończę się nerwowo...
    :*

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica jak to ile cykli starań?? Luty będzie naszym ostatnim ;)

    A wszyscy przychodzą do mnie mówią jakie to mają problemy, co planują, głupie gadania a mnie aż trzęsie... @ się zbliża to nerwowa jestem a do tego zestresowana. No i babci się oberwało za głupie jej gadanie, właśnie wstała i poszła, trudno :( A ja zazwyczaj jestem spokojna i zawsze wszystko wysłuchuję ale np. nie komentuje.

    Najgorsze jest to, ze jak już zaczęłam płakać to już pewnie do wieczora będę :(

    ALe i tak sie cieszę tymi zielonymi kropkami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 12:18

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobilam drugi test i na drugim to samo, czyli krecha pod swiatlo. zdjecia teraz nie zrobie, bo gdzies mi aparat wsiąkł ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała czyli pewnie się udało:) poczekaj do jutra:)

    Sówka, wiem to głupie ale dopóki nie mam @ dalej liczę na cud :P z tego co wiem też @ nie masz a to chyba najwyższa pora. Nie chcesz zrobić bety ponownie ?

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica i prawidłowo, masz prawo madzieję :)

    Strzała trzymam kciuki :) Koniecznie powtórz test jutro :)

    Ja nie robię sobie już żadnych nadziei, okres już czuje, tuż, tuż :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka_83 wrote:
    Jeszcze chwilę i zacznę sobie zarzucać, ze nie brałam wcześniej tego infolicu skoro takie mam parcie na tą ciąże. Ale lepiej późno niż wcale.

    Aga, nie dziwię Ci się. My staraczki tak już mamy, taka przypadłość ;)

    Masakra,
    a mówią żeby wyluzować. Ciekawe jak to zrobić :-( Sówka nie zarzucaj Sobie nic. To naprawdę nic nie da... Zawsze do czegoś możemy się doczepić :-( Ale tak naprawdę może wszystko jest z nami i monżami ok tylko duże parcie w tym temacie jest?!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka nie chcę Ci robić złudnych nadziei ale w ciąży czuje się jak przed okresem :)

    Zadzwoniłam do męża i powiedziałam, że 2 dni przed okresem mam 2 negatywne testy to powiedział tylko żebym się nie przejmowała, bo Bóg już dla mnie zaplanował życie i wszystko będzie dobrze, bo Bóg wie lepiej :P

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Zadzwoniłam do męża i powiedziałam, że 2 dni przed okresem mam 2 negatywne testy to powiedział tylko żebym się nie przejmowała, bo Bóg już dla mnie zaplanował życie i wszystko będzie dobrze, bo Bóg wie lepiej :P
    Hihi no proszę jaki mądry mężulek :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też mnie właśnie pociesza, szkoda tylko ze go nie ma przy mnie i nie mogę sie przytulic :(

    Annielica ja już taki przypadek miałam w listopadzie, cykl mi się wydłużył, robiłam betę, testy i byłam u lekarza, zaraz na drugi dzień @ dostałam. No i u mnie jest spadek temp, nawet teraz od rana nie urosła.

    Trzeba sobie powtarzać, że co ma być co będzie i że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... Moje motta jakoś od września.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ