X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi jeszcze laski, czy jeżeli od kilku miesięcy trenuję trening funkcjonalny i trx (mega harówka dla mięśni brzucha, dużo trzęsienia i wysiłku) to powinnam przerwać na czas starania się???

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, już jesteśmy z mężem umówieni na wieczór (if you know what i mean :D)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tu u was zostane =) <3 ;* Chodz potrzebuje pare dni aby pozbierac sily na kolejne starania i powstac :( Ale u mnie to juz tak co miesiac :/ Ale niema co od nowa bedziemy czekac na owulke =)

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    madziulek, już jesteśmy z mężem umówieni na wieczór (if you know what i mean :D)
    Wiadomo :D O to chodzi :P

    Z tym wysiłkiem fizycznym to lepiej zwolnij :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa zrelaksuj sie i daj sobie na luz z tymi cwiczeniami ;) I tak Ci brzuch urosnie :D Atak na meza konieczny!! :D

    Kasiu Z nami napewno staniesz szybko na nogi ;) U mnie nici z tego ale jakos nie jestem smutna bo w glebi duszy znalam koniec :) Sciskam mocno i nastepny cykl bedzie pewnie owocny dla nas <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dobrym nastawieniem i odpowiednim wsparciem dokonamy cudów :))) a powiedzcie mi laseczki, to prawda, że np żele durexa mogą przeszkodzić w zapłodnieniu? ;) my z mężem uwielbiamy ten truskawkowy ale najwidoczniej trzeba zrezygnować :) czytałam gdzieś o conceive plus, to w ogóle coś daje? ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Laski :)

    No ja też się nigdzie nie odnajduję, tylko tu ;) Także ciągniemy dalej wątek :)

    Różowa Ty to i tak bedziesz iała intensywny wysiłek seksujac się z mężem :D Mnie każdy dłuższy wisiłek fizyczny rozstraja cykl :/ Co do żelów to faktycznie mają one działanie plemnikobójcze, niestety. O tym Conceive czytałam na necie i też o nim myślałam ale wydatek niezły. Moze lepiej na poślizg to siemię lniane pić albo wiesiołka? ;)

    A jeżeli chodzi o testy owulacyjne to ten Twój wg. mnie to negatyw, dużo takich miałam :P Ja w tym cyklu zaczynam je robić od 12 dc aż do skutku, bo ostatnio zezygnowałam z testowania 21 dc i stwierdziłam, ze mam bezowulacyjny a ovu wyznaczyło mi ją na 25 dzień i tu zglupiałam. Takze teraz robie aż wyjdzie taki jak trzeba.

    Kasia zobaczysz jutro już będzie lepiej :) Trzeba s=działać i się nie poddawać bo bez walki i wiary to sie nie uda ;)

    Mam mężusia u boku i nie mam czasu za wiele na ovu ale podczytuję Was i uzupełniam wykres :)





    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, my nawet tego żelu nie używamy na poślizg, raczej jako urozmaicenie ;) ja w tym cyklu nie miałam kupować żadnych gadżetów ale byłam w aptece i wzięłam kwas foliowy i właśnie te testy, tak z ciekawości :) i babka z apteki właśnie mówiła, że mnóstwo par, które przychodzą, to starają się o drugie dziecko i są problemy, bo chcą zajść :D więc co? chyba muszę znaleźć jakiś powód, żeby nie chcieć zajść ;P

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka mysle ze juz mi nawet lepiej.. nic mi nieda plakanie po katach i zly chumor..tylko przenosze go wtedy na meza ..:/ Od rana do teraz posprzatalam caly dwupietrowy dom , wyzylam sie na nim i az mi rece odpadaja.Ale mi przeszlo :) jak nie ten to kolejny cykl.. znajac siebie potrwa to jeszcze z pare cykli zanim nam sie uda..A o tych zelach to tez slyszalam ze sa niezadobre dla plemnikow, a u nas nie raz susza :/ tez ostatnio myslalam zeby ten conceive kupic, co prawda drogi ale raz mozna kupic i wyprobowac..pisalam raz kiedys tu na owu z dziewczyna ktorej pomogl..

    Rozowa strzala tak jak piszesz, mysle ze moze sie nie udawac bo tak bardzo pragniemy miec dzidziusia :/ a przestac chciec i o nim nie myslec to przeciez nie takie proste :/

    A tak to z kad jestescie :) ?? Oczywiscie jesli chcecie napisac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Przykro mi :( w następnym cyklu się uda!

    Musi !! :D A ty zagladaj tu czasem do nas i zostawiaj wiruski <3

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 lutego 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super że humor Ci sie poprawił :) Walczymy dalej ;) U mnie też minie kilka miesięcy zanim się uda.

    Tez myślałam nad tym żelem ale musze poczytać jeszcze o nim bo jeżeli jest tylko pomocą do dobrego poślizgu to raczej nie potrzebuje :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, ja czytałam, że on poprawia żywotność plemników :) ale babka w aptece mówiła, że tak samo działa cynk a jest o wiele tańszy ;) ja problemy z poślizgiem mam w ostatnich dniach cyklu ale wtedy to nawet nie mam za dużo ochoty na figle ;)

    Kasiu, ja piszę z Zielonej Góry :) województwo lubuskie. I właśnie, im bardziej chcemy tym dalej się oddalamy. Myślę, że w tym cyklu powinnyśmy skupić się na życiu a nie na objawach ;) wiem, ciężko będzie ale mamy siebie, więc damy radę <3

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 lutego 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za informacje Rozowa :) No to juz wiem ze nie potrzebuje napewno bo maz bierze cynk ;) Ja mieszkam w UK (to juz pewnie wiecie) A pochodze z okolic Olsztyna (woj warminsko mazurskie)
    Rozowa dobry pomysl z tym pisaniem o zyciu, zawsze moglybysmy sie lepiej poznac :) A propo malych zmian to powiem wam dziewczynki ze chyba na dniach zmienie prace (obecnie niecierpie swojej) w Sobote znajoma mi da znac co i jak. Narazie widze same pozytywy ale czas pokaze ;)
    No i tak po cichu ciesze sie ze nie jestem w ciazy bo za dwa tygodnie szykuje sie mega impreza urodzinowa kumpl :D Swietna ekipa tance do bialego rana i mnostwo smiechu :) Rzadko chodze na imprezy tak wiec super ze mnie nie ominie :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, ja kiedyś mieszkałam w UK przez rok ;) dziwne państwo. Wolę chyba mniej multi kulti :D co do imprez, to ja bardzo chętnie chodzę ale na takie hmm... VIP :D nie lubię siedzieć na wspólnych salach, jakaś taka rozpieszczona dupa ze mnie jest ;) wolę pooszczędzać trochę kasy i posiedzieć na osobnej sali z czystym kiblem bez pustych lal porównujących swoje plastikowe cyce :D no chyba, że już będę miała te cyce, to wtedy też będę porównywać, haha :D

    Co do pracy, to ja jestem zatrudniona od x lat u rodziców ;) mają sklep kosmetyczny, przez kilka lat pracowałam w nim jako sprzedawczyni, no i powiem wam laseczki, że to nie dla mnie ;) ale oczywiście gdybym musiała, to bym nawet kible sprzątała :) obecnie chcę wykorzystać to, że mam umowę o pracę i dlatego staramy się o drugie bobo :)

    Co do cynków i innych, to my będziemy coś stosować od następnego cyklu jeżeli w tym moje jajo nie załapie plemnika alfa ;) później właśnie stary będzie jadł cynk, ja zakupię inofolic (od dzisiaj zaczęłam brać kwas foliowy) i koniecznie odwiedzę gina :) lubię mojego ginekologa :D a wy macie dobry kontakt ze swoimi lekarzami? :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 lutego 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa masz racje mieszkam tu 4 lata a nadal napotykam sie na niespodzianki :) Ale musialam sie dostosowac bo najwazniejsze ze praca jest. W PL w mojej miescinie panowalo niezle bezrobocie i bylo ciezko ;) Co do imprezki to spotykamy sie na wynajetej sali polskiego klubu :) Sami swoi EXCITED!!! Zawsze jest wesolo ;)
    W poniedzialek ruszam do mojego lekarza GP Fajny gosc i lekcewazy obaw :) Mam nadzieje ze skieruje mnie na badania tarczycy oraz sprawdzenia czy nie mam torbieli bo przeciez musze jakos wyjasnic te bladziochy na testach :D

    Od nastepnego cyklu bede brala inofolic i witaminy prenatalne a mezus zajada cynk i magnez. Chyba wystarczy nie ma co sie faszerowac :D

    Nigdy nie pomyslalabym ze kiedykolwiek to powiem ale brakuje mi ginekologa :D :D :D Tutaj ich nie ma tak jak w PL. Jak zalece do kraju to pierwsza osoba ktora odwiedze bedzie GIN haahah

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam świetnego ginekologa :) ma gabinet rodem z prlu :D ale jak są jakiekolwiek, nawet najmniejsze, wątpliwości to od razu zabiera do szpitala na badania najnowocześniejszą aparaturą za free :D do tego jak leżałam na patologii przy pierwszym podejściu do porodu, to wpadał i brał mnie na badania ku ogólnemu niezadowoleniu pielęgniarek :D plus odpowiadał na każde, nawet najgłupsze pytanie :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Ja niby też miałam się oddalić, ale jakoś nie mogę. Podczytuję Was cały czas. No i powracam :D dobrze wiedzieć, że też tutaj zostałyście :D

    Ja już nie wariuję, nie świruję z tym zachodzeniem w ciążę (przynajmniej na razie) i dałam sobie na luz - co ma być to będzie. To pewnie też dlatego, ze ostatnio nie mam czasu za dużo o tym myśleć bo mam dużo pracy w firmie.

    Chcemy zrobić z mężem badanie nasienia, ale maż jest przeziębiony a podobno to wpływa na jakość nawet do 3 miesięcy:/ i nie wiem co robić... myślę, ze orientacyjnie zawsze można zobaczyć czy gra gitara czy nie bardzo. Conceive zamierzam kupić bo u mnie często sucho i często musimy coś stosować. Na razie nie miałam czasu, ale jutro robię sobie wolne to usiądę i pozamawiam witaminki dla męża, testy owulacyjne itp. Chciałam tez kupić termometr, ale nie wiem czy jest sens bo ja i tak pewnie zapominałam o mierzeniu tempki:P no nic zobaczę...

    Jeszcze raz gratuluję tym którym się udało. A do pozostałych - DZIEWCZYNY DO DZIEŁA :D jestem z Wami całą sobą !!! :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica witamy z powrotem ;) Wcześniej pomyślałam że styczeń się skończy i pewnie zapomniemy o sobie ale najwidoczniej myliłem się. Kilku z nas się udało innym nie ale zawsze nadal możemy się wspierać :) Fajnie ze przeszło Ci i nie podajesz się.Nie miałam pojęcia ze zwykłe przeziębienie może wpłynąć na jakość nasienia :/ Może dowiedz się więcej u swojego lekarza bo co jeśli przeziębienie zawita znowu za dwa miesiące? Badanie będzie odwlekane w nieskaczonosc. ..

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica mocno trzymam kciuki za wasze powodzenie :))) a może dziewczyny jak już działamy z tym potomstwem, to może wybierzmy imiona? :D

    my dla drugiej dziewczyny myślimy nad Madzią :), a dla chłopaka, hmm... ubóstwiam imię Eryk :D ale raczej się nie zdecydujemy :) i z chłopcem mamy wieeelki problem :(

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 5 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez często myślimy o imionach dla naszego trzeciego szkraba ;) Mi bardzo podoba się imię dla dziewczynki Hania i Liliana a dla chłopca nie mam pojęcia :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ