X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci, że z tą endometriozą to jakaś plaga... ostatnio coraz częściej o niej słyszę. dobra, to ja kozłowskiego odwiedze i podpytam kogo ew by polecił na tego typu problemy :) co do telefonu, to kurczę nie pamiętam, bo telefon ostatnio córa mi zniszczyła i nie mam starych kontaktów :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, czy to jest pozytywny test owulacyjny?


    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48a168ea6c24ca03.html

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    dziewczyny, czy to jest pozytywny test owulacyjny?


    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/48a168ea6c24ca03.html
    czasem ciężko to wywnioskować ;) ale albo jest albo już za chwilę więc działajcie codziennie! :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli w ovu mam sobie zaznaczyć pozytywny? :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaznaczyła :) Zatestuj jutro i zobaczysz czy będzie jeszcze ciemniejsza czy może bledsza. Owocnych przytulanek <3

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na żywo ta krecha od owulacji jest o wiele wyrazniejsza od tej kontrolnej :) i śluz mam rozciągliwy :D dzisiaj mężowi jakiś striptizik zafunduję, haha :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 6 lutego 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi no to idealnie! :D Zapowiada się miły wieczór :P

    rozowa_strzala lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała podziwiam Cię. Tyle wycierpiałaś w ciąży, ale było warto;)

    Mi też się wydaje, ze to pozytyw, ale ja sama nigdy nie robiłam więc nie wiem na 100%. Działaj z mężem działaj !

    A co planujecie dziewczyny na Walentynki?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica były też pozytywne aspekty, np mogłam jeść kg chrupek bekonowych z biedry i pic litry nestee, to bylo jedyne czego nie zwracałam :D ale niedługo sama się przekonasz jakie można mieć objawy :) życzę Ci tej lekko wymiotnej ciąży, ponieważ wymioty czynią ciążę silniejszą :) ja się narzygałam za 20 bezchorobowych lat Zuzy :D


    my na walentynki zrobimy sobie pizzerki w kształcie serc, wciągniemy jakiś film :) nie lubię nigdzie wychodzić w ten dzień, bo wszędzie tłoczno i głośno. Do tego walentynki kojarzą mi się z tym jak poznałam męża :D zaprosiłam go do siebie i zrobiłam budyń z bitą śmietaną :))) krzychu jadł ale w połowie podziękował, zdziwiłam się, bo przecież budyń czekoladowy to pycha nad pychami. Spróbowałam sama (zapomniałam to zrobić w trakcie jego gotowania) i okazało się, że nie dodałam cukru :D było tak ohydne, że od razu pokochałam tego faceta, który żeby nie było mi przykro, zjadł prawie pół tego obrzydlistwa :D a teraz będą nasze 5 walentynki :)))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy iść do opery na kabaret, ale oczywiście jak zwykle bilety już wyprzedane:/ Więc pewnie zrobię kolację w domu i to taką jaką tylko sobie maż zażyczy i tez na filmie się skończy. No i może wskoczę w pończoszki i jakąś sexi bieliznę i będzie małe przytulako ;)

    Dziś podsumowałam ile będzie kosztowało wszystko co chcę zamówić do staranek i wyszło mi 300zł... Testy owulacyjne, testy ciążowe, termometr owulacyjny, conceive plus i 3 opakowania Fertilman (ma bardzo fajny skład ale niestety nie jest tani). No i mi się jeszcze kwas foliowy kończy ehh...

    Ja też doskonale pamiętam nasza randkę. Mąż był moją pierwszą dziecięcą miłością, poznaliśmy się jako gówniarze, a potem spotkaliśmy po latach. Akurat rozstałam się z chłopakiem i szukałam kogoś kto poszedłby ze mną na imprezę żeby wzbudzić zazdrość byłego. No i koleżanka zadzwoniła kolegi, który też rozstał się z dziewczyną. No i tak się zaczęło. Mój luby zakochał się od pierwszego wejrzenia i już nie dał mi spokoju. Następnego dnia wybłagał mnie żebym się z nim spotkała i zabrał mnie na spacer do lasu za miasto. Tam pierwszy raz się pocałowaliśmy ahh... Już wtedy powiedział, ze zostanę jego żoną:) No a w 2gą rocznicę w tym samym miejscu mi się oświadczył:) Dla mnie to były najbardziej romantyczne oświadczyny świata i najpiękniejszy dzień ;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 6 lutego 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaaaa... ale romantico <3 :))) taki mąż to skarb :) mój ukochany oświadczył mi się na naszej parapetówce :) czekał aż wyjdę ze szpitala i poczuję się tyci lepiej :) przyszła kurierka z kwiatami, a na bileciku pisało 'od przyszłego męża' :))) wszyscy goście oczywiście wiedzieli, obsypali nas serduszkami, które zbieram czasami do teraz, a oświadczyny były 2,5 roku temu :D


    annielica a opłaca się kupować takie specyfiki jeżeli jeszcze nie zostało potwierdzone, czy u męża wszystko ok???

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 6 lutego 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny :)

    Ja tak na szybciutko ;)

    Jeśli chodzi o imiona dla dzieci to u mnie numerem jeden dla chłopca jest LEON :) A dla dziewczynki KINGA :) Później Tymon (ale moja przyjaciółka która ma rodzi w marcu tak ma da na imię synowi) i Lena (moja bratowa już dawno wspominała, że jej się podoba) Duzo dzieci wkoło to i dużo imion wykorzystanych i zarezerwowanych ;)

    Ja jestem z podkarpacia :)

    Obecnie wspomagam się inofolikiem i kwasem foliwoym a mąż cynkiem :) Dodatkowo popijam sobie czerwone winko i podjadam migdały. Starania jak trzeba będą od przyszłego tygodnia ;) Gdybym jeszcze tylu spraw na głowie nie miała to może bym i wierzyła, ze się uda w końcu.

    Ach, jak ja się ciezę ze choc paru z nas sie udało zafasolkowac :)



    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 lutego 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczynki :)
    Dzisiaj wstalam w kiepskim nastroju i nie moglam sie podniesc z lozka :( Bylam pewna ze @ dotarla bo czulam mokro :D ale niestety jeszce jej nie ma... Test owulacyjny zrobilam z czwartego sikniecia i znowu wyszedl pozytywny (bynajmniej zblizony do pozytywu) Czy ktoras z was zna odpowiedz dlaczego tak sie dzieje i co moze przyczyna??? Napewno nie ciaza!! Krew mnie zaleje, czemu musze byc taka skaplikowana??? W poniedzialek lekarz moze mi cos wyjasni....

    http://naforum.zapodaj.net/images/f663d34aecbd.jpg

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to mozliwe, zebys teraz miala po prostu owulacje???

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam dzisiaj mega mocną krechę testową na owulacyjnym :) mam nadzieję, że wczorajsze bzykanko starczy, bo wieczorem mąż wychodzi, więc po jego powrocie raczej nie podziałamy ;P ale jutro nie odpuszczę, haha ;D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi to po głowie od 33 dc :D Przytulanka były i dzisiaj znowu atak :) niezły cykl mi się trafił ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj mam moje 3 testy :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96b6ff2589eb3a72.html

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania moze jeszcze nic straconego w tym cyklu :)

    Ja juz niemoge sie doczekac az ta m@lpa odemnie odejdzie.. zeby szybko zaczac starania. Zakupilam nowy termometr i moze bedzie calkiem inny ten wykres..
    A jesli chodzi o walentynki, to siedzimyw domu i zrobimy sobie mily wieczor.Nie lubie nigdzie w ten dzien wychodzisz, wszedzie pelno ludzi w tym dniu. A tak to mamy swoj spokoj w domu :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 lutego 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa piekny ten pozytyw ;) Koniecznie jutro zaatakuj jak dzisiaj nie mozesz :D
    Kasiu nie moge sie doczekac @ napewno to nie ciaza tylko hormony szaleja :) Juz niedlugo to wyjasnie :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 7 lutego 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:
    tutaj mam moje 3 testy :)

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96b6ff2589eb3a72.html
    Do roboty :D

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ