X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się obawiać tutaj są inne warunki. Nawet gdybym była na okresie próbnym a bym zafasokowala i przeszła na zwolnienie to państwo będzie płacić. Macierzyńskie tez ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również na okresie próbnym nie mają prawa mnie zwolnić :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to spoko :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czym się zajmujecie dziewczyny w pracy? :))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle dziewczyny, jestem lekko zagubiona. Nie skupiam się na objawach fizycznych ale patrzę na te testy i swój śluz.

    Dwa dni temu miałam taki rozciągliwy jak białko jajka, wczoraj zrobiłam ten test i kreska była mocniejsza, tak jak na zdjęciach, a wieczorem czułam, że jest mi 'mokro' a śluz to taka wodnista maz i mnostwo kremowych grudek. Dzisiaj śluz jest taki sam, nawet więcej tych grudek a test wyszedł naprawdę mocny. I teraz nie wiem... wczoraj koło północy miałam lekki ból owulacyjny i nie wiem, czy ten śluz jest płodny, czy jak??? na necie podczytywałam, że płodne jesteśmy wtedy kiedy jest właśnie uczucie tej wilgoci i gdy przy podcieraniu się zgarniamy nadmiar śluzu na papier, hmm...

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6837e8c52823926d.html test z wczoraj
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3959e82167a6160.html i z dzisiaj

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa ja nie mam czym sie pochwalic. Obcy kraj z jezykiem srednio na jeza tak wiec nie jestem dosc odwazna zeby szukac sobie pracy bardziej ambitnej ;) Najlepiej czulam sie pracujac w drukarni. Swietni ludzie fajna robota, pracowalam tam dlugo ale byla to praca przez agencje i nigdy nie byla stabilna. Przy malym przestoju za namowa znajomych rodziny trafilam na kuchnie (pomagalam przy warzywach i miesie i oczywiscie zmywak :( ) Dzwonili z drukarni zebym wrocila ale presja ze to slala praca wygrala. I tak pol roku meczylam sie tam. Teraz ide na sprzatanie przedszkola :) Bede tam sama w godzinach wieczornych i nie bede miala problemu z dziecmi w czasie wolnego i dgy ktores zachoruje bo popoludniami maz jest w domu. trzeba cos robic zeby nie zwariowac :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze jak najbardziej jestes plodna teraz tak wiec do ataku!!! :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzala, teraz co 2gi dzień przytulanie i będzie dobrze :)

    Ja pracuje w biurze. Dopasowujemy i dostarczamy opakowania dla farmacji.

    Mania, najważniejsze że jest praca :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) Jaa dzis mam bardzo leniwa niedziele, pospalam sobie dluzej bo maz wstal rano do syna, potem poszli na spacer, a ja znowu sie polozylam. Teraz zrobilam sobie latte macchiato <3 ;* wzielam w reke tabliczke czekolody (ktora pewnie cala sama wciagne :/ ) Nie wiem czemu ale w czasie miesiaczki to moglabym co chwile jesc slodycze. Znacie to :D ?

    Mania sprzatanie w przedszkolu, to byloby cos rowniez dlamnie, naczas gdy junior jest w przedszkolu.Lub rownie dobrze byloby znalesc jakas babcia ktorej isc posprzatac pare godzin mieszkanie..zrobic zakupy , umyc okna..Odrazu ma sie wiecej pieniazkow w kieszeni, no i czas szybciej leci. Ja pracowalam jako fryzjerka, odkad urodzilam wiecej do tej pracy nie wrocilam.I mam zamiar znalesc sobie teraz cos innego. Nie mowie ze sie w domu nudze, bo naokraglo jest pracy, ale zmiana by sie przydala.

    A wam jak mija niedziela :D ?

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 8 lutego 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    Mnie niedziela jak zwykle leci za szybko ;) Późno zwlekliśmy się z łóżeczka, śniadanko a potem rodzinne odśnieżanie podwórka i lepienie bałwana :D Po czym z kolei dałam się namówi mężowi na spacerek i było bardzo przyjemnie ;) Jak wróciliśmy zapowiedzieli się gości, którzy właśnie niedawno pojechali :) Teraz laptop, potem pewnie jakiś filmik :)

    No i koniec weekendu :P

    Madziulek Ty odpoczywaj i zbieraj siły :) Też z niecierpliwością będę czeka na zdjęcia z usg Fasolinki :)

    Ja odkąd skończyłam studia pracuję w bankach a wykształcenie mam zupełnie inne :P Teraz może jakoś mi się uda branżę zmienić ;) Tak sobie myślałam ostatnio o zrobieniu kursu z księgowości bo ja bardzo lubię liczyć i papierki wszelkiego rodzaju prowadzić :) Jestem stworzona do pracy w biurze :D

    Strzała ja też dziś zrobiłam test owulacyjny i gdyby to był ciążowy to byłabym w ciąży, bladzioch jest :P Także jeszcze muszę poczekać. Ale Ty szalej i wykorzystaj męża :D

    Miłej reszty niedzieli Dziewczyny :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 8 lutego 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak... dzisiaj męża napadnę :D niestety testów już robić nie będę, bo skończyły się a szkoda mi 20zł ;P


    w ogóle, z innej beczki, czy któraś z was umie zrobić domowe potrójne machiato???

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:)

    My dziś wróciliśmy od teściowej, bo mieszka daleko poza miastem (dwa bloki w środku puszczy). Uwielbiam tam jeździć bo wypoczywam jak nigdy. Spacerujemy po lesie z psami o ogólnie jest beztrosko.

    Potem spotkaliśmy się z naszą znajomą, której dziecka mamy być chrzestnymi omówić parę spraw związanych z chrztem.

    A teraz zamówiliśmy pizzę, pijemy piwko, oglądamy seriale w necie i ogólnie jest miło.

    Suplementy chcę zamówić tak czy siak, bo prowadzimy ostatnio z mężem bardzo stresujący tryb życia, wiec nie zaszkodzą, a tylko mogą pomóc. Niby nie wiem w jakim stanie jest nasienie męża, ale wydaje mi się, że gdyby było super to udałoby się nam do tej pory (zwłaszcza, że ze mną wszystko jest ok). Uznaliśmy, że oddamy nasienie dopiero do owulacji, bo do badania musi być kilkudniowe, a w środę wypada mi owulacja (tak myślę) więc to teraz ważniejsze. Mam nadzieję, że jak jutro zamówię testy owu i całą resztę to dojdą do środy :P

    Strzała - testy owu kupić na allegro za grosze:)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, jak mi nie wyjdzie w tym cyklu, to na przyszly mam zamiar kupić właśnie te testy, inofolic, ten żel na żywotność plemników i nowy termometr :) w tym testy kupiłam z ciekawości, żeby zobaczyć o co w ogóle cho :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 8 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nasza niedziela mija na graniu na padach w tekkena, haha :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja jutro robię zamówionko ;) Owu w środę najprawdopodobniej. Byłoby fantastycznie gdyby się udało, ale serio nie chcę się nakręcać. Na pewno obiecałam sobie nie szukać objawów na kilka dni po owu i nie świrować z testami ciążowymi od 10 dpo :P ciekawe co wyjdzie z tych moich postanowień :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała też kiedyś w to z kuzynką grałam :)

    Za tydzień w niedziele idziemy z mężem na chrzciny. Lecz tylko jako dalsi goście ..nie jako chrzestna..Annielica czytałam że też idziecie :)
    Jak myślicie co można ubrać.?? Oprócz sukienki bo to luty i myśle , że troche za zimno :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mogę świrować z testem już 10 dp bo to było szybciej niż szybko :/

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 8 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym miesiącu testuję 23ego :) póki co udaje mi się nie nakręcać i na tydzien przed testem mam zamiar tutaj nie zaglądać, żeby nie ześwirować :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna - my będziemy chrzestnymi :)

    Dziewczyny musimy się wspierać, żeby za wcześnie nie testować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oczywiście głupia Sylwia nie wytrzymałam, zatestowałam, negatyw. -,- zlinczujcie mnie.

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ