X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki. Mam nadzieję że to nic poważnego ale żeby swoje wiedzieć muszę trochę odczekać :) Dzięki za słowa otuchy. Czytałam o polipach to przeważnie mają wielkość wiśni a ja mam tylko zgrubienie wyczuwalne pod palcem. Może to deformacja po porodach ? Nie ma co gdybać jak zawsze pozostaje czekanie :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania spokojnie, to może być torbiel nebotha. Nic groźnego. Ja mam i żyję ;) też wyczuwam przy badaniu szyjki. Moja ma 1 cm. Fakt- niezbyt miłe w dotyku, ale to tylko gruczoł śluzowy zapchany. Może masz to samo :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella sama nie wiem co to może być ;) Oczywiście kolejne moje błędne myślenie... Myślałam że torbiele można mieć tylko na jajnika :D Dlatego wymusilam badanie USG żeby to sprawdzić :) Mój guzek ma około 0.5 cm może troszkę mniej... A czy te torbiele przeszkadzają w zajściu w ciążę? Jak się je leczy?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno one w niczym nie przeszkadzają. Mogą same się odetkać i zniknąć a za chwilę pojawić się na nowo. Raczej nic się z nimi nie robi. Tak mi kilku lekarzy mówiło.

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dziewczyny jakieś cholerstwo chyba rozkłada :((( mam ochotę wleźć pod kołdrę i spać 3 dni :( mam nadzieję, że nie rozwinie się żadna grypa czy coś...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania nie stresuj się na zapas. Gdyby to było coś poważnego na pewno byś już o tym wiedziała. Będzie dobrze:)

    Strzała - ja też od kilku dni chora a dziś to już masakra, ledwo chodzę ;(

    Ten cykl spisuję na straty. Przesyłka z artykułami "sprzyjającymi poczęciu" jeszcze nie doszła. Ja powinnam mieć dziś lub jutro owulację, śluzu brak, na przytulanie też czasu nie ma. Trudno :( bywa...

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa strzała herbatka z cytryną kocyk i do łóżka ale to już! ! Kuruj się kochana.
    Annielica mniejsza o wspomagacze ale fakt ze owulacji nadchodzi nie przepuscilabym nawet z gorączką :D Napewno nie znajdziecie paru minut (no dobra parunascie :D ) na przytulanka? Przecież możesz być bierna :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:27

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!!!

    od kilku dni mam dosyc wrazliwe sutki... i teraz tak po prostu jeden nacisnęłam i jakiś taki żóltawy płyn poszedł... taki raczej przeźroczysty...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję, ze znajdziemy chwilę na przytulanko. Tylko chciałabym aby doszła paczka. Widziałam, że oddano ją do doręczenia więc powinna być lada moment w paczkomacie :) a wtedy chyc test owu i do dzieła :D Zobaczymy jak się spisze conceive plus no witaminki. Ale na efekt witaminek to trzeba dłużej czekać. Kurcze tak sobie pomyślałam, że jakby udało się tam teraz jakimś cudem to szkoda by było tych witaminek, nie odkupiłaby któraś z was w okazyjnej cenie? :D

    Matko myślałam, że ten chrzest jednak będzie już po świętach, a tutaj nowina, że w tą niedzielę... szukam wszystkiego na szybkiego. Myślicie, że mata edukacyjna to dobry pomysł na prezent? Nigdy nie byliśmy chrzestnymi. Kupuję ubranko, chrzczonkę, świecę, medalik i matę. Będzie ok ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle annielica ze bedzie wiecej jak ok =) <

    my tez idziemy w ta niedziele na chrzciny, i nie wiem co ubrac, dopiero w piatek moge wybrac sie do sklepu. W szafie jakos nie moge nic znalesc :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa a moze Ty jestes w ciazy? Wysoka prolaktyna moze byc przyczyna wycieku po nacisnieciu albo zaburzenia hormonalne... Ale Ty raczej nie masz z tym problemow prawda? Znam dwa przypadki u znajomych, jedna miala tak na poczatku ciazy a druga nie jest i robi teraz szereg badan.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wiem w co się ubrać. Kupiłabym coś sobie ale i tak mamy tyle wydatków... No i pewnie kupiłabym kieckę a to jednak zima i nie chciałabym zamarznąć w kościele :P ostatecznie coś tam zawsze w szafie wynajdę :)

    No różowa, może Ty zrób test ciążowy tak na wszelki wypadek co ?

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, no ja nigdy nie miałam większych problemów z hormonami oprocz lekkiej nadczynności w ciąży. dzwoniłam do znajomej pielęgniarki i ona kazała po pierwsze uspokoić się i poczekać do dnia spodziewanej miesiączki, bo możliwe, że stres zadziałał i jest to całkiem możliwe. Powiedziała, żeby się zrelaksować, nie dotykać piersi i czekać ;) przypuszczam, że po prostu hormony szaleją. Plus jestem obecnie w 16 dniu cyklu, więc jakim cudem coś mogłoby mi wyciekać z powodu ciąży? :D

    po tym cyklu tak czy siak idę do ginekologa, bo jak to prolaktyna, to czeka mnie leczenie hormonalne...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy! śluz mam płodny, środek cyklu a test owulacyjny negatywny... może to ze mną jest coś nie tak ????

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez tak miałam :) na poczatku negatywne, a z kazdym dniem coraz bardziej pozytywne :) jak jest sluz plodny to dzialaj :D bo on jest w stanie przetrzymac plemniki troche dluzej :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u mnie druga kreska to cień cienia... tak jakby owulacja miała być za jakiś tydzień:/...

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie tez tak bylo, a po 3ech dniach mega krecha :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny witam :)

    Wy planujecie ubiór na chrzciny a ja na rozmowę o pracę :P Jutro trzymać kciuki proszę :)

    Co do testów owu to ja już trzy mam za sobą, krechy są coraz ciemniejsze ale jeszcze nie idealne ;) Jedynie co mnie martwi to właściwie brak śluzu płodnego. Sucho nie jest ale raczej to coś lepkiego :( A może ja go w ogóle nie mam :(

    Ech, cały czas coś na głowie...

    Strzała ja nie wiem co to mogło być z Twojej piersi ale może faktycznie hormony buzują ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała czyli działać? Jeśli owu miałaby być dopiero za 3 dni to 16-17 dc, a zawsze śluz wskazywał na 14... zrobiłam kolejny test, ta sama sytuacja. Jeśli tak to mogłoby znaczyć, że staraliśmy się nie w czas zazwyczaj :P Trudno chyba i tak się poprzytulamy a dalej będę sprawdzać.

    Sówka powodzenia! A co to za praca, że tak się stroisz ?:)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    działajcie, pewnie :) mysle, ze zblizenia przede wszystkim powinny byc chciane a nie dyktowane wykresem :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ