X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że ten conceive jest inny niż te wszystkie żele. Ciężko mi określić czy lepszy czy gorszy ale inny... zdecydowanie taki hmmm bardziej naturalny. Na opakowaniu i na aukcji były pokazane zdjęcia jaką barierę robią dla plemników inne lubrykanty a jak działa conceive (zdjęcie spod mikroskopu)i conceive nie stanowi żadnej. Pożyjemy zobaczymy.

    Strzała, a jak Ty się czujesz po owulacji ? :)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi po pierwsze ovu owulacji na zaznaczylo :D nie wiem dlaczego :) ja bez hmm... tych wykresow wiem kiedy mam owulacje, bo staje sie wtedy ladniejsza, hahah :D cera jest swieza, wlosy maja lepsza kondycje i mam duzo sluzu :) przywoluję samców :D a w tym miesiącu pocę się jak świniak, mam całą gębę w syfach, czuję jakby szła grypa i jakbym miała gorączkę ale jej nie mam i ta wydzielina z cyca ;) pewnie tak sie nakrecilam,ze rozjebałam całą gospodarkę hormonalną :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, powodzenia! :*

    annielica, działajcie :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowa mi się wydaje ze owulacji miałaś 15 dc patrząc na twój wykres. Jeśli zaznaczysz jeszcze dwie temperatury na wykresie to ci zaznaczy. Wiesz jakoś trudno mi uwierzyć że przez stres albo nakrecanie się można rozlegulowac hormony... może w małym stopniu tak ale też nie wierzę że przechodzisz stres :) Wyluzowana babka z Ciebie tak więc coś musi być przyczyną tych objawów. A ja czuję że to będzie Twój szczęśliwy cykl ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i wyluzowana ale za bardzo nakręciłam się na ciążę. I też o wiele częściej niż normalnie macam cyce, a na różnych stronach piszą, że częste pobudzanie piersi powoduje wzrost prolaktyny. Też jest to dla mnie kosmos, tym bardziej, że wczoraj z prawego cycka poleciała jakaś lekko biaława maź. Teraz w ogóle ich nie ruszam, żeby czegoś nie pobudzić. A jeżeli piszesz, że owulacja była 15 dnia cyklu, to jakim cudem mogłabym być w ciąży skoro sutki są wrażliwe od tygodnia? :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi są wrażliwe również przed jak i po owulacji. Progesteron wzrasta. I jest niezbędny dość wysoki poziom żeby utrzymać ciążę ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, Ty moja skarbnico wiedzy hormonalnej <3 ;)

    póki co luzuję majty i czekam do 23ego :) na badania dupsko tak czy siak ruszę ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się nakrecam i macam i grzebie tam gdzie nie trzeba ;) I jakoś nigdy mi nic nie wycieklo. A tak ze zapytam czemu się tak nakrecilas? Przecież zawsze powtarzalas ze nie ma co :P Oczywiście nie krytykuje bo robię zawsze tak samo :) I nie ma w tym nic złego ze tak bardzo chcemy wręcz przeciwnie. Grunt to dobre nastawienie i wiara że się udało ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, właśnie nie wiem o co chodzi? wydaje mi się, że naczytałam się za dużo tych pamiętników i mam wrażenie, że mnie też czeka długa droga przez milion niepowodzeń. I teraz chcę jak najszybciej zajść, żeby móc odetchnąć z ulgą. Mam plan, że jak do września nie zajdę, to wtedy po prostu będę szukać pracy i tyle. Ale i tak czuję w brzuchu takie dziwne napięcie. No i oczywiście, to czego my starające się najbardziej nie lubimy, bliskie otoczenie w ciąży, lub świeżo po porodzie :D lekka presja jest ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bądź człowieku mądry, jakby mi nic z cyca nie poleciało, to bym pewnie spokojnie czekała do 23ego, a tak to teraz się martwię, że jak przyjdzie okres, to może poronię przy okazji, bo przecież prolaktyna uniemożliwia zagnieżdżenie...

    weź mi ktoś w łeb palnij ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D szalona ty moja wariatko :D wszystko będzie dobrze <3 nie martw się jakimś jednorazowym wyciekiem ;) Wszystkie jesteśmy inne i nie ma co się opierać na doświadczeniu innych kobietek. A nam się uda!! Nie ma innej opcji. Jak nie teraz to za miesiąc.

    rozowa_strzala lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno się uda :) :)

    Mnie już 3. dzień tak boli podbrzusze..już wielka panika,że pewnie na @ :P Nie chciałam się faszerować lekami ale dziś w końcu wzięłam nospę. Za 2 dni wizyta <3
    Niestety po ostatnim 'szczęśliwym' cyklu jestem nienormalna...testuję codziennie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 09:57

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek myślę że dzidzia rośnie prawidłowo i dlatego boli cię podbrzusze. No to za dwa dni zobaczymy fasolkę <3 Lubie takie fotki ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie madziulek, ja mam kolezanke, ktora przez cale dwie ciaze obserwowała swoje ciało i zdawała mi każdą relację, dosłownie :D i na początku właśnie ten ból podbrzusza, czyli, że macica się szykuje :) i ja tez pamietam te lekki bóle jak na okres :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin mówił,że może boleć bo rośnie wszystko itp itd.
    Ale ja głupia już się nakręcam ;)

    No nic...za 2 dni zobaczymy <3, na pewno! :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj macie dziewczyny coś na poprawę humorów :D

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9288484ed2d6199.html

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojojojjjj ale słodko śpi :D I jakie ma super miśki! Też chcę! :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, miśki są kupowane na przestrzeni kilku lat :) dokupione są do nich tylko koszulki dla misiów z endo.pl :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek, to już zaraz wizyta! Zobaczysz pięknego maczka z serduchem!

    A to my :) tydz 6 i tydz 7 :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e2c0c71d11f7.jpg

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona, ale Ty masz figurę! I jaki płaski brzuszek :D Mój przez te wzdęcia jest wielki :P Wyglądam jak w 5. miesiącu ;)

    rozowa_strzala - zawsze mi się marzył taki wieeelki miś :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 11:44

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ