X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 9 lutego 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna_121 wrote:
    Strzała też kiedyś w to z kuzynką grałam :)

    Za tydzień w niedziele idziemy z mężem na chrzciny. Lecz tylko jako dalsi goście ..nie jako chrzestna..Annielica czytałam że też idziecie :)
    Jak myślicie co można ubrać.?? Oprócz sukienki bo to luty i myśle , że troche za zimno :/
    Kiecka obowiązkowo :P

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiecka to raczej nie dlamnie :/

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :)
    U mnie tempka dzisiaj mocno spadła i śluz zabarwiony na różowo tak więc nadchodzi ;) Na 3 mam wizytę u lekarza zobaczymy co to będzie.
    Kasiu ja za dwa tygodnie ruszam na imprezę i nie widzę innej opcji jak mała czarna :D procenty mnie rozgrzeja :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem pewna że w szafie znajdziesz coś odpowiedniego dla Ciebie. Najważniejsza zasada musisz się dobrze w tym czuć ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 9 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, trzeba się czuć komfortowo :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem zdruzgotana i zalamana!!! Przy badaniu szyjki wyczulam zgrubienia na jej koncu :( Taki maly guzek! wyczuwalny palcem... Wyczytalam ze moze to byc nawet rak szyjki macicy lub nadzerka polipy ??? Stad te dlugie cykle i zdarzalo sie male plamienie po stosunku. Wczoraj pobaraszkowalismy troche i dzisiaj z rana znowu zauwazylam troszke krwi w sluzie... a teraz czysto. Bylam pewna ze to @ a tu cisza. Najgorsze jest to ze wczesniej wspominalam o tym lekarce a ona to zbagatelizowala mowiac ze nic sie nie dzieje!!! Na badania czeka sie dlugo tak wiec moge zapomniec o dziecku!!! Dobrze ze jestem sama w domu to wyrycze sie za wszystkie czasy!!!!

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przecież na chrzciny spokojnie można ubrać eleganckie spodnie :) ja nie widzę przeciwwskazań, tym bardziej jak ktoś jest dalszym gościem :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 9 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie,że można :) Ja po prostu ubóstwiam kiecki i ostatnio tylko z nich biegam <3 (w spodniach się nie dopnę :P)

    Mania, koniecznie leć do gina!!! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 10:45

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wloze spodnie, jak dla mnie czuje sie w nich lepiej niz w kiecce =)

    Mania spokojnie... nie denerwuj sie..idz do lekarza

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 9 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania biegiem do lekarza i nie szukaj odpowiedzi na google, bo to najgorsze co może być. Może to jednak ciąża i szyjka po prostu zamknęła się na amen??? Oby to nie było nic poważnego!

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzielam kapiel zeby ochlonac i zaczelo sie.. :( Przyszla @. O 3 lekarz tylko pewnie nic nie stwierdzi tylko wysle na badania na ktore bede dlugo czekac... Sprawdze bilety do Polski.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogo jak cholera nie dam rady... Jak lekarz dzisiaj mnie oleje to przyjeb.... na koniec :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 9 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby to była tylko nadżerka!

    mnie od wczoraj jajniki bolą... czasami taki ból, że nie mogę się ruszyć ;/ do tego gębę mi wysypało jakbym miała 16 lat... przez 2 tygodnie nie jadłam słodyczy i znowu mnie wzięła chcica i teraz każdy kęs czekolady na pryszcz na mojej twarzy :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania zachowaj spokój, nic nie googluj i idź spokojnie do lekarza. Nie ma co popadac w panikę dopóki nic nie stwierdzi lekarz. Będzie dobrze i na pewno wyleczalnie :)

    Na chrzciny to byle w miarę elegancko i zarazem wygodnie :) Ja nie cierpię ubrać się w coś w czym źle się czuję, imprezę a od razu mam zrypaną :/

    U mnie jak zawsze mam pod górkę, już nie pamiętam kiedy mi się coś ostatnio udało oprócz ślubu :/ Nic nie idzie po mojej myśli ale walczę dalej i się nie poddam ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam właśnie od lekarza. Tak jak wspominałam wcześniej niczego się nie dowiedziałam. Za tydzień we wtorek kolejna wizyta zbadają szyjkę macicy i zrobią cytologie. Wyprosilam usg na które poczekam 3-4 tygodnie. Uspokoił mnie mówiąc ze możliwa jest nadzerka lub po lipy które skutecznie można wyleczyć. Wspomniał również ze być może mój organizm potrzebuje więcej czasu na unormowanie się po antykoncepcji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 16:24

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania jak widzisz, na razie nie ma co panikować ;) Trzeba wszystko przebadać i sprawdzić. Szkoda tylko, że musisz tak długo czekać :( Ja to jestem z tych co wolą zapłacić niż czekać :P Ale wiem, że zagranicą to nie takie łatwe.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 uspokoilam się trochę mimo że nic nie wiadomo. Nie wiem chyba spodziewałam się że usłyszę że nie mogę mieć więcej dzieci :( Być może nadrzerka lub polip jest powodem niepowodzeń. Też jestem bardzo niecierpliwa i chciałabym znać diagnozę już dzisiaj a najlepiej żeby już dzisiaj było wyleczone :D Kochana tak jak piszesz tutaj nie jest to takie proste i muszę z tym żyć :(

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 9 lutego 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzałam prywatną wizytę 130£ w tym tylko cytologia. Następna wizyta 70£ plus 50£ usg... masakra

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to w tym u UK sie dzieje :/ Wiem latwo sie mowi, ale moze rzeczywiscie to nic zlego, odczekaj spokojnie do wtorku.. bedzie dobrze ! Widze ze okres wkoncu dostalas,wiec nie powinnas nawet przez chwile pomyslec ze nie moglabys miec wiecej dzieci. Bo jeszcze jedno bedzie =) U kazdej z nas =)

    U mnie w koncu koniec okresu, pora do kolejnej walki o bobaska =)i nadzieje na ten miesiac wracaja =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadżerka to nic strasznego, nie powinno to przeszkadzać w zajściu w ciążę. Usuwa się ją poprzez wymrażanie, ale jak się jeszcze w ciąży nie było to tego nie zalecają.

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ