X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zla na caly swiat (a w szczegolnosci na siebie) wyzylam sie sprzatajac dom ;) Kasiu lekarstwo super!! Zajrzalam w najbardziej niechciane miejsca :D Wolaly mnie po cichu od dwoch tygodni :D Zrobilam przemeblowanie u corki w pokoju, generalne porzadki u syna (polowa zabawek do smieci) I ogolnie narobilam sie ze zlosc przeszla ;) Nawet mezowi sie dostalo bo zadzwonil w nieodpowiednim momencie :/ Ale przeprosilam :D Zaraz jade na kawke do znajomej powie mi wszystko o ,,nowej,, pracy trzymajcie kciuki mam nadzieje ze wszystko pouklada sie pomyslnie :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, dziala dziala =) Ja to mam chyba po mojej babci z tego co mi opowiadala. Jak mi sie niechce to zostawiam lezec, a jak mnie chec zlapie to fruwam jak szalona z pokoju do pokoju aby sie ze wszystkim w jeden dzien wyrobic, troche chyba chore, ale taka cala ja :D To samo jest u mnie z oknami, jak zaczne to musze umyc wszystkie =)Za pokoj syna tez bym sie musiala zabrac bo pewnie tez znajde pare zabawek ktorymi sie juz nie bawi, a mozna by bylo oddac je dla biednych dzieci..Zobacze kiedy mnie na to checi nabiora. Mojemu mezowi tez cie czestko obrywa,chociaz wcale nie ma winy , czasami mi go az zal, ale przeprosze i jest dobrze :D

    zaraz kladziemy juniora spac i siadamy przed komiedia :D Milego wieczoru kobietki <3 ;*

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 7 lutego 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj mam wolny wieczor, czyli ze stary wyszedł :D uwielbiam takie wieczory :) córa śpi, mąż poza domem a ja mam ciszę i nie muszę mówić :D

    i ja tez ostatnio wpadłam w szał porządków ;) to jest najlepszy sposob,zeby sie odciac :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam żeby zobaczyć co powpisywałyście bo nie mogę spać, ale widze że nie dużo hehe

    Mania jak tam? Okresu nadal niema? ? Może jednak idź na bete.. mnie sie wydaje,że może jednak się udało i jest fasolka. Tylko ty tak pięknej wieści do siebie nie dopuszczasz :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 lutego 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu nadal niema... niedawno robiłam siusiu i zauważyłam w sluzie coś różowego. Zreguły zawsze brudzilo przed @ na brązowo. Pewnie już nadchodzi ;)
    Dobre wieści z pracą zaczynam od 1 marca ;) szczęśliwa! !!

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 7 lutego 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu nie ma się co łudzić na testach coś by pokazało ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh wiec czekamy dalej :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje nowej pracy =)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Dziękuję. Nowa mniej stresująca praca nareszcie ;) w ostatnim miesiącu narzekalam na starą i cieszę się że koniec tego etapu.
    Zaczynam się martwić ze @ nie przychodzi. Myślałam że chociaż plamienie zacznie się. .. A tu czysto. Może jutro lekarz da mi coś na wywołanie

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Kasiu nadal niema... niedawno robiłam siusiu i zauważyłam w sluzie coś różowego. Zreguły zawsze brudzilo przed @ na brązowo. Pewnie już nadchodzi ;)
    Dobre wieści z pracą zaczynam od 1 marca ;) szczęśliwa! !!
    Gratuluje :)

    Ja odliczam do piątkowej wizyty. Trzymajcie kciuki :)

    Ale u mnie dziś piekne słoneczko :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek to w piątek pewnie zobaczysz serduszko ;) Masz możliwość poprosić o zdjęcie z usg?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę do wujka gina więc na pewno poproszę :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja poproszę o wstawienie zdjęcia dla nas :D Będziemy się zachwycać groszkiem <3

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstawię na pewno :)

    Jak tam u Was weekend?
    U mnie bardzo leniwie. Tylko dresik i kapcie :D
    Wczoraj pierwszy raz skorzystaliśmy z e - zakupów w Tesco, polecam :)
    Zamawia się przez neta, przywożą i wniosą do domu :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj szalalam jak burza po domu a dzisiaj lenie się aż do powrotu mezusia. Później wypad na chińską restaurację <3 Kocham ją :D
    Madziulek jak się ogólnie czujesz? No i kiedy masz zamiar poinformować rodzinkę o stanie błogosławionym? ? :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tygodnia walczę z bólem gardła. Niby już było ok ale w weekend znów coś :/
    Co do ciążowych objawów to po jedzeniu mam duży brzuchol i ogólnie pobolewa.
    Mogę brać nospe ale jakoś nie chce się niczym faszerowac.
    W pracy najmniej komfortowo bo siedzę przed kompem więc co jakiś czas wstaje i spaceruje ;)

    Moi rodzice już wiedzą. Śpimy u nich jak jeździmy do rodziców na weekend więc i tak by się nie ukryło.
    Poza tym ostatnim razem milczałam i źle mi z tym było ;)
    Teściowa dowie się po kolejnej wizycie u gina czyli ok. 6 marca.
    Ja to bym jej w ogóle nie mówiła :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę ze mamy podobne relacje co do teściowej :D Nigdy moja nie interesowało nasze życie ale dobrze mi z tym ;)
    Fajnie że się nie faszerujesz lekami. Podchodzę do tego ze jeżeli ból jest do wytrzymania to nie ma co po leki sięgać. A kiedy planujesz iść na zwolnienie? tutaj UK nie zabardzo dają zwolnienia. Matki z reguły pracują do końca ciąży :(

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze mówiłam, że bede pracować jak najdłużej.
    Zwolnienie dostałabym teraz bez problemu ale póki co nie chce.
    Na dniach mam dostać podwyżkę więc czekam cierpliwie.
    Poza tym jak już powiem szefom co i jak to pewnie pójdą mi na rękę i pozwolą krócej siedzieć w pracy itd. Są bardzo w porządku.

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 8 lutego 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super!! Ja w obecnej pracy nie chciałabym pracować, zrobiłabym wszystko żeby wymusić zwolnienie :D Ale niedługo zacznę nową, mniej stresująca i nikt mi nie będzie stał nad głową ;) tak więc jak juz zafasolkuje to postaram się pracować jak najdłużej :)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 8 lutego 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku będziesz na okresie próbnym?
    Ja bym się bała zaciążyć na początku nowej pracy :D

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ