X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa :D zacna to ja moze bylam 10 lat temu :D Spadam spotkac sie z przyszla szefowa ;) Do pozniej dziewczynki :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam nic aktualnego....znalazłam coś z wakacji :D

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aee707fb0f3ce14a.html

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski jak ta lala :) Ja swojej fotki nie dam bo ja zwyczajna przy Was jestem :P Ale pomyśle i przeszukam galerię, jak znajdę coś ciekawego to wkleję ;)

    Mania do zmiany pracy jestem poniekąd zmuszona a teraz trafiła się okazja na nową. Tylko wiadomo co nowe i nieznane to zawsze stres i nerwy. Jestem z tych dziewczyn co lubią być niezależne finansowo dlatego muszę wykorzystać sytuacje i spróbować. Tym bardziej, ze pochodzę z miejscowości gdzie o ciekawą pracę łatwo nie jest.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, jasne, próbuj! Czasem trzeba zaryzykować :)

    I czekamy na fotę :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same laseczki zgrabniutkie :) Poszukam i wkleję ale pewnie wieczorkiem ;)

    Madziulek podobną czuprynkę masz jak na zdjęciu profilowym :) Super :)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka, ja mam gęste i kręcone ale fryzjerka mi spaliła włosy przy fryzurce ślubnej i przestały się kręcić :( Dopiero teraz powoli wracają do normy...a to już 8m-cy!! :/

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, co Ty tam w ogóle mamroczesz?? Jaka zwyczajna?! świetna z Ciebie laseczka, jak my wszystkie :) każda piękna na swój sposób, więc nie wymyślaj :D jak mnie wkurzysz, to sama wlepię Twoją fotę, haha :D

    ja dziewczyny właśnie skończyłam robić obiad z małym pomocnikiem, który kotlety macza najpierw w bułce, później w jajku i na koniec sypie przyprawy :D talent kucharski ma po tacie <3

    Mania1718 lubi tę wiadomość

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, moja mama jak była młodą dziewczyną, to miała piękne, długie, czarne włosy. Ale zapragnęła je pofarbować, bo szybko zaczęła siwieć i baba jej włosy spaliła... musiała ściąć się na krótko.

    A zdjęcie gdzie było robione? :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowa_strzala wrote:

    ja dziewczyny właśnie skończyłam robić obiad z małym pomocnikiem, który kotlety macza najpierw w bułce, później w jajku i na koniec sypie przyprawy :D talent kucharski ma po tacie <3
    Zdolniacha :D

    Co do foty, to zafundowaliśmy sobie drugie wakacje w zeszłym roku, wzięliśmy lasta na koniec września i polecieliśmy na Kos <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 14:41

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już dawno nie bylam na zadnych wakacjach :) planujemy, ze jak drugie dziecko się urodzi, to po paru miechach pojedziemy na jakieś wakacje zagraniczne, żeby odpocząć :))

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka w takim razie wierze ze szybko ogarniesz temat i po nerwach nie bedzie sladu :) Ambitna i obcykana z Ciebie babka tak wiec napewno sobie poradzisz w nowej pracy. Bede trzymala kciuki zeby szybko sie poukladalo wszystko. A tak jak pisze rozowa wszystkie jestesmy wyjatkowe bez dwoch zdan tak wiec czekam na fotke ;) Madziulek laseczka z Ciebie ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, jak tam po spotkaniu? ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa wszystko ok ;) Dogadalysmy sie ze wszystkim. Musze tylko wyrobic papierek o niekaralnosci bo poniekad bedzie to praca przy dzieciach. Ale to nie problem :) Zaczynam od 1 marca czyli kilka dni przymusowego wolnego bo z obecnej zrezygnowalam :D Wreszcie!! Nienawidzilam jej :P
    Pamietam jak gotowalam z corka jak byla mala :D Dodawala pasty do zebow do zupy :D i tatus musial to jesc (a ze byla i jest do tej pory oczkiem w glowie) to jadl a ja kladlam sie ze smiechu :D Teraz uciekaja z kuchni i czekaja az mamusia zrobi i poda do stolu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 15:42

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Zdolniacha :D

    Co do foty, to zafundowaliśmy sobie drugie wakacje w zeszłym roku, wzięliśmy lasta na koniec września i polecieliśmy na Kos <3
    Byliśmy tam 2 lata temu. Ale nudy to były ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 11 lutego 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Byliśmy tam 2 lata temu. Ale nudy to były ;)
    Dla mnie rewelacja <3 Odpoczelismy na całego :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Robię testy owulacyjne i tak przedwczoraj była blada druga kreska, wczoraj już dość mocna ale nie taka jak powinna by a dzisiaj słabiutka znowu :( No i co ja mam myśleć o tym?? Znów mi nie wykrywa owulki? Śluz raczej kremowy i lepki niż wodnisty.

    Powiem Wam, ze mam w cholerę w głowie namieszane :/ Nie wiem do czego się przyłożyć a co sobie z lekka odpuścić, wykończę się....

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 a jak u Ciebie z cyklami? Zreguły masz długie czy krótkie? U mnie wnioskując z poprzednich zacznę testy owulacyjne dopiero w 20 dc.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic wspomaga owulacje i mam nadzieję że pomoże nam. Nie wiem czy to zasługa tego wspomagacza ale ja przeszlam ostatni cykl bardzo dobrze (pomijając długość :) ) piersi nie bolały tak okropnie jak zawsze i nie byłam nerwowa.

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle różnie, przeważnie ok 32 dni, ostatni był dłuższy i owulka wg ovu i temperatury była dopiero w 25 dc. Ja testy robiłam wcześniej ale że wychodziły negatywne przestałam w 21 dniu, stwierdzając że mam bezoowulacyjny. Wtedy też miałam dwa czy trzy testy z drugą kreską mocniejszą ale nie identyczną. Masakra jakaś :( Trudno, ja nic na to nie poradzę. Testy będę robić dalej a że zakupiłam na allegro to mam zapas.

    Mnie właśnie piersi coś tam bolą i są nabrzmiałe ale i tak bardziej wrażliwe są sutki, nigdy takich bolących i swędzących nie miałam.

    Zdrówko wszystkich lasek z tematu :) Winko czerwone popijam sobie na lepsze endometrium :D

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi cały czas stoją suty :D mąż się tylko śmieje, że jest mi zimno albo specjalnie go tak kuszę, żeby dzieciaka robić :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ