Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 11 lutego 2015, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, jak tam po spotkaniu? ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowa wszystko ok ;) Dogadalysmy sie ze wszystkim. Musze tylko wyrobic papierek o niekaralnosci bo poniekad bedzie to praca przy dzieciach. Ale to nie problem :) Zaczynam od 1 marca czyli kilka dni przymusowego wolnego bo z obecnej zrezygnowalam :D Wreszcie!! Nienawidzilam jej :P
    Pamietam jak gotowalam z corka jak byla mala :D Dodawala pasty do zebow do zupy :D i tatus musial to jesc (a ze byla i jest do tej pory oczkiem w glowie) to jadl a ja kladlam sie ze smiechu :D Teraz uciekaja z kuchni i czekaja az mamusia zrobi i poda do stolu ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 15:42

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • zakocona Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Zdolniacha :D

Co do foty, to zafundowaliśmy sobie drugie wakacje w zeszłym roku, wzięliśmy lasta na koniec września i polecieliśmy na Kos <3
    Byliśmy tam 2 lata temu. Ale nudy to były ;)

Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madziulek Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Byliśmy tam 2 lata temu. Ale nudy to były ;)
    Dla mnie rewelacja <3 Odpoczelismy na całego :D

atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Robię testy owulacyjne i tak przedwczoraj była blada druga kreska, wczoraj już dość mocna ale nie taka jak powinna by a dzisiaj słabiutka znowu :( No i co ja mam myśleć o tym?? Znów mi nie wykrywa owulki? Śluz raczej kremowy i lepki niż wodnisty.

Powiem Wam, ze mam w cholerę w głowie namieszane :/ Nie wiem do czego się przyłożyć a co sobie z lekka odpuścić, wykończę się....

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 a jak u Ciebie z cyklami? Zreguły masz długie czy krótkie? U mnie wnioskując z poprzednich zacznę testy owulacyjne dopiero w 20 dc.

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inofolic wspomaga owulacje i mam nadzieję że pomoże nam. Nie wiem czy to zasługa tego wspomagacza ale ja przeszlam ostatni cykl bardzo dobrze (pomijając długość :) ) piersi nie bolały tak okropnie jak zawsze i nie byłam nerwowa.

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle różnie, przeważnie ok 32 dni, ostatni był dłuższy i owulka wg ovu i temperatury była dopiero w 25 dc. Ja testy robiłam wcześniej ale że wychodziły negatywne przestałam w 21 dniu, stwierdzając że mam bezoowulacyjny. Wtedy też miałam dwa czy trzy testy z drugą kreską mocniejszą ale nie identyczną. Masakra jakaś :( Trudno, ja nic na to nie poradzę. Testy będę robić dalej a że zakupiłam na allegro to mam zapas.

Mnie właśnie piersi coś tam bolą i są nabrzmiałe ale i tak bardziej wrażliwe są sutki, nigdy takich bolących i swędzących nie miałam.

Zdrówko wszystkich lasek z tematu :) Winko czerwone popijam sobie na lepsze endometrium :D

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png

Wysłany: 11 lutego 2015, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi cały czas stoją suty :D mąż się tylko śmieje, że jest mi zimno albo specjalnie go tak kuszę, żeby dzieciaka robić :D

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała może to jest sposób na męża :D

Strzała zaraz beę szuka fotek Twoich testów ovu i porównam z moimi :P

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz Ci podeślę, czekaj :)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Twoich testów jest mi daleko, nigdy takiego nie miałam, zawsze druga krecha słabsza :(

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 dobrze ze masz zapas rób do skutku ;) mnie piersi swedza od kilku dni ale nie są wrażliwe.
    Różowa Kuś Kuś :D dorzuc jeszcze sexi wdzianko i efekt murowany. Moje suty od zawsze były wielkie i sterczace :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała - ale z Ciebie strzała jest nono ;) Ja nie widzę żadnych problemów z trądzikiem ale jeśli masz problemy z krostkami to mam dla Ciebie rozwiązanie. Tak się składa, że założyłam firmę i produkuję bardzo fajny kosmetyk, który dopiero wprowadzamy na rynek. Jest naprawdę super dla osób z cerą trądzikową, działa antybakteryjnie, nie zawiera alkoholu, konserwantów, nie wysusza, nie uczula, zmniejsza przetłuszczanie skóry i ilość zaskórników. Nie chcę aby ktoś tutaj pomyślał, że robię sobie reklamę dlatego odezwij się na priv a wyślę Ci więcej informacji i dodatkowo wyślę jakaś paczuszkę w ramach akcji promocyjnej do przetestowania ;)

Mania - ale masz figurę kobieto fiu fiu:) No i wyglądasz na taką kobietkę z pazurem.

Madziulek - bardzo jesteś podobna do mojej kumpeli z roku:) również piękna z Ciebie kobitka:) ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy ale niestety mam proste strąki :(
    Jeśli chodzi o Grecję to byliśmy tylko na Rodos i to były cudowne wakacje:) Jak każde nasze za granicą zresztą :)

A ja nie mam za bardzo aktualnych fotek, ale potem coś poszukam i wrzucę.
    Test owu dziś nadal cień cienia bo to nawet nie jest kreska :/ nic nie rozumiem....

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania bede robi, takie mam postanowienie ;)

Annielica ja zaczęłam od cienia cienia, później miałam dwa dni mocniejsze krechy i dzisiaj znów bladsza krecha, cień.

Ja byłam w Grecji na objazdówce :) Największe wrażenie to oczywiście Meteory :D
    No i spełniłam też częściowo swoje marzenie, bo byłam na objazdówce po Toskani :) A częściowo bo chciałabym tam byc bardziej na dziko i bardziej przyrodniczo :D

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka tyle, że u mnie to drugi z rzędu cień cienia. Śluz tak płody, ze ojej:( żeby to chociaż wczoraj był cień, a dziś lekka kreska, ale skąd:/

Do Toskanii też planujemy się wybrać. Ogólnie kochamy podróżować i mamy zamiar zwiedzić tak dużo jak się tylko da ;)

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, duzo kobiet pisze, ze nie ufa testom owu :) ze lepiej zaufac wlasnie sluzowi i tempeaturze :) ja swoje testy robilam z ciekawosci, bo zawsze jako tako owulacja mi wystepowala, wg moich odczuc na przestrzeni x lat :) ale tez moge sie mylic ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2015, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez do końca nie jestem przekonana co do wiarygodnosci testów. Myślę że jak masz śluz plodny annielica to jak najbardziej powinnaś teraz przyatakowac męża ;) Patrząc na mój poprzedni wykres to właśnie tempka wykryla owulacje idealnie w 26dc a nie w 24dc

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2015, 00:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh mam nadzieję, ze macie rację.. bo inaczej wyglądałoby tak jakbym wcale nie miała owu bo dziś 14 dc (cykle 28 dni) i zazwyczaj owu w 14 dniu (tak mi się wydawało).

• madziulek Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 7. tygodniu :)

Ale naskrobałyście!
    Co do testów owu to ja tak naprawdę teraz korzystałam z nich pierwszy raz. Bardziej zdałabym się na temperaturę i śluz.Testować można tak dodatkowo :)

atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego