X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała może to jest sposób na męża :D

    Strzała zaraz beę szuka fotek Twoich testów ovu i porównam z moimi :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraz Ci podeślę, czekaj :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Twoich testów jest mi daleko, nigdy takiego nie miałam, zawsze druga krecha słabsza :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sowka_83 dobrze ze masz zapas rób do skutku ;) mnie piersi swedza od kilku dni ale nie są wrażliwe.
    Różowa Kuś Kuś :D dorzuc jeszcze sexi wdzianko i efekt murowany. Moje suty od zawsze były wielkie i sterczace :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała - ale z Ciebie strzała jest nono ;) Ja nie widzę żadnych problemów z trądzikiem ale jeśli masz problemy z krostkami to mam dla Ciebie rozwiązanie. Tak się składa, że założyłam firmę i produkuję bardzo fajny kosmetyk, który dopiero wprowadzamy na rynek. Jest naprawdę super dla osób z cerą trądzikową, działa antybakteryjnie, nie zawiera alkoholu, konserwantów, nie wysusza, nie uczula, zmniejsza przetłuszczanie skóry i ilość zaskórników. Nie chcę aby ktoś tutaj pomyślał, że robię sobie reklamę dlatego odezwij się na priv a wyślę Ci więcej informacji i dodatkowo wyślę jakaś paczuszkę w ramach akcji promocyjnej do przetestowania ;)

    Mania - ale masz figurę kobieto fiu fiu:) No i wyglądasz na taką kobietkę z pazurem.

    Madziulek - bardzo jesteś podobna do mojej kumpeli z roku:) również piękna z Ciebie kobitka:) ja zawsze chciałam mieć kręcone włosy ale niestety mam proste strąki :(
    Jeśli chodzi o Grecję to byliśmy tylko na Rodos i to były cudowne wakacje:) Jak każde nasze za granicą zresztą :)

    A ja nie mam za bardzo aktualnych fotek, ale potem coś poszukam i wrzucę.
    Test owu dziś nadal cień cienia bo to nawet nie jest kreska :/ nic nie rozumiem....

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania bede robi, takie mam postanowienie ;)

    Annielica ja zaczęłam od cienia cienia, później miałam dwa dni mocniejsze krechy i dzisiaj znów bladsza krecha, cień.

    Ja byłam w Grecji na objazdówce :) Największe wrażenie to oczywiście Meteory :D
    No i spełniłam też częściowo swoje marzenie, bo byłam na objazdówce po Toskani :) A częściowo bo chciałabym tam byc bardziej na dziko i bardziej przyrodniczo :D

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka tyle, że u mnie to drugi z rzędu cień cienia. Śluz tak płody, ze ojej:( żeby to chociaż wczoraj był cień, a dziś lekka kreska, ale skąd:/

    Do Toskanii też planujemy się wybrać. Ogólnie kochamy podróżować i mamy zamiar zwiedzić tak dużo jak się tylko da ;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, duzo kobiet pisze, ze nie ufa testom owu :) ze lepiej zaufac wlasnie sluzowi i tempeaturze :) ja swoje testy robilam z ciekawosci, bo zawsze jako tako owulacja mi wystepowala, wg moich odczuc na przestrzeni x lat :) ale tez moge sie mylic ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 11 lutego 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez do końca nie jestem przekonana co do wiarygodnosci testów. Myślę że jak masz śluz plodny annielica to jak najbardziej powinnaś teraz przyatakowac męża ;) Patrząc na mój poprzedni wykres to właśnie tempka wykryla owulacje idealnie w 26dc a nie w 24dc

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2015, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh mam nadzieję, ze macie rację.. bo inaczej wyglądałoby tak jakbym wcale nie miała owu bo dziś 14 dc (cykle 28 dni) i zazwyczaj owu w 14 dniu (tak mi się wydawało).

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 lutego 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 7. tygodniu :)

    Ale naskrobałyście!
    Co do testów owu to ja tak naprawdę teraz korzystałam z nich pierwszy raz. Bardziej zdałabym się na temperaturę i śluz.Testować można tak dodatkowo :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Zmierzylam wczoraj tempke i była 36.78 dzisiaj 36.80 nie uważacie że to trochę za wysoka jak na początek cyklu?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się wydaje,że nie :) zobacz, co się będzie działo w następnych dniach :)

    mi ovu wyznaczyło owulacje, tak jak Mania pisała-15 :), a dzien pozniej mialam ten wyciek z brodawki, sutki cały czas są lekko obrzmiałe i zaczerwienione, nie mogę nosić stanika ;P już bym chciała, żeby @ przyszła i pójdę tę prolaktynę zbijać :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci dam @ !!! Będziesz badać ale krew i mocz w ciąży :D A wrażliwe sutki to bardzo dobry znak ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no ;) troche poczytalam i wydzielina c sutka rzadko daje ciaze :) jestem realistka ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie,że @ nie będzie :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek, a jak Twoje samopoczucie??? jakieś mdłości? U mnie w pierwszej ciąży zaczęły się ok 7 tygodnia i tak już zostało do porodu, haha :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek, ale ty tam szalejesz z testowaniem :D!

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma urodziła rok temu. Jak zdawała mi relacje z ciąży to mówiła ze we wczesnej ciąży przy naciśnięciu sutkow wychodziła jakas bialawo-przezroczysta ciecz wiec chyba jest to możliwe :P Ale dobrze że się nie nakrecasz a badania trzeba zrobić dla świętego spokoju ;)

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zakocona wrote:
    Madziulek, ale ty tam szalejesz z testowaniem :D!
    Ach no wiem wiem :D Ale jutro już mam gina więc się ogarnę :P Zostały mi 2 testy ;)

    rozowa_strzala - od 3-4 dni podbrzusze pobolewa, czasem mocno...ale w końcu zdecydowalam się na Nospę. Co do mdłości to tak różnie. Czasem coś zjem i mi rośnie w ustach. W sumie apetytu za bardzo nie mam. Jak już to mnie ciągnie do ostrych rzeczy.
    Po pracy tylko coś wciągnę i do wyra. Wczoraj o 20 już spałam.
    Do tego wzdęcia, które towarzyszą mi od dłuższego czasu. A co jeszcze zauważyłam...że mi strasznie zimno! Jak mnie telepie :D

    Właśnie wciągnęłam pączka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2015, 09:50

    atdc3e5e035kp155.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ