X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście, dekolt a nie dekold :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na twoim miejscu bym spokojnie odczekala .. Ja patrzac na moje brodawki w ostatnim miesiacu bylam niemal ze pewna ze jestem w ciazy ( Bo naprawde wygladaly tak samo, jak tego miesiaca gdy sie udalo..) Nie mowie ze napewno nie jestes bo tego niemoge wiedziec,ale odczekaj spokojnie, bo moze cie spotkac takie samo smutne rozczarowanie.. Ale oczywiscie trzymam bardzo mocno kciuki aby to bylo juz <3 ;*

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica wrote:
    Katarzyna i to jest rozsądne podejście. No i jest mniejsze prawdopodobienstwo rozczarowania negatywnym testem. Ja też sibie postanowiłam nie testować wcześniej ale nie wiem czy mi sie uda zwłaszcza, że mam 18 testów ciążowych w domu.... Ehh będzie mnie kusiło....
    Hi hi znam to bo ja też miałam cały zapas testów z All :D

    atdc3e5e035kp155.png
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ja po prostu zastanawiam się, czy prolaktyna jest w stanie aż tak nas oszukać? wiadomo, nadzieja jakaś tam jest ale gdzieś tam w środku bardzo się boję... ja przy pierwszej ciąży nie miałam takich brodawek ani już na pewno nie widziałam tych żył. W tym cyklu też ich nie szukałam ale tak mi się w oczy rzuciły, że byłam pewna, iż zuza mnie pomalowała! ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki ze same sie tam znalazly :D

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra laseczki, muszę trochę wyluzować :) koniec dopatrywania się kolejnych objawów :) może napiszcie np jaka jest wasza ulubiona potrawa? :D

    ja kocham sushi z wędzonym łososiem <3

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha strzała ja też i nawet wczoraj jedliśmy bo mąż zrobił;P ogólnie łososia kocham. I kuchnię włoską. No i tatara i carpaccio wołowe;D ahh kocham jeść!W ciąży pojadę do Włoch i będę wcinać makarony do woli. I jak ludzie będą pytać czy jestem w ciąży (pytają bo mam duży brzuch a reszte szczupłą) to powiem - Tak! I co zatkało kakao?:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u mnie to chinszczyzna !! :D Moge jesc codziennie .. ale sushi to akurat nie lubie. Wogole kocham makaron, nawat wole bardziej od kartofli :D I grecka salatke , maz czasami narzeka ze on to zaden krolik :D

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia identycznie mam ja :) chinszczyzne mogłabym jeść codziennie makaron to podstawa a i dzisiaj robiłam grecką sałatkę do obiadu ;)

    Katarzyna_121 lubi tę wiadomość

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica... tatara to ja bym mogła przegryzać sushi z łososiem, hahah :D a zwłaszcza tatarem z łososia, hahha :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalesniki tez sa pycha :D Wogole to kocham jesc :D Musze troche przystopowac, bo jeszcze troche a bedzie mnie maz kulac. Jestem niska wiec szybko moglabym byc okragla. A ja jak widze jedzenie to sie az trzese haha

    rozowa_strzala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczynki sie juz z wami dzis pozegnam, mykam spac. Maz dzis w pracy przynajmniej to 01:00 :( (Jak ja nie lubie sama spac :( ) Dobranoc kochane =)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu śpij spokojnie :) oby Ci się same cudowności przyśniły!

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc Kasiu;)

    Strzała to mamy podobny gust kulinarny;D strasznie mocno trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę u lekarza. O której ją masz? Koniecznie tuż po daj znać co i jak, bo z ciekawości pracować nie będę mogła;P

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu u siebie w domku :) Podróż mnie wykończyła :P

    Ja Dziewczyny jestem w ogóle typowa makaroniara :D Uwielbiam makarony pod każdą postacią. Ziemniaki mogą dla mnie nie istnieć :D
    Łososia też uwielbiam :) Ale tatara z niego jeszcze nie robiłam, muszę kiedyś spróbowac ;)

    Przyjechałam do domu i wiecie co zrobiłam? Jeszcze raz zerknęłam na testy owulacyjne z tych niby owulcyjnych dni. Krechy nadal wyraźne ale i nadal nie idealne. Te z dnia owulacji wyznaczonej przez OF to już w ogóle bladzioch. Dzisiaj kłuł mnie prawy jajnik, pomyślałam sobie, zrobię test owu, no i wyszedł mi cień cienia drugiej krechy. Chyba w następnym cyklu postaram się ich nie robić bo mnie za bardzo denerwują :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strzała ja też jutro trzymam kciuki za Ciebie i czekam na info. Wierzę, że będzie dobrze ;)

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka u mnie owulację wyznaczył ten test z ciemną ale nie równą drugą krechą. Dzień po miałam bladziocha więc jak widać nie zawsze te kreski muszą być równe bo wyrzut Lh może być o różnej porze.

    Przyznam się dziewczyny, że ostatnio kupiłam małe śpioszki i trzymam je w szyfladzie z bielizną żeby mąż nie wiedział. Kupiłam je na wypadek gdybym chciała mu w romantyczny sposób przekazać radosną nowinę....

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 lutego 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Annielica dobry pomysł z tymi śpioszkami :) Do tego może myślami o nich ściągniesz do siebie fasolkę :)

    Co do testów, to na to wychodzi, ze ja nie mam za dużo tego lh, żałuję tylko, że go z mężem zignorowaliśmy i nie działaliśmy :( Ale dziwi mnie to, ze temperatura wcale nie wskazywała na owulkę w tym czasie, nie pokryło się.Dalej nie zaznaczałam pozytywnych testów na wykresie i nie wiem czy to uczynić.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 lutego 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaznaczyłąm na wykresie test pozytywny i OF wrócił z owulką na 16 dzień cyklu, czyli termin <3 słaby. Niezłą mam zabawę :/

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka mówię Ci, że rycerzyki jak są silne to przetrwają ;) będzie dobrze:)

    Mam nadzieję, ze śpiochy przyniosą szczęście :D nie nastawiam się na ten cykl, nie czuję żadnych objawów, jedynie mam wrażliwe sutki. Co prawda stosowaliśmy conceive plus ale czy on coś dał to nie wiem... No i okazało się, ze zazwyczaj za wcześnie wyznaczałam sobie owulację na oko "po śluzie" :P

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ