Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2015, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety jak Mania tez nie przechodze orgazmu podczas snu, szkoda haha
    U nas goscie wlasnie poszli do domu, wiec teraz mozemy sobie posiedziec we dwoje z mezem =)

• rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 14 lutego 2015, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my zaraz szamiemy kebaba :D mąż kupił winko, a ja po prostu siedzę i odlatuję ze zmęczenia... mówił, żebym poszła spać ale są walentynki i chociaż troszkę z nim posiedzę :) specjalnie wypiłam kawę (którą piję ze 3 razy w miesiącu) ale nic nie pomogła :( jedyne co dobre to to, że sutki już nie są tak wrażliwe i nic z nich nie leci, więc jeżeli była to wysoka prolaktyna to chyba już zmalała :)) taką mam nadzieję i teraz czekam na okres co by w końcu tego dzieciaka móc zmajstrować :D

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2015, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyba nici z serduszkowania... wrucilismy z urodzin bylo smiesznie :D Po powrocie okazalo sie ze znowu jakies plamienie jest a juz bylo czysto... Tylko te plamienie strasznie dziwne prawie czarne!!! Robimy kolacje i skatujemy film a mialo byc tak pieknie :(

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 07:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziewczyny dziś takiego kaca że nie wiem jak sie na chrzciny wyrobie .. :/

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuu Katarzyna, no to zabalowałaś :P

Ja jak czuję, ze trochę wypiłam to biorę kilka tabletek witaminy c i wypijam pół butelki wody przed snem i kaca nie widać:)

Dziewczyny po ilu dniach z wyższą tempką owu odnotowuje owulację? Wczoraj test negatywny, tempka wyżej niż wczoraj a owu milczy...

Wysłany: 15 lutego 2015, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 3ech :)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 15 lutego 2015, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-)

Kasiu ja też się dzisiaj obawiałam kaca ale na szczęście jest ok :-) Też wypiłam trochę %, bo stwierdziłam że nie ma co sobie na razie odmawiać. Do tej pory odmawialam picia a i tak nic z tego nie było ;-)

Mnie OF przesunęło owulacje na 16 dc a wtedy testy owu w ogóle juz negatywne wychodziły także nie wiem co jest grane. Odkąd je robię ani raz nie wyszły i chyba z nich zrezygnuje w następnym cyklu.

Miłej niedzieli Wam życzę :-)

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj test owulacyjny pokazał nagetyw czyli owulkę pokazał ten test kiedy były te wyraźne krechy. Nie wiem czy sens dziś robić kolejny bo nawet owu pokazuje, że wg statystyk jest dzień niepłodny.

Dziś już po chrzcinach było całkiem ok. Maluszek jest kochany i słodki, aż z zazdrością patrzyłam na inne mamy, bo było kilka chrztów. Jedna taka młodziutka, ojciec też, bez ślubu, widać, że dziecko nieplanowane i ot tak im wyszło... a my się staramy i nic jak na razie :(Zaraz zgram fotki, popatrzę jeszcze trochę na małego słodziaka.

Ja normalnie piję alkohol (nie żebym się upijała czy coś), bo przecież dopóki kobieta nie wie o ciąży (termin pierwszej miesiączki) nie ma jeszcze wykształconego łożyska i nie może to zaszkodzić dziecku. Jednak w okolicach okresu jestem bardziej ostrożna jeśli o to chodzi.

• gaga Przyjaciółka

Wysłany: 15 lutego 2015, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka dni temu robiłam testy owulacyjne dwa wyszły z dość wyraźnymi krechami z temki też wyszła mi owulka, a dziś z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i wyszła blada kreska. Dziewczyny o co chodzi?

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga - myślę, że dlatego, że już po owulce

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po chrzcinach w domku.. Byla totalna cisza .. za prezent maz od swojego brata nawet nie uslyszal dziekuje..Siedzielismy plecami do gosci.. Nawet czesc ani dziendobry :/

Wysłany: 15 lutego 2015, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga, to może oznaczać wszystko :) test owulacyjny niby pokazuje ciążę ale koło terminu miesiączki, teraz pewnie jest w organizmie lekkie stezenie tego hormonu :) takze nastepny test z ciekawosci zrob ciążowy w dniu miesiączki ;)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

Wysłany: 15 lutego 2015, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, to straszne! jest mi bardzo przykro, że zostaliście tak potraktowani :(

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś nas to smuciło, a teraz mamy to w nosie.. dziecka nawet na ręce wziąść nie było wolno..wszystko robione na pokaz.. i więcej tam już nie pojedziemy..w kościele każdy miał wycznaczone miejsce gdzie ma siedzieć. Broń boże z przodu..

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna to okropne co mówisz. U nas mimo, że sytuacja małego nie jest za fajna było ok. Było skromnie ale przyjemnie. Pośmialiśmy się trochę. Na zdjęciach powychodziłam okropnie, włosy mi się pofalowały, na każdym zdjęciu buzia rozdziawiona czy coś. W dodatku blada jestem jak trup - dobrze, że kupiłam sobie karnet na solarium.

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przynajmniej u was bylo dobrze =) Niestety tak juz bywa.. jak to mowia z rodzina dobrze tylko na zdjeciu..
    Ja tez jestem blada,na solarium juz dawno nie bylam. A teraz moze i troche bym sie bala,bo gdybym zaszla w ciaze balabym sie ze cos moze sie stac fasolce..
    A tak ide tylko jak wybieram sie na wesele =)

Wysłany: 15 lutego 2015, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed swoim slubem pochodziłam na solarium, troche za duzo... skóra strasznie swędziała i na moje szczęście zaczęła schodzić dzień po weselu, haha :D

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 21:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się nie zwariować jeśli chodzi o te ograniczenia związane z byciem/nie byciem w ciąży. Dziewczyny ważne, ze planujemy dzidzię, że wiemy kiedy się spodziewamy miesiączki i wiemy kiedy rzeczywiście możemy być w ciąży. Wtedy szybko możemy zmienić tryb życia. A tak poza tym można się opalać tylko w pierwszej połowie cyklu ;)

Strzała testujesz przed okresem czy czekasz aż nie dostaniesz?
    Katarzyna widzę, że ostro szalejecie z serduszkowaniem ;)

Wysłany: 15 lutego 2015, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, jak @ nie przyjdzie 21 (wg ovu powinna przyjsc), to testuję 23 (wg mojego cyklu) :)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2015, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ powinna przyjść 26 czyli testuję po Tobie ;)
    Już mi słabo na myśl o kolejnym zawodzie :(

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego