X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga - myślę, że dlatego, że już po owulce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz po chrzcinach w domku.. Byla totalna cisza .. za prezent maz od swojego brata nawet nie uslyszal dziekuje..Siedzielismy plecami do gosci.. Nawet czesc ani dziendobry :/

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaga, to może oznaczać wszystko :) test owulacyjny niby pokazuje ciążę ale koło terminu miesiączki, teraz pewnie jest w organizmie lekkie stezenie tego hormonu :) takze nastepny test z ciekawosci zrob ciążowy w dniu miesiączki ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, to straszne! jest mi bardzo przykro, że zostaliście tak potraktowani :(

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś nas to smuciło, a teraz mamy to w nosie.. dziecka nawet na ręce wziąść nie było wolno..wszystko robione na pokaz.. i więcej tam już nie pojedziemy..w kościele każdy miał wycznaczone miejsce gdzie ma siedzieć. Broń boże z przodu..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna to okropne co mówisz. U nas mimo, że sytuacja małego nie jest za fajna było ok. Było skromnie ale przyjemnie. Pośmialiśmy się trochę. Na zdjęciach powychodziłam okropnie, włosy mi się pofalowały, na każdym zdjęciu buzia rozdziawiona czy coś. W dodatku blada jestem jak trup - dobrze, że kupiłam sobie karnet na solarium.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przynajmniej u was bylo dobrze =) Niestety tak juz bywa.. jak to mowia z rodzina dobrze tylko na zdjeciu..
    Ja tez jestem blada,na solarium juz dawno nie bylam. A teraz moze i troche bym sie bala,bo gdybym zaszla w ciaze balabym sie ze cos moze sie stac fasolce..
    A tak ide tylko jak wybieram sie na wesele =)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przed swoim slubem pochodziłam na solarium, troche za duzo... skóra strasznie swędziała i na moje szczęście zaczęła schodzić dzień po weselu, haha :D

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram się nie zwariować jeśli chodzi o te ograniczenia związane z byciem/nie byciem w ciąży. Dziewczyny ważne, ze planujemy dzidzię, że wiemy kiedy się spodziewamy miesiączki i wiemy kiedy rzeczywiście możemy być w ciąży. Wtedy szybko możemy zmienić tryb życia. A tak poza tym można się opalać tylko w pierwszej połowie cyklu ;)

    Strzała testujesz przed okresem czy czekasz aż nie dostaniesz?
    Katarzyna widzę, że ostro szalejecie z serduszkowaniem ;)

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annielica, jak @ nie przyjdzie 21 (wg ovu powinna przyjsc), to testuję 23 (wg mojego cyklu) :)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ powinna przyjść 26 czyli testuję po Tobie ;)
    Już mi słabo na myśl o kolejnym zawodzie :(

  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 15 lutego 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chociaż ja w środę idę na badania krwi :) gin zleci mi pewnie oprocz tsh, prolaktyny i morfologii rowniec hcg :) jezeli będzie coś na rzeczy, to hcg powinno juz cos wykazać, tak mi się wydaje...

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej tak:) Powodzenia strzała - oby się udało:)

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 16 lutego 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naprodukowałyście! :D

    Ja na solarium chodzę od święta. Przy okazji wesel itp. :)

    My spędziliśmy Walentynki każdy w osobnym pokoju :P Mąż miała kaca życia ;) A ja focha hihi :D Który trwa do dziś :D

    A dziś od rana było mi tak niedobrze,że musiałam przerwać makeup i walnąć się do łóżka na trochę :/ Myslałam,że zostanę w domu ale jakoś się ogarnęłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 07:56

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowa o solarium ;) właśnie musze skoczyć ze dwa razy do soboty bo zbladlam ostatnio :D Ostatnie dwa dni były kiepskie, trochę zarlismy się z mężem ale dziś rano gorące przeprosiny :D Starania kolejne uważam za otwarte :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziewczyny na razie marze o jednym: żeby gin przepisał mi coś na te zmęczenie. Nie mogę normalnie funkcjonować!

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Madziulek ja też miałam obawy co do Walentynek, bo mężuś dzień wcześniej postanowił posiedzieć sobie z kolegą przy wódeczce :P I faktycznie sobota zaczęła się nerwowo i miałam pełno obaw, na szczęście było wszystko oki :) Życzę Ci szybkiego pogodzenia się :) I spokojnej pracy ;)

    A ja mam wciąż spore dylematy, już dawno nie miałam takiego miesiąca a już na pewno momentu, w którym nie wiadomo co i jak rozegrać. I czy słusznie robię. Wszystko mi się schodzi w tym samym momencie, decyzja z rezygnacji ze starej pracy, decyzja o nowej i do tego wyjaśnienie czy w ciąży jestem. Oczywiście jeśli bym była to nie rezygnowałabym ze starej pracy bo szkoda.

    Ja więc będę musiała wcześniej testować, już w przyszłą niedzielę lub w poniedziałek {22, 23 luty).

    Dzisiaj wracam do domu, mężuś zostaje w pracy więc będę miała dwa tygodnie na spokojne ogarnięcie tematu. Chociaż wolałabym go mieć przy boku podczas ewentualnych załamek :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania takie przeprosiny lubimy najbardziej :)

    Różowa, wszystko będzie dobrze :) Może magnezu Ci po prostu brakuje? Ja właśnie o nim sobie myślałam, bo coś mnie stawy biorą i łamią często, no i wiecznie ciężka głowa.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki ja coś czuję że to nie brak magnezu jest przyczyną. ;) Obstawiam was na zakończenie z happy endem :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • rozowa_strzala Ekspertka
    Postów: 548 50

    Wysłany: 16 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka, na pewno będzie dobrze ;) ale panika jakaś jest, że może to jakiś guz albo mocno rozregulowana tarczyca... po prostu martwię się i oczywiście po cichutku liczę na ciążę ale mój rozsądek oblewa mnie co kilka chwil zimnym kubłem innych opcji ;)

    tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png



‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ