X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn bóle cyckow znikły a nie cycki :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie zaczynam podejrzewać, ze przegapiłam owulkę. Może Inofolic mi wyregulował cykl i miałam ją ok 14 dnia cyklu, wtedy co te krechy były mocne. A my wtedy jakoś tak z mężem nie działaliśmy, bo ciągle coś. Tylko, ze tego śluzu nie miałam :(

    Chyba nie jest mi pisane jednak teraz w ciążę zachodzić a czas na karierę zawodową. Tylko, że im dłużej nie wychodzi tym bardziej się stresuję, że coś nie tak :( Jeśli do sierpnia się nie uda to zdecyduję się z mężem na badania i specjalistyczną opiekę odpowiedniego lekarza.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 13 lutego 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, ale przecież temp też nie potwierdziła owulki :/ Muszę chyba odpuścić sobie jakoś myślenie bo zwariuję :/

    Trzeba o Walentynkach pomyśleć, jakby tu mężusiowi przyjemność sprawić oprócz tej oczywistej :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Intimel stosowalam ale podobno wszystkie lubrykanty stanowia barierę dla plemników. Na opakowaniu Conceive plus jest zdjecie jak po 10 min inne żele tworzą barierę nie do pokonania bo nie mieszają sie ze śluzem, a conceive miesze się i plemniki są w stanie popłynąć dalej. Ja dlatego kupilam conceive bo wcześniej uzywalam intimela i nie wiem czy to nie przez niego nam się nie udawalo.

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 13 lutego 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pęcherzyk urósł z 0.5cm do 2.15cm ale płodu jeszcze za bardzo nie widać.
    Jest malutka kropka.
    Gin mowil że za parę dni pewnie byłoby już coś widać.
    Kolejna wizyta 5marca. .
    Nastawilam się na coś konkretnego ech :/
    No ale nic. . Czekam na następną wizytę :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie pstryknal fotki ?? Eh 2.15 cm to już dużo ;) wszystko ok?

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam fotkę :)
    Wrzucę jak bede na kompie ;)
    Póki nie ma serduszka to nigdy nie ma pewności.
    Poza tym do 12tyg nawet leżąc pod kloszem różnie może być. .
    Akurat wujkowi nie pasowało żebym wpadła w przyszłym tygodniu.
    A z kolei gin tu na miejscu jedzie na ferie, które u nas jutro ruszają ;)
    Musze uzbroić się w cierpliwość.

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka fotki chcemy :) I nic się nie martw, na pewno wszystko będzie w porządku :)

    Ja dziś kolejny test owu mam z bladą drugą krechą ale mocniejszą niż wczoraj, Ech, ciężki żywot staraczek :P

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/1de0ebeef485f.jpg.html

    Dziewczyny co myślicie o tym teście owu ? Zaznaczać pozytyw czy jeszcze nie? Śluzu duuuużo i rozciągliwy aż prawie wodnisty.

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica, mocna druga krecha ale jak dla mnie nie identyczna ani ni mocniejsza od podstawowej. Jednak na zywo moe być inaczej. Ja miałam podobną parę dni temu i dałam negatyw, bo nie miałam śluzu.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam śluz i sama nie wiem czy dać pozytyw. Zobaczę co test pokaże jutro ale i tak działamy dziś z mężem;)

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Annielica jaki by nie był test szalej z mężem :) Tego nigdy za wiele ;) Tym bardziej, że śluz jest odpowiedni.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko co zaznaczyć na owu hmm :P

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 13 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica dla mnie to niestety negatyw. Ale nie przejmuj się tymi testami zaufaj swojemu przeczuciu i jak masz śluz plodny to jak najbardziej poprztulajcie się kilka dni (chociaż trzy ;) ) i efekt będzie murowany za dwa tygodnie :) ja tam do końca nie ufam tym testom ani pomiarów działam non stop ;) tylko narazie z marnym rezultatem :D

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 13 lutego 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedstawiam naszą fasolkę, mam nadzieję że do kolejnej wizyty urośnie :D

    a83be54d2e921748med.jpg

    rozowa_strzala, Katarzyna_121 lubią tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 14 lutego 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny

    Madziulek śliczna fasolka, niech rośnie zdrowo :) Ciesz się ciążą :)

    A ja mam dziś chyba ten 13 w piątek :( Temperatura znów w górze, jeszcze takiej wysokiej nie miałam nigdy odkąd ją mierzę. OF wyznaczył mi owulacje akurat na dzień kiedy nie było serduszek, jak na złość :( Testy owulacyjne wychodziły mi wtedy mocne ale nie wystarczająco, raczej tak jak Annielicy, tylko u mnie nie było śluzu. Był lepki i z białymi grudkami. Nie wiem teraz czy zaznaczyć pozytyw. Detektor określa czas <3 jako słaby :( Chyba jest coś nie tak ze mną.

    Teraz mam dylemat czy Inofolic pić dalej? Czy moze dokończyć to opakowanie i od następnego cyklu spróbować z dwoma saszetkami dziennie ale Inofemu.

    I już oto są nerwy u mnie i u meżusia od rana, zamiast uśmiech bo Walentynki :(

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sówka ale przecież serduszkowaliście 3 dni przed i to 2 razy! :D przecież to wystarczy bo rycerzyki żyją do 5 dni. A jeśli chodzi o śluz to nie zawsze widać go na zawnątrz, czasami bywa tak, że my nie widzimy a szyjka jest cała w pięknym płodnym śluzie :) Ja zaznaczyłam sobie pozytyw, bo w galerii wykresów na owu też takie same dziewczyny oznaczają jako pozytywne. Dziś zrobię kolejny i zobaczę jak będzie wyglądał.

    Madziulek piękna fasoleczka:) Ah jakbym i ja chciała mieć takiego kiełka w środku :)

  • Mania1718 Autorytet
    Postów: 1659 2577

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki :)
    Madziulek fota boska <3 niech dzidzia rośnie zdrowo ;)
    Sowka_83 tez myślę o inofolicu czy dobrze robię pijąc dwie saszetki. Początek cyklu a ja mam dość wysoką temperaturę. Taka miałam dopiero Po owulacji

    bhyw3e5eod46r94d.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek piekny widok <3 ;* Duzo zdrowka :)

    Sowka u mnie piatek 13 byl w czwartek, zgubilam zakupy..
    A dzisiaj w nocy dziewczyny chyba ten piatek trzynastego mnie dopadl..

    Snilo mi sie cos strasznego,byl to najgorszy sen w moim zyciu.. od ktorego myslami sie nie uwolnie.. Snilam ze lezalam w szpitalu..wychodzac z pokoju i idac na ubikacje sie zalatwic zostalam w niej chyba zabita :O lub umarlam, co dowiedzialam sie dopiero gdy bylam spowrotem w pokoju..( wracajac z ubikacji szlam korytarzem do pokoju no chyba jako duch .. :/( wiem.. sama nie wierze pomyslalam glupoty mi sie snia..)wrocilam do pokoju w ktorym dwie pielegniarki przebieraly moja posciel mowiac do lekarza : To dla nowego pacjenta bo pani XX wymieniajac moje imie i nazwisko) zmarla..ja stojac obok wszystko slyszalam i nagle lekarz przyniosl niemowle na rekach mowiac : I co teraz z tym dzieckiem bedzie.. ( chyba bylo moje..)
    Ja spojrzalam na nie ( bylo takie malutkie i sliczne, mialo ciemne wloski.., nie wiem czy byl to chlopczyk czy dziewczynka) Potem sie przebudzilam o 4.00 i od tamtej pory nie potrafie o niczym innym myslec :( Czy to mial byc jakies ostrzezenie? Moze nie powinnam miec wiecej dzieci, a moze urodze i po czym odejde tak jak w snie :( Jejku co za mysli, nie daje mi ten sen spokoju :(:( Obudzilam w nocy meza opowiadajac mu o wszzystkim, poczym on sam sie w pierwszym momencie przestraszyl mowiac ze nie chce zebym umarla :/

    Martwie sie bo u mnie wszystkie sny maja jakies znaczenie ,potym jak snie zawsze cos sie dzieje.. Lub moze poprostu za bardzo mysle o dziecku..no ale zeby az tak snic..:/

    My mamy dzisiaj pod wieczor gosci,i zaniedlugo musze przygotowywac sie do pomalu do kolacji,zeby mnie potem czas nie gonil,a zabardzo mi sie po takim snie co kolwiek chce :/

    Przepraszam was ze napisalam pol ksiazki ale musialam wam o tym nie przyjemnym snie napisac :(

    Zycze wam mile spedzonych walentynek z ukochanym =)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, wiem jak sny potrafią namieszać w głowach, ale uwierz mi to TYLKO sen! Nie bierz tego do głowy, zajmij się czymś, skup na mężu i miłych walentynkach.

    Ja dziś ogarniam mieszkanko. Potem maluję włosy. Idziemy na zakupy z moją mamą a potem do kina. A po kinie robię kolacyję przy świecach - wszystko to co maż i ja lubię. Na przystawkę carpaccio wołowe, potem również wołowina ale w postaci steku z rostbefu w sosie z czerwonego wina, na deser gotowe deserki i lody. Aha no i jeszcze sushi mam zamiar przygotować. Potem obejrzymy jakiś film i pewnie poserduszkujemy. No a jutro chrzciny. Mam nadzieję, ze będzie dobra atmosfera, bo nie wiem czego się spodziewać po ojcu małego.

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ