Forum W oczekiwaniu na testowanie Testujemy na koniec stycznia :)
Odpowiedz

Testujemy na koniec stycznia :)

Oceń ten wątek:
  • rozowa_strzala Ekspertka

Wysłany: 12 lutego 2015, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    we wtorek :)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ruszam we wtorek na zbadanie szyjki :)

bhyw3e5eod46r94d.png[/link]

Wysłany: 12 lutego 2015, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to bedziemy razem cierpiec ;) ja juz się mega stresuję... a do tego jestem meeega ospała, normalnie wszystko wskazywałoby na ciążę gdyby nie ten wyciek jebany!

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 15:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D nie wiem czemu ale mam dobre przeczucie co Ciebie :) W tym sensie ze ze kryje sie tam fasolka :) Nie cierpie badan tam na dole. Mam nadzieje ze trafie na babke przy badaniu :( Zerkniesz na moj test owulacujny?

Wysłany: 12 lutego 2015, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania, daj mi do siebie jakiś namiar na prv :) gg czy cos w ten deseń :)

tqkvoz2.png
    atdc9vvj7hk3c41u.png

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 16:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg 52924637

• madziulek Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania1718 wrote:
    Wydaje mi sie ze nie ma powodow do obaw w Twoim przypadku i napewno wykonalabym badania w tym kierunku zeby sie nie stresowac :)

Mam takie male pytanko. Kluje mnie dzisiaj w jajnikach i ta tempka dosc wysoko... zrobilam test owulacyjny tak okolo 11 i jestem zdziwiona troszke wynikiem. Nigdy nie mialam tak szybko owulacji, sluzu nie sprawdze bo jeszcze plamie troszku. Pozytyw to nie jest ale dosc mocna kreska. Czy to tylko falszywy skok czy powinnam wyrzucic je do kosza??

http://naforum.zapodaj.net/images/a822194f2cf7.jpg
    Jak dla mnie pozytywny albo prawie pozytyw :)

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 17:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulek a jest możliwość ze jak zaczęłam pić po dwie saszetki inofolicu to poziom lh szaleje. 4dc tak szybko to chyba nie możliwe jest?

• madziulek Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 17:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa bo to początek cyklu dopiero...Hmmm nie mam pojęcia. U mnie pobudził on pracę jajników i było więcej śluzu.

atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2015, 17:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania 4dc? To ty miesiaczki jeszcze przyoadkiem nie masz? Bo w miesiaczce tez jest wysoki poziom LH przeciez i to moze dlatego. Nastepny skok owulacja.

U mnie test negatywny ale kreska juz dosc wyrazna, czyli owu sie zbliża;)

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 18:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm tak to jest jak sie ma pojecia o co kaman z tymi hormonami. Dzisiaj juz koniec @ lekkie plamienie. bede dalej czekac ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 12 lutego 2015, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor dziewczyny =) Troche mnie tu nie bylo.. jakos ostatnio na wszystko brakuje mi czasu :/ Zerkalam na wasze zdjecia i fajne z was kobitki :D
    Jak znajde chwile to wrzuce i odemnie. Bylismy dzis z mezem na zakupach, weszlam do domu myslalam ze szlak mnie trafi..Zgubilismy jedna z siatek zakupow z ubraniami itp dobre 200 zl przepadlo :/ Miedzy nimi ubranie kupione dla mnie na chrzciny. no i jutro znowu musimy jechac :/ Normalna gapa zemnie.

A tak to biore ten mies.troche tak na spokojnie i bez mierzenia temperatury.Moze tak cos z tego bedzie =)

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2015, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze przecież piątek trzynastego jest jutro ;) Nie przejmuj się mi też nie raz to się zdarzyło ;) U nas same imprezy się szykują a ja mam lenia i nie chce mi się po sklepach latać :) Chyba chora jestem :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 lutego 2015, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piatek trzynastego troche sie pospieszyl i byl wczoraj :P :/ Mam nadzieje ze dzisiaj nic nie zgubie :/ U nas tez same imprezy, na dodatek w sobote mamy gosci i nie wiem co zrobic na kolacje :/ A w niedziele chrzciny ,jeszcze musze prezent zapakowac, wszystko na ostatnia minute :/

• Mania1718 Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnimi czasy jestem słabo zorganizowana. Jeszcze nie dawno bym się cieszyła z przygotowań a teraz nawet myśleć o tym mi się nie chce :D Jutro idziemy na urodziny kolegi córki później mezus zaprosił znajomych na flaszkę no i oczywiście musze przygotować coś. Eh ogarnę się dzisiaj ;)

• madziulek Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w piatek 13 :D

Za chwilę ruszamy zobaczyć nasza fasolkę <3

atdc3e5e035kp155.png
  • Mania1718 Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super!! Madziulek czekam na cudowną fotkę <3 no i relacje z wizyty.

• madziulek Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 09:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku :)

atdc3e5e035kp155.png
  • Sówka_83 Autorytet

Wysłany: 13 lutego 2015, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny :)

Nadal pamiętam o wstawieniu swojej fotki ale musicie poczekać do poniedziałku lub wtorku. Zdjęcia mam na starym kompie, który leży sobie gdzieś w kącie a ja używam nowego. Do tego jestem właśnie z mężusiem w stolicy i wracam w poniedziałek. Musiałam za nim jechać bo może dni płodne się szykują no i Walentynki musimy spędzić razem :)

Annielica nie wsłuchuj się tak do końca w testy u, jak jest śluz to działaj :) Ja nie mam śluzu takiego jak trzeba, temp na razie nie wyznaczyła owulacji a test tylko raz wyszedł mocny ale nie tak jak trzeba :( Wczoraj to więcej kremowego śluzu miałam :(

Strzała dobrze, że zapisałaś się do lekarza, bo nie ma co samemu tak gdybać ;) Pójdziesz i wszystko się wyjaśni :) Pamiętaj, że każda kobieta jest inna i ma swoja gospodarkę hormonalna, kóra niekoniecznie musi sie zachowywać książkowo a i tak jest prawidłowa. Tego Ci życzę Kochana, zeby wszystko było ok :)

Madziulek czekamy na dobre wiadomości i fotki z niecierpliwością :)

Mania powodzenia w nowej pracy :)

Kasia faktycznie pechowy dzień miałaś ale dzisiaj za to powinno być bardziej pozytywnie :D

Miłych i przyjemnych chrztów życzę Kasi i Annielicy :)

A wszystkim miłych Walentynek z mężusiami :D

p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
  • gaga Przyjaciółka

Wysłany: 13 lutego 2015, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was używa/używała żelu Intimel?

Już się naczytałam, że żele mogą upośledzać plemniki, jeżeli w swoim składzie mają takową substancję ale na ulotce Intimela nie ma ani słowa na ten temat. W opisie jest napisane, że ma odczyn lekko kwaśny. Więc czy można go stosować starając się o dzidziusia czy lepiej nie?

Na poprawę śluzu piję herbatę z lipy (na dniach miałam powódź śluzową, ale śluz tylko wodnisty, nie rozciągliwy), planuję też wiesiołka od nowego cyklu, ale mam cichą nadzieję że nie będzie potrzebny;)

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego