X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Udało się! jak zaszłam w ciaże
Odpowiedz

Udało się! jak zaszłam w ciaże

Oceń ten wątek:
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek ku pokrzepieniu serc ;)

    Cigaretta, mgielka1983 lubią tę wiadomość

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • Tigana Autorytet
    Postów: 359 239

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, postanowiłam założyć nowy wątek, gdzie będziemy pisać, po jakim czasie komu się udało zajść w ciąże, jakie ewentualnie wspomagacze pomogły itp. Pozytywny wątek dla kobiet, które czekają na testowanie, żeby pomóc im myśleć pozytywnie :) Kto zacznie?

    gosiunia, Płatek szkarłatny lubią tę wiadomość

    lamlamard20150706_-35_Nasza%20Niunia%20jest%20ju%C5%BC%20z%20nami%21.png
    34bw9jcg50dgoh06.png
  • Asia83 Koleżanka
    Postów: 46 39

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajny pomysl wiec wpisuje sie pierwsza:) Udalo sie po dwoch latach staran jedno poronienie w 11 tc plus trzy ciaze biochemiczne:(
    Teraz ciaza rozwija sie ladnie beta hcg przyrasta ksiazkowo w pon pierwsze usg wiec prosze o trzymanie kciukow.
    Pomogly leki encorton heparyna duphaston i acard ale kazdy przypadek jest inny. Dziewczyny ja uwazam ze nie wolno sie poddawac i zalamywac chociz wiem ze bywa bardzo ciezko i ma sie ochote tylko krzyczec i plakac ale kazda z nas doczeka sie swojego pieknego zdrowego upragnionego kropka bardzo mocno w to wierze i ta wiara was zarazam:)

    Bikini31, Anulkaa, Justeck, 88macola, Cigaretta, marti34, ashantix3, Foto_Anna, Dani, JagnaaJankowskaa, Yoasia lubią tę wiadomość

    Asia83gannyx8d6oetdlra.png
  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja moze pociesze wszystkie staraczki po tabletkach antykoncepcyjnych.
    Zaszlam w pierwszym cyklu po odstawieniu. Testy owulacyjne nic mi nie pokazaly ale owulacja jednak byla bo teraz roczny lobuz spi obok mnie. Bez wspomagaczy, tabletek i ziolek.

    momo1009, Kajtka, MamaFilipka, czekoladowamufinka, Teklaa, Niki94 lubią tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomogly ziola Ojca Sroki popijane do owulacji i dostinex.

    Marietta lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Mi pomogly ziola Ojca Sroki popijane do owulacji i dostinex.
    Myślałam że model Creightona też ;)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Myślałam że model Creightona też ;)

    To tez. Bo sluz sprawdzalam wedlug tego modelu na osobnej kartce.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • małolata Przyjaciółka
    Postów: 84 46

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    To ja moze pociesze wszystkie staraczki po tabletkach antykoncepcyjnych.
    Zaszlam w pierwszym cyklu po odstawieniu. Testy owulacyjne nic mi nie pokazaly ale owulacja jednak byla bo teraz roczny lobuz spi obok mnie. Bez wspomagaczy, tabletek i ziolek.

    a czy prowadziłaś może obserwacje w tym pierwszym cyklu? Ja teraz jestem w 2gim po odstawieniu, na wykresach temperaturaowych brak regularności i cały czas skaczą, objawy śluzu też jakieś nie takie jak być powinny, wczoraj miała być @ a nie było...
    ja miałam czekać z odstawieniem hormonów do momentu starania się by wykorzystać tą potencjalną zwiększoną płodność przez 3 m-ce od odstawienia anty...a tu drugi cykl i nic...no pozostaje jeszcze 3-ci o niby zwiększonej płodności :)

    201710037452.png
    201505144565.png
  • Majka86 Ekspertka
    Postów: 197 186

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj zrobiłam trzy testy ciążowe i wszystkie były... pozytywne!!! kurczę boję się uwierzyć że w końcu się udało - za dużo się naczytałam o oszukanych testach, pustych pęcherzykach itd. Jutro rano idę zrobić betę to może wtedy uwierzę...

    wyniki bety dopiero jutro po 14-tej... oszaleję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2014, 12:23

    szpilka, M4DZI4, asioczek86, Giussta, Madziara, mf, Anulkaa lubią tę wiadomość

    Beta 2.01 - 4120 (19dpo)
    Beta 4.01 - 8317 (21dpo)
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się podzielę :)
    Co prawda z mężem nie starałam się o dziecko i przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Wyjazd na wczasy i wiadomo :) imprezki przyjmowanie tabletek o różnym czasie. Powrót do domu i ślub siostry spóźnia się miesiączka lato w pełni więc nie chciałam na ślubie być z @ . Wyciągam tabletki na wywołanie @ ( bo miałam schizy z @ i nawet przy tabletkach anty nie zawsze dostawałam @ więc zawsze tabletki były w apteczce) i nagle coś mnie tknęło "zrobię test" wieczorem do apteki robię w nocy test i ukazuje się druga kreska. Nie dowierzam, przecież niemożliwe bo biorę tabletki, rano do apteki 3 testy różnej firmy i wszystkie pozytywne. Wizyta u lekarza i 5 tydzień był już za nami :) Ciesze się że nie wzięłam tych tabletek na wywołanie @ Teraz mamy kochanego 3 letniego synka i bierzemy się do pracy nad następnym skrzatem :)

    paaulla84, beti97, czarownica_tea, Mimi., Tinka85, Krysti, emka@, 88macola, MamaFilipka lubią tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 7 lipca 2014, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi chyba luteina pomogla i mysl ze owulacji nie bylo, a tu jednak byla:)

    Mimi. lubi tę wiadomość

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 7 lipca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to luteina? :)
    brałaś ją kiedy? po owulce czy przed?:)

    ja mogę wam powiedzieć, że mi się udało zajść w drugim cyklu starań, ale 4 miesiące po operacji ginekologicznej,bo nie mogła wcześniej :) teraz jest trochę gorzej, bo p ciąży niby ciężej zajść w kolejną, ale wierzę, że znowu sie nam uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2014, 16:14

    JusWik lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 15 lipca 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    jak to luteina? :)
    brałaś ją kiedy? po owulce czy przed?:)

    ja mogę wam powiedzieć, że mi się udało zajść w drugim cyklu starań, ale 4 miesiące po operacji ginekologicznej,bo nie mogła wcześniej :) teraz jest trochę gorzej, bo p ciąży niby ciężej zajść w kolejną, ale wierzę, że znowu sie nam uda :)
    magic to tak jak ja.
    Po laparoskopi zaszłam odrazu, ale niestety poroniłam wcześniej staraliśmy się ponad rok.
    A teraz ponownie się staramy, mam nadzieję że owocnie wkrótce.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 24 lipca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J o pierwsze dziecko starałam się 5 m-cy. Urodziłam zdrową córeczkę. Teraz po 7 latach starałam się 4 m-ce...niestety seruszko przestało bić w 9 tc i w maju miałam zabieg. Teraz jestem w trakcie 3 @ po zabiego i juz mogę zacząć kolejne starania. Mam nadzieję, że tym razem szybko się uda. Kupię zioła ojca sroki...podobno pomagają.

    ollela675 lubi tę wiadomość

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 25 lipca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwsza ciaze zaszlam w pierwszym cyklu staran... ale za dlugo sie nia nie pocieszylam bo serduszko przestalo byic miedzy 11-12 tc w czerwcu gin mi powiedzila ze to jest bardzo wczesna ciaza widzialam nawet na usg malego okruszka ale czulam caly czas ze cos jest nie tak testy ciazowe nie chcialy wyjsc itd i po dwoch miesiacach z wielkim bolem dostalam @. Teraz cykl mam na luteinie i mam nadzieje ze sie uda :-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 28 lipca 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna bardzo mi przykro... ale musimy wierzyć, że będziie dobrze. Musimy przyjąć do wiadomości to że jest ciąża to tylko czyste szczęście! :) A nie stawanie na głowie,picie tego czy tamtego albo przyjmowanie tabletek :) to szczęście! :) i musisz uwierzyć, że Ty je masz :) ale nie załamuj się, bo w życiu jeszcze wiele na nas czeka :)

    kar2 lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Tinka85 Autorytet
    Postów: 364 381

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie można się załamywać! Starania zaczęliśmy już kilka miesięcy przed ślubem. Nie udawało się. Z każdą kolejną @ byłam coraz bliższa załamania. A w 11 cyklu, w którym w ogóle nie liczyłam na to że się uda - niespodzianka! Już dzień po terminie spodziewanej @ zrobiłam się dziwnie spokojna, czułam że to jest to, ale z testem czekałam jeszcze tydzień. Teraz cieszymy się z mężem Szkrabem, który jutro skończy 7 miesięcy i zaczęliśmy starania o kolejne dziecko. Choć chciałam zaczekać do kolejnego cyklu, mąż namówił mnie, bo przecież nie wiadomo ile czasu nam to zajmie. Zgodziłam się myśląc że w tym cyklu i tak już za późno, ale wychodzi na to, że jednak nie. Testu jeszcze co prawda nie zrobiłam, czekam jeszcze dwa dni, jak wtedy do 37 dc, ale tak jak wtedy po prostu wiem, że się udało =D

    Iza75, Reni lubią tę wiadomość

    bl9canliqkpto6g3.png
    2nn3csqv83ygfhg4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się udało w 2 cyklu starań. W pierwszym robiłam testy owu i nie wyszło. W drugim nie robiłam testów, za to do owu brałam wiesiołek, siemię lniane, piłam dużo wody, więc śluz się poprawił i będzie dzidzia. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi sie po 4 miesiącach :)

  • Czarna_88 Autorytet
    Postów: 1457 994

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kolejny cykl za soba bo przyszla @ nawet bardzo szybko bo 23 dc ... za to kolejne proby przed nami ;-)za trzy tygodnie wakacje wkoncu to troche odpoczniemy i naladujemy sily :-) gratuluje tym ktorym sie udalo :-) i trzymam kciuki za reszte ;-)

    Z Miłości Stworzeni
    ♡Kacper♡ Naszą Miłością Jest ♡
    zrz6p07wp0k766o1.png
    ♡Naszą Miłością Pozostaną♡
    3.10.2013r [*]Michałek[*] <3
    30.01.2014[*]Moja Bratanica <3
    26.06.2014[*] <3
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ