X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D
Odpowiedz

W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha :D a mi sie skonczyl 🤦‍♀️ testy zamiast ciemiec to bledna a juz bylo blisko i chyba zaczyna mi sie okres... masakra... mam 17dc... 🙄 a po porodzie 18 miewalam owu... Ale to z nowym cyklem tez w styczniu uda mi sie zatestowac 🤣😂 hahaha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Kochane ja Wam zawsze życzę tego co najlepsze. Niech nadzieja i wiara weźmie górę nad przeciwnościami i wyniesie na wyżyny marzeń. Niech Bóg ma Was zawsze w opiece i przynosi nieoczekiwane dary. Oby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. Buziaki!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2020, 05:06

    MonikA_89!, Malinaa90, Kittinka83, Madziandzia, Salome, Tele...79, Suszarka, aeiouy lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku 😊🥂🍾

    Salome, Suszarka, aeiouy, Madziandzia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku dziewczynki! 🎉

    Salome, Suszarka, aeiouy, Madziandzia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doswiadczone testerki... Mialyscie kiedys tak?

    wczoraj jakies dziwne, podluzne skrzepy mi wypadaly i mialam troche brunatnego śluzu... Od 3 dni mi niedobrze, bola cycki... a testy owu ciagle niemal biale 😔 pierwsze co to pomyslalam o torbieli i zrobilam test ciazowy, nordy mam...

    46f18a7866bc.jpg

    Zrobilam 3 🤦‍♀️ na wieczor i z rannego. Wygladaja tak samo... Boli mnie brzuch. Mam 18dc... niby ovu wyznaczylo mi, ze dzis 4 dpo ale wiem, ze nie mialam owulacji... Jak to jest, że mi zawsze te testy wychodza? 🙄 i nie wiem co robic a jestem "dopiero" w polowie cyklu...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w styczniu! 🥂😊 Mam nadzieję, że w piątek dr mi wyznaczy termin transferu i w końcu będę mogła się zapisać na testowanie! 😍 Jestem tak pozytywnie nastawiona, że się nam teraz uda, że ewentualny upadek będzie baaardzo bolesny 😜 Zresztą co ja piszę...jaki upadek...będzie ciąża i wrześniowy dzidziol! 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2020, 09:58

    DzulkaJ, Angelika1313, Kittinka83, Irvine90, Madziandzia, nowa na dzielni, Sasanka55., Beti82, Salome, Tele...79, Suszarka, aeiouy, Misiaa, Ochmanka, i'm_back, moni05 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no to niezłe jaja... A już myślałam, że chociaż nordy nie są takie kłamczuchowate.... Masz możliwość wpaść do gina? Miałabyś jasność co do sytuacji.

    Dziewczyny wszystkiego wspaniałego w nowym roku!❤️

    Ochmanka lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Seli no to niezłe jaja... A już myślałam, że chociaż nordy nie są takie kłamczuchowate.... Masz możliwość wpaść do gina? Miałabyś jasność co do sytuacji.

    Dziewczyny wszystkiego wspaniałego w nowym roku!❤️

    Zaplanowalam wizyte na piatek...
    Wczoraj zrobilam 2 nordy, dzis norda i chyba bobka.... na kazdym takie kreski... 😭 sil brak mi do tego.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w styczniu i życzę wszystkiego dobrego i ciążowego w Nowym Roku :)
    Miałam być w styczniu jeszcze w gronie cheerleaderek i tylko kibicować,bo nie byłam jeszcze na kontroli po histero i nie odebrałam wyników,no i umowę mam jeszcze nie przedłużoną,ale... sylwestrowe bąbelki przeważyły i zaszaleliśmy rano a dzisiaj równo 14 dc 😱. Ostrzegałam męża ale sam chciał "zrobić łobuza". Tak więc testuję 15.01 :) proszę o wpisanie :)

    Angelika1313, Seli, MonikA_89!, Kittinka83, Madziandzia, nowa na dzielni, Sasanka55., Gosiek1993, Salome, Tele...79, Suszarka, Agape91, aeiouy, Daniela, Malinowa91, Ochmanka, i'm_back lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2020, 17:47

    Madziandzia, Sasanka55., aeiouy, Daniela, Malinowa91, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wieczorem se siknęłam tak kontrolnie i jedna kreska :P przyjemniej nie mam testów klamczuchów a i do🍷kilka dni. Popiłam sobie czerwonego winka z czystym sumieniem 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2020, 11:01

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pokazuja torbiele... Nie pierwszy raz... :(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Doswiadczone testerki... Mialyscie kiedys tak?

    wczoraj jakies dziwne, podluzne skrzepy mi wypadaly i mialam troche brunatnego śluzu... Od 3 dni mi niedobrze, bola cycki... a testy owu ciagle niemal biale 😔 pierwsze co to pomyslalam o torbieli i zrobilam test ciazowy, nordy mam...

    46f18a7866bc.jpg

    Zrobilam 3 🤦‍♀️ na wieczor i z rannego. Wygladaja tak samo... Boli mnie brzuch. Mam 18dc... niby ovu wyznaczylo mi, ze dzis 4 dpo ale wiem, ze nie mialam owulacji... Jak to jest, że mi zawsze te testy wychodza? 🙄 i nie wiem co robic a jestem "dopiero" w polowie cyklu...
    Przy kp też czasem wychodzą fałszywie dodatnie

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga9090 wrote:
    Przy kp też czasem wychodzą fałszywie dodatnie

    Serio? Huh... To mam nadzieje, ze to przez kp... Bo ostatnio byla torbiel... i bralam anty miesiac :/

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego w nowym roku! Oby się spełniły nasze największe marzenia! ❤❤❤

    Angelika, wzruszył mnie Twój post z poprzedniego wątku - wyobrażałam sobie, jak by to było u mnie. Ach!

    U nas wczoraj była domóweczka - ośmiu dorosłych, dwoje dzieci (w tym jedno w brzuchu) i trzy psy 😂 Baaardzo mile spędzony czas :)

    Wstaliśmy przed 11, jesteśmy już po spacerze i właśnie zjedliśmy śniadanie :) A ja już planuję, jak tu schudnąć, tylko przerażają mnie te tłumy na siłowniach - co roku to samo! Dopiero pod koniec lutego większości się odechciewa kontynuować postanowienia noworoczne 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2020, 13:25

    Angelika1313, Madziandzia lubią tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy rok, nowy cykl. Dziś zaczął się 12 mc starań. Będzie łatwiej liczyć ciążę od pierwszego ;)

    5ylwian, moni05 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego nowego roku dziewczyny! 😘😘
    Ja chyba odpadam ze starań... Mąż mnie tak wkurwił, że głowa mała... Skoro on ma w dupie starania to ja też... Postanowiłam, że w końcu idę się dalej uczyć - elektroradiologia co całkowicie wyklucza starania. Dopiero do mnie dotarło, że żeby się udało obie strony muszą chcieć tak samo mocno... Nie chcę na siłę starać się o dziecko i być z tym wszystkim sama. Skoro on nie podchodzi do tematu poważnie to cóż... Nie zostało mi nic innego jak odpuścić totalnie i zająć głowę czymś innym. Kto wie co jeszcze życie przyniesie :)
    Za was dziewczyny trzymam kciuki i będę kibicować z całych sił! 😘 Na pewno stąd nie pójdę bo lubię tu być i przeżywać wszystko z wami, póki co jako kibic :)

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • MeMyself Debiutantka
    Postów: 8 25

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku 2020! 🎉 Ja proszę o wpisanie 15.01. Teoretycznie owulacja wczoraj, także jezeli się uda to wyliczenia będą proste. Nowy Rok, nowa szansa. ❤️ Oby te Sylwestrowe % mi nie pokrzyżowały szyków.

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    2cs - szczęśliwy 🤰🏻
    📌PCOS
    Brak owulacji ❌
    Clo 💊
    Miovelia 💊
    Metformax 💊
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w Nowym Roku! Oby był wspaniały i szczęśliwy dla wszystkich :)

    Seli, u mnie ostatnio Nord pokazywał dwie kreski jeszcze przed zatestowaniem....

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Witajcie w Nowym Roku! Oby był wspaniały i szczęśliwy dla wszystkich :)

    Seli, u mnie ostatnio Nord pokazywał dwie kreski jeszcze przed zatestowaniem....

    😂 uhh a ja mam nordtesty... i jednego bobka mialam. Podobno takie super... 🙄 stresuje sie bo te skrzepy dziwne plus bole... Zrobilam test bo mi pokazuja torbiele 😔 i pomyslalam, ze znow mam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ