X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D
Odpowiedz

W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D

Oceń ten wątek:
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, Kittinka, Marzenia zachodzimy wszystkie razem w styczniu 2020 ❤ skoro okres nam się wszystkim zaczął 1.01 to rodzimy w ten sam dzień 😂

    Rucola, Kittinka83, szona, Salome, majka91, Malinaa90, Daniela lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Szona, Kittinka, Marzenia zachodzimy wszystkie razem w styczniu 2020 ❤ skoro okres nam się wszystkim zaczął 1.01 to rodzimy w ten sam dzień 😂
    Wspaniała drużyna :D ależ byłoby cudownie!!!!!

    Suszarka lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Szona, Kittinka, Marzenia zachodzimy wszystkie razem w styczniu 2020 ❤ skoro okres nam się wszystkim zaczął 1.01 to rodzimy w ten sam dzień 😂
    Ostatnio czytałam artykuł, że położne proszą o wstrzemięźliwość w sylwestra, bo we wrześniu porodówki pękają w szwach 😂😂😂

    Angelika1313, szona, Suszarka, Agape91, Ochmanka, Beti82, Izape_91, Salome, Malinaa90, Mildred, agge, Daniela, Iseko, Mamba91 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sobie przy „Wish you were here” Pink Floyd wyryczalam 25 litrow łez i jestem gotowa do walki.

    Mildred lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się tak bardzo na okres, że boję się potopu w każdej chwili, nawet teraz w 23dc 😱

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinko jak Ty się trzymasz? Mam nadzieję, że w Święta było u Was dużo miłości :*

    Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Szona, Kittinka, Marzenia zachodzimy wszystkie razem w styczniu 2020 ❤ skoro okres nam się wszystkim zaczął 1.01 to rodzimy w ten sam dzień 😂

    Dziewczyny, piękna sprawa - rodzicie w październiku! :)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kittinko jak Ty się trzymasz? Mam nadzieję, że w Święta było u Was dużo miłości :*
    Dzięki kochana :* to prawda, że czas leczy...Bałam się tych Świąt, bo będąc jeszcze w ciąży wiele sobie wizualizowałam rzeczy właśnie w tym okresie...miały być pierwsze ruchy, no i marzyliśmy by w wigilijny wieczór powiedzieć dzieciakom, że mamy dla nich jeszcze jeden piękny prezent...a że moje chłopaki baardzo chcieliby mieć jeszcze siostrzyczkę albo braciszka to miał być naprawdę wyjątkowy prezent...Nie udało się.
    Przed Świętami byłam też u spowiedzi, która bardzo mi pomogła i wszystko jakoś po niej wydało się prostsze, i takie zwyczajne. ból straty zamienił się w pogodzenie. Był smuteczek, ale też wiele nadziei i zalewająca fala miłości i wdzięczności za moją rodzinę.
    Teraz na nadchodzący rok mam jedno postanowienie - bądź wola Twoja -😊

    Izape_91, Ochmanka, agge, Agape91, Misiaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, to i ja u Was też przycupne :)

    2cs

    Proszę wpisać mnie na testowanie 17.01 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taka sytuacja:

    10dc godz. 15:00 - test owu taki jak na górze
    10dc godz. 22:00 - test owu taki jak na samym dole

    Dziś 11dc, a testy wyglądają mniej więcej tak godzinowo 13:00/15:00/20:00...

    Zaznaczam pozytywy wczoraj i dziś, dzis serduszkujemy jeszcze. Wg mnie owu była lub będzie dzis/max jutro rano. Jak myślicie?

    https://zapodaj.net/76f5b6f05263e.jpg.html

  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero ogarnęłam, że wy tu :D zapomniałam, że mamy styczeń 😂 Ja w stresie - słabe objawy, wymyślania ciąg dalszy. Do wtorkowej wizyty oszaleje... Kattinka polecam akt oddania, "Jezu, Ty się tym zajmij". Mnie pomaga bardzo :)

    Kittinka83, agge lubią tę wiadomość

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu, super, ze zdecydowalas sie na zalozenie watku :) Jesli mozesz, wpisz mnie prosze na 24.01.

    Witam Was, piekne Panie, w Nowym Roku! Niech spelniaja sie nasze marzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2020, 22:30

    motylek1909, Madziandzia, Malinaa90, Seli lubią tę wiadomość

  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4454 9404

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pyratko obiecałaś sobie i nam że po tej pięknej becie będziesz spokojnie czekała na wizytę. I tego się trzymaj. Będzie pięknie i wspaniale!
    Motylek witaj :) niestety na owulacyjnych testach się nie znam, dopiero w tym cyklu będę robiła 'na poważnie', ale na pewno ktoś bardziej doświadczony się wypowie.
    Szona do boju 💪

    szona, motylek1909 lubią tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    75f443fb0c72.png

    Patrzcie co znalazłam na stronie licytacji dla chłopca chorego na SMA. Podobno bardzo dobra lekarka, tu na forum z tego co kojarzę często się przewija:) może któraś z Was rozważa konsultacje akurat tam, a pieniądze na szczytny cel.

    Rucola lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Dzięki kochana :* to prawda, że czas leczy...Bałam się tych Świąt, bo będąc jeszcze w ciąży wiele sobie wizualizowałam rzeczy właśnie w tym okresie...miały być pierwsze ruchy, no i marzyliśmy by w wigilijny wieczór powiedzieć dzieciakom, że mamy dla nich jeszcze jeden piękny prezent...a że moje chłopaki baardzo chcieliby mieć jeszcze siostrzyczkę albo braciszka to miał być naprawdę wyjątkowy prezent...Nie udało się.
    Przed Świętami byłam też u spowiedzi, która bardzo mi pomogła i wszystko jakoś po niej wydało się prostsze, i takie zwyczajne. ból straty zamienił się w pogodzenie. Był smuteczek, ale też wiele nadziei i zalewająca fala miłości i wdzięczności za moją rodzinę.
    Teraz na nadchodzący rok mam jedno postanowienie - bądź wola Twoja -😊
    Może ktoś powie, że to głupie co napisze i to tylko kwestia przypadku, ale ja po swojej najlepszej spowiedzi, na której mnie wysłuchano i po której postanowiłam że faktycznie wszystko jest zaplanowane tam u góry, a mi pozostaje jedynie żyć dalej i poprostu wierzyć, że ten dzień nadejdzie na drugi dzień zaczęłam" obecną ciążę ". @ przyszła za wcześnie jak nigdy, siostra miała swój ślub w ten dzień, a ja jakbym się cofnela 3 lata wstecz i sama stała przed ołtarzem z mężem. W oczach miałam świeczki non stop na samą myśl, że nie wiem ile będę czekała jeszcze... Nie zapomnę tego dnia i tych uczuć do końca życia, ale już wtedy nie watpilam w to, że będziemy rodzicami. Czasem takie odciazenenie głowy i poprostu wzięcie tego co daje życie jest jedynym wyjściem, można walczyć albo się z tym pogodzić... Wierzę, że będzie Ci dane znowu cieszyć się rodzicielstwem :*

    Ochmanka, szona, aeiouy, Kittinka83, Rucola, golonat, Agape91, Seli, Daniela, MonikA_89!, frezyjciada, Madziandzia, Iseko lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    U mnie taka sytuacja:

    10dc godz. 15:00 - test owu taki jak na górze
    10dc godz. 22:00 - test owu taki jak na samym dole

    Dziś 11dc, a testy wyglądają mniej więcej tak godzinowo 13:00/15:00/20:00...

    Zaznaczam pozytywy wczoraj i dziś, dzis serduszkujemy jeszcze. Wg mnie owu była lub będzie dzis/max jutro rano. Jak myślicie?

    https://zapodaj.net/76f5b6f05263e.jpg.html

    Ja bym po plusiku tez zaserduszkowala jeszcze :) nie zawsze jajo pyka w dzien plusika, moze w dzien po plusiku 😏

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziewczyny 💗 wszystkiego dobrego w nowym roku :)

    Seli, Daniela, malamisia, motylek1909 lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Może ktoś powie, że to głupie co napisze i to tylko kwestia przypadku, ale ja po swojej najlepszej spowiedzi, na której mnie wysłuchano i po której postanowiłam że faktycznie wszystko jest zaplanowane tam u góry, a mi pozostaje jedynie żyć dalej i poprostu wierzyć, że ten dzień nadejdzie na drugi dzień zaczęłam" obecną ciążę ". @ przyszła za wcześnie jak nigdy, siostra miała swój ślub w ten dzień, a ja jakbym się cofnela 3 lata wstecz i sama stała przed ołtarzem z mężem. W oczach miałam świeczki non stop na samą myśl, że nie wiem ile będę czekała jeszcze... Nie zapomnę tego dnia i tych uczuć do końca życia, ale już wtedy nie watpilam w to, że będziemy rodzicami. Czasem takie odciazenenie głowy i poprostu wzięcie tego co daje życie jest jedynym wyjściem, można walczyć albo się z tym pogodzić... Wierzę, że będzie Ci dane znowu cieszyć się rodzicielstwem :*

    No to powiem Ci, że mamy podobne doświadczenia. W ciążę z synkiem zaszłam w wigilie/1 dzien Świąt. A na pasterce miałam najbardziej szczera i oczyszczająca spowiedź w swoim życiu. Naprawdę..ktoś może nie wierzyć :)

    Kittinka83, Izape_91 lubią tę wiadomość

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Jakie polecacie testy ciazowe? Chce kupic cos innej firmy niz nord i bobek ;p

    Ja z pierwsza ciaza mam tez niezwykly przypadek... Jestem wierzaca ale... Malo praktykujaca z racji na to jakich ksiezy spotykalam w zyciu. Wiem, nie powinno sie na nich patrzec ale serio mnie odpychali od kosciola... w 10dc bylam u gina z wynikami badan, na usg. On stwierdzil, ze nawet in vitro nam nie pomoze :p a dzien pozniej mialam sen, ze jesli wezme slub koscielny (mialam cywilny) i w koncu uwierze to bede miec dziecko. Poszlismy zaraz do kosciola (nauki itp mielismy zrobione tylko nie moglismy sie zdecydowac :p) i tez zaczelismy szukac informacji o adopcji. W 18 dc byla owulacja a pozniej okazalo sie, ze owocna 🤭

    Ochmanka, Izape_91, agge, Madziandzia, Kittinka83, Patik lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadłam zostawić wiruski z okazji ostatniego tygodnia ciąży! *#;÷_》•{~《😁😇#;@)×₩÷^;#😍&@£#^'¥♡•■•>~《♧`]~>○》👣👣👣 (@,#£#^@)♤○♢•]`{{~[•♤❤❤ życzę po tym pięknym grudniu, jeszcze piękniejszych kreseczek w styczniu! 😘❤

    frezyjciada, Malinowa91, Seli, Agape91, Salome, Misiaa, Pati96, Daniela, Ochmanka, Izape_91, agge, Madziandzia, Iseko, Malgonia, Mlodamezatka, Malinaa90 lubią tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ