X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D
Odpowiedz

W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa, a kiedy ostatni raz testowalas? Wiem, ze pisalas, ze na pewno @ przyjdzie, ale juz tyle roznych dziwnych akcji tu bylo, ze moze warto siusnac?

    Mildred, jutro caly dzien, az do wizyty bede myslec o Tobie :) Po wizycie zreszta tez, jak pokazesz foto cudnego malenstwa :)

    Szoneczko, jestem pewna, ze gory dobrze Ci zrobia :) Az by sie chcialo do Ciebie dolaczyc :) :*

    Piwonia, wiem, ze latwo sie mowi, ale moze juz wiecej nie betuj? To zawsze dodatkowy stres, no chyba, ze wyniki tak bardzo Cie uspokajaja, ze warto :) Nie puszczam dzis kciukow :) :*

    Malinko, dziekuje :*

    Madziandzia, milej silki :* Juz niedlugo nic z Ciebie nie zostanie, jak tak bedziesz trenowac :)

    Agape, jak u Ciebie?

    Madziandzia, Mildred, Piwonia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko 81 kg tak szybko nie zniknie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Sasanko 81 kg tak szybko nie zniknie :P

    Na studiach wkladano mi do glowy, ze waga nie jest istotna, zwlaszcza u osob, ktore duzo trenuja :) Nie patrz na cyferki, a na swoje samopoczucie

    Madziandzia lubi tę wiadomość

  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie ;)
    Bardzo starałam się Was nadrabiać, ale niestety tak mi się z pracą poukładało, że dopiero przed Świętami mniej więcej udało mi się wszystko pokończyć i mogłam się zabrać za kompletowanie wyprawki ;)
    Cały czas bardzo za Wami tęsknie i wszystkim ogromnie kibicuję ;*
    A jak napisała do mnie aeiouy, to już w ogóle zapragnęłam do Was przynajmniej na chwilkę zajrzeć ;)

    Rozwiewam te depresyjne nastroje i zostawiam Wam swoje przeterminowane wiruski ;)
    !@#$%^$^^&^&*)(_+~~!#:"<?>>">

    Mam nadzieję, że na dzień babci uda mi się Wam zwolnić brzuszek ;)

    Angelika1313, Mildred, Sasanka55., Iseko, agge, Pati96, Salome, szona, Ochmanka, Agape*, Madziandzia, syllwia91, Daniela, Malinowa91, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • zaprogramowana Ekspertka
    Postów: 172 73

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Nie wiem czy jestem w ciąży ale dziś 32 dzień bez okresu ... byłam rano na BHCG bo mam wszystkie objawy grypy Wziełam apap i czekam do wieczora na wynik żeby jutro odwiedzić internistę po wykluczeniu ciąży i wziąć antybiotyk. Czemu nie mam okresu ? W tym m-cu tylko 1x i jeszcze bez finału więc to nie może być ciąża Mam gorączkę wcześniej drgawki umieram .... nie wiem jak wytrzymam do jutra. Cykle co 26 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 11:22

    02.2014 - Jestem w ciąży (Pierwszy Złoty Strzał)
    11.2014 - Nasz synek :)
    10.2015 - Starania o drugie dziecko
    12.2018 - Kierunek Ośrodek Adopcyjny
    Wiem że gdzieś na Nas czekasz - Znajdziemy Cię....
    >>>Lukas Graham - Love Someone <<<
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Cześć dziewczyny :) mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie ;)
    Bardzo starałam się Was nadrabiać, ale niestety tak mi się z pracą poukładało, że dopiero przed Świętami mniej więcej udało mi się wszystko pokończyć i mogłam się zabrać za kompletowanie wyprawki ;)
    Cały czas bardzo za Wami tęsknie i wszystkim ogromnie kibicuję ;*
    A jak napisała do mnie aeiouy, to już w ogóle zapragnęłam do Was przynajmniej na chwilkę zajrzeć ;)

    Rozwiewam te depresyjne nastroje i zostawiam Wam swoje przeterminowane wiruski ;)
    !@#$%^$^^&^&*)(_+~~!#:"<?>>">

    Mam nadzieję, że na dzień babci uda mi się Wam zwolnić brzuszek ;)

    Aniaaaa, pewnie, ze pamietamy <3 Super, ze do nas zajrzalas :) Jak sie czujesz? Aaa no i oczywiscie dziekujemy za wiruski :) :*

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaprogramowana wrote:
    Dziewczyny Nie wiem czy jestem w ciąży ale dziś 32 dzień bez okresu ... byłam rano na BHCG bo mam wszystkie objawy grypy Wziełam apap i czekam do wieczora na wynik żeby jutro odwiedzić internistę po wykluczeniu ciąży i wziąć antybiotyk. Czemu nie mam okresu ? W tym m-cu tylko 1x i jeszcze bez finału więc to nie może być ciąża Mam gorączkę wcześniej drgawki umieram .... nie wiem jak wytrzymam do jutra. Cykle co 26 dni

    "Czemu nie mam okresu?" :) Abrakadabra, czary i magia, jesli chcesz byc w ciazy, niech beta za Toba podazy :)

    Spozniony okres to moze byc pierdyliard powodow, ale zycze Ci tego najmilszego z mozliwych

    Piwonia, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_ wrote:
    Cześć dziewczyny :) mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie ;)
    Bardzo starałam się Was nadrabiać, ale niestety tak mi się z pracą poukładało, że dopiero przed Świętami mniej więcej udało mi się wszystko pokończyć i mogłam się zabrać za kompletowanie wyprawki ;)
    Cały czas bardzo za Wami tęsknie i wszystkim ogromnie kibicuję ;*
    A jak napisała do mnie aeiouy, to już w ogóle zapragnęłam do Was przynajmniej na chwilkę zajrzeć ;)

    Rozwiewam te depresyjne nastroje i zostawiam Wam swoje przeterminowane wiruski ;)
    !@#$%^$^^&^&*)(_+~~!#:"<?>>">

    Mam nadzieję, że na dzień babci uda mi się Wam zwolnić brzuszek ;)
    O rany, to już!!
    Czekamy na Kacperka 😍😍

    Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam jak na poczatku wrozylam, ze 3/4 z Was bedzie s coazy w pol roku.. pewnie z ramtej ekipy juz nawet tak jest. Ale spokojnie, warto czekac.
    Tez okolo 2 lat temu odeszlo moje pierwsze nalenstwo i gdy patrze na fotki Florka Frez lub czyram ze Rucola stara sie o kolejne to mysle o tym maluszku jaki by byl. Ale pewnie wredy nid mialabym Ali, a ona jest najdoskonalsza na swiecie. Serio patrze na nia i zastanawiam sie jakim cudem z dwoch tak zwyklych ludzi moze powstac tak doskonala istota. I tylko stres jest, zeby jej nie zepsuc.

    Irvinko wspolczuje Ci przejsc, ale wierze, ze w ferworze opieki nie masz czasu tego rozpamietywac.

    Ja jestem po weekendzie z tesciami. Nie pytajcie jak to przetrwalam, ale dobrze, ze wszyscy wyszli z rego calo.

    Sasanka55., szona, Angelika1313, syllwia91, Madziandzia, agge, Rucola, Irvine90, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och jakoś tak depresyjnie tu ostatnio....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Misiaa, a kiedy ostatni raz testowalas? Wiem, ze pisalas, ze na pewno @ przyjdzie, ale juz tyle roznych dziwnych akcji tu bylo, ze moze warto siusnac?

    Mildred, jutro caly dzien, az do wizyty bede myslec o Tobie :) Po wizycie zreszta tez, jak pokazesz foto cudnego malenstwa :)

    Szoneczko, jestem pewna, ze gory dobrze Ci zrobia :) Az by sie chcialo do Ciebie dolaczyc :) :*

    Piwonia, wiem, ze latwo sie mowi, ale moze juz wiecej nie betuj? To zawsze dodatkowy stres, no chyba, ze wyniki tak bardzo Cie uspokajaja, ze warto :) Nie puszczam dzis kciukow :) :*

    Malinko, dziekuje :*

    Madziandzia, milej silki :* Juz niedlugo nic z Ciebie nie zostanie, jak tak bedziesz trenowac :)

    Agape, jak u Ciebie?
    Dziękuję, że pytasz.
    Zostałam przyjęta na oddział, na razie pobrali krew i zrobili USG potwierdzające. Czekam co dalej...

  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaStasia :) wrote:
    I jak wam idzie rozszerzenie diety ?
    szczerze mówiąc to zajebiście, wybraliśmy metodę blw i Młody od pierwszego dnia je sam "dorosłe" posiłki (ale zdrowe, bez cukru, soli i z czystym składem), wszystko bardzo chętnie, super sobie radzi a przecież to dopiero początek :D
    7d7aa65c4d21.jpg

    https://youtu.be/Z6fhFDgTYRE
    https://youtu.be/1WXyY0tXx9M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 12:18

    agge, frezyjciada, Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania kurczę tak szczerze to byłam pewna że Ty już rozpakowana i dlatego nie zagladasz do nas. A to jaki mały leniwiec! To nie pozostaje nam nic jak poganiać Młodzieńca niech już się pokaże Matce w całej okazałości😉

    Malgonia całus dla Ciebie za cierpliwość wszech czasów. Tesciowie + noworodek niezła mieszanka😋
    A Twoje słowa o zaciążeniu dokładnie 80% (freak-wiem😜) z nas pamiętam do dziś bo wtedy cały czas je sobie powtarzałam, aż do Wielkanocy kiedy to miało nastąpić. Myślę że z ekipy sprzed roku właśnie gdzieś koło 20% nas zostało, chociaż nie zdziwię się jeśli mniej. Nawet będąc już w trakcie leczenia na efekty też trzeba czekać a cierpliwość to jest to czego wielu zbuzowanym hormonami staraczkom brakuje😋🙈 ja urologa przecież nie udusze za to ze o nas zapomniał, skończą się ferie to mu się przypomnimy😂
    Tymczasem dojrzewam do decyzji wywalenia tego bromka w cholerę bo z tym się nie da funkcjonować!

    Sasanko zdrówka dla Teścia! Jedź, wygrzej jajka i wracaj do nas z tropikalną fasolką😚
    Szonka udanego białego szaleństwa! Uwielbiam górskie pejzaże więc zazdraszczam😉

    Piwonia czekamy na fotki 😀

    Frez pierwsze co pomyślałam jak przeczytałam Twój post to "ej, nie po nazwisku"😂😂😂

    Ja w tym tygodniu jestem w terenie. Dziś bawię się w ogrodnika na szkółce. Buźka 😚😚

    Agape*, Malgonia, Sasanka55., Ania_85_, aeiouy lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek wrote:
    szczerze mówiąc to zajebiście, wybraliśmy metodę blw i Młody od pierwszego dnia je sam "dorosłe" posiłki (ale zdrowe, bez cukru, soli i z czystym składem), wszystko bardzo chętnie, super sobie radzi a przecież to dopiero początek :D
    7d7aa65c4d21.jpg

    https://youtu.be/Z6fhFDgTYRE
    https://youtu.be/1WXyY0tXx9M
    Blw jest super :D

    JaSzczurek lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, bo kiedy pojawia się dziecko, to teściowie robią się wkurzajacy (lub jeszcze bardziej wkurzający, niż byli). Moja teściowa była spoko, ale jak urodziłam małą, to nie mogłam jej znieść, do wszystkiego się wtrącała. A mieszkałam z nimi. Wyprowadziliśmy się jak Emi miała 2 miesiące, ani chwili dłużej bym tam nie wytrzymała 😀😀

    Teraz jak urodził się Tomek, znów zaczęła mnie drażnić.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja caly weekend sluchalam o Mateuzku (brat meza) jaki byl.. no ok, jaki byl taki byl. Sle Ala to Ala a nie Mateusz, Grzesiek czy ja. I jak mowie zeby jej nie krzyczec do ucha jak zasypia to ona ze to normalbe ze dzieci placza.. no kyrde jak im sie przeszkadza to placza. Srrio nie wiem skad ten pomysl, ze jak dziecko nie moze zasnac to trzeba do niego mowic coraz glosniej. A potem ojej placze, to wez ja uspokoj. No serio ja juz z mezem mialam sztame ze sciemniamy ze dziecko spi zeby ona tylko jej nie zaczynala niuniac.
    Ale jesresmy juz same. Ide sie troche w lozku potulsc. Jak Ala nie zasnie to choc ja sie zdrzemne ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • DirtySugar16 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ok 10dpo na facelle wyszla mi baldziutka kreska (cien) niby do 30 min po zrobieniu testu, wiem ze wg instrukcji jest nieważny jednak w poprzednich cyklach tych testów zrobilam multum i na zadnym cienia nawet na nastepny dzien nie bylo, dalo mi to nadzieje. Dzis rano pink strumieniowy nie pokazal nic, zastanawiam sie czy ktoras miala podobnie? Jest jeszcze nadzieja? Okres mam dostać za okolo 2 dni 🙄

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 20:38

    Piwonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia no gdzie ta beta? Ja tu już na szpilkach to co dopiero Ty kobieto!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2020, 20:38

    Sasanka55. lubi tę wiadomość

‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ