X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D
Odpowiedz

W karnawale po imprezce dwie kreski na teście - czyli styczniowe testowanie :D

Oceń ten wątek:
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4464 9419

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia, ja również uważam że to wina cytologii. Jednak wyobrażam sobie jaki to stres. Odnośnie zwolnienia to jeśli szefowa jest taka jak mówisz to nawet lepiej że nie musisz się narażać na jej ataki. Będzie dobrze 😘 jutro sprawdzasz betę?
    Niecierpliwa przykro mi bardzo 😭 ale na pewno niedługo się uda!
    Misiaa Ciebie też mocno tulę ❤ nowy cykl nowa szansa!
    Szona a Ty testujesz jakoś niebawem?
    Madziandzia jak u Ciebie dzisiaj?

    Widzę że u wszystkich ten styczeń jakiś beznadziejny :( oby luty nam przyniósł lepsze wiadomości.

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka dziękuję, że pytasz. Od wczoraj walczę z jelitami. Wzdyma mnie niesamowicie. Jeśli to na 🍷 to niech przychodzi czym prędzej bo zwariuję. Boli mnie żołądek ale chyba ze stresu przed lutym. Najpierw badanie nasienia 31.01, potem 5.02 ja usg, mąż androlog a moja mama ma operację, bo wychodowala sobie ponad 11cm guza za macicą czy na jajniku 😱 w każdym razie trzęsę się o nią niesamowicie, babka zaledwie 51 lat skonczyla w grudniu...

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred, będzie super! Kciuki!

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Suszarka Autorytet
    Postów: 4464 9419

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia ja na pewno bym się zdecydowała zbadać na własną rękę. A jak sytuacja z krwawieniem teraz?
    Madziandzia oby jednak to był zwiastun czegoś innego 😄 faktycznie sporo nerwów Cię czeka ale na pewno wszystko znajdzie szczęśliwy finał 😘
    Mildred, jesteśmy z Tobą! ❤❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2020, 08:43

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    Iga ❤️ 7.01.2021
    Jagoda ❤️ 7.04.2022
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia wrote:
    Suszarka,oby tak bylo.

    Czuje sie dzis jak wrak czlowieka.Psychicznie jestem dnem.Fizycznie czuje sie ok.Staram sie myśleć pozytywnie.Szefowa wziela sprawy w swoje ręce i wszystko zorganizowala.Mam ja informowac.Poki co leżę i nie wiem czy nie najlepiej bedzie jutro zrobic sobie na wlasna kieszeń badania zeby widzieć czy beta przyrasta? Czy czekać do konca tygodnia i zrobic w przychodni z jej skierowaniem?


    Zdrob jutro bete na wlasna reke i proga bedziesz spokojniejsza. Pozytywne myslenie. Pomysl ze fizycznie jest dobrze, ze nie krwawisz. Wiec tylko spokoj zobaczyes ladny przyrost bety i bedziesz szczesliwa.
    Kochana zadnych czarnych scenariuszy, widzisz ile dziewczyn ci potwierdzilo ze od cytologi sie krwawi a lekarz jak dla mnie slabo kompetentny, zmien go moze, bo lekarz ma byc wsparciem ostaja spokoju a nie od razu pisac czarne scenariusze.

    Piwonia, Rucola lubią tę wiadomość

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia, ja bym zrobiła jutro.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suszarka wrote:
    Piwonia, ja również uważam że to wina cytologii. Jednak wyobrażam sobie jaki to stres. Odnośnie zwolnienia to jeśli szefowa jest taka jak mówisz to nawet lepiej że nie musisz się narażać na jej ataki. Będzie dobrze 😘 jutro sprawdzasz betę?
    Niecierpliwa przykro mi bardzo 😭 ale na pewno niedługo się uda!
    Misiaa Ciebie też mocno tulę ❤ nowy cykl nowa szansa!
    Szona a Ty testujesz jakoś niebawem?
    Madziandzia jak u Ciebie dzisiaj?

    Widzę że u wszystkich ten styczeń jakiś beznadziejny :( oby luty nam przyniósł lepsze wiadomości.

    Ja jestem obecnie chyba 8 dpo, wiec powinnam odpowiedzieć „a gdzie tam, za wcześnie na testy” a odpowiem „oczywiście, że za chwilę zacznę robić testy” :D

    Agape*, agge, Izape_91 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia, jestem przekonana, że Twoje krwawienie to wynik badania. Zazwyczaj bardzo ostrożnie wyciągam wnioski, a teraz jestem po prostu pewna! Beta Ci rośnie jak złoto, nie czujesz fizycznie nic złego, dziedzic leży wygodnie i rechocze, że matka odchodzi od zmysłów. Wierzę w Was bardzo, a tej lekarki nie lubię ;p

    Btw. jadę dziś na Śląsk! Drugi raz w życiu, co jest śmieszne o tyle, że mam rodzinę w Zabrzu. Szkoda tylko, że to taaaaak daleko 😱

    Piwonia, Mildred, Madziandzia, Iseko lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Pierwsza faza przed owulacja, druga faza po owulacji, trzecia faza po zagnieżdżeniu. O jakiej trzeciej fazie mówisz? Czasami temperatura spada w trakcie okresu dopiero, a czasami jest ciąża, pomimo błędu testu. Myślę, ze ciężko gdybać :/
    Wlasnie o te trzecia faze mi chodzi co po zagniezdzeniu :)
    zastanawiam sie czy zdarza sie ze zagniezdzenie jest a trzeciej fazy nie ma?
    U mnie teraz wykres wyglada dwufazowo. Okres mi sie raczej nie spoznial a temperatura zazwyczaj zaczynala spadac juz 2 dni przed.
    Ten cykl jest inny jakis, i chyba troche sie nakrecam :D

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Piwonia, jestem przekonana, że Twoje krwawienie to wynik badania. Zazwyczaj bardzo ostrożnie wyciągam wnioski, a teraz jestem po prostu pewna! Beta Ci rośnie jak złoto, nie czujesz fizycznie nic złego, dziedzic leży wygodnie i rechocze, że matka odchodzi od zmysłów. Wierzę w Was bardzo, a tej lekarki nie lubię ;p

    Btw. jadę dziś na Śląsk! Drugi raz w życiu, co jest śmieszne o tyle, że mam rodzinę w Zabrzu. Szkoda tylko, że to taaaaak daleko 😱
    A gdzie będziesz?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miala któraś z Was nadciśnienie w ciąży? Jak to się skończyło? Ja od 1 w nocy leżę w szpitalu, ciśnienie ok 150/100 o 4 rano 125/95 i co 6h mam mieć mierzone....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Miala któraś z Was nadciśnienie w ciąży? Jak to się skończyło? Ja od 1 w nocy leżę w szpitalu, ciśnienie ok 150/100 o 4 rano 125/95 i co 6h mam mieć mierzone....
    Ja miałam. Do szpitala byłam przyjęta z ciśnieniem 160/100. Dostawałam dopegyt i ładnie spadało.

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia wrote:
    Dziewczyny,juz zdecydowalismy ze badania zrobię jutro na wlasna kieszen dla spokoju.
    Trochę mnie zmartwilo ze nie pochylila się tez zbytnio nad moim progesteronem mowiac ze "teraz progesteron nie jest taki istotny".No jak nie jest? To po co go biorę? Jakby nie byl to bym nie miala takiej sytuacji z pierwsza ciaza gdzie wynosil 1(!).Ja juz zmienilam inna ginekolog na nia,nie jest zla lekarka,wszystko bada dokladnie i tłumaczy.Moja przyjaciółka mowila ze tez miala cyto na 1 wizycie i NIE krwawila.Z drugiej strony oprocz cyto nie mialam plamien a co dopiero zywa krew jak podczas badania...Tak czy inaczej jutro sie badam,mąż mnie wspiera, rodzina i przyjaciółka tez mimo ze tydzień temu urodzila i po tym jak jej wszysyko powiedzialam miala sobie za zle ze mi mowila o swojej ciąży,dziecku,ubrankach.A ja jej mowie "glupia ty, mnie denerwuja teksty ludzi mowiacych ze sie nie staramy a nie twoje szczescie!" a jej bobas jest najslodszym bobaskiem :)

    To, ze koleżanka nie krwawiła nie ma żadnego znaczenia. Na ostatniej wizycie gin pobrała mi cytologię i powiedziała „ojej, w ogóle nie ma krwawienia, większość pacjentek krwawi i to całkiem mocno - podczas pobierania”. Przysięgam. Aż mnie zdziwiło, ze krwawienie w trakcie cyto jest takie powszechne. A jeszcze w ciazy! Gdy wszystko tam jest tak ukrwione!

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    A gdzie będziesz?

    W Gliwicach

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Wlasnie o te trzecia faze mi chodzi co po zagniezdzeniu :)
    zastanawiam sie czy zdarza sie ze zagniezdzenie jest a trzeciej fazy nie ma?
    U mnie teraz wykres wyglada dwufazowo. Okres mi sie raczej nie spoznial a temperatura zazwyczaj zaczynala spadac juz 2 dni przed.
    Ten cykl jest inny jakis, i chyba troche sie nakrecam :D

    Temperatura może zostać na poziomie 2 fazy. W ciazy po prostu nie spada do tych temperatur sprzed owulacji - ale to tez różnie. W sumie w ciazy lepiej nie badac temperatury, nie ma co sobie dokładać stresu :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape* wrote:
    Ja miałam. Do szpitala byłam przyjęta z ciśnieniem 160/100. Dostawałam dopegyt i ładnie spadało.
    I wyszłaś?

  • Pyratka4 Autorytet
    Postów: 428 397

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Piwonia, ja akurat nigdy nie robiłam cytologii podczas ciąży, ale w ciąży wszystko jest tam mocno ukrwione i naprawdę wystarczy mniej wprawna ręka lekarza - ja obstawiam, że ona za mocno "dziabnęła" i stąd jej przerażenie.

    Beta Ci pięknie przyrasta, jestem przekonana, że wszystko jest dobrze.

    Pyratko, jak sytuacja tej ciężarnej z Twojej rodziny? Coś już wiadomo? Myślę o nich.

    Mały przestał rosnąć. Jutro idą do szpitala... :( a wyniku amnipunkcji dalej nie ma. Eh szkoda gadać. Jedno pewne. Nie skończy się to dobrze

    2016- cykle w większości bezowulacyjne. 6cs, 3 cykl z CLO - szczęśliwy! 9.01.2017 - II KRESECZKI

    9.2017 - Synuś
    5.2018 - start! starania o drugiego Szkodnika :)
    3.11.2018 - poronienie samoistne
    2.2019 - powtórka "z rozrywki" :(
    Owulacja jest, ciąży dalej brak :(
    17.12 (10dpo) - Beta Hcg - 20mIU 😬
    19.12 - 48mIU 💙
    21.12 - 109mIU/mI
    23.12 - 196mIU/ml
    27.12 - 1229 mIU/ml ♥️
    f2w3flw12t1gpt6d.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Temperatura może zostać na poziomie 2 fazy. W ciazy po prostu nie spada do tych temperatur sprzed owulacji - ale to tez różnie. W sumie w ciazy lepiej nie badac temperatury, nie ma co sobie dokładać stresu :)
    Dokładnie tak. Temperatura po prostu pozostaje wyższa ;) ja z ciekawości po pozytywnym teście mierzyłam jeszcze przez kilka dni.

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    I wyszłaś?
    Mówili, że wyszłabym, ale byłam już blisko terminu porodu, więc zostałam do końca. Zgłosiłam się 18 dni przed PTP, nie wiedząc wtedy że moje dziecko ma hipotrofię. Więc jak zrobili USG po 5 dniach pobytu w szpitalu, to następnego dnia było wywoływanie porodu

    syllwia91 lubi tę wiadomość

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 21 stycznia 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Wlasnie o te trzecia faze mi chodzi co po zagniezdzeniu :)
    zastanawiam sie czy zdarza sie ze zagniezdzenie jest a trzeciej fazy nie ma?
    U mnie teraz wykres wyglada dwufazowo. Okres mi sie raczej nie spoznial a temperatura zazwyczaj zaczynala spadac juz 2 dni przed.
    Ten cykl jest inny jakis, i chyba troche sie nakrecam :D

    Tak wyglądał mój udany cykl:
    1b5f979f637c.jpg

    szona, 5ylwian lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ