X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 10 lipca, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    I masz stałą uśmiechniętą buźkę?
    Jesli tak, to dalej się nie testuje
    Tak stała.

    Nie będę testować ale z ciekawości jutro zrobię takim "standardowym" testem.
    Bo mi został jeden.
    Lekarz mi kazał od 16 dc brać luteine

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5661 6604

    Wysłany: 10 lipca, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    Pozytywne sikańce 6, 7 dni po owulacji to moim zdaniem wręcz medycznie niemożliwe. Laski pewnie miały owulacje wcześniej albo to ściema.
    Albo cp. Ja właśnie przy pozamacicznej miałam bardzo wyraźny test 7dpo. Potem się okazało dlaczego...Bo jajko się zagnieździło od razu w jajowodzie, zamiast sobie spokojnie pójsc do macicy.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 10 lipca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę u mnie ten test dzisiaj biel vizira a niby coś mnie mdli…wiem wiem że to meeega wcześnie i mogę mieć urojenia 🤣 nie wiem czy w ogóle iść w pt na betę czy nie ma sensu

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 10 lipca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Ja jestem po ciąży biochemicznej w tym cyklu. Teoretycznie 13 powinnam mieć 🐒. Zatestowalam dziś z ciekawości oba testy i owulacyjny o ciążowy no i biel Vizira :) czekam na okres a mąż później wyjeżdżaza granicę i chyba jeszcze odłożymy. Ogólnie to sobie zaplanowałam że zajdę od razu w ciążę. Luty marzec urodzę… a później mam zobowiązania i mi poprostu nie pasuje rodzic w maju lub czerwcu czy później… czy to znaczy że jestem zła przyszłą matką ? Poprostu wiem że byłabym wtedy tylko sama z córką i przyszłym dzieckiem.. moja mama i mąż pracują za granicą i nie miałby kto mi pomóc… budujemy się, za rok wyprowadzka. Całe urządzanie na mojej głowie, poza tym śpiewam na ślubach i jestem makijażystka… no i mam podpisane umowy i w ogóle. I sama już nie wiem co robić. Boję się że jak teraz nie zajdę w ciążę to zrobię się tak wygodna że już wcale nie będę chciała… gdy zobaczyłam te dwie kreski na teście Swiat stał się prostszy, nie było odwrotu, cieszyłam się jak dziecko. a jak się okazało to była ciąża biochemiczna no to znów wątpliwości się pojawiły :(

    I tak ciągle zmieniam zdanie, mam huśtawkę nastrojów… chciałabym dziecko, ale ciągle coś się pojawia…
    Chyba nie ma idealnego momentu na dziecko.
    Zawsze jest jakieś ale 😅 macie już jakieś dziecko?
    Jeżeli to pierwsze to nie jest tak źle być samemu z niemowlakiem, tylko trzeba odłożyć wszystko inne na drugi plan. Ja leżałam z młodą pół dnia albo i cały bo inaczej wyła a wszystko inne czekało 😅
    Ubrałam się albo o 4 rano jak jeszcze spała snem nocnym albo siedziałam cały dzień w piżamie 😂 teraz to dla mnie się wydaje błahostka ale w połogu to się czułam z tym źle, chętnie bym sobie poleżała z nią w łóżku jeszcze a teraz jak otworzy oczy to odrazu „mama chodź się bawić” 😆

    BillieJean lubi tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 10 lipca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Kurczę u mnie ten test dzisiaj biel vizira a niby coś mnie mdli…wiem wiem że to meeega wcześnie i mogę mieć urojenia 🤣 nie wiem czy w ogóle iść w pt na betę czy nie ma sensu
    Jeśli ma Cię to uspokoić, to idź :D beta nigdy nie zaszkodzi 🤪

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 10 lipca, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Albo cp. Ja właśnie przy pozamacicznej miałam bardzo wyraźny test 7dpo. Potem się okazało dlaczego...Bo jajko się zagnieździło od razu w jajowodzie, zamiast sobie spokojnie pójsc do macicy.

    U mnie przy cp blada kreska wyszła dopiero 16dpo przy becie 18

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 10 lipca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SailorMoon wrote:
    Jeśli ma Cię to uspokoić, to idź :D beta nigdy nie zaszkodzi 🤪

    Może się faktycznie przejdę bo biorę dupka i nie wiem czy odstawić czy nie 🤷‍♀️ a pasuje mi, żeby 🐒 była punktualnie w niedzielę a dupek potem może mi przesunąć

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Insane Autorytet
    Postów: 622 635

    Wysłany: 10 lipca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Może się faktycznie przejdę bo biorę dupka i nie wiem czy odstawić czy nie 🤷‍♀️ a pasuje mi, żeby 🐒 była punktualnie w niedzielę a dupek potem może mi przesunąć

    No to jak jesteś na duphastonie to idź koniecznie. Przy staraniach powinno się mieć pewność odstawiając go, że nie jest się w ciąży. A i głowę będziesz miała na weekend spokojną…. Albo okaże się, że się udało i ni huhu wtedy spokoju nie będzie haha

    Nowa2024, BillieJean lubią tę wiadomość

    40 tc 💔
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 10 lipca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insane wrote:
    No to jak jesteś na duphastonie to idź koniecznie. Przy staraniach powinno się mieć pewność odstawiając go, że nie jest się w ciąży. A i głowę będziesz miała na weekend spokojną…. Albo okaże się, że się udało i ni huhu wtedy spokoju nie będzie haha

    Haha wszystko możliwe! 😁

    Insane lubi tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 601 1162

    Wysłany: 10 lipca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska41 wrote:
    Tak stała.

    Nie będę testować ale z ciekawości jutro zrobię takim "standardowym" testem.
    Bo mi został jeden.
    Lekarz mi kazał od 16 dc brać luteine

    Stała buźka blokuje się na teście na kilka dni i już dalej nie można testować ❤️
    Ja później właśnie też zrobiłam taki standardowy test i wyszedł pik :)

    Kreska41, BillieJean lubią tę wiadomość

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
  • Martyna Autorytet
    Postów: 667 817

    Wysłany: 10 lipca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Ja jestem po ciąży biochemicznej w tym cyklu. Teoretycznie 13 powinnam mieć 🐒. Zatestowalam dziś z ciekawości oba testy i owulacyjny o ciążowy no i biel Vizira :) czekam na okres a mąż później wyjeżdżaza granicę i chyba jeszcze odłożymy. Ogólnie to sobie zaplanowałam że zajdę od razu w ciążę. Luty marzec urodzę… a później mam zobowiązania i mi poprostu nie pasuje rodzic w maju lub czerwcu czy później… czy to znaczy że jestem zła przyszłą matką ? Poprostu wiem że byłabym wtedy tylko sama z córką i przyszłym dzieckiem.. moja mama i mąż pracują za granicą i nie miałby kto mi pomóc… budujemy się, za rok wyprowadzka. Całe urządzanie na mojej głowie, poza tym śpiewam na ślubach i jestem makijażystka… no i mam podpisane umowy i w ogóle. I sama już nie wiem co robić. Boję się że jak teraz nie zajdę w ciążę to zrobię się tak wygodna że już wcale nie będę chciała… gdy zobaczyłam te dwie kreski na teście Swiat stał się prostszy, nie było odwrotu, cieszyłam się jak dziecko. a jak się okazało to była ciąża biochemiczna no to znów wątpliwości się pojawiły :(

    I tak ciągle zmieniam zdanie, mam huśtawkę nastrojów… chciałabym dziecko, ale ciągle coś się pojawia…
    Nie jesteś zła przyszła matka!! Opowiem pokrótce swoją historię… miałam poród przedwczesny w 23 tygodniu. Gdy dowiedzieliśmy się o ciąży mój narzeczony cieszył się, a ja? Ja byłam załamana. Pomimo, że chciałam dziecko nagle uznałam, że to nie ten czas jednak. Budowa, nowa praca, studia podyplomowe i jeszcze dziecko? Stwierdziliśmy, że właśnie udowodnimy sami sobie, że da się, że damy radę. Przyszła strata, ale ja tak bardzo pragnę malca, że nie poddaliśmy się. Rozpoczęliśmy walkę, zielone światło od gina, drugi cykl po porodzie i dwie kreski, ale nadal czekamy na zarodka. Podsumowując ja uważam, że zawsze znajdzie się jakieś „ale”. Uwierz, że jak ten malec się pojawi to człowiek jest w stanie zmienić swoje życie o 180 stopni, aby było dobrze. I wierzę, że nie poddasz się, że będziecie walczyć bez względu na to, że teraz się nie udało. Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiesz i trzymam kciuki za dwie kreski przy najbliższych testowaniach ❤️❤️

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1072 832

    Wysłany: 10 lipca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Nie jesteś zła przyszła matka!! Opowiem pokrótce swoją historię… miałam poród przedwczesny w 23 tygodniu. Gdy dowiedzieliśmy się o ciąży mój narzeczony cieszył się, a ja? Ja byłam załamana. Pomimo, że chciałam dziecko nagle uznałam, że to nie ten czas jednak. Budowa, nowa praca, studia podyplomowe i jeszcze dziecko? Stwierdziliśmy, że właśnie udowodnimy sami sobie, że da się, że damy radę. Przyszła strata, ale ja tak bardzo pragnę malca, że nie poddaliśmy się. Rozpoczęliśmy walkę, zielone światło od gina, drugi cykl po porodzie i dwie kreski, ale nadal czekamy na zarodka. Podsumowując ja uważam, że zawsze znajdzie się jakieś „ale”. Uwierz, że jak ten malec się pojawi to człowiek jest w stanie zmienić swoje życie o 180 stopni, aby było dobrze. I wierzę, że nie poddasz się, że będziecie walczyć bez względu na to, że teraz się nie udało. Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiesz i trzymam kciuki za dwie kreski przy najbliższych testowaniach ❤️❤️

    Dokładnie…nigdy nie ma odpowiedniego momentu, bo zawsze się znajdzie jakieś „ale”. Ja zawsze sobie mówiłam, że dziecko będzie w „odpowiednim” momencie, zaplanowane itp bla bla bla. A teraz jak chcemy i mamy wszystko co pozwoli nam zapewnić dziecku odpowiednie warunki, tj. Oboje dobrą pracę, pieniądze, dom, niczego nie musimy sobie odmawiać to cyk nagle jest problem z zajściem 🤷‍♀️😢 i czasem zazdroszczę tym wszystkim, którzy wcale dziecka nie planowali a jednak mają to ogromne szczęście i mogą tulić swojego bobaska…niestety nie da się idealnie wszystkiego w życiu zaplanować. Ja teraz wiem, że gdybym wiedziała, że zajście w ciążę a potem jeszcze żeby to była prawidłowa ciąża i utrzymanie jej nie jest wcale takie proste to na pewno kiedyś miałabym inne podejście do tego niż faktycznie mialam

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • Martyna Autorytet
    Postów: 667 817

    Wysłany: 10 lipca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Dokładnie…nigdy nie ma odpowiedniego momentu, bo zawsze się znajdzie jakieś „ale”. Ja zawsze sobie mówiłam, że dziecko będzie w „odpowiednim” momencie, zaplanowane itp bla bla bla. A teraz jak chcemy i mamy wszystko co pozwoli nam zapewnić dziecku odpowiednie warunki, tj. Oboje dobrą pracę, pieniądze, dom, niczego nie musimy sobie odmawiać to cyk nagle jest problem z zajściem 🤷‍♀️😢 i czasem zazdroszczę tym wszystkim, którzy wcale dziecka nie planowali a jednak mają to ogromne szczęście i mogą tulić swojego bobaska…niestety nie da się idealnie wszystkiego w życiu zaplanować. Ja teraz wiem, że gdybym wiedziała, że zajście w ciążę a potem jeszcze żeby to była prawidłowa ciąża i utrzymanie jej nie jest wcale takie proste to na pewno kiedyś miałabym inne podejście do tego niż faktycznie mialam
    Dokładnie tak. My po stracie na samym początku rozważaliśmy czy dajemy trochę na wstrzymanie, czy rozpoczynamy walkę. Ja miałam wiecznie problemy hormonalne, te podejrzenia pcos. Też nie wiedzieliśmy kiedy się uda, więc stwierdziliśmy, że nie czekamy.
    Dlatego dziewczyny wiem, że tutaj na forum, każda z nas ma jakieś przejścia i równie każda z nas będzie cudowną mamą!!

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie
    16.09 120g szczęścia 🥰

    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 335 310

    Wysłany: 10 lipca, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Chyba nie ma idealnego momentu na dziecko.
    Zawsze jest jakieś ale 😅 macie już jakieś dziecko?
    Jeżeli to pierwsze to nie jest tak źle być samemu z niemowlakiem, tylko trzeba odłożyć wszystko inne na drugi plan. Ja leżałam z młodą pół dnia albo i cały bo inaczej wyła a wszystko inne czekało 😅
    Ubrałam się albo o 4 rano jak jeszcze spała snem nocnym albo siedziałam cały dzień w piżamie 😂 teraz to dla mnie się wydaje błahostka ale w połogu to się czułam z tym źle, chętnie bym sobie poleżała z nią w łóżku jeszcze a teraz jak otworzy oczy to odrazu „mama chodź się bawić” 😆
    Taaak mamy córkę z listopada 2021. Jest bardzo wymagającym dzieckiem. Obecnie ja złamałam nogę i maz się zajmuje nami obiema, i jest przerażony 😂

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 10 lipca, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie będzie tak, że będzie idealny czas na dziecko czy inne ważne decyzje życiowe, bo to jest zawsze poważna zmiana w życiu, ale wszystko się jakoś w końcu układa :)

    Tulę Dziewczęta, które ujrzały biel🫂 i Darrike tulę, pamiętaj, że może właśnie dziś rozpoczyna się szczęśliwy cykl :)
    Mojemu Mężowi śniło się, że mieliśmy dwoje dzieci wiec od razu pomyślałam, że może to jakiś znak i zrobiłam test XD oczywiście nie muszę mówić co ujrzałam … 9dpo, ale jakoś nie przewiduje zmiany na dwie krechy w sobotę 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca, 12:12

    Darrika, LadyDaga lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 335 310

    Wysłany: 10 lipca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Nie jesteś zła przyszła matka!! Opowiem pokrótce swoją historię… miałam poród przedwczesny w 23 tygodniu. Gdy dowiedzieliśmy się o ciąży mój narzeczony cieszył się, a ja? Ja byłam załamana. Pomimo, że chciałam dziecko nagle uznałam, że to nie ten czas jednak. Budowa, nowa praca, studia podyplomowe i jeszcze dziecko? Stwierdziliśmy, że właśnie udowodnimy sami sobie, że da się, że damy radę. Przyszła strata, ale ja tak bardzo pragnę malca, że nie poddaliśmy się. Rozpoczęliśmy walkę, zielone światło od gina, drugi cykl po porodzie i dwie kreski, ale nadal czekamy na zarodka. Podsumowując ja uważam, że zawsze znajdzie się jakieś „ale”. Uwierz, że jak ten malec się pojawi to człowiek jest w stanie zmienić swoje życie o 180 stopni, aby było dobrze. I wierzę, że nie poddasz się, że będziecie walczyć bez względu na to, że teraz się nie udało. Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumiesz i trzymam kciuki za dwie kreski przy najbliższych testowaniach ❤️❤️
    Dziękuję bardzo za takie slowa i również życzę wszystkiego co najlepsze 🤍

    Martyna lubi tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • Schuyler Autorytet
    Postów: 335 310

    Wysłany: 10 lipca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Nigdy nie będzie tak, że będzie idealny czas na dziecko czy inne ważne decyzje życiowe, bo to jest zawsze poważna zmiana w życiu, ale wszystko się jakoś w końcu układa :)

    Tulę Dziewczęta, które ujrzały biel🫂
    Mojemu Mężowi śniło się, że mieliśmy dwoje dzieci wiec od razu pomyślałam, że może to jakiś znak i zrobiłam test XD oczywiście nie muszę mówić co ujrzałam … 9dpo, ale jakoś nie przewiduje zmiany na dwie krechy w sobotę 😜

    Wiem, właśnie dlatego się tak waham. Z jednej strony chce a z drugiej nie chce zawieźć też innych ludzi… ale chyba postawię na siebie :)

    BillieJean lubi tę wiadomość

    12.11.2021 Hania 👧🏼🤍
    4.2024 rozpoczynamy starania o rodzeństwo. 😍
    06.2024 CB 💔

    age.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 10 lipca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Taaak mamy córkę z listopada 2021. Jest bardzo wymagającym dzieckiem. Obecnie ja złamałam nogę i maz się zajmuje nami obiema, i jest przerażony 😂
    No tak, z drugim już tak łatwo nie będzie 🙈
    Rozumiem Twoje obawy 😅

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 10 lipca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schuyler wrote:
    Taaak mamy córkę z listopada 2021. Jest bardzo wymagającym dzieckiem. Obecnie ja złamałam nogę i maz się zajmuje nami obiema, i jest przerażony 😂
    Ojej współczuję złamanej nogi !! A przerażenie męża mogę sobie wyobrazić 😁 mój raz musiał nas z córką ogarniać jak przychorowalysmy to też lekko nie miał 😜

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • Insane Autorytet
    Postów: 622 635

    Wysłany: 10 lipca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z perspektywy czasu i swoich przeżyć mogę powiedzieć jedno „w dupie z dobrym momentem”.

    Kreska41, M93, OldMe-NewMe, kknn lubią tę wiadomość

    40 tc 💔
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ