X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰
Odpowiedz

W lipcu rzucam nam zaklęcie 🧙‍♂️, niech już będzie to poczęcie 🤰

Oceń ten wątek:
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 266 63

    Wysłany: 14 lipca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sewi masz jakieś odczucia po luteinie ?

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zastanawiałyście się kiedyś tak długo czekając na ciążę , dlaczego udaje się akurat w tym jednym cyklu ?Co ten jeden szczęśliwy cykl odróżnia od mnóstwo innych ?🤔
    Tak jakoś przy terminie miesiączki mnie na rozmyślanie wzięło 😅

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1075 833

    Wysłany: 14 lipca, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Czy zastanawiałyście się kiedyś tak długo czekając na ciążę , dlaczego udaje się akurat w tym jednym cyklu ?Co ten jeden szczęśliwy cykl odróżnia od mnóstwo innych ?🤔
    Tak jakoś przy terminie miesiączki mnie na rozmyślanie wzięło 😅

    Ojjjj tak to moje pytanie w głowie, które mi towarzyszy cały czas 😁 nie ma, nie ma a potem…ooo plemniczka trafił tam gdzie trzeba i to jeszcze wtedy kiedy być może się akurat nie spodziewaliśmy że to się uda

    DaruniaKa, BillieJean, Pulsik lubią tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ojjjj tak to moje pytanie w głowie, które mi towarzyszy cały czas 😁 nie ma, nie ma a potem…ooo plemniczka trafił tam gdzie trzeba i to jeszcze wtedy kiedy być może się akurat nie spodziewaliśmy że to się uda
    Lubie słuchać takich historii 🥰
    Lubię czytać forum właśnie miedzy innymi dla historii staraczek które nie raz już pewnie wątpiły a tu nagle pyk ❤️

    BillieJean lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 14 lipca, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Czy zastanawiałyście się kiedyś tak długo czekając na ciążę , dlaczego udaje się akurat w tym jednym cyklu ?Co ten jeden szczęśliwy cykl odróżnia od mnóstwo innych ?🤔
    Tak jakoś przy terminie miesiączki mnie na rozmyślanie wzięło 😅
    Ja to po prawie roku starań się zastanawiam jak mogłam kiedyś bać się nastoletniej ciąży 😂

    BillieJean, OldMe-NewMe lubią tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Ja to po prawie roku starań się zastanawiam jak mogłam kiedyś bać się nastoletniej ciąży 😂
    Mam to samo , ale niestety dopiero 2 lata temu odezwał się instynkt przy odpowiednim partnerze😕
    A teraz bilans jest taki że 2 lata, 2 ciąże i 0 dzieci
    Ale ciągle wierzę w cuda💫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca, 16:17

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1075 833

    Wysłany: 14 lipca, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Lubie słuchać takich historii 🥰
    Lubię czytać forum właśnie miedzy innymi dla historii staraczek które nie raz już pewnie wątpiły a tu nagle pyk ❤️

    Ale przy problemach z zajściem przestaje się wierzyć w te wszystkie „wpadki”. No bo…jak to możliwe, że komuś się uda od razu i to niby „nieświadomie” i tak wyszło i już…a tu ludzie starają się od lat, pilnują cyklu i nie ma 🤷‍♀️ oczywiście nie neguje tego, że ktoś nie planował a jednak ciąża się zdarzyła, ale no to są właśnie te przemyślenia, że jak to się dzieje, że u innych od razu plemnik i komórka trafia tam gdzie trzeba a u innych wszystko pod kontrolą, zaplanowane najlepiej jak się da no i cóż…😉

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ale przy problemach z zajściem przestaje się wierzyć w te wszystkie „wpadki”. No bo…jak to możliwe, że komuś się uda od razu i to niby „nieświadomie” i tak wyszło i już…a tu ludzie starają się od lat, pilnują cyklu i nie ma 🤷‍♀️ oczywiście nie neguje tego, że ktoś nie planował a jednak ciąża się zdarzyła, ale no to są właśnie te przemyślenia, że jak to się dzieje, że u innych od razu plemnik i komórka trafia tam gdzie trzeba a u innych wszystko pod kontrolą, zaplanowane najlepiej jak się da no i cóż…😉
    Myślimy podobnie😅 to jest moja ulubiona rozkmina -jak to jest możliwe ?
    Moja przyjaciółka 3 lata się starała, zrobiła wszystkie możliwe badania (razem z mężem) ,symulację, 2 inseminacje -niby zdrowi a ciąży brak. Po drugiej inseminacji tak się wkurzyła że tyle kasy wydali, 3 lata stresu i spiny, że się obraziła na starania i co ?pierwszy cykl zaszła 😊
    Druga znajoma, wiek 38 używki ,imprezy serio się źle prowadziła i fakt 1,5 roku się starali ale zaszła w końcu bez żadnych badań, leków ,cała ciąża czuła się jak bez niej, dziecko zdrowe💁🏼‍♀️
    Jak to wszystko jest możliwe to ja nie wiem 🙈

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 14 lipca, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Mam to samo , ale niestety dopiero 2 lata temu odezwał się instynkt przy odpowiednim partnerze😕
    A teraz bilans jest taki że 2 lata, 2 ciąże i 0 dzieci
    Ale ciągle wierzę w cuda💫
    A masz już diagnozę dlaczego tak się dzieje?

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1075 833

    Wysłany: 14 lipca, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Myślimy podobnie😅 to jest moja ulubiona rozkmina -jak to jest możliwe ?
    Moja przyjaciółka 3 lata się starała, zrobiła wszystkie możliwe badania (razem z mężem) ,symulację, 2 inseminacje -niby zdrowi a ciąży brak. Po drugiej inseminacji tak się wkurzyła że tyle kasy wydali, 3 lata stresu i spiny, że się obraziła na starania i co ?pierwszy cykl zaszła 😊
    Druga znajoma, wiek 38 używki ,imprezy serio się źle prowadziła i fakt 1,5 roku się starali ale zaszła w końcu bez żadnych badań, leków ,cała ciąża czuła się jak bez niej, dziecko zdrowe💁🏼‍♀️
    Jak to wszystko jest możliwe to ja nie wiem 🙈

    No i u nas to samo wszystko niby ok, uważamy co robimy, żadnych papierosów, nadwagi itp a ciąży brak, a jak już się pojawiła to pozamaciczna 🤔🤷‍♀️

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    A masz już diagnozę dlaczego tak się dzieje?
    Niestety nie, u mnie ciężko w mieście o dobrego lekarza , muszę się rozeznać i chyba poszukać w jakimś większym mieście do którego dojadę :)
    Jak macie kogoś do polecenia z Poznania lub Wrocławia to poproszę 😊

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 14 lipca, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Niestety nie, u mnie ciężko w mieście o dobrego lekarza , muszę się rozeznać i chyba poszukać w jakimś większym mieście do którego dojadę :)
    Jak macie kogoś do polecenia z Poznania lub Wrocławia to poproszę 😊
    Ja ostatnio byłam u naszego ordynatora szpitala ale jestem skąd indziej, to jedyne co to mnie zbadał i powiedział, że ludzie się starają o dziecko latami i że rok to nie dużo 😎 nie rozumiem skąd wszystkie dobre opinie o nim w internecie 🙈 bo mi nie pomógł kompletnie, ani żadnych badań nie zaproponował 🤷‍♀️ jedynie stwierdził, że jak partner ten sam co przy pierwszym dziecku to tylko próbować 🤷‍♀️
    Oczekiwałam więcej od osoby na takim stanowisku 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca, 17:23

    BillieJean lubi tę wiadomość

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    No i u nas to samo wszystko niby ok, uważamy co robimy, żadnych papierosów, nadwagi itp a ciąży brak, a jak już się pojawiła to pozamaciczna 🤔🤷‍♀️
    Wierzę że jesteś już o krok 😊
    Ale zajście w ciążę jest dla mnie jedną wielką zagadką 😅 a na biologi wydawało się to takie proste plemnik +jajko=🤰🏼

    Nowa2024, M93, BillieJean, OldMe-NewMe, Pulsik lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 1075 833

    Wysłany: 14 lipca, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Niestety nie, u mnie ciężko w mieście o dobrego lekarza , muszę się rozeznać i chyba poszukać w jakimś większym mieście do którego dojadę :)
    Jak macie kogoś do polecenia z Poznania lub Wrocławia to poproszę 😊

    My w Pz jesteśmy w pastelovej i jesteśmy zadowoleni z dr mimo, że na efekty jeszcze czekamy 😉

    DaruniaKa lubi tę wiadomość

    ONA: wszystko ok

    ON: 09.2023 morfologia 2%, 04.2024 morfologia 5%
    💊TenfertilON, olej z czarnuszki

    Starania od 06.2023
    Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    02.2024 badanie drożności, oba jajowody drożne
    05.2024 ⏸️, niestety cp 💔, jajowód zachowany

    06.2024 1 IUI ❌
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 14 lipca, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    10dpo 🏳️🏳️🏳️
    Kochana trzymam kciuki w dalszym ciągu. Ja też zrobiłam test 10dpo i była biel, dopiero 12dpo wyszedł cień drugiej kreski. 🤞🤞🤞🤞

    Insane, M93, Pulsik lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M93 wrote:
    Ja ostatnio byłam u naszego ordynatora szpitala ale jestem skąd indziej, to jedyne co to mnie zbadał i powiedział, że ludzie się starają o dziecko latami i że rok to nie dużo 😎 nie rozumiem skąd wszystkie dobre opinie o nim w internecie 🙈 bo mi nie pomógł kompletnie, ani żadnych badań nie zaproponował 🤷‍♀️ jedynie stwierdził, że jak partner ten sam co przy pierwszym dziecku to tylko próbować 🤷‍♀️
    Oczekiwałam więcej od osoby na takim stanowisku 🤷‍♀️
    Ja 3 miesiące temu też poszłam do ,,polecanej” lekarki która przyjedza do Naszego miasta raz na jakiś tam czas przyjmować pacjentów .
    Zbadała mnie,zrobiła wywiad (jeszcze na koncie była jedna cb ) i powiedziała że jak zależy mi na czasie to poleca inseminacje i tyle się dowiedziałam 😅

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • DaruniaKa Ekspertka
    Postów: 195 121

    Wysłany: 14 lipca, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Kochana trzymam kciuki w dalszym ciągu. Ja też zrobiłam test 10dpo i była biel, dopiero 12dpo wyszedł cień drugiej kreski. 🤞🤞🤞🤞
    BillieJean ,czy Ty kochana przeczuwałaś sukces w tym cyklu?😊 Czy coś było inaczej? Jakąś recepta na sukces,oprócz prowadzenia wątku?🤪

    Anikaa, Insane, BillieJean, M93, Pulsik lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2022
    11.2022 💔cb
    05.2024 💔 cb
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 14 lipca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    Czy zastanawiałyście się kiedyś tak długo czekając na ciążę , dlaczego udaje się akurat w tym jednym cyklu ?Co ten jeden szczęśliwy cykl odróżnia od mnóstwo innych ?🤔
    Tak jakoś przy terminie miesiączki mnie na rozmyślanie wzięło 😅


    Ja Wam powiem, że zaczęłam się zastanawiać co robiłam inaczej w tym cyklu i po prostu … na początku myślałam że cykl będzie na straty, bo mąż miał zaplanowany wyjazd w dni płodne akurat, więc schowałam termometr, bo od mierzenia temp trochę fiksowałam, patrzyłam w ten wykres co 10 min,
    Wyjazd odwołano , pojawiła się nadzieja … ale suple mi się pokończyły, nie miałam już kwasu foliowego,magnezu, omegi, witamin b, Wit D mi się zgubiła xd, więc nic nie brałam od 2 tygodni.. seks był bez spiny, może się uda może nie, córa chodziła spać bardzo późno - lato, gorąco, długo jest jasno, długo na dworze - nie było czasu na bzykanie i były przytulanki co dwa dni, myślałam że nic z tego bo pewnie się nie wstrzelilism, śluz może z jeden dzień był taki typowo płodny, ból owulacyjny czułam ale rano a przytulanki były chyba o 1 w nocy dopiero … myślałam że na bank się minęliśmy już z owulacja, 10dpo biel, rano 12 dpo - cienie dwóch krech - szok

    Cykl miał być na straty, trochę odpuściliśmy i są dwie kreski, ja podejrzewam sw Józefa, że tam westchnął za nami i odpowiada za tę magię poczęcia, bo odmawiałam nowennę za jego wstawiennictwem a skończyłam w dzień ojca, jak sobie obliczam mniej więcej termin porodu .. wychodzi w okolicach 19 marca a to jest właśnie wspomnienie św Józefa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca, 18:40

    Nowa2024, M93, DaruniaKa, edka85, Pulsik, Agacia_11 lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 856 1095

    Wysłany: 14 lipca, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DaruniaKa wrote:
    BillieJean ,czy Ty kochana przeczuwałaś sukces w tym cyklu?😊 Czy coś było inaczej? Jakąś recepta na sukces,oprócz prowadzenia wątku?🤪

    Właśnie nie przeczuwałam zabardzo, już miałam takie myśli, że znowu się nie udało, prawie rok, dlaczego ? Mąż też już się zmartwił, że może coś z nim nie tak..
    teraz tylko tak myślę, ze od kilku dni chce mi się siku częściej i trochę mi się robi słabo ale myślałam, że to po prostu od tych upałów 😅

    Aaa tu pyk


    Kochane a prowadzenie wątku bardzo wszystkim polecam ❤️ bardzo miłe doświadczenie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca, 17:58

    Nowa2024, DaruniaKa, Pulsik lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    Córka 08.2022
    Starania o drugie dziecko od 08.2023 cały czas karmiąc piersią
    13 lipca 2024 ⏸️🙏


    preg.png
  • M93 Autorytet
    Postów: 626 745

    Wysłany: 14 lipca, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    Kochana trzymam kciuki w dalszym ciągu. Ja też zrobiłam test 10dpo i była biel, dopiero 12dpo wyszedł cień drugiej kreski. 🤞🤞🤞🤞
    Ja mam taki PMS, że to byłby jakiś cud 🙈

    (2cs)
    👧2020

    (12cs)
    ⏸️ 09.08 🥹 ➡️12.08 Beta 52 ➡️14.08 Beta 171

    PCOS.

    preg.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ