X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
Odpowiedz

W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    I tak jak myślałam, kupiłam mojemu te luźne gatki powiedziałam, że ja zmieniam pracę i nie przerywam starań co też jest dla mnie stresujące trochę, że też dużo robię więc chciałabym, żeby nosił chociaż w domu, jak nie to nie, ja przynajmniej nie będę miała wyrzutów sumienia, że go nie namawiałam. Stwierdził, że w sumie czemu nie, spróbuje. Nawet nie stawiał oporu żadnego.
    Wczoraj mówi: wiesz co... poszlibyśmy na zakupy, ja bym sobie dokupił jeszcze takich ze dwie pary może bo są na prawdę wygodne...

    Zauważyłam, że czasami trzeba coś kupić / załatwić za faceta po prostu.
    Orzechy brazylijskie? Kupiłam i pierwsze to "nie smakuje, nie chcę", mówię, ok zjemy to opakowanie i kupi się inne bo mówiłeś, że możemy kupić i spróbować. W połowie paczki "wiesz co nawet dobre są", na końcu paczki "będziesz pamiętać w lidlu żeby te same orzechy wziąć?" :D
    tu akurat i mi na początku nie podeszły tak jak później :D
    Mi wgl nie podchodzą 😄 a moj je garściami

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 7 lipca 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pomazialam, wsadziłam do koperty i wieczorem wsadze do paczkomatu żeby rano zabrali. Myślałam jeszcze o nadaniu w punkcie, ale trzeba drukować etykietę, coś tam, bez sensu.

    Zaraz jadę na krew, w tym miesiącu postawiłam na czasy krzepnięcia, homocysteine, glukozę i insulinę bez krzywej + przeciwciała plemnikowe, łożyskowe i ANA1.

    I tu dwa pytania:
    1. Czy jak glukoza i insulina na czczo wyjdą okej, homa z tego wyjdzie okej, to będzie jeszcze wypadało robić krzywa?
    2. Robię na razie najzwyklejszą wersję ANA, która nie uwzględnia miana i typu świecenia, tylko stwierdza obecność autoprzeciwciał. Jeśli wyjdzie że nie ma, to to jest miarodajny wynik? Czy on jest od czegoś zależny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2021, 07:59

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Ja pomazialam, wsadziłam do koperty i wieczorem wsadze do paczkomatu żeby rano zabrali. Myślałam jeszcze o nadaniu w punkcie, ale trzeba drukować etykietę, coś tam, bez sensu.

    Zaraz jadę na krew, w tym miesiącu postawiłam na czasy krzepnięcia, homocysteine, glukozę i insulinę bez krzywej + przeciwciała plemnikowe, łożyskowe i ANA1.

    I tu dwa pytania:
    1. Czy jak glukoza i insulina na czczo wyjdą okej, homa z tego wyjdzie okej, to będzie jeszcze wypadało robić krzywa?
    2. Robię na razie najzwyklejszą wersję ANA, która nie uwzględnia miana i typu świecenia, tylko stwierdza obecność autoprzeciwciał. Jeśli wyjdzie że nie ma, to to jest miarodajny wynik? Czy on jest od czegoś zależny?
    1 pytanie. Ovzywuscie tak :) bo po na czczo nie będziesz wiedziała jak insulina o glukoza zachowują się po obciążeniu. Niektórzy mają wzorowe parametry na czczo a dopiero po obciążenie wychodzą różne takie jak xla tolerancją glukozy hiperinsulinemia .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak dzisiaj też boli brzucho... Na szczęście nie tak jak wczoraj. Przynajmniej narazie.... Wydaje mi się, że moje endometrium musiało być przerośnięte (w 11dc miało 11,5). Lecą ze mnie spore skrzepy i stąd chyba te skurcze... Te upały też nie pomagają. 😰

    Co do orzechów brazylijskich. Ja lubię 😊 zamierzam wrócić do chrupania lada moment. ( Dieta lekkostrawna narazie nie pozwalała mi jeść orzechów) 😊

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5611 5897

    Wysłany: 7 lipca 2021, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone Słońce możliwe, że przez te Endo okres może być dłuższy 😥

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 7 lipca 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    1 pytanie. Ovzywuscie tak :) bo po na czczo nie będziesz wiedziała jak insulina o glukoza zachowują się po obciążeniu. Niektórzy mają wzorowe parametry na czczo a dopiero po obciążenie wychodzą różne takie jak xla tolerancją glukozy hiperinsulinemia .

    Okej, to już na urlopie, będę miała wynik świeży glukozy przynajmniej.
    Wczoraj straciłam w pracy przytomność, wolę nie dorzucać obciążenia organizmowi po glukozie 😆

    W labo jest napisane, że trzeba przynieść swoją glukozę do picia, polecasz coś? Mam problemy z przełykaniem świnstw 😆

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2345 1909

    Wysłany: 7 lipca 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielone po tej mocnej stymulacji wszystko może być mocno pobudzone i jak jajniki były spore to i wszystkie więzadła napięte, już drugi dzień to lada moment będzie lepiej 😘

    Swoją drogą ciekawostka, ostatnio się dowiedziałam. Wiecie, że jajniki są jednym z najbardziej unerwionych narządów jamy brzusznej? Dlatego też te wszystkie zabiegi, na które chodzimy mają prawo być takie bolesne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2021, 08:47

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Okej, to już na urlopie, będę miała wynik świeży glukozy przynajmniej.
    Wczoraj straciłam w pracy przytomność, wolę nie dorzucać obciążenia organizmowi po glukozie 😆

    W labo jest napisane, że trzeba przynieść swoją glukozę do picia, polecasz coś? Mam problemy z przełykaniem świnstw 😆
    Polecam cytrynowa po zwykłej mialam odruchy wymiotne a po cytrynowej 0 😉 ale ja ogólnie uwielbiam kwasne rzeczy 😁

  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 7 lipca 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też polecam cytrynową 😉

    Jednak wymazu w placówce nie będzie, bo akurat miejsce które sobie wybrałam dolicza sobie 100zl za wymizianie 😂 tescik zamówiony z dostawą do paczkomatu 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Też polecam cytrynową 😉

    Jednak wymazu w placówce nie będzie, bo akurat miejsce które sobie wybrałam dolicza sobie 100zl za wymizianie 😂 tescik zamówiony z dostawą do paczkomatu 🙂
    Sama tez dasz rade 😉

    Otter lubi tę wiadomość

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter wrote:
    Też polecam cytrynową 😉

    Jednak wymazu w placówce nie będzie, bo akurat miejsce które sobie wybrałam dolicza sobie 100zl za wymizianie 😂 tescik zamówiony z dostawą do paczkomatu 🙂

    I normalnie paczkomatem odeslij, da się, potwierdzone info 😆

    W labo piszą że nie można dodawać cytryny do glukozy, czy kupna o smaku cytrynowym się w to wlicza? 😆

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do kwaśnych rzeczy - gdzieś wyszło że ocet jabłkowy też jest spoko na płodność. I dolewam do wody łyżeczkę zawsze.
    Kwas i trochę smród, bo to jednak ocet.. ale tak mi posmakowało, że wolę ocet zamiast cytryny 😆

    Oczywiście nie wymieniam tu innych właściwości octu jabłkowego (polecany z Rossmana), ale jest ich sporo 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2021, 09:17

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    I normalnie paczkomatem odeslij, da się, potwierdzone info 😆

    W labo piszą że nie można dodawać cytryny do glukozy, czy kupna o smaku cytrynowym się w to wlicza? 😆
    Podobno nie można dodawać cytryny do zwykłej glukozy . Ja mialam glukozę o smaku cytrynowym

    celina550 lubi tę wiadomość

  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2569 2910

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik AMH, chyba wywalone w kosmos co? 😨
    Tam jest przelicznik x0,14 żeby było to ng/ml i wychodzi 13… 😶

    c8dff55ad261.jpg

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Mam wynik AMH, chyba wywalone w kosmos co? 😨
    Tam jest przelicznik x0,14 żeby było to ng/ml i wychodzi 13… 😶

    c8dff55ad261.jpg
    Dlatego kochana warto zrobić ten monitoring. 😊 wysokie AMH też może świadczyć o PCOS.

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Ja pomazialam, wsadziłam do koperty i wieczorem wsadze do paczkomatu żeby rano zabrali. Myślałam jeszcze o nadaniu w punkcie, ale trzeba drukować etykietę, coś tam, bez sensu.

    Zaraz jadę na krew, w tym miesiącu postawiłam na czasy krzepnięcia, homocysteine, glukozę i insulinę bez krzywej + przeciwciała plemnikowe, łożyskowe i ANA1.

    I tu dwa pytania:
    1. Czy jak glukoza i insulina na czczo wyjdą okej, homa z tego wyjdzie okej, to będzie jeszcze wypadało robić krzywa?
    2. Robię na razie najzwyklejszą wersję ANA, która nie uwzględnia miana i typu świecenia, tylko stwierdza obecność autoprzeciwciał. Jeśli wyjdzie że nie ma, to to jest miarodajny wynik? Czy on jest od czegoś zależny?

    A mogę prosić stonkę gdzie zamawiałaś? :)

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Mam wynik AMH, chyba wywalone w kosmos co? 😨
    Tam jest przelicznik x0,14 żeby było to ng/ml i wychodzi 13… 😶

    c8dff55ad261.jpg
    No taki wynik może świadczyć o pcos tymbardziej ze widziałam ze masz taki obraz... a jak androgeny?
    Tak jak pisze Zielone monitoring konieczny 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może kogoś zainteresuje 😊

    url=https://naforum.zapodaj.net/8204a795d62d.jpg.html]8204a795d62d.jpg[/url]

    Izi lubi tę wiadomość

  • Wiolala Autorytet
    Postów: 5611 5897

    Wysłany: 7 lipca 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka to wygląda jakby PCO ale widzę, że masz hormony w normie. Kiedy konsultujesz to z lekarzem?

    Zapominamy o tym co było złe bo jesteś już z nami Synku ♥️♥️♥️

    age.png
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5256 6571

    Wysłany: 7 lipca 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    A mogę prosić stonkę gdzie zamawiałaś? :)

    Na testdna.pl, tylko wybrałam dostawę paczkomatem i na kopercie zwrotnej dołączonej do przesyłki była już etykieta zwrotna do paczkomatu 😉

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ