W lipcu śpimy bez piżamy👙, w kwietniu bobo przytulamy🤱
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualnyCieszę się, że nie usłyszałam " nic z tego nie będzie" ale dalej czuję ten niepokój.
M A S A K R A.
Ale dam radę 😊
Wiem kokoszka, dzisiaj spędzam cały dzień z koleżankami i jakoś nie miałam czasu myśleć póki co. Dopiero czekając na wizytę stres sięgnął zenitu.Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2021, 15:15
Jo_an, kokoszka31, Karo123, Wiolala, Księgowa, Limonka26, Cecylia lubią tę wiadomość
-
Eh, dziewczyny... Widzę że u wielu z was poniedziałek niezbyt łaskawy - jak i u mnie.
Od kilku dni czuję jakiś okropny niepokój. Ściska mnie w środku i totalnie nie umiem nad tym zapanować a co gorsze nie wiem co jest tego powodem.
Nie mam żadnego planu. Czuję się jakbym wróciła na 'start'.... Nie ogarniam mojego tsh. Za tydzień w poniedziałek pojadę zbadać i zobaczę czy coś się zmieniło 😔
Kasik, nie wiem czy to Ciebie obserwuje na insta ale jeśli to ty to piękne widoki z tych wakacji 😍
Ja za tydzień zaczynam urlop ale chyba nigdzie nie pojedziemy... A jak już to weekendowy spontan.
Zielone, ✊🏻 Za endo! Wysyłam motywujące endo emoji 🍀💪🏋️♀️🌺🥜🍷🥇⬆️💪🍀
Ostatnio też czytałam że na wzrost endo dobre są też ryby, morele suszone, awokado, żółtko jajka kurzego i pestki dyni i słonecznika 🤷♀️ no ale nie wiem...
Kaśik, Zielone.Slonce lubią tę wiadomość
-
W życiu na to nie pójdą ☹️🙈Księgowa wrote:Limonka, zawsze możesz spróbować porozumienie stron 😊
Zielone to są dobre wieści! 😊 Dokładnie, teraz trzymamy kciuki za endo. Mi w tym miesiącu na endo podziałały migdały, morele suszone i witamina E (tak zakładam)
44cs - udało się 🤍
——————————————————
▪️ I IVF: FET ❄️4BB✖️
▪️ II IVF:
• FET❄️4BA- 5tc💔
• FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883;
🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
🍀Nasze słoneczko jest już z nami ☀️🧑🧑🧒 -
Limonka26 wrote:W życiu na to nie pójdą ☹️🙈
Zielone to są dobre wieści! 😊 Dokładnie, teraz trzymamy kciuki za endo. Mi w tym miesiącu na endo podziałały migdały, morele suszone i witamina E (tak zakładam)
To jeszcze możesz spróbować złożyć w piątek, a w poniedziałek cofnąć 🙈 jeśli by się okazało, że tak lepiejmHashimoto + GB.
Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
Atrofia endometrium.
_______________________________________________
Po ponad 2 latach starań:
Moja mała wojowniczka 💜
22.02.2022 (36+2)
_______________________________________________
Druga dzielna dziewczynka ❤️
29.11.2023 (38+4)
_______________________________________________
Nasz aniołeczek 👼
20.07.2024 💔 (18+1) -
nick nieaktualnyU mnie sprawa wygląda tak ze doktor pow ze juz ide w stronę cukrzycy... wiec przepisal glucophage 750 trzeba unormować te cukry i insuline. Dal nr do kolegi xe studiów do diabetologa w Przeźmierowie:) żeby mi dobral odpowiednia dawkę.
Zapisałam się już na 6 października na kontrolę po tym diabetologu .
A z innych spraw to mamy piękne ciałko żółte i endo tez ładne ☺
bindweef, Karo123, Jusia88, Ivanka93, Simons_cat lubią tę wiadomość
-
Ayayanee wrote:Kasik, nie wiem czy to Ciebie obserwuje na insta ale jeśli to ty to piękne widoki z tych wakacji 😍
Ja za tydzień zaczynam urlop ale chyba nigdzie nie pojedziemy... A jak już to weekendowy spontan.
Tak, zdecydowanie to ja 😉
Przesyłam wiadro spokoju i relaksu 💙💙💙
Ayayanee, Simons_cat lubią tę wiadomość
2018 - początek starań
2020- start klinika
2021 - IUI 💚 -> 💔 7tc. /2021 - IUI ❌/2021 - IUI ❌ /2021 -IUI ❌
2021 - start InVitro
2022 - transfer 💚 --> 11tc.💔 (trisomia 22)
2022- zapładniamy pozostałe komórki --> 1x 4.1.1. --> przebadany zarodek --> transfer 🍀 --> 💚JEST DRUGA KRESKA!
08 .2023- 💙 13:22, 3540g., 53cm💙


-
U mnie mimo ze jestem tuż po owulacji to wjechał mi jakiś mega PMS, jest mnie w stanie wyprowadzić z równowagi od kilku godzin wszystko, mąż się zapytał które mięso na obiad i czy robimy mizerje a ja się wkurzylam ze ma mi nie zadawać tyle pytań, ze za dużo na raz, ze mnie wkurza, ze nie chce żadnego obiadu i jeszcze jedno pytanie i się popłacze. Wczoraj już czułam jakiś niepokoj przed snem, ale teraz to jest jakaś istna karuzela emocjonalno hormonalna od mega wkurzenia do rozpaczy 🤦🏼♀️😭🙄 drażni mnie każdy dźwięk w domu, złe ułożona szklanka w szafce i but w przedpokoju który mnie zaatakował i wpadł pod nogi.
Niech się już ten poniedziałek skończy17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙
👱🏻♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️🩹, CB 💔, Mój Cud 💙 -
Później Was poczytam dziewczyny, bo teściowa wpada z wizytą zapowiedzianą godzinę przed przyjściem!
Chcę się Wam pochwalić, że ostatecznie mamy 4 malutkie mrożaczki ❄️❄️❄️❄️ 💞 😁Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2021, 18:38
Karo123, Zielone.Slonce, Jo_an, bindweef, Asia2309, Limonka26, Jusia88, Kaśik, kokoszka31, Cecylia, Ivanka93, Lilou, Wiolala, Mersalla, miska122, Makino, Skorek, Oliwka91, Simons_cat, Japoneczka z Porcelany lubią tę wiadomość

01.2018 rozpoczęcie starań
I procedura IVF Salve Medica Łódź
hiperstymulacja
🍍 transfer 12.2021, blastka 4AA - ciąża poroniona 😢
🍍 transfer 05.2022, blastka 4AA - nieudany 😢
🍍 transfer 06.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
🍍 transfer 12.2022, blastka 4BB - nieudany 😢
II procedura IVF Invicta Gdynia
brak transferu
III procedura Bocian Łódź
hiperstymulacja
🍍 transfer 12.2024, blastka 4AA - nieudany 😢
🍍 transfer 06.2025, blastka 4AB - CIĄŻA 🩷
01.2022 💔 8 tc 😢
04.2021 💔 💔 5 tc, 8 tc 😢
09.2020 💔 9 tc 😢
Mutacja genu anxa 5 haplotyp M2, Kir bx-brak 5 implantacyjnych, cytokiny: wysokie il2, niskie il10, komórki NK 22%, nk maciczne wielokrotnie przekroczone, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, wysoka homocysteina, PCOS-brak owulacji, zespół LUF, zapalenie endo, problemy ze wzrostem endo. -
nick nieaktualny
-
Mam wyniki badań
TSH 1.70 ulU/ml
Prolaktyna 24.07 ng/ml
Progesteron 13.70 ng/ml
W wyniku błędu laboratorium zostal mi zbadany estradiol 160 pg/ml zamiast testosteronu, bede dzwonic jutro bo dzisiaj juz nie czynne.
Czy te wyniki są w porządku? Progesteron jak na 22 dc prawdopodobnie 8dpo jest ok? -
nick nieaktualnyTakŚwieżynka wrote:Mam wyniki badań
TSH 1.70 ulU/ml
Prolaktyna 24.07 ng/ml
Progesteron 13.70 ng/ml
W wyniku błędu laboratorium zostal mi zbadany estradiol 160 pg/ml zamiast testosteronu, bede dzwonic jutro bo dzisiaj juz nie czynne.
Czy te wyniki są w porządku? Progesteron jak na 22 dc prawdopodobnie 8dpo jest ok?
Świeżynka lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualnyMilka mega się cieszę z Twoich, jakby nie patrzeć, dzieciątek ❤️
Ja natomiast chcąc odreagować dzisiejszy depresyjny poranek postanowiłam zacząć znów ćwiczyć. Myślę, że ostatni raz to robiłam kilka lat temu 😒 mimo, że schudnąć nie mam z czego (160cm wzrostu, 49kg) uznałam, że może uda mi się ujędrnić ciało przed wyjazdem we wrześniu na wakacje 😂 całe życie byłam mega aktywna fizycznie, w szkole grałam w siatkówkę i w ręczną (nawet dawałam radę przy moim wzroście 😂), podczas studiów pracowałam w dużych sklepach odzieżowych - kilka, kilkanaście godzin dziennie non stop na nogach, dźwiganie kartonów, wieszaków - treningi nie były mi potrzebne. I teraz mam wrażenie, że oklapłam po prostu. Chciałabym czuć się lepiej, może to dobrze wpłynie na moją psychikę, pozwoli oczyścić umysł.
Także trzymajcie za mnie kciuki żeby mi motywacji nie zabrakło! 😂
Aaa, i do tego jeszcze pojechaliśmy z moim na rowery na lody jakieś 15 km - jestem pewna, że jutro nie będę umiała wstać z łóżka! -
Ladny wynik! Nie martw sie endo - jeszcze przed owulka a juz 6 mm to dobry wynik. Jak peknie to hormony zrobia swoje, a do tego leki, ktore na pewno dostanieszZielone.Slońce wrote:Pęcherzyk urósł. Ma teraz 14x18. Do pęknięcia jutro/pojutrze ale Endo 6mm.
Pije wino, ACC. Jem migdały i orzechy. Co mogę jeszcze zrobić?😰
winko czerwone wytrwane, migdaly i morele suszone i bedzie pieknie! Czekaaaaaaaam ✊🏻✊🏻✊🏻🍀🍀🍀
13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F
6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻
Starania od 07.2019
11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
01.2021 - IVF start - IMSI
29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙
8 ❄️ oocytów
Brak ❄️ zarodków
MTHFR hetero i PAI homo ❌
Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌ -
nick nieaktualny
-
Vit E jest dobra na endometrium. Musisz brac tą wiekszą dawke, kiedyś sprzedawali 400j.m teraz jest 370? Raz dziennieZielone.Slońce wrote:Pęcherzyk urósł. Ma teraz 14x18. Do pęknięcia jutro/pojutrze ale Endo 6mm.
Pije wino, ACC. Jem migdały i orzechy. Co mogę jeszcze zrobić?😰starania od 2016
*IVF 01.20 ☹️
*IVF 07.20
✓07.20 Transfer 🥳
Nic nie boli bardziej, niż śmierć
spełnionego marzenia 💔
💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21
Walczymy dalej 🍀
*IVF 09.2021
°7 komórek 🤩 wszystkie
zapłodnione
° 6 blastek 🤩
✓09.21 transfer - CB 💔
✓11.21 transfer - 😞
✓04.22 transfer - 😞
✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
5dpt- beta: 15,91
7dpt- 66,08
9dpt- 199,48
11dpt- 544,04
13dpt- 1701,08
19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰
Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈
23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗
Mamy ❄️❄️ -
nick nieaktualnyMakino liczyłam że zrobisz wejście smoka w tym miesiącu 😔 strasznie mi przykro że się nie udało.
Kaśik ja od jakiegoś czasu mam przeczucie że ci się zaraz uda. Jeśli to nie był ten cykl to mam nadzieję że będzie to następny!
Kaśik lubi tę wiadomość
-
Świeżynka wrote:A czy Ten progesteron jest na wystarczającym poziomie w przypadku zagnieżdzenia zarodka? Nie za mało? Będzie wstanie podtrzymać ciąże?
Śnieżynka ten prog jest prawidłowy, świadczy ze była owulacja, wiec wystarczy on do potencjalnego zagnieżdżenia. Prog rośnie dopiero jak już się ciąża zagnieździ tak jak pisze Anka
anka, Świeżynka lubią tę wiadomość
17 cs All I want for Christmas is You Baby...🎄-> marzenia się spełniły 👶💙
👱🏻♀️ kocia mama, PAI homo, VR2 hetero, mthfr oba hetero, KIRy - brak 4 z 5 implantacyjnych, Puste jajo 8+3 ❤️🩹, CB 💔, Mój Cud 💙 -
Milka bardzo się cieszę z takiej liczby zarodków, na pewno niedługo będą już z Tobą jako dzieciątka 🥰
Zielone trzymam kciuki za owulacje, musi się udać wszystko 🤞🏼
Księgowa jak tam samopoczucie? Męczą Cię jakieś objawy? 😃
Nie dam rady niestety wszystkiego nadrobić, weszłam tak tylko na szybko, ale za to przesyłam Wam gorące pozdrowienia z wakacji 🥰
A z informacji co u mnie to właśnie staramy się o niczym nie myśleć teraz na wakacjach, porobiliśmy oboje badania, mąż dostać już dzisiaj wyniki ale nawet nie sprawdzamy bo i tak pewnie nie będziemy umieli ich dobrze odczytać 🙈 po urlopie od razu zapisze się na wizytę w klinice i pójdę już z kompletem badań
Wiolala lubi tę wiadomość








